Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Як купити крипту на ринку: основні способи

30.04.2015
Малин

Запитання міському голові: Благоустрій міста


Про благоустрій міста запитує у міського голови на офіційному веб-сайті Алла Кустріч.

Доброго дня пане Олексій.

Пишу Вам стосовно благоустрію нашого міста Малин. Маючи автомобіль, Ви напевно дуже мало гуляєте містом і не бачите яке воно засмічене. Хочу нагадати, що згідно з правилами благоустрію міста люди мають прибирати біля своїх будинків, магазинів тощо. Але як ми бачимо це не робиться, адже нема ніякого контролю та перевірок.

Невже так тяжко назначити команду людей, які б займалися перевірками? І в місті було б чисто і гроші від штрафів надходили б до бюджету.

Дякую за увагу.

Відповідь: Шановна пані Алла!

У відповідь на Ваше звернення повідомляю, що я дуже люблю наше місто і знаю всі його проблеми, в тому числі щодо благоустрою, хоча в силу великої кількості проблем, на жаль, не маю фізичної можливості часто здійснювати піші прогулянки.

Мені дуже приємно, що Ви ознайомлені із Правилами благоустрою міста та наслідками їх невиконання. Вважаю за необхідне повідомити, що на даний час виконавчим комітетом визначено близько ста осіб, які мають право складати адміністративні протоколи по факту порушення цих Правил. Це працівники комунальної сфери, члени виконавчого комітету, депутати міської ради та активні представники громадських організацій. Але ці особи, крім громадської, займаються і своєю основною трудовою діяльністю, в звязку з чим їх робота є недостатньо ефективною. Кількість протоколів про порушення Правил благоустрою, яка розглядається адмінкомісією, незначна.

Але проблема має своє вирішення. Так, в силу скасування на державному рівні ряду пільг, вивільнилися окремі посади в управлінні соціального захисту, який входить до складу виконавчого комітету. Це дало можливість (за рахунок вивільнених посад) ввести до складу управління житлово-комунального господарства посаду інспектора з благоустрою, котрий буде займатися вийнятково цими питаннями. Зазначену посаду буде затверджено у штаті 29 квітня 2015 року на черговій сесії міської ради, що, на мою думку, зможе суттєво вплинути на дотримання порядку в нашому місті.

Додатково хочу запропонувати Вам та ішим небайдужим до проблем міста громадянам брати активну участь у прибиранні нашого міста. Повідомляю, що в місті функціонують декілька громадських організацій екологічного напрямку, таких як «МалинЕкофест» (Ольга Гура) та «Відкритий світ» (Марія Василенко, Вікторія Костюченко), з якими ми тісно співпрацюємо та робимо наше місто гарним і чистим.

З повагою
міський голова О.Г. Шостак

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2015.05.26 14:04 -
Наливайко (21)
0 0
Чому в маршрутках Малина проїзд коштує на 25% більше ніж в областнх цетрах ?
Відповісти
2015.05.26 13:38 -
Наливайко (20)
0 0
Міський голова Шостак, я задаю вам питання: чому проїзд в маршрутках Житомира коштує 3 грн. Проїзд в Запоріжжі : http://ukr-online.com/doings/16148-marshrutochniki-zaporozhya-snizili-cenu-proezda-otkazavshis-platit-dan-novomu-hozyainu.html . Який вам відкат плотить Столяр.
Відповісти
2015.05.02 10:33 -
Степан Бандера (8)
0 0
Гура , як завжди !
Аби її другана мера не зачіпали , вона звинуватиля людей у фізичних потребах людей (пити,їсти,срати), забувши що "немалі гроші" комунальним службам платять за виконання статутної діяльності та фунціональних обовязків.
Є кому срати , але і є хто за організацію прибирання отримує "немалі гроші".
Якби у нас навкруги як у містах з справжніми мерами стояли вакуумні контейнери та для пластикової тари , то я ще звинувачення цієї дами зрозумів би.
А так я покищо не знаю чим Карабас за таку адвокатську постійну послугу , цій підлизувачці і провокаторші , проплачує. можливо теж "немалі гроші". Але знаючи карабаса у якого ні одна вкрадена копійка мимо його власної кишені не впаде то я сумніваюсь.
Є інший розрахунок ?!
Відповісти
2015.05.02 15:09 -
Ольга Гура (9)
0 0
Нема такої потреби пити горілку і палити, - це усе звичайні шкідливі звички і хімічні залежності, такий собі легалізований наркотик, від якого шкоди більше, і гине людей більше, ніж під час воєн. Якби існували такі потреби, то діти одразу б народжувалися алкоголіками і тютюнозалежними. Але такі діти народжуються лише у хронічних алкоголічок і тютюнозалежних жінок. Поганим звичкам навчають дітей дорослі, у яких і самих розуму обмаль. Бо якби було його трохи більше, то нічого подібного ми сьогодні не спостерігали б.
Якби у нас стояли контейнери - дайте гроші на оті вакуумні контейнери. Ви хоч знаєте, скільки коштує один такий контейнер? В інших містах працюють приватні компанії (а не держава), які займаються збиранням сортованого сміття і його переробкою. Нікому з них не потрібен Малин, бо тут буде головного болю більше, ніж прибутків. Тому ніхто сюди й не йде.От і сидіть у своєму сранні, раз у вас така потреба, Степан Бандера.
Відповісти
2015.05.02 21:23 -
Степан Бандера (12)
0 -1
Гура , казки про пусту казну і комунальників-волонтерів тільки не плети.
Останні контейнери купувались в некращі часи - у 90-ті.
Через те твою нелегальну "організацію" , незареєстровану , що не несе за свою х... ніякої юридичної відповідальності і рекламує Карабас. А ми думали хто в цьому театрі Мальвинка 7
Ти хоч раз стань депутатом , пропрацюй річний бюжет , проаналізуй віртуальні статті видатків , статті з яких гроші просто висипаються в кишені чинуш , а потім тут "наукову" власну маячню і повну туфтологію заради спільної справи з Карабасом будеш нести.
Через таких як ти то місто і має нульові , злодійкуваті комунальні служби, темні вулиці , відкриті люки , сміттєзвалища за відсутності контейнерів, розкрадання землі , споруд майна та приміщень громади такими ділками і Колонтайками як ти.
Відповісти
2015.05.03 10:13 -
Ольга Гура (14)
0 0
Хто заважає добиватися правди і змушувати комунальників виконувати свою роботу? Уперед!
Мова не лише смітники по місту, а й у лісах, куди малинчани на вихідні та у свята виїжджають "відпочити" (читай - побухати). Їдуть з усім домашнім хазяйством, наче з голодного краю, тільки холодильники з собою хіба що не везуть. Але ж культурно відпочивати не вміють, усе, що з собою привозять - там і залишають, Так чинять тільки свині, які гидять там, де живуть. Варварство - воно і в Африці варварство, таке саме робиться у негритянських кварталах по всіх цивілізованих країнах, і ніякі комунальні служби з тим не справляються, бо варварству може протистояти тільки культура і цивілізованість.
Вам у лісі під кожним деревом поставити урну чи найняти особисту прислугу, щоб цілий день ходила і прибирала? Усі добре вміють мести лише язиками і вимагати роботи від інших.
Не рівняйте бюджети минулих десятиліть і нинішнього часу. Бажаю вам стати мером під час війни і безладу в країні, і щоб усі шишки сипалися на вашу голову. ))) Успіхів! .
Відповісти
2015.05.03 10:44 -
Степан Бандера (15)
0 -1
Гура , це себе назвала "екологічним суддею" , то прапор в руки. Назвалась собакою то гавкай . Чи ти гадаєш кіцюнею у влади корисніше ?
Називаєш себе сама як лугандонівці , то не малюй в неті себе публічною ...... , а дій .
Чи це не твоїх планах та бізнес-проектах ?
Завжди жінок що не мали реальну сім'ю з дітьми вважав синіми чулками в кожаному галіфе , а тут в сорочці Мавки !
Відповісти
2015.05.05 15:16 -
Ірина Кримська-Лузанчук (17)
4 0
Це той випадок, коли я прошу вибачення у читачів і їх вух за брутальність, до якої змушує учасник коментування під ніком Степан Бандера. То слухай СБ! Ти сучара рідкісний! Дуже "гідно" і "сміливо" вказувати комусь на речі, які є винятково особистою темою. Скотиняка, як каже Ляшко((( Невдаха з нацистськими замашками.
Тільки позиція СБ має право на життя? Тільки вислови тих, у кого є діти, мають право на існування?
Відповісти
2015.05.05 16:48 -
Ольга Гура (19)
3 0
Іро, дякую за підтримку. Мене завжди смішили люди, які пишаються не своїми людськими досягненнями, а своїми біологічними інстинктами, які не залежать ні від розуму, ні від порядності, ні від людяності. А мірятися "піпіською" з жінкою взагалі смішно і безглуздо. )))
Такі "чоловіки" - страшна трагедія для країни, і їх, на жаль, у нас величезна маса.
Відповісти
2015.05.05 15:25 -
Ольга Єсипчук (18)
2 0
якось актуально - «Убогий человек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственное возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит»
— Артур Шопенгауэр
і не ведіться на провокації. Хіба не видно. шо людина таким чином розважається?
Відповісти
2015.05.03 12:21 -
Ольга Гура (16)
5 0
Нічого кращого і конструктивного від баби у штанях і не дочекаєшся.

Успіхів на чергових мерських виборах. Спеціально голосуватиму за Федоренка (що прикравається Степаном Бандерою), щоб коли він стане мером, кожен побачив, що воно за "Фе" і як воно наведе порядки у місті.
Не мати дітей - то не велика трагедія, велика трагедія мати дітей-ідіотів. Отаке.
Відповісти
2015.05.01 12:45 -
Ольга Гура (6)
0 0
Окрім невихованості і усього іншого, наші люди не навчені рахувати гроші - ні власні, ні бюджетні. Порахуйте, скільки за день викурюється цигарок, випивається пляшок пива і горілки, з'їдається чипсів та іншої шкідливої для здоров'я "дряні", а упаковка, пляшки, недопалки - на землю. Мало того, що усе це коштує немалих грошей (власні гроші), треба заплатити комунальним службам, що вони те прибрали і вивезли (бюджетні гроші), та ще й чимала шкода довкіллю (буде розкладатися довго, ще й онукам і правнукам дістанеться, витратяться на ліки як мінімум від алергії). От і вся економіка з екологією.
Відповісти
2015.05.01 14:32 -
Юрій Смалюк (7)
0 0
Все правильно написала,Олю.Але це лише констатація фактів і реального стану.Потрібні дієві механізми для виправлення такої ганебної ситуації.І тут без спільних зусиль- державної влади (стимулювання виробництва екологічних пакувальних матеріалів - заміна пластику на скло та папір,заохочення до пожвавлення діяльності податковими пільгами приймачів і переробників вторинної сировини,будівництво потужностей для переробки),міської влади (забезпечення сортування і вивіз для переробки і утилізації+штрафи за порушення,організація "суботників" (депутати міськради спільно з комунальними підприємствами ),громадських активістів (роз"яснювальна робота,власний приклад,всілякі акції,що власне ти і робиш),навчальних закладів починаючи з дитсадків (просвітницька робота,введення спец.факультативів,окремих розділів до предмету "екологія",з найменшими-сценки,створення саморобних кольорових контейнерів з картону для подальшого використання в роз"яснювальній роботі через рольові ігри тощо),ЗМІ (розповсюдження ефективного досвіду передових країн світу-Швейцарії,наприклад,скандинавських країн...).Ну от якось так.Продовжуй.
Відповісти
2015.04.30 22:56 -
маргарита (4)
0 0
А яка доля тiеi фiрми по збору та сортуванню смiття зi Сходу , яку так спiшно реестрували в Малинi та на сессii мiськради презентував мер?
Відповісти
2015.05.02 20:10 -
Малинський (10)
0 0
У лютому 2015 року на запит нових працівників управління ЖКГ було отримано листа від ТОВ «Рециклінг-еко груп»переможець конкурсу з вивезення побутових відходів на території міста Малина – Товариства з обмеженою відповідальністю «Рециклінг еко-груп» від 28.11.2014 року щодо відмовилось в укладенні договору про надання послуг з вивезення відходів. Члени конкурсної комісії. організувати та провести новий конкурс з визначення виконавця послуг щодо вивезення побутових відходів на території міста Малина.
Це називаэться безкінечно довгий процес і чи буде колись результат, один тільки Бог знає. Ефективно!
Відповісти
2015.05.03 02:50 -
маргарита (13)
0 0
ВСЕ робиться для того щоб нiчого не робити.
Відповісти
2015.05.02 21:10 -
Ольга Гура (11)
0 0
Хотілося б подивитися на тих бандюків з Києва, чия це ми територія, а то виходить, як у тій приказці "І сам не гам, і іншому не дам".
Відповісти
2015.05.01 10:19 -
Юрій Смалюк (5)
0 0
Якісь бандюки в Києві залякали їх.Сказали,щоб у Малин не рипались,бо це їх територія...
Відповісти
2015.04.30 22:39 -
Малинський (3)
0 0
Знову в опозиціі. Хватить годувати цяцянками. Чому порушники які засмічують Малин тонами до цих пір не покарані? Чия це земля? Чому в Малині нема до цих пір ніодного контейнера? Де інвестор. До одного місця прибирання. 2-3 місяця і знову все те саме. Поки не буде цивілізованого збору сміття по місту та злих штрафів- НІЧОГО НЕ ВИЙДЕ. Так і будем топтатись серед сміття. Чи офіційно у нас на смітнику займаються сортуванням сміття і скільки йде в бюджет міста?
Відповісти
2015.04.30 21:44 -
Юрій Смалюк (1)
0 0
Сміття у ставках,біля річки,в парку,на дорогах,попід парканами...всюди. Це проблема.Але не тільки міської влади. За це відповідальні,в першу чергу,самі малинчани.Бо не житомиряни і не коростенці нам тут насмітили.І лише прибиранням і накладанням штрафів сміття не позбутись.Як хтось на цьому сайті в попередніх коментарях до однієї з тем дотепно написав-в першу чергу треба позбутись його в своїх головах.І паралельно впроваджувати сортування.А саме найголовніше- розпочинати пояснювати діткам як треба чинити ще з ясел у дитсадку на прикладах, розігруючи якісь сценки,роблячи маленькі контейнери з різнокольорового паперу тощо.Якось так...
Відповісти
2015.04.30 22:26 -
Ольга Єсипчук (2)
0 0
Всі знають і всеодно роблять. Якби штрафували то б і головою думали. Раз поплатились гривнею, то на інший пригребуть. Така людська природа
Відповісти