"Колись тут було все: і роддом, і морг, і московська ковбаса"
"У лісі живемо, кіслородом дихаємо. Це єдине, що тут харашо. Син мені говорить: "Ти все життя сидиш за дротом, у тюрмі. А я не хочу". Він перебрався до Києва. А мені хоть би до гарячої води тут дожити і щоб тепло було спати", — каже охоронець на пропускному пункті до селища Городок Радомишльського району Житомирщини.
Читати решту →