Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Малин, 1925: «Скарга Золотарських цілком безпідставна і породжена мріями…»

17.06.2014
Малин

Вибори міського голови Малина призначили, дату не змінили?!


Сьогодні Верховна Рада прийняла в цілому Постанову про призначення позачергових виборів Малинського міського голови. Дата в самій постанові так і залишилась - 29 червня...?!

Принаймні в самому проекті постанови, що розміщений на сайті Верховної ради вже після голосування зазначається саме така дата. Але при цьому, згідно законодавства, вони не можуть відбутися раніше 17 серпня..

Чи це тонкості депутатської роботи, чи голосуючи за все скопом не роздивились? За 30 хвилин призначено з десяток позачергових виборів, розширили межі Новоград-Волинського та перейменували декілька сіл!

Тож Вибори!!! Вибори??? За що ж голосували нардепи?

 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.06.18 06:13 -
Олександр Скальницький (2)
0 0
Так,вибори 26 жовтня 2014року. Питання до кандидатів дуже прості.Я особисто проголосую за того кандидата на посаду міського голови,який покаже мені схему водопроводу та каналізаційних колекторів моєї вулиці.
Відповісти
2014.06.18 12:54 -
Василь Федоренко (4)
0 0
Що за вулиця ? Схема може бути , а мережа розчинилась "по старості" !
Відповісти
2014.06.18 10:48 -
Віталій Цьоха (3)
0 0
А за депутата проголосуєш???
Відповісти
2014.06.18 12:59 -
Василь Федоренко (5)
0 0
таких як ви , теперішні депутати , які повністю ігнорують виконання депутатських обов`язків потрібно в шию гнати і через прокуратуру бо вже налобіювали і надеребанили !
Скажи скільки ти разів чи тобі подібні збирали на збори виборців для офіційного звіту на що зобов`язує законодавство ?
Відповісти
2014.06.18 13:56 -
Віталій Цьоха (6)
0 0
Якщо ви не володієте інформацією то не оперуйте нею в ЗМІ, а то схоже, що ви ще один москальський дезінформатор. Якщо до мене, то сходіть на вул. Леніна , Ковальчука. Щорса і запитайте людей скільки я разів з ними зустрічався
Відповісти
2014.06.18 19:57 -
Василь Федоренко (7)
0 0
Коли я був депутатом трьох скликань до 1998 року , то у мене люди з клубівського кабінету , який був на території округу (Дорошоок,Стуса ,Кірова іт.д.)не вибували . Крім особистих проблем виборців вирішував і окружні (освітлення , асфальтування , упорядкування люків , водопониження , телефонізація округу і безліч інших) , які ефективно вирішувались , що не скажеш за час перебування в окрузі слідуючого депутата коли округ ліг.
Але я щоквартально , по оголошенню збирав збори виборців в приміщенні клубу і звітував.
Ваші ні оголошення , ні збори , ні звіти ніхто не чув і не бачив .
Туфту жени таким як ти зеленим , але "прудким" на язик.
Крім твого нахабства ,піарства і реалізації власних амбіцій , як і інших "супер-депутатів" ніхто ніякої користі громаді ніхто не бачить !
В тебе центр міста . Чому ти публічно не звітував перед виборцями ні разу в РБК ?
Скажеш по дворам ходжу щоб ніхто не бачив ?
Ти , депутат, в центрі хоч би нічне бандельєро зупинив , про спокій виборців подбав , а то ще один фотомодель з мандатом за лацканчиком.
Так що , якщо революцію чомусь людей навчила , то ніхто за пустословів , обіцялників і понтачів більше не голосуватимуть.
Ви роздерли місто як дівку при гвалтуванні ! Таємно від громади розпродаєте історичний центр та прихоплюєте і під себе ласі куски !
Відповісти
2014.06.17 21:43 -
Василь Федоренко (1)
0 0
Вибори відбудуться 26 жовтня .
Відповісти