Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Щоб не загубилося: Франц Куберт — той, що заснував «МОЕЗ»

26.10.2015
Малин

Будемо мати старого нового мера. За попередніми данними Шостак перемагає


До 40 відсотків голосів на деяких дільницях віддали виборці за діючого міського голову Олексія Шостака.

Привертає до себе увагу, що велику підтримку отримав скандально відомий кандидат Микола Савченко. Не виключено, що після остаточного підрахунку голосів він матиме друге місце.

Михайло Противень та  Анатолій Кондрачук отримали результати нижче очікуваних, якщо взяти до уваги активність кампанії. Можливо їх випередить Анатолій Карпук. Досить активно голосували за Василя Федоренка і не забували про Сергія Стельмаха. Неочікувано високий результат може бути у Тетяни Гордін, яка, здається, взагалі не проводила кампанію.

Загальна тендеція цих виборів: голосувати як сказав телевізор, низька явка, молодь вибори проігнорувала.

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2015.11.02 12:20 -
Вартовий (143)
0 0
Агов, ПРОКУРАТУРО, прокинься СБУ !!! Читайте інфо від 2015.11.01 09:54 - Антіклан Малинський (127) - роботи Вам не початий край !!!
Якщо це правда, а дуже схоже , те , шо видав Антіклан Малинський - то вибір малинчан - КАТАСТРОФА !!!
На чужомі горі без розплати своє щастя нам не збудувати ...
Що скажете , пане мер , котрий Шостак?!
Відповісти
2015.11.02 13:07 -
Valentin (147)
2 0
Я думаю прокуратурі варто може було б відреагувати, якби пан "Каратель-Укропітель" виклав хоча б 1 який не будь доказ вартий уваги. Бо це більше схоже на воплі кинутого заздреника! Факти в студію.
Відповісти
2015.11.02 13:06 -
Ольга Єсипчук (146)
0 0
Думаю доречніше подавать документи було до антикорупційного бюро, прокуратура замне... та й по всьому
Відповісти
2015.11.02 13:08 -
Valentin (149)
2 0
да куди небудь, аби не трьоп, а докази чогось.
Відповісти
2015.11.02 13:10 -
Ольга Єсипчук (150)
0 0
шо Ви так розпатякались, не треба перейматись,прокуратура та відповідні держоргани нададуть свою оцінку.
Відповісти
2015.11.02 19:42 -
Valentin (153)
1 0
не треба думать, що всі беруть з Вас приклад.
Відповісти
2015.11.02 13:07 -
Valentin (148)
0 0
ну чи туди
Відповісти
2015.11.01 11:33 -
Антіклан Малинський (130)
0 -2
Не розумію , Володимир Нечипоренко , ви добре знаєте дітей В.М. Федоренко, а осбливо близнять Юлю і Лілю та добре знаєте що це чесні , добрі , освідчені та нікому не бажаючі зла дівчата .
Як ви блокуючи Федоренка не заблокували ганебний , бісячий запис чорта Грицька , який скаче на смерті молодового авторитетного молодого хлопця.
В Боярці колона більше кілометра проводжала його на цвинтарь , а це рогате тут пекельні таньці витанцювує.
То тут з вашої сторони чомусь немає цензури . Ганьба і сором вам !
Відповісти
2015.11.01 11:45 -
Григорій Шитюк (132)
1 0
"Ганьба і сором" - тобі писако! ти 15 хвилин тому як людину з Днем народження поздоровив... а тепер про цензуру згадав???
мабуть дійсно час вже когось забанити на цьому сайті...
Відповісти
2015.11.01 11:59 -
Антіклан Малинський (137)
0 -2
Те що тут блокують всіх зто проти місцевої мафії злодюг,хабарників , проти їх холуїв та брехунів це вже все місто знає.
Ну кого ви безсоромники здивуєте ? Кому ви нашкодите цим ? Чекайте і до вас прийдуть !
Відповісти
2015.11.01 11:55 -
Антіклан Малинський (136)
0 -2
Це все на що ви здатні !
Достойні помирають а ось така наволоч засирає повітря !
Відповісти
2015.11.01 11:19 -
Григорій Шитюк (128)
0 0
наперед вибачаюся, що пишу у темі про нового мера... але не написати теж не зміг. чомусь таке враженя, що якби дехто спустився з хмар та менше по телеканалам їздив зі своїми "викриттями", то й Корбан з соратниками не у СІЗО б відпочивали, а з дівчатками у бані турбувалися про долю країни... як кажуть, "язик до Києва доведе" - отож декого й довів, менше треба було озвучувати - не був би зараз у каталашці. я так розумію - це стосується кожного, бо як кажуть у народі "воно перехідне"...
згадую, як зовсім нещодавно перед виборами дехто на піну зходив що "метелика"-хабарника пов'язали, а всі йому прислуговуються, бо продалися дияволу... ну то на сьогоднішній день цілком очевидно, кого та за що пов'язала СБУ і хто кому продався та служить у нашій тихій провінції... то кому тепер бойкот люди повинні оголосити... хто "зади вилизує" та "відьом шукає"? гадаю коментарі тут зайві???
PS: моє співчуття родині Корбана... і Юлії Федоренко.
Відповісти
2015.11.01 11:25 -
Антіклан Малинський (129)
0 -1
ЩЗа те що ти смерть достойного не чита тобі 34-річного зятя Василя Михайловича , чоловіка Юлі яка залишилась з двома малолітніми дітьми - Андрія прив'язало до сім'ї Корбана , означає що ти не тільки мразь пекельна а і особистий ворог у сім'ї та і у всіх родичів Михайловича до кінця твоїх днів !
Щоб ти згоріло у своєму пеклі ! Потвора нелюдська !
Відповісти
2015.11.01 11:41 -
Григорій Шитюк (131)
0 0
потвора, якщо тобі мізки затьмарило, пояснюю для дебілів:
у Юлі Федоренко горе (я знаю цю людину особисто) - мої щирі співчуття з приводу того що сталося. крапка, без хворобливої уяви та коментарів! ти і є найперший сам собі ворог дурним язиком "до кінця своїх днів"... бо ладен пов'язати що завгодно аби когось лайном облити.
у рідних та близьких Корбана також горе - ці люди жили як мінімум краще за решту, можуть втратити не тільки годувальника, і заслуговують на людяне відношення та співчуття...
ти ж сам вищиш про "проізвол та бєзпрєдєл" силовиків, чому тоді так радів за Литвиненка та Савченка??? порадій тепер за свого партійного боса - ти ж такий праведний!
Відповісти
2015.11.01 11:46 -
Антіклан Малинський (133)
0 -2
Тобі бісяра піздець !
Це не Федоренко буде , а ми кого ти дістав своїм язиком , рогами і ракотицями до глибини душі ! Чекай !
Відповісти
2015.11.01 11:51 -
Григорій Шитюк (134)
0 0
за кимось грати плачуть... однозначно. з такоє колекцією погроз та бруду можна не тільки в прокуратуру... твій IP на додаток також є.
Відповісти
2015.11.01 11:54 -
Антіклан Малинський (135)
0 0
Співай пісні ! Забув гармоніста Метелика для дуету !
Відповісти
2015.11.02 07:09 -
Заливайкo (138)
0 0
А вот как по мне, то аресты-шмаресты Корбанов и прочих правых секторов - все это происки Николая Савченка как месть Антиклану за подставу с СБУ.
Відповісти
2015.11.02 08:47 -
Valentin (139)
0 0
шо за бредятіна?!
Відповісти
2015.11.02 10:00 -
Григорій Шитюк (141)
0 0
"СБУ и ГПУ сработает этот раз мастерски, решит вопрос о нелегальных армиях, и на самом деле прижмет хвосты тем, кто воровал деньги волонтеров и патриотов. А заодно выбросит очередную черную метку Коломойскому"
http://www.trust.ua/news/117832-zaderzhaniem-korbana-gpu-i-sbu-reshat-srazu-neskolko-problem--zhurnalist.html
Відповісти
2015.11.02 09:43 -
Григорій Шитюк (140)
0 0
вся "бредятіна" полягає в тому, що лідер малинської "петрушки" повинен публічно озвучити свою позицію щодо факту затримання силовиками голови політради партії... чесно та неупереджено, не ховаючись за кумедними ніками, так як свого часу зробив це після затримання Литвиненка і Савченка - щоб залишитися у очах виборців (які дали йому крісло у міськраді) чесним політиком, без подвійних стандартів.
Відповісти
2015.11.03 07:31 -
Античорт (154)
0 -1
Що ти мелеш підлий брехуне! Федоренко нічого некому не повинен і тим більше оправдовуватись перед приспішниками казнокрадів та шулерів. А що вже до твоєї думки, вічно юний наш фотограф-інсектолог (ти ж у нас метеликів любиш фотографувать) то Василеві на неї начхать.
Відповісти
2015.11.02 10:18 -
Valentin (142)
0 0
Гришо з твого коментаря більш зрозуміліше, а то Ольга 3 словами захопила і Крим і Рим.
Відповісти
2015.11.02 13:01 -
Заливайкo (144)
0 0
Людочка, ты поспала бы что ли. А то так зажигать в Замке до утра, а теперь еще и тут выписывать весь день, вот же здоровье!
Відповісти
2015.11.02 13:04 -
Valentin (145)
0 0
Я вже Людочка)))))))))) Немічна, заспокойся, вмій програвать.
І хто така Людочка?
Відповісти
2015.11.02 13:48 -
Заливайкo (151)
0 0
Ну ты же клянчила в воскресенье в замке у барной стойки, все отвертку просила. Окстись! Я хоть и пью немало, да только память у меня не так шибко отбирает.
Відповісти
2015.11.02 19:41 -
Valentin (152)
0 0
пам"ять може і на місці, але мозку вже точно нема.
Відповісти
2015.11.01 09:54 -
Антіклан Малинський (127)
0 0
Краще ніж зади вилизувати казнокрадам , шахраям і хабарникам ви загадайте хоч оду але пожиттєво каральну оборутку Стельмаха-Шостака , про що інтернет пише , СБУ проінформоване а ви не помічаєте.
Три роки громаді брехали що новий величезний банно-пральний комбінат у довгостроковій оренді.
Як виявилось виконком (Стельмах,Шостак і подібні) продали його за безцінь , не вказуючи навіть у договорі його розмір (нібито маленька хатинка запущена) з розстрочкою виплати на три роки.
До цього час власник цього вже ресторанного комплексу + ого-ого Олег Бурляй не виплатив навіть ті занижені кошти.
В нагороду дружина "ресторатора" Синиця Н.М. згідно договору дарування подарувала "частину" (двоповерхову) житлового будинку як майновий хабар вашому вже "переобраному" в мери хабарнику Шостаку.
Копії всіх договорів є в неті.
Зокрема на сторінці Фейбуку того ж Василя Федоренка , який обіцяє з Льохи зробити телефізійну шоу-ток- зірку.
Адже все своє життя Шостак йшов до цього з різних ракурсів своє "краси"!:
https://www.facebook.com/profile.php?id=100003390322311
Відповісти
2015.10.31 11:51 -
Антіклан Малинський (121)
0 0
Незабаром буде на новому ток-шоу "Глядач як свідок" (ТРК "Україна") і тема "Шахрай чи господар міста"!
Відповісти
2015.10.29 23:46 -
Папа (110)
1 0
Піздец,
Почитав коменти.....
Піздец...........
Відповісти
2015.10.30 00:15 -
Ясамон Предчайший (113)
0 0
папин коммент всем комментам коммент...пиздец отдыхает).
Відповісти
2015.10.29 21:14 -
робер артуа (94)
1 0
"Для чого тратить свй дорогоцінний час на якісь вибори , якщо в Малині стільки точок з пивом та горілкою " -подумала малинська молодь та й пішла до трьох ларків з толком проводити своє дозвілля .
Відповісти
2015.10.29 21:49 -
Антіклан Малинський (100)
0 0
Це для тебе "Толк"?
То пішли ті що вже у молодому житті є ходячими трупами !
Відповісти
2015.10.28 07:03 -
Антіклан Малинський (75)
0 0
Для людей :

МАЛИНСЬКІ ДЕПУТАТИ , ті хто чесно без агітації в день . голосування , підкупу і споювання на ДВК (Данеляни) стали депутатами повинні незалежно від партійності створити депоб'єднання "Справедливість" і садити цих гнид . Кофіскувати все.За хабарника голосувати міг тільки хабарник . Всіх їх теж вичислити і туди ж.
Очистити Малин від цієї наволочі , то тоді і дохідна частина громади поповнятиметься і люди у депутатів (не у всіх) повірять і будуть виходити на вибори аби покращити Малин та Україну.
Відповісти
2015.10.27 17:03 -
Adik (58)
1 0
26 октября. "Выборы, выборы, кандидаты ..... или почему молчит житомирский УКРОП". Почему-то ко мне и #СоломіяМила обращаются житомиряне со своими обидами и просьбами, впечатление что меня считают начальником ВЧК, а Соломійку народным прокурором. Сегодня позвонили женщины, проработавшие сутки в избирательной комиссии партии УКРОП и рассказали, что "киданули" их на деньги внаглую, пообещали по 1000 грн , членам комиссии, а выдали по 200 аванса, а сегодня после сдачи протоколов еще по 200 и на все претензии заявили, что если будут возмущаться, то на них нападет Ху@ло с Гиви. Я написал два папира начальнице житомирского укропа #ТатьянаПашкевич , но ответа не получил, следовательно люди не обманули, кинула их наша Таня. На фото видно какой укроп ее команда получила от УКРОПА. #ТатьянаПашкевич, напиши , что это не так и я завтра буду у тебя в офисе с цветами стоять на коленях и просить прощения, что поддался на провокацию. "Дай, Русь, ответ мне!"
ХТО ЗНАЄ ЯК В МАЛИНІ? ЧИ РОЗРАХУВАВСЯ ФЕДОРЕНКО?
Відповісти
2015.10.28 07:20 -
Антіклан Малинський (79)
0 0
Тільки пекло не бреши , бо через те що партія нічогісінько не дала членами ДВК у малині були родичі Федоренка та друзі які знали наперед що це "волонтерство".
1000 грн . це з опери "Солідарність дає кожному в них же вкрадене"
Вони обіцяли членам ДВК по 100 , а керівницвам ДВК по 1500 грн.
ВСі все це знають. Це не новина.
Відповісти
2015.10.28 07:15 -
Антіклан Малинський (78)
0 0
Адик , ти точно з ада і з рогами та брехливим язиком.
Ніхто , навіть той Федоренко не знає чи Тетяні Пашкевич самій партія допомогла .
Таке відчуття що на порядності, патріотичності і активності низів УКРОП і набрав в області сім з лишнім відсотків.
Місцеві вибори Верховну команду мабуть не цікавили ! Вони розкидали загально національного а не місцевого значення гасла і зі сторони споглядали чи спрацює цей бренд.
А Федоренка я вітаю а Шостаку не завідую !
Відповісти
2015.10.28 07:09 -
Антіклан Малинський (77)
0 0
Федоренко не розраховується бо і не обіцяв !
На кампанію не далі ні копійки , ні листівки , ні стататейки , ні намету , ні прапорця і т.д.
Навпаки Федоренко вліз у борги. Деяки порядні кандидати на агітматеріал здали від 100 до 200 грн.
Ось така правда.. Нижче Житомира ніхто нічого не отримував. Не знаю як сам Житомир , але концерт хоча б був.
Брехні ваші про потоки Коломойського у кишенях Федоренка і що від когось може киданути , чи не виконати обіцяє є лише брехнями.
Відповісти
2015.10.27 16:18 -
Антіклан Малинський (50)
0 -1
Гришко,ублюдок напиши свій номер телефону а я його передам Федоренко бо він його шукав.
Відповісти
2015.10.29 21:55 -
Антіклан Малинський (101)
0 -1
Федоренко сьогодні телефонував з Боярки і казав твій фотопартнер по стакану погрожував мені рило набити. Бо бачишно надруковано "оператор Весненко ! А що кинорежисер Шнобельського рівню ?
Ви два синюки , галюцегенні "боксери" , ви що при людях в центрі напару всраними у реанімацію хочете потрапити ? То допроситесь ! Сидіть бухайте і сраки щьолкайте бо інший орган вже не працює .
Відповісти
2015.10.27 16:24 -
Григорій Шитюк (53)
0 0
у Федоренка є номери моїх телефонів, а якщо шукав, то чудово знає в кого запитати.
щось я починаю підозрювати, що за цим кумедним ніком дійсно сидить малолітній збочинець з відшибленою головою, якому хтось на шару інтернет підключив на вибори...
більше відповідей не буде. адьюс. нехай тобою специ займуться.
Відповісти
2015.10.28 07:23 -
Антіклан Малинський (80)
0 -1
І ТУТ БРЕШЕ !
З якої статі чи "дружби" у нього твої телефони ?
Він мені сам казав що шукав твої в інтернеті і не знайшов , бо приховані !
Відповісти
2015.10.27 11:24 -
Антіклан Малинський (21)
0 0
99% що Шостак дуже скоро з мерського крісла піде на лаву підсудних напару з Стельмахом.
Через це вже зараз потрібно думати про нормального секретара міськради і аж ніяк не від Батьківщини.
Відповісти
2015.10.27 15:46 -
Наливайко (38)
1 0
Дурний козел, те що ти написав на е-адресу СБУ анічогісінько не означає. Я кожен день отримую листи з Білого Дому, і сам можу туди писати, як і всі інші люди у всьому світі. Ти за два дня перед виборами написав, на Е-адресу СБУ, що шостак є хабарник і заліз на лаври. ІДІОТ, ЗАЙМАЙСЯ СВОЄЮ ОСНОВНОЮ СПРАВОЮ вічний кандидат в мери Малина.
Відповісти
2015.10.31 11:48 -
Антіклан Малинський (120)
0 0
Вчора були зйомки нового ток-шоу на ТРК "Україна" - "Глядач як свідок".
На зйонках як людина що провов власний контроль рослідування по Лумлянському "душителю" був і В.Федоренко.
З 3 листопада , з вівторка по пятницю , з 16 години.
Дивіться 3 листопада.
Відповісти
2015.10.29 21:43 -
Антіклан Малинський (97)
0 0
На днях буде інфа про передачу на ТРК "Україна".
Відповісти
2015.10.27 14:19 -
Valentin (29)
1 0
))))хаха клоун, а що може від УКРОПу?
Відповісти
2015.10.27 14:28 -
Антіклан Малинський (32)
1 0
Краще б від УКРОПУ і реорганізація системи міської ради відбудеться.
Відповісти
2015.10.27 16:04 -
Наливайко (45)
1 0
нажаль укроп представляє ФЕ, який не викликає довіру малинчан уже декілька десятиліть
Відповісти
2015.10.28 07:28 -
Антіклан Малинський (81)
0 0
Це тої жаль.
А Федоренко сам і натагнув бар'єр на список, бо де були його кандидати у депутати то 7,9,11,12,15,16,17,22,28 і 30 голосів найбільше за партію по округам .
А по 19 округам (без кандидатів) він і натягнув вище бар'єру. Без кандидатів він сам ще більше натягнув би , десь до звичних 10 - 12 відсотків !
Відповісти
2015.10.27 16:02 -
Valentin (42)
2 0
не бери дурне в голову)))) Тішся тим, що маєш.
Відповісти
2015.10.27 16:11 -
Григорій Шитюк (48)
1 0
гадаю було б весело, якби секретарем міськради став герой обговорення... Шостак би кожного дня міняв номер телефону а депутатики тремтіли б на сесіях (від сміху скоріш за все)... :)
Відповісти
2015.10.27 16:47 -
Valentin (57)
1 0
а толку тоді ходить на ту сесію? Фе буде просто верещати і плювати всю сесію з трибуни, нікого ж не почуєш. Хай справку спочатку покаже. Я б Поліновського обрав секретарем, нехай би плювались один на одного з трибуни в зал і навпаки))). Цікаво чи буде "реформа" заступників.
Відповісти
2015.10.31 11:44 -
Антіклан Малинський (119)
0 0
Тебе педрило залишить !
Головне щоб Льоху за ці дні білка не ухватила або алкогольна епелепсія.
Відповісти
2015.10.31 11:52 -
Олексій Семенів (122)
0 0
Ти родичам відай гроші за комісії. От, що головне.
Відповісти
2015.10.31 15:34 -
Антіклан Малинський (123)
0 0
Це ти своїм дітям , невісткам , зятям , родичам , дружині будеш платити гроші , а тим паче якщо у тебе їх буде як у Федоренка ( в чому є величезний сумнів) , бо ти мудило , падло і тому не розуміти ніколи нічого людського, не розуміти безкорисних родинних стосунків.
Твый світогляд біса - це брехня ,маячня , підлість ,жадоба , заздрість та зрада.
В тебе навіть сім'ї такої не буде. Тільки банда одноклітинних облюдків кінець для яких завжди відповідний.
Що пролетіло піздило і у сраці коси рвеш !
Відповісти
2015.10.27 11:18 -
Антіклан Малинський (20)
0 -1
НАХАБНЕ , ЦИНІЧНЕ ПОРУШЕННЯ ВИБОРЧОГО ЗАКОНУ
Його агітатори , ......... лизи , безсоромні особи і кандидати від Батьківщини окупували всі дільниці ще з суботи окупували дільниці средини та зовні.
На РЕМІ сім'я Кисильчуків відкрито в середині дільниці і ззовні агітували і вимагали аби вибоці голосували за їхніх і за Шостку . Психічно недо........ депутата Єнько з значком і жовтоблакитною повязкою на порозі дільниці з своєю мамою нахабно себе вели , крили на всю глотку матами тих хто їх не хотів слухати. налетіли навіть на Противеня. Синок вищав недорізано з матами аби його мама запамятала обличчя стоячого Противеня і Дмуховську з РПУ. кандидати Дмитро Коритько і Леся Шведун теж нахабно зустрічали виборців на ступеньках другого поверху і агітували за себе.
На БАМІ син і батько Данеляни не тільки нахабно агітували а і споювали виборців аби ті за них проголосували.
тітушки Патріотичної партії (УНСО) чк тільки смеркло не допускали молодь на дільниці а тільки своїх.
Відповісти
2015.10.27 15:02 -
Леся Черниш (35)
1 0
))))))))))))))Я не Шведун,ні Швидун,а Черниш!!!!Стільки років піара(з 2011 року),а прізвище так і не запамятали,або не вважали за потрІбне,це ПРОСТОООО ЗНЕЕВААГААА!!!!!!!!!!!!!!!Навчіться поважати інших,та іноді цікавтесь хоч прізвищем............Сміх,тай годі..............
Відповісти
2015.10.27 11:44 -
Олексій Семенів (23)
0 0
Я бачив Федота на РЕМі. Втомлений такий. Не міг відкрити двері в автомобіль.
Відповісти
2015.10.27 12:23 -
Григорій Шитюк (25)
0 0
Льоша, ти хочеш бути наступною жертвою новоявленого депутата...? зачекай доки повний місяць пройде :)
Відповісти
2015.10.27 17:20 -
Олексій Семенів (61)
1 0
Пан Ф... хай працює на користь міста. Ще було би добре рішенням міськради заборонити продавати йому алкоголь без довідки від спеціаліста.
Відповісти
2015.10.27 17:30 -
Антіклан Малинський (62)
0 -1
Ну у тебе одна і таж пластінка.
Ну він не ти , не ви .
Його з роботи за пиятику як тебе пяного неадекватного кандидата в вчителі №)СШ №3 не виганяла.
Ти все бігаєш навколо Федоренка з мобілкою і ніяк не вдається навіть з газводою засняти для фото монтажу . А як же хочеться " Злодій кричить лови злодія , алкаш - хапай алкаща ,
Семенів ти ще не закодувався чи це дія кодування ?
Ну смішно дебіл виглядаєш шараварник синюковий !
Відповісти
2015.10.27 17:39 -
Олексій Семенів (63)
0 0
Я можу викласти ті фото в нет. Дн він синій під "Морячкою" лежав. Треба?
Відповісти
2015.10.27 18:08 -
Антіклан Малинський (64)
0 0
В Морячці непродають алклголь.
Скинь брехуняка "фото" і я впевнений що швидко ти опинишся в суді . Дуже швидко !
"Атаман" унсотітушок.
Відповісти
2015.10.27 18:09 -
Антіклан Малинський (65)
0 -1
Виклади і покажи що крім язика у тебе ще член є !
А то брехлива базарна курва !
Відповісти
2015.10.29 02:27 -
Malina Joe (86)
1 0
Давай фото бо будеш балаболом. Суд не розглядатиме фото як намір заподіяти моральної шкоди. То ще треба доказати що суб'єкт є саме він на фото, морально постраждалий моряк в калюжі. Достовірно засвідчити час, дату, автора фото. Може те фото було роками доступне в інтернеті а ти його випадково знайшов. Так шо викладай фото, не бачу причин щоб того не зробити. А бо а бо ...а бо ти збрехав.
Відповісти
2015.10.29 02:35 -
Malina Joe (87)
0 0
На цьому місті завтра. Зайду перевірю.
Відповісти
2015.10.29 18:16 -
Malina Joe (90)
0 0
:) ;) Фото немає. Чекаємо ще одну добу. Хоч комент з цього приводу. Олексій, погодуй троля, зглянься прошу тебе.
Відповісти
2015.10.29 19:37 -
Олексій Семенів (92)
0 0
Знаєте я так втомився від того, що до мене постійно приходять пани міліціянти. Зараз знову почнуть розповідати про втручання в приватне життя. Що не можна фотографувати. Тим паче пан уже депутат міськради. Не варто гойдати човна в якому ми всі разом пливемо. Хай працюють на благо княжого міста. Фото лишаться для душі. Я буває як гляну то аж душа радується. Ще та машина м"язів.
Відповісти
2015.10.29 21:42 -
Антіклан Малинський (96)
0 -1
За слова потрібно відповідати інакше язика позбудешся або рук аби маячні галюцогенної не скидав в нет.
Відповісти
2015.10.29 22:05 -
Adik (102)
1 0
Сьогодні, спеціально для містера Фе, ми відповімо на запитання: «як лікувати шизофренію?» Для цього ми розберемо народне лікування шизофренії.

Шизофренія - це хронічне, психічний стан, при якому людина не розуміє різниці між реальністю і уявними речами. Загальні симптоми, пов'язані з шизофренією: марення, галюцинації і мурмотіти. Деякими з головних причин шизофренії, є генетика, стрес під час вагітності, внутрішньоутробні вірусні інфекції, фактори навколишнього середовища і хімічний дисбаланс в головному мозку.
Це хронічне захворювання можна контролювати при правильному лікуванні і підтримці з боку членів сім'ї та друзів. Застосовуючи деякі легкі і прості народні засоби, ви можете легко зменшити кількість шизофренічних епізодів, залежно від тяжкості захворювання.
Відповісти
2015.10.29 22:15 -
Антіклан Малинський (104)
0 0
Цікаво хто аудіторія у викладача шизофреніка ?
Адже перший факт - Федоренко ненавидить і не заходить на цей сайт.
Другий - вчора у ньо помер зять (чоловік Юлі Федоренко , його доньки ) в Боярці і він знаходиться там.
Третій - наскільки нам відомо ТРК "УКраїна" прямо з Боярки забирають його на стюдію на зйомки про діяльність малинських правоохоронних органів . вбивства , розбої , та грабування елітних будинків , пенсіонерів і не тільки про це.
Четверте - на х...... він бачив твою друковану херню !
Відповісти
2015.10.30 09:31 -
Valentin (116)
0 0
і яким боком Федоренко до коментарів про міліцію?
Відповісти
2015.10.29 21:40 -
Антіклан Малинський (95)
0 0
Семенів , кі міліціянти ? Не купуй у Ніколаєвського наркотичні препарати і все !
Відповісти
2015.10.29 22:10 -
Malina Joe (103)
1 0
Мальчик Боря лет пяти-шести,
С вышивкой гусенка на кармашке,
Не по-детски с близкими жестил,
Доводя до судорог мамашу.
Он кричал, задорно, высоко,
На прохожих из окошек глядя:
"Я Борис Борисыч Барсуков!
Х*й сосите еб*нные бл*ди!"
.
И его бежали унимать,
Дворники района были в теме,
Объясняли: "Боря, это мат!
Боренька, Ваш папа - академик,
Дедушка - народный комиссар,
Был Чапаю закадычным другом,
Он бы Вам, негодник, насосал
Шашкою по заднице упругой!"
У мамаши поднимался жар,
Подгорали на плите оладьи,
А мальчонка шпарил с этажа:
"Х*й сосите е***ные бл*ди!"
.
Окна выходили на Арбат
Культовое место для державы,
Где-то по соседству жил Булат
Автор-исполнитель Окуджава,
К Пушкину народная тропа
Пролегала очень-очень близко,
И неслась культурная толпа,
Усмирять мятежного Бориску.
Медики, училки, скрипачи,
Темнокожий дипломат из Дели,
То кричали строго:" Замолчи!",
То сулили трехколесный велик.
Приезжал военный Адмирал
И клеймил хулителя позором...
[Маленький засранец собирал
Недовольных человек под сорок]
Школьники стыдили:" Но-но-но
Так не выражаются в отряде,"-
Приходил мужик из ГорОНО
С рефератом:" Кто такие бл*ди",-
[Что, хотя и должен обличать
Этих женщин современный мальчик,
Но в стране заветов Ильича
Секса нет, орального - тем паче!]
Только не работал этот факт
Против необузданного стёба
У мамаши близился инфаркт,
Вовремя явился Дядя Стёпа!
.
Появилась форменная тень,
[Участковых все у нас боятся]
Он сказал серьезно: , Добрый день,
Граждане злодеи-тунеядцы.
Всех, кто видел этот беспредел
Собственными, так сказать, глазами,
Попрошу явиться на отдел
Для подробной дачи показаний."
[Дело-то, друзья, не в пацане,
А в проблеме массовых собраний,
Потому что милиционер
Тоже много знает разной брани]
.
Люди испарились в тот же миг,
Даже воробьи слетели с крыши,
Из окна летел ребячий крик,
Но его никто уже не слышал,
Не грозил, не ныл, не умолял,
Не стонал от ложного инфаркта,
Во дворе дремали тополя,
И сосали воду из асфальта,
Ветер Юго-Западный подул,
С веток пух сорвался тополиный,
Боря ️ сматерился в пустоту
И пошел лепить из пластилина.
.
Тут, конечно, просится мораль,
Так как многих, чувствую, задело,
[Я не житель этого двора,
Только это не меняет дела]
Гражданин, в Париже и в Перми,
На любой доступной веб-странице
Помни! Если тролля не кормить,
.
Тролль послушно самоустранится!
Відповісти
2015.10.29 22:25 -
Ясамон Предчайший (106)
0 0
это самый слабый вариант из множества возможных. я, например, глотаю троля с потрохами, на его-же языке, если чувствую легкий приступ голода на душе, а если вдруг решаю подкормить свой гнев для развлечения все той-же душеньки, то привселюдно распинаю чувства троля, доводя его до животного бешенства и бессильной злобы.
Відповісти
2015.10.29 23:00 -
Антіклан Малинський (108)
0 0
Не вішай туфту про те те що ти шаленнний Енергетичний вампір !
Ми тебе не боїмось! Ха-ха! Ну і дурбечо !
Відповісти
2015.10.30 00:06 -
Ясамон Предчайший (111)
0 0
т.е. ты признаешь себя тролем, но ты не он, ты косишь под него, не более того, а посему, ты мне не интересен по определению. какая там у тебя может быть энергия, жалкий сгусток мути.
Відповісти
2015.10.29 22:18 -
Антіклан Малинський (105)
0 0
КЛАСНО ! РЕСПЕКТ І УВАЖУХА !
Відповісти
2015.10.29 22:29 -
Ясамон Предчайший (107)
0 0
плагиат конечно, но ты польщен, я вижу.

P,S.
как вы тут все мЕлки.
Відповісти
2015.10.29 23:08 -
Malina Joe (109)
0 0
Плагіат це серце інтернету. Автор Сола Монова, якщо кому цікаво
Відповісти
2015.10.30 00:11 -
Ясамон Предчайший (112)
0 0
мне непонятен твой интерес по Антиклану, ведь это ничего не меняет, и ты не можешь этого не понимать...дальше углубляться я не буду, тебе это не нужно, а мне тем более.
Відповісти
2015.10.27 13:41 -
Антіклан Малинський (27)
0 -1
Грицько мазахист, ми розуміємо що з математикою у те бе були проблеми Але вже і з пам'ятью
У Федоренка до цього були три депутатські скликання
Це четверте , а як що ускочить у список укропівців які отримають обласні мандати , то буде і п'яте.
То хто це тут новоявлений депутат ? Ну ти обезбашене дурачело готуй дупу. У другана купи вазелін !
Відповісти
2015.10.27 21:18 -
Наливайко (73)
1 0
Ми всі знаємо, що ти хам ! Ти ще й підарас ?
Відповісти
2015.10.28 07:30 -
Антіклан Малинський (82)
0 0
А ти ми бачимо сама толерантність , правда і літературність ?
Стидобисько, поглянь у люстерко і почитай власні коменти.
Відповісти
2015.10.29 20:04 -
Наливайко (93)
0 0
вибачаюсь, я хотів написати ПЕДЕРСТ, в щколі по мові була погана оцінка, ще раз вибачаюсь
Відповісти
2015.10.29 21:46 -
Антіклан Малинський (98)
0 0
ПИЛОСОС , якщо толерантно сексуальний ти у тих П...................... !
Відповісти
2015.10.28 07:07 -
Заливайкo (76)
0 0
А вы, как я вижу, ищете соратников-педерастов?
Відповісти
2015.10.27 21:26 -
Григорій Шитюк (74)
0 0
...до мене тільки дійшло - якого біса він весь час скрізь про вазелін товкмачить :)))
Відповісти
2015.10.29 21:47 -
Антіклан Малинський (99)
0 -1
Дурчело ти кого пугаєш товаришем по стакану ?
Відповісти
2015.10.27 17:16 -
Adik (60)
1 0
"Ну ти обезбашене дурачело готуй дупу. " - Ах, ты старый мужеложец. Понятно чего жена ушла от тебя.
Відповісти
2015.10.27 14:20 -
Valentin (30)
2 0
і довго ти там протягнеш в тому укропі?
Відповісти
2015.10.31 15:49 -
Григорій Шитюк (124)
0 0
та у ГПУ вже й до УКРОПу руки дыйшли здаэться...
http://censor.net.ua/news/358672/zaderjany_litsa_kotorye_neposredstvenno_vhodili_v_opg_gpu_ob_obyskah_v_ukrope_video
Відповісти
2015.10.31 17:14 -
Григорій Шитюк (126)
0 0
"...обшуки наразі відбуваються у низки партійців, зокрема також готуються обшуки в інших містах України..." то хто тут в Малині головний "під зонтиком" рота ніяк не закриє...? :)))
http://tyzhden.ua/News/150267
Відповісти
2015.10.31 16:40 -
Антіклан Малинський (125)
0 -1
Сховай з аватара ракотиці та роги !
Відповісти
2015.10.27 14:29 -
Антіклан Малинський (33)
0 0
а ти де протягнеш і скільки ?
Відповісти
2015.10.27 14:07 -
Григорій Шитюк (28)
1 0
"МИ" - це відвідувачі Вашого забутого богом сайту... чи ті люди, що пішли на вибори під "зонтиком УКРОПу"... чи може хлопчаки, що заліпили місто УКРОПівськими агітками? то Ви, шановний, для початку називайте речі своїми іменами...
Василь Михайлович, я знаю, що Ви вже входили до складу депутатського корпусу міськради - це ні для кого не секрет. доречі, я перший на цьому ресурсі сказав, що Федоренку місце у міськраді... але ж здається, у Федоренка хронічна форма невідомої сучасній медицині патології - стати мером!
а якщо вже Вам посміхнулася доля, і хтось знову довірив хоча б депутатське крісло у тому гадюжнику - то ведіть себе як мінімум достойно, та не бризкайте слюною на монітор! і мову людську згадайте, бо всім вже огидні Ваші "виражопування" та погрози. досить виставляти себе посьмиховиськом на все місто, не маєте чоловічої гідності, то не плюндруйте хоча б депутатського значка та довіру тих людей, що за Вас проголосували... нехай щастить. але здається, на цьому наше спілкування слід припинити.
Відповісти
2015.10.29 09:52 -
Малинський (88)
0 0
Федоренку потрібно в депутати, бо він чесний і безкорисний і донесе правду до громади і в очі скаже брехунам що вони брехуни. А от на мери не рекомендую, бо туди потрібен господар, який розуміє, як будується, підмітається та заробляються гроші в громаду і тд., але на жаль в нас таких щось немає, Ось ще два роки доля дала Шостаку-побачим хто є хто
Відповісти
2015.10.29 10:35 -
Григорій Шитюк (89)
0 0
цілком очевидно, що не один Фе програв мерські перегони, але більш ніхто не домальовує собі рейтинги та не вищить що всі продажні і ненормальні. бачиш, людина мабуть не розуміє, що не можуть тисячі городян (в черговий раз!) помилятися стосовно чиїхось амбіцій... і по закінченню виборів черговий раз робить всіх дурнями та невігласами. але ж скільки не повторюй "халва, халва" - у роті солодше не стане...
Відповісти
2015.10.27 14:26 -
Антіклан Малинський (31)
0 -1
Гришко ти х... тут на Федоренка не пиши а приїдь до нього і те що ти на нього валиш сміливо вискажи , а то звертаєшся до файтома знаючи що не отримаєш у відповідь . Герой !
Тільки кажи те що ти друкуєш.
Ми чекаємо з нетерпінням . Можеш з собою взяти відеооператора другана Весненка.
Бо дуже хочеться побачити правда на чиєму боці.
Давай смиливце 1
А балатуватись чи ні і на яку посаду це його право і підтримка у нього є . Дай ти йди в слідуючий раз іди і ми побачимо чи ти опередиш клоуна-двірника кондрачука.
Відповісти
2015.10.27 15:22 -
Григорій Шитюк (36)
1 0
то ти навіть не Федоренко... чи банальне роздвоєння особистості при повному місяці??? мабуть ти і є той нікчемний "файтом", що бризкає своєю жовччю на монітор коли хтось згадає про Федоренка... це якраз я не ховаючись під дурноватими ніками озвучуючи власну думку. і мені без різниці Путін це, чи Федоренко, Савченко, Шостак, Семенів, Нечипоренко... для того аби мати власну громадянську позицію і мужність озвучувати її від свого імені, не потрібен депутатський значок чи мерське крісло, достатньо елементарної культури та бажано володіння рідною мовою (а не зековським суржиком), про якусь повагу до опонента я вже не кажу...
доречі, якщо не знаєш: в нашому короткому земному бутті є вдосталь набагото цінніших і цікавіших речей ніж продажна політика та чиновницькі регалії. хто зрозумів такі прості радощі життя - нікуди балотуватися не піде, не має потреби змагатися з "клоунами" яким ти служиш.
Відповісти
2015.10.27 16:22 -
Ольга Єсипчук (52)
0 0
по Вашому для чого людина йде в депутати? Щоб СРАжаться, чи для того щоб кращим зробити своє місто? Якісь дивні у Вас поняття про депутатство. Як каже Семенів - один депутат може зробити те що не зроблять 10 активістів. По моєму наш мотив зрозумілий.А от Ваша писанина, схожа на плювання жовчю, не більше, й не менше.
Відповісти
2015.10.27 16:36 -
Григорій Шитюк (56)
1 0
Олю, Ви така доросла дівчинка, а таке пишете, аж смішно... тоді зустрічне питання: Ви як активіст навіщо так завзято боролися з мером? адже там ціла міська рада є - невже без Вас би не розібралися? :) то якщо вже приземлитися на землю, виходить після виборів Ви так і залишаєтеся активістом, а хтось залишиться депутатом - і надалі буде робити "те що не зроблять 10 активістів"... слушно? :)
Відповісти
2015.10.27 19:16 -
Ольга Єсипчук (66)
0 0
Гриша, не плутайте слова "може" і "робить"....дехто з депутатів пяту точку від ліжка не відірве щоб на сесію прийти, а ви тут про таке видаєте. Краще не полотна пишіть а прийміть участь в допомозі дітям. Бо ваша "потєряна молодьож" вже половину листів на виконання взяла, а дорослі "дєйствуїщіє дяді" - жодного. Хто пропаще покоління -тут вже питання...
Відповісти
2015.10.27 19:59 -
Григорій Шитюк (67)
0 0
дякую за запрошення, я прийму участь у Вашій акції.
Олечко, та мені все ж цікаво - то для чого йдуть у депутати? тільки бога ради, казочки про роботу "на користь міста" залиште електорату на наступну передвиборчу кампанію... бо я сам ці казочки писав таким як ви - маю багатий досвід.
Ви ж самі нещодавно доводили, скільки корисного зробили для Малина... будучи звичайними активістами. бо мимоволі закрадається думка, що по закінченню невдалої кампанії, вся турбота про світле майбутнє міста лягає на плечики новообраних депутатів, чи я помиляюся?
і останнє - я пишаюся що нині молодь прогресивна, у вас набагато більше можливостей для розвитку, навчання, самовдосконалення. але знову ж таки, а після кого це ви нещодавно срачі на "калюжі" вигрібали, Дзюбенко он останній раз на "косі" дві машини сміття вивіз...? навряд чи ці продвинуті молоді люди проміняють пляшку та цигарки на подарунки для діточок... чи я знову помиляюся?
Відповісти
2015.10.27 20:05 -
Олексій Семенів (68)
0 0
Я знайомий з однією розумною людиною - Володимиром Ничипоренком. Саме в розмові з ним прийшло розуміння того, що дійсно якщо хочнш змінити місто в кращий бік то треба йти в місцеві ради.
Відповісти
2015.10.27 21:08 -
Ольга Гура (72)
1 0
Це не зовсім правда. Кожен має займатися своєю справою, тією,на якій розуміється і що виходить у нього найкраще, саме там він і принесе найбільшу користь своєму місту і громаді.
Не втомлююся нагадувати: громадський Грінпіс зробив для США і світу в плані охорони довкілля значно більше, ніж депутати. Бо депутати, здається, не розуміють, хоч і мають механізми для змін, навіщо людям чисте повітря, чиста питна вода, чиста природа, а активісти розуміють і роблять.
Відповісти
2015.10.27 20:18 -
Григорій Шитюк (69)
0 0
я теж знайомий... і ця тема також обговорювалася, мабуть Володя не зрозумів моїх прозорих натяків. розумієш, як написала Оля, в мене "Якісь дивні поняття про депутатство" - проте вони базуються на чималому власному досвіді спілкування з багатьма людьми з депутатським значком (від ВР до маленького села). а у світлі нового виборчого законодавства не важко здогадатися, що депутатський корпус кращим не стане - в партійні списки приходять виключно люди з власним ресурсом (решта - для масовки). та навіщо я розпинаюся... здається ти й сам це вже відчув на власній шкурі. "змінити місто в кращий бік" можна по різному, але зазвичай, ті хто насправді щось роблять як правило залишаються в тіні.
Відповісти
2015.10.27 20:41 -
Олексій Семенів (70)
1 0
Наприклад Коломойський...))) он і в тіні, а УКРОП придумав.
Відповісти
2015.10.30 06:20 -
Антіклан Малинський (114)
0 0
Таке відчуття що тебе жаба давить що від Коломойського тобі навіть не припало те що від двух твоїх протеже-хабарників чи можливо несплачений тобою юорг який тобі дав наївний ПриватБанк.
Ідіоте , Коломойський не є членом УКРОПУ чи спонсором..
Видай підтверджуючий документ.
По чуткам він фінансував Свободу , Самопоміч ,Відродження і т.д. і т.пю
Не будь пліткарем.
Його дії та його патріотів-соратників , їх батальйони та кошти бізнес-партнерів зупинили агресора.
А що ти чи ви лагнюкюгенд для цього зробили. Ви навіть уникнули строкової служби.
Збирали у скриньки гроші наївних малинчан , отаварювались та пропивали.
А різні фото чи монтажі не є фактом вашої участі у захисті України.
Відповісти
2015.10.30 17:40 -
Олексій Семенів (118)
0 0
Особливо комбат Береза. Я думаю всі пам"ятають рейдерське захоплення "Укртранснафти". Коли бійці батальйону "Дніпро 1" замість того, щоб воювати охороняли статки укропівського єврея.
Відповісти
2015.10.27 20:57 -
Григорій Шитюк (71)
0 0
я ж знаю що ти розумна людина... і прекрасно все зрозумів. світом правлять гроші і амбіції - проте все це взаємопов'язано. політика - то є бізнес, і досить брудний :(
Відповісти
2015.10.27 16:36 -
Григорій Шитюк (55)
0 0
Олю, Ви така доросла дівчинка, а таке пишете, аж смішно... тоді зустрічне питання: Ви як активіст навіщо так завзято боролися з мером? адже там ціла міська рада є - невже без Вас би не розібралися? :) то якщо вже приземлитися на землю, виходить після виборів Ви так і залишаєтеся активістом, а хтось залишиться депутатом - і надалі буде робити "те що не зроблять 10 активістів"... слушно? :)
Відповісти
2015.10.27 16:27 -
Антіклан Малинський (54)
0 0
Ольго ви якось в кращий бік і повернули.
Підтримую сказане.
А боротьба лише продовжується проти злочинів влади , її представників , за місто достойного проживання !
Відповісти
2015.10.27 16:15 -
Антіклан Малинський (49)
0 -1
То яке ти маєш право обсирати тих кому не байдужа країна , політика (філософія управління).
Чмушник живеш у власній баблокамері та обсираєш громадських активістів .
І всі ціне вігласи і тролі теж нулі нулями які в своєму гівні і потонуть!
Смердюги антигромадські !
Відповісти
2015.10.27 12:17 -
Антіклан Малинський (24)
0 0
Ти молокосос чи хватить брехати 1
Що в жопі ?
З Федотом ви зустрілись , звіздун.( і бачив ваші зустрічні погляд)бо я там в той час голосував в середині комісії . Федоренко виглядав спокійно , шикарно і впевнен що не скажеш про тебе. Як щур прошмигнув туди і назад . Кота Мармизу на щура не було !
Ти тітушка роскажи як твої пяні піонери коли стемніло блокували дільниці аби "чужу " молодь не пропустить.
Стиль Олега Говнюка . Вже Малин таке бачив.
Головне що ваші злочинні дії навіть вам не допомогли. Хабарницькі піонерики !
Відповісти
2015.10.27 17:13 -
Adik (59)
0 0
"Федоренко виглядав спокійно , шикарно і впевнен". Вопрос№1 Ты гей?
"бо я там в той час голосував в середині комісії " Вопрос "2 Квауим образом? Ведь все голосуют в кабинках.
Відповісти
2015.10.27 11:25 -
Антіклан Малинський (22)
0 0
Тут опечатка - не Леся Шведун а Леся ЧЕРНИШ !
Відповісти
2015.10.27 10:13 -
робер артуа (19)
1 0
Вітаю Шостака з перемогою .
Відповісти
2015.10.27 08:00 -
Віктор (18)
3 -1
брехуна вибрали жалко як нічого неробив для малина так нічого і неробитиме
Відповісти
2015.10.27 00:11 -
Олександр Скальницький (17)
0 0
Заголовок статті виправте. А то за "попердніми" даними редактор сайту потрібен(або коректор).
Відповісти