Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

1.04.2015
Малин

28 березня у Малині відбулося засідання міськрайонного осередку ГО УНСО


Відтепер УНСО Житомирщини розставляє нові акценти у своїй роботі на таких основних напрямках: допомога бійцям в зоні АТО, люстрація влади і боротьба з корупцією, інформаційна війна та патріотично-фізичне виховання.

На сьогодні УНСО в Житомирській області переживає процес переформатування. Відбулась зміна керівництва в багатьох міських та районних осередках УНСО, а також відбувається перереєстрація в органах юстиції.

Найактивнішу та системну роботу проводять Бердичівський, Овруцький та Малинський осередки.

«Зміну керівництва УНСО на Житомирщині можна назвати прикладом люстрації. Я виступаю за те, щоб зміни відбувалась частіше в організації, оскільки дуже важко працювати в усіх напрямках одночасно, але якщо ми бачимо, що людина дійсно на своєму місці, то вона може довгий час залишатися на цій посаді. Буває, що керівник береться за один напрямок роботи і заглиблюється настільки, що забуває про усі інші напрямки. Тому саме з цієї причини, що керівник в Малинському районі не завжди справлявся з усіма завданнями обласного керівництва, і виникло питання його зміни, — заявив керівник УНСО в Житомирській області Олексій Семенів.

- Відтепер основною метою УНСО на Малинщині стане реалізація завдань, які ставитиме центральне керівництво Всеукраїнської організації. Зокрема, уже визначено основні напрямки діяльності обласного осередку організації. Це боротьба з корупцією та активізація процесу люстрації. Я думаю, що УНСО розпочне люстрацію з себе. Усередині організації уже розпочато перереєстрацію членів, щоб запобігти потраплянню в наше організаційне середовище злочинних осіб та «кримінальних авторитетів».

Ще один, новий напрямок діяльності УНСО — інформаційна робота. І тому ми готові тісно співпрацювати з усіма засобами масової інформації в області, аби широко оприлюднювати результати роботи організації. Також активісти Малинського УНСО обрали нове керівництво.

Головою Малинської міської організації було обрано Ігоря Березюка, а керівником районного осередку став Олексій Костюченко. Хлопці поділилися з присутніми планами роботи на майбутнє. Отже, одним з напрямків діяльності унсовців у Малині стане патріотичне та фізичне виховання не лише молоді, але й старшого покоління.

Тому УНСО готове тісно співпрацювати з іншими патріотичними організаціями з метою виховання суспільства в дусі патріотизму у широкому значенні цього слова.

УНСО не припинять добровольчі місії з надання допомоги бійцям АТО, на Сході України в умовах «нав’язаної нам війни». Нині в зоні АТО в складі 54-го розвідбатальйону УНСО перебуває — більше 50 земляків, з них п’ятеро малинчан.


Костюченко Олексій Валентинович.
Дата народження: 28 липня 1983 року
Регіон проживання: Житомирська область, місто Малин.
Контактний номер: 0969835080
Контактний імейл: una-unso-malin@i.ua
Адреса: м. Малин, вул.. Мічуріна 7
Трудова діяльність:
липень 2005 – грудень 2005 – менеджер з продажу та встановлення стелажних конструкцій ТОВ «Інтеркомплект» (м. Київ)
січень 2006 – червень 2010 – керівник відділу проектів та конструювання стелажних конструкцій ТОВ «Інтеркомплект» (м. Київ)
вересень 2010 – листопад 2011 – начальник кар’єру з видобування габро ТОВ «Граніт ЛТД» (Житомирська область, Малинський район, с.Буки)
жовтень 2013 – січень 2015 – начальник кар’єру з видобування габро ТОВ «Граніт ЛТД» (Житомирська область, Малинський район, с.Буки)

Освіта:
Малинівська ЗОШ
Рік закінчення: 2000
Житомирський державний технологічний університет
Рік закінчення: 2005
Громадська діяльність:
З початком революції Гідності відразу активно долучився до участі в громадському житті своєї батьківщини.


Березюк Ігор Олександрович.
Дата народження: 23 січня 1990 року
Регіон проживання: Житомирська область, місто Малин.
Контактний номер: 0633933676, 0969043932
Контактний імейл: una-unso-malin@i.ua
Адреса: м. Малин, вул.. Дорошок 29 - А
Трудова діяльність:
2008 – 2009 «Київміськбуд»
2009 – 2011 ФОБ «Наутіліус», менеджер з управління персоналом
2011 – 2014 ПП Супруненко О.І., завідуючий магазином
Освіта:
Малинська МЗНВК"Школа-ліцей №1 ім. Ніни Сосніної"
Рік закінчення: 2005
Київське вище професійне училище будівництва і дизайну
Рік закінчення: 2008
Громадська діяльність:
Беру активну участь у громадсько-політичному житті міста та всеукраїнських акціях, що проводяться як нашою, організацією так і рядом інших відомих міжнародних фондів та організацій. 3 2010 року міський секретар УНА – УНСО. З 2012 року в.о. голови начальника обласного штабу ЖОО Українська Національна Асамблея. З березня 2014 року в.о заступника ЖОО ГО УНСО. З березня 2015 голова Малинської міської організації УНСО та координатор ВБФ «Серце до серця».
Особисті якості:
Характер спокійний, урівноважений, але свої погляди відстоюю активно та аргументовано, доброзичливий, комунікабельний, вмію аналізувати та логічно мислити.
Мета подальшої діяльності на посаді голови ММО УНСО:Втілення та реалізація державної гуманітарної політики на місцях та ідей патріотичного виховання. Виправлення недоліків у сфері гуманітарного розвитку міста за допомогою активної громадської роботи. Зміна свого району в кращу сторону та втілення всіх прогресивних ідей та здобутків.

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2015.04.03 10:18 -
Ольга Гура (27)
0 0
Люди можуть гратися у що завгодно, в політику, в ідеологію, ще у щось, але усе про соціум вже сказано у підручнику біології за 7-й (чи який там) клас. У природі існує усього лише 2 типи стосунків - сімбіоз і паразитизм. Сімбіоз, це коли обидва учасники щось віддають і щось отримують від спільної взаємодії, а паразитизм - це коли один організм експлуатує інший до його повного виснаження і знищення.
Сімбіоз - приклад здорового взаємного співіснування, на таких принципах і варто будувати здорове суспільство. Кожен щось вкладає і щось бере від соціуму. І не допускати паразитизму, бо він призводить до сумних наслідків. Паразитом може бути будь-хто, хоч чиновник, який присмоктався до бюджету і годує з нього сім"ю, коханку, чи ще якусь забаганку, а може бути і звичайний алкаш, який ніде не працює, не платить податків, а сидить на шиї у сім"ї та держави. Вони можуть скільки завгодно кричати "Слава Україні!" і притискати руку до серця, але їхні справи свідчать про інше. Судити треба по справах.
І менше гратися у політику, більше логіки і здорового глузду. Успіхів!
Відповісти
2015.04.02 20:10 -
ММО УНСО (23)
0 0
З чого ви взяли, що Фролков в УНСО? Якщо УНСО разом з Литвиненком В.М. збирало гуманітарну допомогу він теж в УНСО? Чи якщо прибирали косу з Ольго Гурою і лісгоспом АПК то вони всі теж УНСО?
Відповісти
2015.04.03 08:23 -
Allisa78 (24)
0 0
На виборах побачим хто і зким)))
Відповісти
2015.04.02 18:30 -
Инкогнито (22)
0 0
з Фролковим ви переборщили бувший регіонал родич міністра Присяжнюка і тут надобі УНСО все спешалось в датском королевстве.
Відповісти
2015.04.02 17:34 -
ММО УНСО (21)
0 0
Люстрація (від лат. lustratio — очищення через жертвопринесення[1]) — заборона діячам високого рангу, які скомпрометували себе, впродовж певного часу або пожиттєво працювати на державній службі. Термін зазвичай вживається щодо процесів у посткомуністичних державах Східної Європи з кінця 80-их років XX століття, де люстрація застосовується до високопосадовців комуністичного режиму, колишніх агентів таємної поліції, іноді — до всіх членів комуністичних партій. В нашому випадку це партія регіонів. Ви можете зайти до будівлі в центрі міста і поцікавитися у бургомістра, а скільки чиновників залишилося на посадах з часів пана Стельмаха.
Відповісти
2015.04.11 19:05 -
Наливайко (39)
0 0
Як же ми без вас !? А я до цього думав, що люстрація, це коли колишньому представнику влади показують на люстру, що вісить на стелі, підморгують і так єхідно посміхаються. У нас гугла нема. Ми тільки, що з лісу вибігли.
Відповісти
2015.04.03 08:55 -
Ольга Єсипчук (26)
0 0
і питання таке. Як ви будете мене і моїх дітей навчать патріотизму? Я ж за таке можу й чоловіку нажалуваться, він то не любить довгих розмов...
Відповісти
2015.04.03 13:16 -
Олексій Семенів (29)
0 0
Я б не сказав, що не любить. У вас є діти?
Відповісти
2015.04.03 13:22 -
Ольга Єсипчук (30)
0 0
в перспективі, то як вчити будете?
Відповісти
2015.04.03 13:49 -
Ольга Єсипчук (35)
0 0
надіюсь мої діти в Малині не будуть вчитись
Відповісти
2015.04.03 14:07 -
Олексій Семенів (37)
0 0
Дай Бог
Відповісти
2015.04.03 13:44 -
Олексій Семенів (33)
0 0
Я історик за освітою. Уроки рідного краю.
Відповісти
2015.04.03 13:44 -
Олексій Семенів (32)
0 0
Я історик за освітою. Уроки рідного краю.
Відповісти
2015.04.03 08:53 -
Ольга Єсипчук (25)
0 0
Люстрация — демократичное такое лишение гражданских прав всех, кто хотя бы свечку держал для предыдущего режима. В особо запущенных случаях может превращать половину страны в потомственных оккупантов и неграждан.
а коли будем люстріровать теперішню владу?
http://ic.pics.livejournal.com/pups_alik/44202751/197368/197368_900.png
Відповісти
2015.04.11 19:07 -
Наливайко (40)
0 0
цікаве тлумачення люстрації
Відповісти
2015.04.03 13:14 -
Олексій Семенів (28)
0 0
Ольга, я готовий вислухати всі ваші пропозиції. Я от собі думаю, що якщо керуватися вище сказаним. То можна було би міськраду переполовинить. Нажаль закон Порох якийсь придумав з цього приводу.
Відповісти
2015.04.03 13:26 -
Ольга Єсипчук (31)
0 0
по моєму це "боротьба з вітряками". Так вже склалось історично, мабуть, що люди в нас розуміють тільки силові методи, мо тре посадить всіх, га? та й не з пішок починати, а з людей які вище... ото люди люблять таку показуху... рейтинги хтось собі заробить.
Відповісти
2015.04.03 13:46 -
Олексій Семенів (34)
0 0
Треба було би, але спочатку посадить тих хто має садити. В мене така купа відписок з міліції і прокуратури, що грубу топити можна рік.
Відповісти
2015.04.03 14:01 -
Ольга Єсипчук (36)
0 0
де можна ознайомиться з Вашою програмою, чи уставом, чи якимись цілями, по яких Ваша організація працює? а то я почитала про 5.10 шукаю чи ще може буть дурнішим чи нє. Може в Вас якось благородна ціль существованія?
Відповісти
2015.04.03 14:09 -
Олексій Семенів (38)
0 0
http://unso.in.ua/uk
Відповісти
2015.04.02 15:56 -
Allisa78 (19)
0 0
А коли ваша братія депутата Фролкова люстрірує?))
Відповісти
2015.04.02 17:28 -
ММО УНСО (20)
0 0
У пана Фролкова посада вибірна. Депутат міської ради. Позапартійний. Обраний громадою мікрорайону Черьомушки. Якщо хтось має право його люструвати. Так це безперечно люди які його туди обирали.
Відповісти
2015.04.01 21:51 -
Инкогнито (3)
0 0
Юноши переборщили з фотошопом
Відповісти
2015.04.01 21:49 -
Adik (2)
0 0
Вот смотрю на твои кометы и думаю. Откуда столько желчи? У тебя проблемы? Психическая травма? В школе мышь серая была, а здесь теперь отыгрывавшийся на других которые чего то в жизни добились или куда то устремляться.
Відповісти
2015.04.02 08:55 -
Ольга Єсипчук (4)
0 0
Ми з вами на "ти" не переходили, - це РАЗ, якщо в Вас є якісь персональні претензії, питання, чи судження, які видала Ваша кишталева куля, будь ласка, в ОП - olya5@meta.ua, - це ДВА. ПС - пишіть від свого імені, а не від видуманого персонажа та з врахуванням пунктуації і орфографії. Дякую.
Відповісти
2015.04.02 10:27 -
Adik (5)
0 0
даже не буду с тобой спорить Отвечу пословицей.
"Никогда не спорьте с идиотами. Вы опуститесь до их уровня, где они вас задавят своим опытом". А у тебя я посмотрю он просто огромен. ПС - меньше понтов.
Відповісти
2015.04.02 10:36 -
Ольга Єсипчук (6)
0 0
Ідіть ще на криштлевій кулі погадайте, чи на кавовій гущі, мо ще щось там розкажете новенького.
Відповісти
2015.04.02 10:52 -
Adik (7)
0 -1
Оля, ты аутистка з маниакально шизофреническим синдромом? Только честно. Мы все поймем. Здесь уже был когда то один. Может родственник твой. Ведь болезнь по наследству передается.
Відповісти
2015.04.02 10:55 -
Ольга Єсипчук (8)
0 0
А Ви, хамло, прийшли сюди срач привселюдний розводити? Як на мене спрямування сайту має дещо інший характер. Маєте що сказать - в ОП!
Відповісти
2015.04.02 11:50 -
Adik (11)
0 0
Вот ты обсираеш всех подряд. Что ты сделала за этот год? Я знаю - НИЧЕГО. Понимаю,пиз**ть не мешки ворочать. Ты здесь прикрываешся стремлением к самопознанию и прочей духовной фигне. Ты прям как новый Будда, затворивший себя в своей комнате. Делаеш попытки развиваться? Наверно умственно и физически. Ты обманывала себя и других говоря что у тебя есть потенциал творить. Ты ничто. Рабочий на заводе за день работы больше пользы обществу, нежели ты за свою никчемную и неприметную жизнь. Твои родители сделали для тебя все, а ты сидишь, на этом форуме и в ВК и ждешь "лучей добра" и внимания хоть от кого то, вместо того, чтобы реализовать возложенные на тебя надежды. Вспомни, бл**ь, у тебя НЕТ друзей. С твоим характером никто никогда не станет тебе другом. У тебя есть лишь некоторое количество знакомых, с которыми ты и общаться нормально не можешь из - за различий взглядов на жизнь и интересов. Желаю тебе сделать хоть что то полезное для общества - перестать всех обсирать.
Відповісти
2015.04.02 12:04 -
Ольга Єсипчук (12)
0 0
Все що я в Вас побачила - ображеного хлопчика, ображеного мною. Йдіть поплачте, пройде - приходьте в гості.
Відповісти
2015.04.02 12:06 -
Adik (13)
0 0
стрелки гонять не красиво.
Відповісти
2015.04.02 12:09 -
Ольга Єсипчук (15)
0 0
Сам придумав - сам образився... ахахах)
Відповісти
2015.04.02 11:05 -
Adik (9)
0 0
Нет. Сударыня как можно. Я просто переживаю. Ведь аутизм можно вылечить. И все остальные комплексы маленькой обиженной девочки тоже. Нормальный психолог, школы дедушки Фрейда, тебе поможет разобраться в твоих детских страхах. Не бойся признаться себе. Ведь осознание своей болезни первый шаг к выздоровлению.
Відповісти
2015.04.02 11:17 -
Ольга Єсипчук (10)
0 0
У Вас такі широкі екстрасенсорні здібності, по фото і коментаріям ставите діагнози, треба було підписатись "ВАНГА 2 " - Вам личило б. Йдіть краще полікуйте свою хвору уяву та бажання до публічного обсирання. Не хворійте!
Відповісти
2015.04.02 12:08 -
Adik (14)
0 0
Я так себе думаю. Началом шизоидной галлюцинации послужило насилие проявленное к тебе сверстниками в раннем детстве.
Відповісти
2015.04.02 12:10 -
Ольга Єсипчук (16)
0 0
Від Вас алкоголем пре. Проспіться.
Відповісти
2015.04.02 12:33 -
Adik (17)
0 0
Курс лечения атипичными нейролептиками пройди. Арипипразол на данный момент является самым совершенным лекарством от шизофрении. Впрочем, если не хватит денег на такие штуки, старый и дешёвый галоперидол придёт на помощь.
Відповісти
2015.04.02 12:35 -
Ольга Єсипчук (18)
0 0
я бачу у Вас передозування вже.
Відповісти
2015.04.01 21:34 -
Ольга Єсипчук (1)
0 0
Люстрація? новомодне слово які вліплять куди угодно, вибачте, але стаття - гавно.
Відповісти