Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Як купити крипту на ринку: основні способи

15.03.2016
Малин

Запитай у міського голови: У Малині парк чи колгоспний двір?


На сайті міської ради працює не зовсім «гаряча лінія», де онлайн можна запитати у мера про наболіле.

Зазначимо, що інформація в рубриці "З Вами на постійному зв’язку — міський голова" з'являється не систематично, і перерви у такому спілкуванні з містянами бувають досить тривалі, як-от, пауза в півроку.

Наразі маємо оновлену інформацію.

Тему міського парку культури та відпочинку підняв Руслан Дмитренко:

Вітаю! Часто гуляю з племінником у міському парку відпочинку, племіннику цікаво шукати білочок у верховітті дубів та кормити качечок у паркових озерах, а я просто насолоджуюсь природою! Питання таке, рух автомобільного транспорту алеями парку відпочинку! Це так треба чи це наше українське «куди бачу туди їду».

Неодноразово ставав свідком ситуації коли учні школи №1 та й звичайні перехожі, йдучи вулицею Парковою, що примикає до школи, розганяються звуком клаксона автомобіля. Авто рухаються від в’їзду на стадіон попри фонтан та пам’ятник «Воїнам Афганцям» по вул. Паркова, через місток в районі джерельця і далі у напрямку вул. Мічуріна і у зворотньому напрямку.

Також багато хто возить сміття у смітник біля фонтана, вчора жіночка на червоному «смарті», «культурно викидала сміття у парку відпочинку». Автомобілі відвідувачів тренажерної зали, що знаходиться у підвалі школи №1, паркуються ніде інакше як на сходах з вул.Паркової до школи №1.

Ні в одному місті де я був, не бачив такого «скотського» відношення до парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва. Дякую!

Відповідь: Шановний пане Руслан!

Дякую Вам за активну громадську позицію та небайдужість до питань розвитку та утримання міста, зокрема міського парку культури та відпочинку. Буду вдячний за будь-яку інформацію, яка може бути корисною в цьому питанні.

Для заборони заїзду автотранспорту на територію парку на заїздах з вул. Мічуріна, Паркової та Володимирської (вул. Фрунзе) планується встановити дорожні знаки «Рух механічних транспортних засобів заборонено», про що підготовлено та направлено відповідний лист до відділу ДАІ.

Враховуючи, що на дорожні знаки та інформаційні таблички про заборону заїзду автотранспорту водії транспортних засобів не звертають уваги, а відповідні служби не реагують на правопорушення, комунальним підприємством «Благоустрій» за рахунок власних коштів будуть виготовлені та встановлені інженерні споруди, які унеможливлять рух автотранспорту по території міського парку.

Одночасно пояснюю, що ми не можемо повністю огородити в’їзд в парк, адже потрібен проїзд для спецтехніки, вивіз сміття та ін., чим користуються несумлінні водії.

Щодо несанкціонованої автостоянки біля школи № 1, то ставлю Вас до відома про те, що орендарям, які орендують частину приміщення навчального закладу підготовлено та направлено попередження про дотримання Правил благоустрою міста щодо заборони несанкціонованої стоянки автотранспорту.

З повагою
міський голова О.Г. Шостак

Джерело: malyn-rada.gov.ua

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2016.03.15 16:30 -
Кіт Мармиза (12)
0 0
Це точно Гарують шо край! А якще воврєма неодскочих то такі мармизи недовольниє строять шо можеш себе і виноватим почуствовать. Он скоро май, ото загарчать! А дорогу яку до фонтана накатали бачили? наче там юніграни цілий день їздять
Відповісти
2016.03.15 12:28 -
dumayu (3)
0 0
Така їзда розпочалася в парку три-чотири роки тому, саме з того часу, як на літній естраді зробили пивну. А щоб зменшити кількість авто треба перекрити транзитний рух.
Або скажу так, нічого не потрібно видумляти, при Фещенку крім скутерів та нічого не було
Відповісти
2016.03.15 11:56 -
Малинський (1)
0 0
бездушність-причина всіх наших негараздів. Коли в людини нема совісті, то й немає звязку з душею-нема почуття любові, відповідальності, немає й віри в кращий парк є самість без Бога без людей без парку...Що робити, подолати приказку-брехню надуману та впроваджену спеціально в украънський народ "моя хата скраю-нічого не знаю"-з нею так і буде далі! Ніяка влада без нас нічого не зробить! Бо влада це ви! Будьте володарями свого власного життя та неперекладайте на інших! Почніть з охайного ставлення хоча б до парку, може дійсно мер накидав пляшок в савок? Не ви? А може ваші діти?...
Відповісти
2016.03.16 10:34 -
Ксенія38 (14)
0 0
Я повністю згодна з Малинським, чистота в нашому місті, то насамперед ми, і ніяка влада та Благоустрій нам не допоможе, якщо ми з молоком матері не будемо доводити нашим дітям культуру поведінки в громадських містах. А наші діти, то наше відзеркалення, якщо я не кину той папірець, а віднесу його в сміттєвий контейнер, то і моя дитина зробить також, тому що діти повністю наслідують нашу поведінку. І не потрібно звинувачувати владу, перш за все треба почати з себе.
Відповісти
2016.03.15 12:08 -
Ольга Єсипчук (2)
0 0
да, люди в нас свині, але Ви бачили той асфальт радянський, памятки радянської доби, той бюст вже 3 рік роблять і не зроблять. Мені, якшо чесно соромно, шо місто з таким потенціалом не має жодного культурного місця для відпочинку. Тоді коли Коростень обговорює реконструкцію парку "Перемога", а в нас заростає парк лісом, травою, смітниками. Вам не смішно той факт що в селі Діброва знайшлись люди які почистили ставок, а в Малині- як в Зімбабве, скоро з копями бігать будем.
Відповісти
2016.03.15 14:58 -
Valentin (9)
0 0
https://www.youtube.com/watch?v=mao7LANK3Yc

не такий вже й той Коростень, яким ви його кажного разу "малюєте", перегляньте. Парк та й парк, і весь Коростень, нічого особливого. Срач шо тут шо там.
Відповісти
2016.03.15 15:10 -
Ольга Єсипчук (11)
0 0
Хто був то й знає, не треба оправдовуватись.
Відповісти
2016.03.15 16:52 -
Valentin (13)
0 0
оправдовуватись? а парк мій чи шо? Ви взагалі дивились те що я вам запропонував переглянути?
Відповісти
2016.03.15 13:15 -
Малинський (4)
0 0
не смішно, більше того...хочеться плакати. Ви представник діючого ГО. Напишіть листа з чіткими питаннями і вимогами. Запитуйте дати виконаї роботи. Вимагайте конкретні проекти або ініціюйте їх з привязкою до дати виконання. Бо так і буде далі. Проекти і більш нічого. Нехай мер хочаб оприлюднить проект парку вже оплачений здається 300ТИС ГРН!!!
Відповісти
2016.03.15 13:24 -
Ольга Єсипчук (5)
0 0
Вже питала Стурчака, минулого року про витрати, куди ж поділи ті мільйони, раза 3 писали, - відписки, ніхто не захотів нам надавать відповідь з приводу цільового використання бюджетних коштів. Тому робіть висновки самі. Поки не буде прозорості в держзакупівлять і елементарного порядку, до тої пори й буде свинство.
Відповісти
2016.03.15 13:58 -
Малинський (6)
0 0
Свинство, а потім безпорядок в закупівлях. Саме такий алгоритм. Свинство-1, закупівлі-2
Відповісти
2016.03.15 14:08 -
Ольга Єсипчук (7)
0 0
ще б додати персональну відповідальність робітників як Благоустрою та міської влади, за безлад, то б ціни не було. Приміром - всі бачили срачі навколо кінотеатру, всі знають хто є власником. Є пан Фролков, який мабуть давно читав свою посадову інструкцію. Чому немає попередження, чому немає штрафної за смітник в центрі? Чи можливо у Науменка якийсь особливий статус в міській раді? Якщо Фролков не може підняти сраку вля врегулювання цього питання ( а лише ходить пенсіонерів штрафує) то хай несе персональну відповідальність за це, нехай бере мітлу в зуби і прибирає, ми ж йому за щось ЗП платимо.
Відповісти
2016.03.15 14:39 -
Малинський (8)
0 0
якщо обєкт проданий без договору в якому вказані строки та зобовязання інвестицій на даній ділянці, значить можна припустити про особливість статусу. Але в даному випадку не Науменко завозить туди сміття а СУСІДИ! даного обєкту. Що може Фролков зробити, якщо в місті нема елементарних контейнерів? Ви б пішли на таку роботу, походить позаставлять кожного на довго б нехватило. Моє бачення вирішення СРАЧУ, те що влада недороблює
1 Інвестиції не знайомих безкінечні, а обявить через всі можливі засоби ЗМІв вивіз+утилізацію ТПВ на територ малинської громади (на смітнику хто внас кожний день трудиться? І кому сплачує податки? А по максимуму замінити Благоустрій комерційною структурою-це просто може бути ДЕШЕВШЕ чим утримувати організацію яка не розвивається та збиткує Від інвестора повний спектр пропозицій-контейнери і тд
2. Міліцейський патруль з камерою, фото з протоколами та складати і передавати їх до суду кожного ДНЯ!
3. Екологічні просвітницькі акції на місці 3!
4. Обовязкова екологічна освіта з садочку до 11 класу.
Відповісти
2016.03.15 15:09 -
Ольга Єсипчук (10)
0 0
передано право власності вже давно, т му власник має виконувати правила благоустрою міста незалежно від умов договору.
Ніхто Фролкова не завтавляв йти на посаду. Якщо ж пішов то хай працює або звільняється.
Інвестор давно потрібен. Тут недопрацювання влади. В Бердичеві працює сміттєпереробний завод, Малин знов у сраці.
Міліція... тут важко.
Громадкість йде на зустріч, готова допомагати. В нас нема діалогу БІЗНЕС-ВЛАДА, а завдяки йому можна було б вирішити багато проблем.
Відповісти