24 жовтня 2013 року на базі Малинського лісотехнічного коледжу відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів інформатики та комп’ютерної техніки.
Засідання розпочалося з пленарної частини, де викладачів інформатики та комп’ютерної техніки привітав директор Малинського лісотехнічного коледжу Іванюк Ігор Дмитрович.
В ході пленарного засідання були заслухані доповіді членів методичного об’єднання з питань, що стосуються вдосконалення змісту, форм та методів вивчення комп’ютерних дисциплін. Голова об’єднання Пекарський Б.Г. проінформував учасників засідання про результати обласної олімпіади з інформатики. Учасниками було обговорено напрями подальшого удосконалення організації проведення олімпіад.
По завершенню пленарного засідання семінару гості відвідали поза аудиторний захід коледжу – гру « Брейн-ринг» з інформатики та комп’ютерної техніки, де змагалися у своїх знаннях команди коледжу «Макрос» (спеціальність: Оброблювання деревини) та «Безперебійник» (спеціальність: Експлуатація та ремонт обладнання лісового комплексу).
В музичних паузах гри виступили з номерами художньої самодіяльності уболівальники команд.
Члени методоб’єднання оглянули з навчально-матеріальнубазу та відвідали музей коледжу.
На завершення семінару гості відвідали одне з кращих підприємств Малинщини – ПАТ «Вайдман - МПФ», де ознайомились з використанням комп’ютерних технологій на виробництві.
До лісотехнічного коледжу завітали:
1. Пекарський Броніслав Генріхович – Новоград-Волинський промисловий технікум;
2. Мартинюк Людмила Анатоліївна – Новоград-Волинський промисловий технікум;
3. Назарчук Ольга Миколаївна – Новоград-Волинський промисловий технікум;
4. Князюк Сніжана Іванівна – Новоград-Волинський економіко-гумонітарний коледж;
5. Граф Марина Сергіївна – Житомирський кооперативний коледж бізнесу і права;
6. Романі шин Віктор Васильович – Житомирський коледж культури і мистецтв;
7. Каблов Анатолій Володимирович – Житомирський будівельний коледж ЖНАЕУ;
8. Лиорар Алла Валеріївна – Житомирський автомобільно-дорожній коледж Національного транспортного університету;
9. Іщук Олександр Сергійович - Житомирський автомобільно-дорожній коледж Національного транспортного університету;
10. Кириченко Інна Леонідівна –ВКНЗ «Коростишівський педагогічний коледж ім. І.Франка»;
11. Малюга Ірина Михайлівна – Житомирський технологічний коледж;
12. Лейко Сергій Євгенійович – Технікум землевпорядквання Житомирського національного агроекологічного університету;
13. Мищин Володимир Васильович – Рогачів-Волинський технікум;
14. Юрчук Віктор Петрович – Новочорторийський державний аграрний технікум;
15. Іщук Сергій Миколайович – Житомирський інститут медсестринства;
16. Скомаровський Олександр Віталійович – Бердичівський коледж промисловості;
17. Шелюк Андрій Васильович – Житомирський базовий фармацевтичний коледж;
18. Чумак Сергій Анатолійович – Бердичівський медичний коледж.
Джерело: mltk.org.ua
Поділитися:
вологість:
тиск:
вітер: