Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

15.09.2015
Малин

А ось і Микола Петрович...


...засвітився на рідній малинській землі.

Про це повідомляє широкоформатна "газета", що стоїть на вулиці Гагаріна у Малині. Микола Петрович Дідківський чесно держиться аграрної лінії, і з плакату, з головним аграрником області Віктором Козіним, обіцяє відродити і об'єднати.

Зазначимо, що в обласному центрі Аграрна партія України активно заявляє про себе декілька місяців. В основному це реклама Віктора Козіна.

Куди іде Микола Петрович?

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2015.09.15 18:09 -
Наливайко (9)
1 0
На плакаті тіж самі лозунги, що і завжжи. Да і пики ..... Яким це треба бути імідмейкером, щоб йому за це ще й гроші платили. Як на мене, то гірше не придумаєш.
Відповісти
2015.09.15 15:31 -
Инкогнито (7)
0 0
Пропоную відправити гонців до Миколи Петровича з проханням очолити славний град Малин !
От тоді міська рада здрогне !
Відповісти
2015.09.15 15:59 -
Григорій Шитюк (8)
0 0
ага, і в паніці розбіжаться як миші... :)))
Відповісти
2015.09.15 13:56 -
Глєбович (5)
0 0
чого без форми подполковніка?
Відповісти
2015.09.15 13:31 -
Малинський (3)
0 0
Де ви були раніше-Микола Петрович? Вже в Житомирі мабуть нєвострєбовані? А за ці роки Малин зовсім змінився...
Відповісти
2015.09.15 13:48 -
Юрій Смалюк (4)
2 0
В Житомирі ,на скільки мені відомо,він ,займав посаду в ОДА і ніколи не був на виборній посаді,тому його "невострєбованость" в Житомирі то трохи не те. Своє відпрацював,пішов на пенсію , а тепер от вирішив ,що вдома сидіти то ніби і нудно...
Відповісти
2015.09.15 18:12 -
Наливайко (10)
0 0
Так, поставив, тіпа наш дідківський на регіоналів - пролетів. Ну щож буде ставити на інших. Регіоналів пора пройшла, от вони і перефарбовуються.
Відповісти
2015.09.15 14:02 -
Малинський (6)
1 0
Тому що команда ригионалов змінилась на інших, а Малин вже не жде! І після роботи вашої-АПК "на висоті"!
Відповісти
2015.09.15 13:17 -
Юрій Смалюк (2)
1 0
Чесність стає найзатребуванішою рисою.Сильні,щедрі,розумні,компетентні ...вже були і на це виборець не клюне...Але з такими пиками,як на плакаті,навряд чи тій партії допоможе це слово...
Відповісти
2015.09.15 12:40 -
Ольга Єсипчук (1)
0 0
ах.... красавчікі, тре й собі борда вішать а то вже всі площі заберуть....
Відповісти