Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Як купити крипту на ринку: основні способи

13.08.2015
Малин

Зробімо добру справу разом! - ремонт дитячого майданчика у парку


В суботу 15.08.2015 о 12.30 збираємось біля фонтану у парку відпочинку. Сьогодні більшість дитячих площадок у місті, на яких зростають наші діти, знаходяться в аварійному стані, що може заподіяти малечі травматизму. Зробімо добру справу разом ! Допоможемо місту і відремонтуємо одну з таких площадок !

Це буде гарний подарунок нашому з вами місту до Дня Незалежності України. Планується: прибирання території, фарбування площадки, ремонт сходинок, незначні зварювальні роботи тощо.

Запрошуємо приєднатися небайдужих людей з вмілими руками.

Організатор: Дмитро Коритько 050 821 60 99

Сторінка заходу vk.com/majdanchik_v_parku

 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2015.08.15 10:51 -
Черемушки (5)
0 0
Дивимось оголошення на Інфо Малині! ;)))
http://www.infomalin.biz/advert/type/transport-perevezennya/pasazhirski-pereveennya/
Відповісти
2015.08.15 09:44 -
Наливайко (4)
0 0
ХАЙ БУДУТЬ ВИБОРИ ЗАВЖДИ !!!!
Відповісти
2015.08.14 10:05 -
Ольга Гура (3)
0 0
Учора пройшлися із подругою, яка вже кілька років не живе в Малині, вздовж фабричного мікрорайону від "Оазису", через парк,повз ряд магазинів, аптеки.... мікрорайон симпатичний, усе необхідне є, радує що підприємці облаштовують його, роблячи життя зручніщим і комфортнішим, вже є де відпочити і розважитися (той самий 3Д-кінотеатр "Оазис" і вуличне кафе Саші Хана). Але лише один нюанс, який псує усю картину - купи сміття попід парканами і розкидані усюди пляшки, стаканчики, папірці. Зрозуміло, що рух тут досить жвавий, викидають напевно прямо з автівок. Але ж можна якось вирішити цю проблему - ну хоча б раз на тиждень вимітати увесь той непотріб, щоб не псував настрій. Ну ми що, африканці чи що? Звідки така байдужість до того, у чому ми живемо? Згадую Львів і взагалі Західну Україну - вулиці, наче вимиті, зранку вже метуться, і зарплати люди не більші отримують, просто не байдуже їм, що в них у містах і селах робиться. Це ж для самих себе.
Соромно знайомих кудись повести - усюди наткнешся на смітники. А Малин же не завжди був таким.
Відповісти
2015.08.13 18:39 -
Rediska (1)
1 0
Як усі до влади рвуться. Бляді. Тьфу...
Відповісти
2015.08.13 21:22 -
Ольга Гура (2)
0 0
Отож бо й воно, що щось робиться лише перед виборами і заради виборів, інакше ніхто нічого робити не буде. Але люди на це ведуться і знов голосують.
Відповісти