Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

21.10.2014
Малин

Вибори Малинського міського голови: Амерханян Олександр Миколайович


Автобіографія
кандидата на посаду Малинського міського голови
Амерханяна Олександра Миколайовича

Я, Амерханян Олександр Миколайович, громадянин України, народився 21 січня 1985 року в м. Українську Донецької області.

У 2002 році закінчив Селидівську загальноосвітню школу № 2 І-ІІІ ступенів Донецької області.
Після закінчення школи вступив до Київського гуманітарного інституту, але у зв’язку із скрутним матеріальним становищем змушений був взяти академічну відпустку з 2005 по 2008 рік. Після поновлення у 2011 році закінчив Київський гуманітарний інститут за спеціальністю менеджмент зовнішньоекономічної діяльності та отримав кваліфікацію магістра з менеджменту зовнішньоекономічної діяльності.

Свою трудову діяльність розпочав у січні 2005 року як фізична особа – підприємець, а з травня 2005 року паралельно працював в ТОВ «Поліська ТПК» м. Малина експедитором.

З січня 2007 по травень 2008 року працював водієм господарського відділу ТОВ Комерційний банк «Фінансова ініціатива» в м. Києві.

З червня 2008 року по січень 2010 року працював фінансовим консультантом у швейцарському концерні OC Occident Holding та його дочірньому підприємстві Eurolife Україна, а з лютого 2010 року викладачем з ПДР ТОВ «ПНЗ «Автошкола Колесо».

В даний час займаюсь розвитком ТОВ «ЛІДЕР ДРАЙВ» на посаді директора.

Одружений. Дружина – Амерханян Тетяна Володимирівна, народилась 14 квітня 1983 року. Домогосподарка. Донька – Амерханян Єлизавета Олександрівна, 15.12.2010 року народження.

Місце проживання: м. Малин.  Безпартійний. Не судимий.


Передвиборча програма
кандидата на посаду Малинського міського голови
Амерханяна Олександра Миколайовича

Головне завдання – це турбота за кожного малинчанина, досягнення розвитку нашого міста, підняття життєвого рівня жителів.

Я намагатимусь зробити все від мене залежне, щоб в м. Малині влада слугувала людям, була відповідальною, розумно господарювала, розв’язувала загальні проблеми.

З цією метою добиватимусь залучення фінансових ресурсів з державного та обласного бюджетів, спонсорських коштів у розвиток місцевого бюджету.

Вважаю, що першочергово потрібно вирішити наступні питання:

Місцеве самоврядування:

- сприяння набуттю юридичного статусу територіальній громаді м. Малина;
- надання широких повноважень в управлінні містом усім організаціям, об’єднанням, простим громадянам та партіям. Для цієї мети об’єднаємо директорів та власників підприємств, залучимо ветеранів, підприємців, представників релігійних общин, молодіжних рухів та ін.;
- формування нового складу виконавчого комітету Малинської міської ради;
- відкриття телефону прямої лінії для скарг на бездіяльність посадових осіб міської влади та комунальних підприємств, з щотижневим контролем з боку міського голови;
- рішення міської влади будуть відкриті для вільного доступу на міському інтернет-сайті та міській пресі;
- забезпечення практики громадських слухань з усіх важливих питань розвитку міста;
- підвищення статусу органів місцевого самоврядування, оптимізації, перепрофілювання і прозорої роботи всіх служб та їх регулярної звітності перед громадою міста.

У житлово-комунальній сфері:

- вирішення питання опалення багатоповерхових будинків шляхом встановлення індивідуального опалення;
- зменшення ціни на водопостачання, реструктурування і ремонт міського водогону;
- наведення ладу в комунальних підприємствах міста;
- комплексний аналіз тарифу на утримання будинків та прибудинкових територій та прийняття обґрунтованого тарифу;
- забезпечення своєчасного виконання ремонтів у під’їздах, та ремонтів дахів багатоповерхівок;
- вирішення питання своєчасного ремонту об’єктів комунальної власності, які належать територіальній громаді міста (школи, дитячі садочки, адміністративні будівлі і т.д.), а також заміна старих вікон і утеплення будівель;
- проведення ремонтів автомобільних доріг в місті та покласти нове асфальтоване покриття, де його немає, встановити дорожні знаки в місцях підвищеної небезпеки та позначити всі пішохідні переходи;
- вдосконалення схеми прибирання міської території, вирішити проблему вивозу та переробки твердих побутових відходів;
- очищення паркової зони, ставків та створення умов покращення дозвілля малинчан в інших місцях відпочинку;
- реалізувати програму по повному освітленню вулиць та провулків міста.

У соціальній сфері:

- залучення зовнішніх та внутрішніх інвестицій;
- сприяти відбудові спортивних майданчиків та дитячих площадок, допомогти в придбанні спортивного інвентарю для поліпшення роботи спортивних секцій міської спортивної школи, у школах та дошкільних закладах міста;
- побудувати в місті басейн для дітей та дорослих;
- будуть впроваджені програми, спрямовані на зміцнення родини. Адже «міцна родина – міцна країна» - це основа гармонійного розвитку суспільства;
- будуть підтримуватись ініціативи у сфері освіти та виховання (відновлення гуртків самодіяльної творчості та спортивних секцій на базі шкіл у житлових мікрорайонах міста);
- залучати молодь до занять спортом оскільки це є найкращий метод боротьби з наркоманією, курінням та алкоголізмом;
- підтримка талановитої молоді;
- за рахунок приєднання нових земель та ревізії старих – матимемо нові можливості для виділення малинчанам земельних ділянок під індивідуальне будівництво;
- будівництво соціально-доступного житла шляхом введення практики спільного ведення бізнесу з інвестором: громада надає земельну ділянку, допомагає із оформленням документації, власною працею в бізнесі, а інвестор вкладає кошти. Чистий прибуток буде розподілятися між засновниками пропорційно їх вкладу;
- створення історично-краєзнавчого комплексу “Древлянський Малин” та внесення його до туристичного комплексу України;
- у відносинах із церквою, я, як людина віруюча, гарантую доброзичливі відносини та всебічну допомогу;
- надання рівних можливостей суб’єктам підприємницької діяльності;
- підтримка місцевих товаровиробників;
- розробка ефективної системи компенсацій і пільг малозабезпеченим;
- збільшення фінансування освіти та охорони здоров`я;
- залучити на кожне непрацююче підприємство ефективного інвестора;
- забезпечити адресну фінансову та матеріальну допомогу кожній соціально
незахищеній сім'ї, інвалідам, одиноким громадянам, репресованим та ветеранам.

У разі обрання мене на посаду міського голови, я зобов’язуюсь стояти на захисті моралі, традицій та духовності в нашому місті. Формуватиму команду шляхом діалогу з громадськістю, за основу братиму професіоналізм, чесність, відданість громаді міста.

Місту потрібна команда фахівців, які знають, що треба змінити, як це можна зробити і не побоїться робити кардинальні зміни.

 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.10.22 18:12 -
Олег Антонюк (8)
0 0
А на рахунок дебатів — запусти туди Шостака з Поліновським, то їх до ранку придеться слухати. Який з того резон. Їх і так усі знають. А інші — взагалі не орієнтуються, бо далекі від роботи в органаз місцевого самоврядування. Правда, забув ще Кондрачука, у того теж язик добре підвішений. То ці дебати і за дв доби не закінчаться, а результат буде той же. Відкрию один секрет — голоси міська виборча комісія підбиватиме у кабінеті ...міського голови. Про о тут е можна говорирти. Вибори зроблять і без нас. Авраменко протеже Шостака. Так о майбутній мер Шостак. І на який ...людям мозги забивать різними дебатами?
Відповісти
2014.10.22 18:33 -
Юрій Смалюк (9)
1 0
Хибне твердження про те,що в міських справах орієнтуються тільки ті хто якимось чином має відношення до органів місцевого самоврядування ,тобто міські депутати,чи працівники держадміністрації.А на рахунок дебатів не згоден-можна виступ кожного кандидата обмежити скажімо 15-20 хвилинами.Малинські дебати були б не менш цікавими,чим колись Ющенка і Януковича.
Відповісти
2014.10.22 18:41 -
Олег Антонюк (10)
1 0
Дебати заради цікавості. Смішно. Це що Камедіклаб?
Відповісти
2014.10.22 20:18 -
Юрій Смалюк (12)
1 0
Не в такому розумінні.Цікаві-з точки зору живого спілкування,бо здерти з інтернету якусь програму і в заголовку змінити прізвище -це і дурень зможе.А от логічно і обгрунтовано відповідати на не завжди зручні і легкі питання та ще й без допомоги комп"ютера перед виборцями-то вже інша справа.І ніякого шоу тут немає.Не перебільшуй.
Відповісти
2014.10.22 18:07 -
Олег Антонюк (7)
0 0
Амерханян — утопічний кандидат. До того ж хитрий і нечесний. Ще ніким не став, а вже намагався обдурити місцеві ЗМІ, представивши свою ідею про повноваження територіальної громади, але забувши повідомити, що збирається балотуватись у мери. А для чого одягнув вишиванку? З боку сепаратиста цей піар--крок програшний.. Будь самим собою і люди до тебе потягнуться, хлопче. А як будеш усіх дурить, то твоя кар’єра закінчиться, не розпочавшись
Відповісти
2014.10.22 23:22 -
Григорій Шитюк (15)
0 0
з "сепаратистом" - перебір... як і з докором про вишиванку. я пам"ятаю його ще малим хлопчиною.
Відповісти
2014.10.22 21:51 -
Олександр Амерханян (13)
1 -1
Шановний Олег, завдячуючи Ірині Миколаївні я прийняв рішення балатуватись. Тому що преса не висвітлила мою думку, коли я звертався. Тому я обрав единий варіант донести до населення своє прагнення. Я готовий до діалогу. А те що Ви тут пишете, нажаль, не відповідає дійсності. Замість того, щоб мити кості мені, краще б приєдлись до моєї мети - встановити справжній конституційний лад у нашому місті.
Відповісти
2014.10.23 10:49 -
Кіт Мармиза (16)
0 0
Слухай, Сашко, а Ірина Миколаївна то хто? І скажи як ти вте Селідово забрався? То ти там школи закінчив, а то пишуть шо ти тут маленьким бігав.
Відповісти
2014.10.23 14:43 -
Олександр Амерханян (17)
0 0
І.М. - журналіст Малинських новин, яка отримала від мене інформацію щодо громади. Казала що опрацювала і підготувала до друку, яле з невідомих причин так і не надрукувала. Чи то редактор не пропустив, чи ще якісь на це були причини, мені не відомо та й не цікаво вже.
Малин для мене близький від народження, як і вся Житомирщина. Навчаючись в Селидовому Донецької області, я, на всіх канікулах, був у м. Малині у своїх дідуся і бабусі по мамі, та відвідував родичів по батьку в м. Житомирі, тому що батькова мати, щира українка, родом з Чуднівського району. Так..., однокласників та сокурсників у мене в Малині немає, але є друзі та багато знайомих, з якими ми знайомі вже більше 20 років.
Відповісти
2014.10.23 15:00 -
Кіт Мармиза (19)
0 0
Так, добре.
А шо там по партійні лінії (ну як не партія то група Товаріщей))? Ти ж понімаєш шо безпартійний в такі годи должен буть вєлічайшим дипломатом шоб його в мере вибрали. Ну наче з усіма дружиш, а наче й сам по собі. От назви двійко-трійко тих шо тебе поддержують
Відповісти
2014.10.23 15:46 -
Олександр Амерханян (21)
0 0
Мати, жінка та донька!!! ;)))
Відповісти
2014.10.23 22:41 -
Кіт Мармиза (24)
0 0
І таке приймається)))
То шо мером ти цього разу не станеш і до бабки не ходи, а шо ти після 26 будеш робить, бо можна ж і без мерських полномочій гори вернуть
Відповісти
2014.10.22 22:10 -
Юрій Смалюк (14)
0 0
Олександре,а ти знайомий з Олегом Антонюком,що так ввічливо звертаєшся "шановний"? Він тебе звинувачує в нечесності,можна сказати, брехуном називає,а ти його шануєш? Не бійся звертатись до людей так,як вони того заслуговують.Наприклад я з цим хлопчиськом-вискочкою не знайомий,але відповідаю йому адекватно.Іноді він пише розумні речі,тоді і я до нього по людськи,а іноді несе таку ахінею...
Відповісти
2014.10.23 14:53 -
Олександр Амерханян (18)
0 0
А як я можу судити чи ганьбити людину чи людей, яких я взагалі не знаю і ніколи не бачив, я ж не можу впасти до їхнього рівня. А що стосується образливих висловів на мою адрессу, то вони є не обгрунтовані та безпідставні, і мені дуже цікаво, в останній час, дізнаватися про себе багато нового.
Відповісти
2014.10.23 15:01 -
Кіт Мармиза (20)
0 0
Нічого не добавиш...
Відповісти
2014.10.22 18:56 -
Кіт Мармиза (11)
2 0
Утопічний, хитрий, нечесний, намагався обдурити, сєпаратист - - чи ти Олєжка не переборщив? Мене спочатку оте Селідово тож різонуло, але я сказав собі Стоп! Куди ми так закотимся? То мені скоро скажуть шо я не з под того дівана!!! і пошло поїхало!
От почитай себе - лічна неприязнь аж пре! Я послє твого комента всю програму перечитав ( до цього по шапкам попригав )))
Чи тобі мо який конкурєнт пообіщав должность в комітєті контроля одіванія вишиванок?!
Відповісти
2014.10.22 15:19 -
(5)
1 0
Не плохо было б, чтобы кандидаты принимали участие в обсуждении. А так вроде бы и вопросы есть и спросить не у кого.
Что бы я спрсил у каждогокандидата: "Скажи кто твой друг, и яскажу кто ты!"
Сильного лидера в Малине не наблюдается и компенсировать это можна только слаженной командой единомышленников, и каковой ни удного кандидата нет. Команда апаратчиков у Шостака не в счет.
Відповісти
2014.10.22 17:23 -
Юрій Смалюк (6)
1 0
Я пропонував провести в РБК публічні дебати.Але ця ідея так і залишиться нездійсненною...
Відповісти
2014.10.22 11:20 -
Юрій Смалюк (4)
0 0
Спілкувався я з Олександром.Перший пункт його програми - сприяння набуттю юридичного статусу територіальній громаді м. Малина- утопічний для міста.Це можливо зробити в невеликому селі. Там можна зібрати більшість селян одночасно в одному місці. Ось на такому засіданні сільської "сесії" і можна обговорювати і затверджувати усі нагальні проблеми села. В такому разі відпадає потреба в сільській раді і її депутатах.А як для таких цілей зібрати 22 тисячі малинчан в одному місці одночасно? Як пояснював мені Олександр,в такому разі обираються представники від ,скажімо 100 громадян -один представник і ці громадяни делегують йому свої голоси та на загальних зборах таких представників відбувається голосування.1 представник=100 голосів.Та це ж те саме міське самоврядування.Навіщо придумувати велосипед? Представники це і є ті самі міські депутати,яких ми обираємо на виборах.
Відповісти
2014.10.23 21:31 -
Олександр Амерханян (22)
2 0
Річ у тому, що поки громада не набуде юридичного статусу, не визначить межі та не витребує право власності на землю, водні ресурси, природні копалини, надра і т.д........цим усим так і будуть користувать і збагачуватись всі крім громади і бюджет міста буде пустим. А що стосується складності контролю за органами самоврядування, то у статуті громади необхідно визначити конкретний перелік питань, вирішення яких взагалі неможливе без залучення великої кількості людей, а саме 50%+1 голос населення, яким виповнилось 18 років, проживають на цій території та не позбавлені права голоса. Тобто з оформленням власника, органи місцевого самоврядування втрачають право розпоряджатися "нічийним" майном, а почнуть займається управлінням власністю громади (тобто прямими обов`язками згідно закону про місцеве самоврядування).
Відповісти
2014.10.23 21:43 -
Ольга Гура (23)
1 0
Абсолютно згодна з цим пунктом.
Відповісти
2014.10.22 10:31 -
Григорій Шитюк (1)
0 0
мені це подобається, але виникає одне й теж саме питання: де команда, яка буде втілювати у життя вищевказані пункти програми?
і дозволю собі маленьке "алаверди" - трохи забагато пунктів на півроку роботи... просто не реально все охопити.
Відповісти
2014.10.22 10:41 -
Кіт Мармиза (2)
1 0
О! Як я й казав, не мине й полгода, як всі програмки й перечитаємо! Прогрес на ліцо. Ще сам кандідат под своїм посланієм подвис, то то булоб ВААПЧЄ!!! круто. Ми б його тут порозпросилиб!
А, ти Грішка нє бухті)) де ти бачив гєнєрала шо в мери на полгода собирається???
Відповісти
2014.10.22 10:57 -
Григорій Шитюк (3)
0 0
так поспілкувався з декількома "генералами" - кажуть, навіщо отой гемор на півроку знадобився... :)
Відповісти