Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

19.09.2014
Малин

Благодійник Михайло Пухтаєвич подарував бронежелети малинським військовим


Житомирський меценат, активний громадський діяч Михайло Пухтаєвич привітав жителів Малина з Днем міста.

Він подарував 8 бронежелетів малинським військовим, які нині знаходяться у зоні АТО.

Благодійник з самого початку підтримує військових на Сході України. Йому вдалося сформувати та відправити кілька автобусів допомоги, зокрема з бронежилетами, зібрати десятки тисяч гривень для сімей загиблих бійців у зоні АТО.

Для когось Малин став долею: хто народився і виріс тут, хто приїхав і залишився назавжди. І кожен відчуває себе частиною великої родини, нероздільної країни, яку більше 100 малинчан нині обороняє. А тут їх з нетерпінням чекають матері, батьки, діти й сини, близькі.

«Спільна біда гуртує й об’єднує, нехай Господь не допустить кровопролиття, але хоча б вісім життів можуть бути врятованими. Вірю, що попри усі негаразди запанує мир, хай щастя та добробут живуть на кожній вулиці, у кожному домі, у кожному серці малинчан», - привітав з Днем міста Михайло Пухтаєвич.

Малин - не можна не любити. Тут особлива атмосфера, мальовничі краєвиди, це місто Древлянського князівства, місто історії та культури, яке потрібно далі робити кращим, заможнішим, привабливішим.

 

 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.09.23 15:43 -
Наливайко (24)
0 0
мєценатам закони не писані http://zhitomir-online.com/2014/07/25/deputat-pukhtayevych-porushuye-zakon-i-parkuyetsya-na-pishokhidniy-mykhaylivskiy.html
ї
Відповісти
2014.09.23 13:19 -
Андрійович (20)
0 0
http://zt-rada.gov.ua/pages/p3224 тут кажуть, що він найактивніший депутат, меценат, який надає постійно благодійну допомогу. А до Малина він яким боком?
Відповісти
2014.09.23 11:04 -
Григорій Шитюк (16)
2 0
http://chernyakhiv-rda.gov.ua/2014/09/19/%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B0%D1%82-%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%81%D0%BD%D0%BE%D1%97-%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B8-%D0%BF%D0%B0%D0%B2%D0%BB%D0%BE-%D0%B2%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8/
подивіться, як ту ж саму подію висвітлила команда іншого кандидата у депутати...
Відповісти
2014.09.23 13:22 -
Андрійович (21)
0 0
переливання води з пустого в порожнє. Він шо - кандидат?
Відповісти
2014.09.23 11:10 -
Valentin (18)
1 0
)))) хе-хе
На виборах всі методи згодяться
Відповісти
2014.09.22 20:20 -
Місцевий (14)
0 0
Я особисто бачив як Паляновський заносив ще 7 бронежилетів ніс до міськради.
Відповісти
2014.09.23 12:03 -
Кіт Мармиза (19)
0 0
Слухай, Місцевий, не один мєстний не напише пАлЯновський ))))
Відповісти
2014.09.23 11:07 -
Valentin (17)
1 0
Як ти їх порахував? Він що по 1 носив і бігав туди-сюди, а ти рахував? Да і при чому Поліновський до лисого? В Поліновського своя агітація
Відповісти
2014.09.22 18:00 -
КотВаська (6)
2 0
Хочем мати бублика - голосуй за Дзюблика!
Голоснеш за Литвина - не получиш ні хрєна.
Знає навіть немовля про продажність Журавля!
А особа Пухтаєвича - чорна, як кадрат Малєвіча
Відповісти
2014.09.22 19:34 -
Кіт Мармиза (11)
0 0
Братело, а шо це ти там робиш? Наче якимсь неподобством займаєшся.... на публіці
Відповісти
2014.09.22 19:48 -
КотВаська (12)
0 0
та хрен його знає, то Муська фоткала. Я тоді так набухався, шо й не знаю, шо робив
Відповісти
2014.09.22 19:58 -
Кіт Мармиза (13)
0 0
Зараз прийде ФЕ і скаже: Звіринець!!! )))
Але він сюди зарікся...
А я, Васька, вже недостаю, пузо мішає.
Відповісти
2014.09.22 17:46 -
Малинський (5)
0 0
ну а чого ти не подарував 7 і 8? Хто тобі не давав?Хто?Ти взагалі за кого, за що?Протьи кого і чого?
Відповісти
2014.09.22 18:47 -
Григорій Шитюк (8)
0 0
так а все таки, де ж решта 7 чи 8...?
я вже виріс з того віку щоб волати за когось чи проти когось на чергових виборах.
хочеш тебе пропіарю...? грамотно, щоб люди не сміялися...тільки не безкоштовно.
я за порядність, за здоровий глузд, за цивілізоване суспільство.
я проти відвертої і нахабної брехні, я проти брудних політтехнологій, я проти того, що в народі називають "бидляцтво".
Відповісти
2014.09.23 15:03 -
Малинський (22)
0 -1
так чого ж так журавскго захищав? За гроші чи за савєтский союз
Відповісти
2014.09.23 20:49 -
Григорій Шитюк (25)
0 0
так, давай по порядку. я Журавського захищав чи дурнів носом у їхнє лайно тикав?
да мені начхати на призвіще, але якщо це тупо і недолуго - я буду називати речі своїми іменами, будь то Журавський, Сацюк чи Папа Римський.
що поганого зробив Журавський, що допоміг дитсадкам з білизною? за бронежилети треба дякувати, а за постіль чи дитячі майданчики не варто подяки...? знаєш, при всій повазі, але подібна позиція, як мінимум - подвійні стандарти, як максимум - лицемірство!
якщо ти мене звинувачуєш у продажності (як доречі і Журавського) - доведи. сказав А, кажи Б! або визнай що був не правий. все інше - бла-бла-бла... і не варто уваги, аби гаяти час. бо мені ніхто не платить за те щоб тут комусь мізки вправляти.
Відповісти
2014.09.22 17:45 -
Малинський (4)
0 -1
а то шо це свято дня міста-тобі нічого не каже?
Відповісти
2014.09.22 18:40 -
Григорій Шитюк (7)
0 0
ну а при чому тут "самий розпрекрасний кандидат" з допомогою воінам до Дня міста? хто заважав передати бронежелети, коли Піковський на Донеччину їздив, чи Поліновський... обов"язково зі сцени, перед об"єктивами?
іще раз повторюсь: при чому у матеріалі про кандидата в нардепи фото малинчан, котрі сном-духом не знали що приїде якийсь кандидат? люди сидять і слухають концерт, а винахідливі піарники подають це як массову підтримку свого кандидата! ПРОТИВНО, ви шановні вже геть людей (виборців) ні за що не маєте... аби перед штабом нагорі відрапортувати!
Відповісти
2014.09.23 15:08 -
Малинський (23)
0 0
якби виборці не клювали на кильку гречку і сахар той рахувались, а поповоду рапорта-то я тебе бачу на "ковріку" з отчєтом перед дядьой за 200, ні за 100 грн!
Відповісти
2014.09.23 21:10 -
Григорій Шитюк (26)
0 0
покажи хоч один папірець, де я за кільку/гречку/цукор чи 200/100грн розписувався.
не вигадуй, а розкажи всім популярно, на які "коврики" я "ходжу", які "отчєти" подаю...
якщо ти маєш підстави когось у чомусь звинувачувати - доведи, привселюдно. не можеш довести - не звинувачуй. розумієш, вибори - як вагітність, все пройде, а нам у одному місті далі жити (воно дуже маленьке), людям в очі дивитись. синдром "революціонера" мабуть дуже заразний, але я так підозрюю що невиліковний. :)
таке враження, що виборче лайно заповнило не тільки мас.медіа, а й мізки у людей. куди подівся здоровий глузд, елементарна логіка та порядність?
Відповісти
2014.09.22 17:44 -
Малинський (3)
0 0
ну да всі к-зли а ти хороший Гриша, а ще Журавский ну дуже прекрасний кандидат-голосуй...
Відповісти
2014.09.22 18:57 -
Григорій Шитюк (9)
0 0
ти не проти, якщо я без чийогось дозволу розберусь, за кого мені голосувати?
з 18 років нікого не питав, а тепер і слухати нікого не збираюсь. :)

розумієш, я вже вийшов з того віку, коли мене хвилювало, що про мене думають інші... мабуть нехай вже решта переживають, що про них думаю я.
Відповісти
2014.09.22 19:31 -
Кіт Мармиза (10)
1 0
Да, Грішка, знов ГромкоМалінський наїхав? От читаю і тебе, і його... Про шо ти торочиш понятно. А от путєводную звєзду Малінського не уловлю...
Відповісти
2014.09.22 22:13 -
Григорій Шитюк (15)
0 0
мабуть людина хоче щоб усе було зрозуміло... ну, на кшалт "хто не з нами - той проти нас". а я наївно так (майже по-дитячому) намагаюсь пояснити, що я сам по собі... і здогадуюсь чого коштують всі ці кандидати разом узяті.
в мене просто визиває обурення, коли люди прийшли на урочистості з нагоди святкування Дня Малина, а іх - раз, і в масовку своєму кандидату записали... дешево, не професійно і не по-людськи.
Відповісти
2014.09.22 16:06 -
Григорій Шитюк (2)
0 0
це просто "піпєц"! шановні, та ви подуріли вже з цими виборами? іще мабуть ні один піарщик на моїй пам"яті так не перегинав палку!
до чого тут капела бандуристів? до чого всі ці люди у залі, що прийшли до БК на урочисте зібрання з нагоди Дня міста Малина? до чого всі ці фото??? і до речі, я (як і всі в залі) бачив один бронежилет - в руках у Шостака... а де фото інших шести? :)
Відповісти