Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Малин, 1925: «Скарга Золотарських цілком безпідставна і породжена мріями…»

8.04.2015
Малин

У малинських дитсадках поновлять опалювальний період


У зв’язку зі значним зниженням температури на підставі розпорядження міського голови від 07.04.2015 №59 «Про продовження опалювального сезону для дошкільних навчальних закладів» відучора знову запрацювали автономні котельні дитячих садків «Калинонька», «Сонечко», «Теремок».

Ще дві котельні (дитсадки №1 та №3) не припиняли свою роботу. Складніше доводиться малюкам, котрі перебувають у ДНЗ «Ромашка» (мікрорайон вул. Лисенка), «Ялинка» (мікрорайон паперової фабрики) та «веселка» (мікрорайон ГМП). Вони не мають автономних котелень. Тож відділ освіти пропонує їм відвідувати ті заклади, котрі опалюються. Там дітей приймуть без проблем.

У цьому році температурний режим станом на початок квітня сприяв достроковому завершенню опалювального сезону, що дало можливість вирішити ряд проблем. Так, уряд майже щомісяця корегує ціну на газ для бюджетних установ. Наразі вона складає 11600 грн. за 1 тис. м3. Минулого року у цей самий час газ коштував 4020 грн. за 1 тис. м3. На початок року бюджет формувався з розрахунку 7500 грн. за 1 тис. м3, в зв’язку з чим вже зараз виникає дефіцит бюджету. Зрозуміло, його необхідно заповнювати.

Таке фінансове навантаження є дуже значним. Наразі важко спрогнозувати фінансовий стан на початок нового опалювального сезону. До того ж бюджет недоотримує планових надходжень внаслідок спаду економіки, що ставить під загрозу початок осінньо-зимового опалювального періоду 2015-2016 років.

Іншою проблемою залишається зростання вартості газу для населення, внаслідок чого, вже з 1 квітня, на складову вартості газу, який становить 62%, скориговано тариф на опалення житла. У зв’язку з цим населення, без оформлення субсидій, може отримати «непідйомні» квитанції на оплату.

Але малинчани не повинні ставати заручниками ситуації. Складнощі, зумовлені тяжким економічним та політичним становищем, має брати на себе влада за сприяння, розуміння та підтримки громади, що є відчутним у нашому місті.

Джерело: malyn-rada.gov.ua

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2015.04.08 20:23 -
Олег Антонюк (3)
0 0
Взагалі то зкориговані тарифи ще з 1 березня, а не з 1 квітня — люди вже отримали квитанції з за березень за вищим тарифом
Відповісти
2015.04.08 21:29 -
робер артуа (6)
0 0
Які люди ?Я не отримував .Пришла квитанція за світло, за воду по 12 грн за куб , і квартплата (нічого не змінилось)
Відповісти
2015.04.08 19:40 -
Віталій Цьоха (2)
2 -2
Насправді дане рішення було прийнято під тиском депутатського корпусу, який зібрався на позачергову сесію міської ради 07.04.2015 р ЗА ІНІЦІАТИВОЮ ДЕПУТАТІВ. Воно було звичайно не зовсім економічно обгрунтованим, але соціальнозначимим для маленьких малинчан нашого міста.
Відповісти
2015.04.08 21:55 -
ММО УНСО (9)
0 -1
НЕ, депутатів, а батьків які прийшли до міськради шукати правди. І лише секретар міської ради - Мороз О.М. взяла на себе відповідальність і ініціювала скликання депутатського корпусу.
Відповісти
2015.04.09 13:43 -
Віталій Цьоха (15)
1 -1
Тобто з Ваших слів секретар міської ради не депутат, а депутати, як делегували її представляти інтереси депутатського корпусу в міській раді нічого не варті.
Відповісти
2015.04.08 22:08 -
користувач (10)
0 0
і шо? ну скликала... депутати, наскільки мені відомо, не підписують розпорядження міського голови, вони голосують, потім сесійно приймаються рішення. Де воно, оте рішення? Що там написано?
Відповісти
2015.04.08 20:46 -
Альф (4)
2 -1
Да шо ви гаварітє...Які ініціативні стали перед виборами...Самі зібралися, самі розпереживалися... Тиск створили...і великими буквами написали. Маладци! Ваша каденція закінчується, а декого люди в обличчя не знають... А про те, що працює два депутати на окрузі, люди досі дивуються...Як і кому ви звітуєте про свою роботу?Що ви робите для наповнення бюджету? Вулицю Леніна вашу коли заасфальтують?
Відповісти
2015.04.08 20:59 -
Ольга Гура (5)
1 -1
Альфе, якщо Ви не знаєте - депутат міської ради - професія неоплачувана. Це перше.Те, що виборці знають якогось чиновника у Києві, але не поцікавляться, хто їхній депутат - то байдужість і ледарство виборців. Проголосувати - проголосували, а спитати з свого депутата забули.
Щодо Віталія Цьохи - його на окрузі знають, хто цікавиться життям міста, той і свого депутата знає, І робить він і для міста, і для виборців чимало. Просто визначтеся, що Ви хочете: щоб депутат мовчав, чи щоб депутат працював і звітував про свою роботу хоча б через ЗМІ, бо це не є протизаконно? Знаю Віталія особисто, він член ініціативної групи "МалинЕкоФест".
Відповісти
2015.04.08 21:33 -
Anton (7)
0 0
Скажу я так ,наші депутати тальки бізнес собі розвивають:)
Відповісти
2015.04.08 21:37 -
Ольга Гура (8)
0 0
Наклеп. Бізнес - бізнесом ,а є ще й депутатська робота ,якої малинчани в упор не хочуть бачити. Хто зараз зрізає хащі обліпихи біля мосту? Депутат В.Цьоха. Ви про це знаєте? А чому ні? Бо легше сказати, що хтось нічого не робить, ніж визнати, що є люди активніші і ефективніші за Вас. Успіхів!
Відповісти
2015.04.11 13:17 -
Юрій Смалюк (22)
0 0
Можливо не сам депутат Цьоха зрізає,а організував цю роботу,бо якщо депутати самі будуть фізично щось робити (зрізати дерева,зачищати смітники і т.п.),то навіщо такі депутати потрібні?Тоді нехай усі влаштовуються на роботу в "Благоустрій".Вони повинні приймати рішення на сесіях,організовувати таку роботу і такими рішеннями забезпечувати умови для виконання робіт комунальними службами.Звичайно,якщо депутат Цьоха сам прийшов допомогти цим службам,то це похвально.Молодець. Але не треба так писати: "... Хто зараз зрізає хащі обліпихи біля мосту? Депутат В.Цьоха..."Це не депутатська робота.Він прийшов туди і допомагає,як звичайний громадчнин.Якщо він ще й подбав про те,щоб туди прийшли комунальники своїм голосом-так,тоді б це була депутатська робота.В школі нам казали,що Ярослав Мудрий побудував Софію київську...Та не будував він її особисто-а дав завдання своїм підлеглим і організував це будівництво,забезпечивши фінансування.Так і депутат Цьоха хащі біля Ірші зрізав.
Відповісти
2015.04.11 11:29 -
Anton (19)
0 0
Ольга Гура
Проблема зовсім не у тому, що чиясь дружина має магазин, а у тому, що далеко не у всіх малинчан є такий шанс, якщо ти не чийсь родич, кум, сват, брат. Хай буде більше магазинів, робочих місць, податків, наповнення бюджету, але на рівних для всіх умовах. Хіба не секрет, що у більшості депутатів ВР є свій бізнес, і більшість з них йдуть до ВР, щоб лобіювати інтереси свого власного бізнесу і притискувати конкурентів? Так само і на міському рівні. Через це люди і обурюються.

Цеж ви писали про Рудченка, а тепер говорите зовсім навпаки що депутати молодці що мають бізнес і захищаєте їх!!!
Відповісти
2015.04.11 12:42 -
Ольга Гура (20)
0 0
Ви вибираєте те, що хочете вибрати. Нехай собі роблять бізнес, якщо вони бізнесмени, але нехай і депутатську роботу роблять. Депутатство - неоплачувана робота. На що депутат має годувати родину, якщо окрім депутатсва у нього не буде роботи? Красти піде?
В такому випадку обирайте депутатів не бізнесменів, а тих, що працюють на держпідприємствах, якщо бізнесмени не влаштовують. Усі депутати - це ж усе вибір малинчан, а не Путіна чи ще когось.
Відповісти
2015.04.11 12:45 -
Ольга Гура (21)
0 0
Мається на увазі, що місцеві депутати не отримують зарплат. Взагалі-то вважаю, що бізнес і політика мають бути розділені ,але поки що це нереально, бо жоден ВИШ не готує готових політиків.
Відповісти
2015.04.08 23:17 -
маргарита (11)
0 0
зовсiм зрiзають? Чи просто прорiджують?
Відповісти
2015.04.09 14:01 -
Григорій Шитюк (16)
0 0
обліпиху потрібно сер"йозно викорчовувати... виростити там щось культурне буде складно.
якщо чесно - мені ті обліпихові хащі навіть до вподоби були... і розвилку від вітру захищали. :)
Відповісти
2015.04.10 06:03 -
маргарита (17)
0 0
Шкода облiпиху, менI теж вона подобалась. Десятилiтями вона росла, нiкому не заважала, а це заважати стала? Невже мало в Малинi мiсць , якI потрiбно окультурити насадженнями? iнша справа , якщо будуть потiМ правильно садити новi насадження по всiМ технологiям, I вiдремонтують той пiднятий кореневищами тротуар. Така бiда по вулицi Суворова , на дiлянцI вiд магазину ЛЮДМИЛА I майже до церкви. неправильно посадженi в свiй час дерева розрослись , коренями деформувавши асфальт. А зараз нормально там пройти неможливо. До кого звертатись з цим питанням? Але виправити ситуацiю без корчування дерев неможливо. а шкода.....
Відповісти
2015.04.10 08:14 -
Ольга Гура (18)
0 0
Мені теж обліпиха подобається, але там вже справжні хащі вперемішку з сміттєзвалищем. Коли вона на літо заростає, то його ніби не видно, але коли ми туди з прибиранням прийшли - там просто небезпечно для життя і здоров"я. Місто повинно мати культурний вигляд, тим більше це центр.
Щодо вулиці Суворова - дійсно, не можна садити поряд з дорогою дерева з потужним поверхневим корінням, воно буде руйнувати асфальт. Але зараз у бюджеті точно немає коштів, щоб зривати старий асфальт, зрізати та викорчовувати старі дерева і асфальтувати по-новому.
Відповісти
2015.04.09 08:04 -
Ольга Гура (12)
0 0
Зрізають, щоб посадити нові, більш окультурені насадження.
Відповісти
2015.04.09 12:37 -
Anton (13)
0 0
От тільки ці всі зрізання і прибирання розпочинаються тоді коли вибори приближаються!!! І Непотрібно мені розказувать що ми незнаємо те що депутати роблять одне добро!!! Одні мля бізнесмени нахаляву понаберають землі і нерухомості,а звичайні громадяни пальця хай....!!!
Відповісти
2015.04.09 12:47 -
Ольга Гура (14)
0 0
Це планувалося ще минулого року одразу після проведення екологічного фестивалю. Були надані дозволи від міської ради на зрізання дерев, але не на все одразу є час, техніка, робочі руки. Вже є шлагбаум, який майже рік чекає, коли його встановлять на в"їзді на старий пляж, але це теж час, гроші, робочі руки, техніка. Якщо немає своєї команди і своєї техніки - то буде робитися дуже довго, що ми і бачимо. Але ж все одно робиться, хоч і не так швидко, як планувалося.
Щодо землі - якщо є інформація про якісь порушення - подавайте до прокуратури.
Відповісти
2015.04.08 14:33 -
Mila (1)
2 0
Добре, що хоть десь дітям буде тепло.
Відповісти