Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

13.03.2018
Житомирщина

В Житомирі у школах тиждень економили газ


 Житомирські школярі вийшли на навчання. Школи не відвідували упродовж тижня, в зв’язку з вимушеною економією газу та святами. В 23 гуманітарній гімназії навчається найбільше дітей у місті: близько 1800. Директорка каже: майже всі прийшли до школи, до призупинення навчального процесу – дітей хворіло багато.

Навчання з 5-го по 7-ме березня зупинили, аби зекономити на опаленні та через перебої з газопостачанням. У 23й гімназії розповідають: влітку прочистили систему комунікацій і температуру в класах підтримують комфортною.

«До карантину було жарко в нас: 20, 21, 19. На сьогоднішній день у нас надзвичайно жарко: 20, 21, деякі кабінети навіть 22 градуси. Можливо й не потрібно було робити цей карантин, але так як Міністерство освіти і обласна державна адміністрація вирішили… Не у всіх же школах тепло, це в нашій школі було тепло» – розповіла директор Житомирської міської гуманітарної гімназії №23 Ніна Купрійчук

Програму, кажуть, наздоганятимуть на додаткових уроках та дещо ущільнять програму. У зв’язку з призупиненням навчання бургерів на сніданок приготувати не встигли. В гімназії навчається 700 учнів початкових класів. Сьогодні на сніданок у школярів однакове меню: як за 8 гривень, так і з доплатою батьків - за 14, різниця лише в грамах. До того ж – сума, яку виділяють з бюджету міста з 1 лютого – замала, аби зробити нормальну порцію учневі, - констатує директор гімназії.

Подальших карантинів поки не обіцяють, однак канікули в школах відбуватимуться за графіком

Джерело: sk1.tv

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2018.03.15 20:57 -
Swans (4)
0 0
Восемь лайков,три плюса))) (Это я про Черемушкины комментарии)))) А,по факту,это и доказывает, что люди - не тупые болваны, как этого хотелось бы нынешним рулящим....
Відповісти
2018.03.13 13:12 -
Черемушки (1)
1 -1
Нагадало...
За окошком дождь и град. Это Путин виноват!
Кошка бросила котят - Это Путин виноват,
Зайку бросила хозяйка - Кто виновен, угадай-ка!
Вот кончается доска У несчастного бычка,
Наша Таня громко плачет -Рядом Путин, не иначе!

Свет погас, упал забор, У авто заглох мотор,
Зуб здоровый удалили Иль залез в квартиру вор,
Не понравилось кино, Наступили вы в г….но
У любого катаклизма Объяснение одно…
Знает каждый демократ - Это Путин виноват!

Кто вчера в моём подъезде Лифт зассал до потолка?
Мне, товарищи, поверьте - Это Путина рука!
Я поймал по пьяни «белку» -Это Путина проделки!
Куча под столом г….на Это Путина вина!
Засорился унитаз - Это Путина приказ,

Накидал туда бычков, воду слил - и был таков!
По ночам бельё ворует, стёкла в нашем доме бьёт.
Пьяным во дворе танцует. Это Путин - обормот!
Нет спасенья от злодея!
Матом пишет на стенах, Изломал кусты в аллее.
Это Путин - ох и ах!

Либерала дождик мочит - Путин весело хохочет.
Затопило вашу дачу? - Это Путин, не иначе!
Вас гроза в пути застала? - То рука Кремля достала.
Холод, ветер, снегопад - Снова Путин виноват.
Сносит крышу ураганом? - Это Путин мстит баранам.

Шторм, цунами, наводненье? - Это Путин, без сомненья!
Ливень, оползень, циклон - Виноват конечно он
Сель, лавина, камнепад? - Ясно: Путин виноват!
Смерч, тайфун, землетрясенье - Нет от Путина спасенья!

В темя клюнула ворона? - Это - юный друг ОМОНа.
Пчелы, осы жалят вас? - Это Путинский СпецНаз.
Видишь этого шмеля? - Он на службе у Кремля!
Відповісти
2018.03.13 15:17 -
Кіт Мармиза (2)
2 0
Черьомуха! ти П*ята колона.. Хто всрався?!! а ти тут як тут єхідненько: Ну хто-хто?!! Путін! (шоб всі поняли як це смішно і неправда)
Відповісти
2018.03.14 16:50 -
Черемушки (3)
1 0
А хоть 10! Вам наче після того перевороту бошки перемунуло. Всі винуваті, кацапи, євреї... тільки українці святі, борці за мир. І стосовно газу, звідки взявся російський газ? Мене президент переконував, що ми споживаємо тільки газ з Європи. То, хто всрався? Ви всі, хто підтримав державний переворот!
Відповісти