Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

28.09.2015
Малин

Чи то було, чи то всіх собак навішати?


Голова Малинської райдержадміністрації Володимир Литвиненко на початку минулого тижня увірвався до Малинськлї міської виборчої комісії з вимогою друкувати бюлетені для місцевих виборів в КП «Малинська районна друкарня».

Про це Житомир.info повідомила голова Малинської міської виборчої комісії Суворова Наталія Вадимівна.

У виборчій комісії з вимогою не погодились

«Ми, власне, і не збирались в Малині друкувати, точніше це було під питанням до того часу, як до нас увірвався в кабінет пан Литвиненко, голова райдержадміністрації і не почав вимагати, щоб ми їх друкували в Малині. Ми в п’ятницю на засіданні ТВК проголосували за рішення друкувати їх в Києві.

Він взагалі нам тут кричав, що отримав лист від губернатора, і вони вимагали від районної комісії, і вона погодилась друкувати, і ви теж зобов’язані, але ми незобов’язані, але цього листа ми не бачили », – зазначила Наталія Суворова.

Сайт ІнфоМалин, ресурс ближчий до місця подій, пропонує розмістити на його сторінках більш розгорнуте пояснення, щодо ситуації.

Зазначимо, що про виборчі бюлетені, порядок виготовлення та передачі їх виборчим комісіям йдеться в роділі ХІ, ст. 74, ст. 75 Закону України "Про місцеві вибори"

 

 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2015.10.01 18:01 -
Ольга Гура (38)
1 0
Сьогодні вітала учителів району з професійним святом від імені народного депутата України П.В.Дзюблика. Подарували райвідділу освіти лазерний принтер для їхніх потреб. Але була одна прикрість. Під час заходу першим (!) вчителів вітав голова районної ради М.Савченко, якого разом з головою РДА лише минулої п"ятниці Житомирська СБУ заарештувала за хабар у розмірі 40 тис. грн. Районна газета про це написала, пройшла інформація в інтернеті та по каналам ТБ. Тобто, сказати, що вчителі непоінформовані - покривити душею, такі новини швидко облітають найвіддаленіші кутки району.
Коли пан Савченко під час привітання почав (не прямим текстом, але обіцянками навести у місті порядок) агітувати за себе голосувати на виборах міського голови, то щоб ви думали? Вчителі (щоправда, не усі) аплодували !!! Аплодували хабарям і беззаконню! То може давайте ще раз президента зека оберемо?
Як ви думаєте, яке у нас майбутнє, якщо люди, які виховують і навчають підростаюче покоління, - аплодують упійманим на гарячому хабарникам?!
Відповісти
2015.10.11 23:06 -
777.me (61)
0 0
Якби ти була така розумна і обізнана, якою ти себе тут виставляєш то ти б зрозуміла,що то була іронія.А то зробила тут трагедію- вчителі аплодували. Сміхота!
Відповісти
2015.10.03 14:20 -
Антіклан Малинський (55)
1 -1
Хто ти така і яке відношення маєш до вчительів. А Дзюблик що сильно зайнятий , безрукий , без'язикий ? Таке собі опудало безкорисне для людей .
Ну як ще б цій зірці засвітитись,?
Подібне собі подібне знаходить !
Відповісти
2015.10.03 13:10 -
Антіклан Малинський (48)
0 -3
Ви з Дзябликом схожі ! Самореклами море а реальної , вагомої від вас користі лише на одну самозвеличуючу статейку і то за гроші.
Відповісти
2015.10.03 13:46 -
Ольга Гура (50)
2 0
-1 до рейтингу Федоренка за відверту брехню.
Відповісти
2015.10.03 14:20 -
Антіклан Малинський (56)
0 -2
То це ти рентинги складаєш такі ?
Відповісти
2015.10.03 14:03 -
Антіклан Малинський (51)
0 -1
Ви підлти спочатку його б назад запросили і вибачились ане обливали гівном знаючи що він особисто не відповість.
А такі ніби інтелігентні , а у середині гниль і підлість !
Відповісти
2015.10.02 22:45 -
Антіклан Малинський (42)
0 0
Співучасниця у підкупі !
Відповісти
2015.10.03 09:26 -
Ольга Гура (45)
0 0
Райвідділ освіти давно просив для роботи принтер. Це не ініціатива депутата, це його виконана обіцянка.
Відповісти
2015.10.11 23:09 -
777.me (62)
0 0
А обіцянкии ви свої "виконуєте" лише перед виборами! Сама ж і підтвердила "райвідділ ДАВНО просив",а ви тут якось "внєзапно" згадали!
Відповісти
2015.10.02 22:45 -
Антіклан Малинський (41)
0 0
Співучасниця у підкупі !
Відповісти
2015.10.01 20:18 -
Valentin (40)
0 0
Почекайте, ще місяць,і в нас тут також буде своє Єнакієво!
Відповісти
2015.10.01 19:40 -
Наливайко (39)
0 0
Прикро, що вчителі (правда не всі) є **полизами. Чому такі **полизи можуть навчити наших дітей ?
Відповісти
2015.10.02 22:48 -
Антіклан Малинський (43)
0 0
Тільки рахувати і каракулі писати та на вибори українські не ходити ! Адже у всіх під подушками комуністичні квитки, ой "Нової Держави" (брехати і шахраювати комуністи завжди вміли) .
Відповісти
2015.10.01 09:44 -
Черемушки (31)
1 0
Пісець, хабарника зареєстрували... Під залог їх повипускали... Які там досягнення Майдану... прикро!
Відповісти
2015.10.01 08:35 -
Антіклан Малинський (28)
0 0
Як повідомило джерело під час конвоювання до "хати" Литвиненко пошатувався і скаржився що ніби йому ребра поломали а Метелика вели під руки бо він від"перспективи2 втрачав свідомість.
Звідно інформації з "хати" наш земляк "ЧІП" готував там їм "зустріч" . Коли він з вигуками зустрів "земляків" то Метелик від враження втратив свідомість . Заплановані "урочистості" не відбулись бо парочку незабаром випустили під заставу яка за них заплатив КАШИЦЯ .

Вчора міська виборча комісія під №7 прийняла у Метелика документи для реєстрації його кандидатом на посаду міського голови
Відповісти
2015.10.01 12:15 -
Наливайко (37)
0 0
пісець
Відповісти
2015.10.01 09:09 -
Valentin (30)
1 0
ну якщо і після такого зареєструвався значить буде якась мутка з голосуванням.
Відповісти
2015.09.29 09:50 -
Anton (10)
1 0
згадайте коли був майдан зимою , то хто там рядо проводив одну паралель???? Шостак -Литвиненко стояли там кожен день і вилизували одне в одного. Були такі побратими. !!! одночасно дурили людей для самозбагачення. Хто заслуговує тюрьми , той повинен відповідати.
Відповісти
2015.09.29 10:47 -
Ольга Гура (12)
1 0
Кожен выдповідає лише за власні вчинки, якщо і стояли поряд, то один "увірвався в кабінет .... і почав вимагати, щоб ми їх друкували в Малині", а інший цього не робив. То хто в даному конкретному випадку має відповідати перед законом?
Ми усі живемо поряд, вітаємося, працюємо, і серед нас є злочинці, а є порядні люди. То що, порядні мають відповісти за злочинців, тому що живуть поруч і вітаються? Дивна і цікава логіка.
Відповісти
2015.09.29 12:38 -
Anton (13)
0 0
Олю я тобі раджу відкрити очі, або поцікавитись у нормальних людей про діяльність міського голови , і скільки він грошей вкрав. І бажано не у Піковсього і всіх їхніх ...
Відповісти
2015.10.03 14:05 -
Антіклан Малинський (52)
0 0
Не рад , бо вона повністю зомбована власним егоїзмом і холуйством !
Відповісти
2015.10.03 14:08 -
Антіклан Малинський (53)
0 0
Месія не сприймає поради . Вона сама їх дає наліво і на право , незабуваючі обріхувати і підлизувати кому потрібно !
Відповісти
2015.09.29 13:49 -
Ольга Гура (16)
1 0
Країна РАД якась, усі комусь щось радять. Я скільки завгодно можу думати, хто, що у кого краде, але поки нема судової справи - ми діємо не в правовому полі. За наклеп також можна потрапити на лаву підсудних, якщо розповсюджувана інформація буде неправдивою і принижуватиме честь і гідність потерпілого. Я нікого не збираюся прикривати, але і копирсатися у чужій брудній білизні також не збираюся, на це є відповідні органи.
Мій час коштує дуже дорого, щоб витрачати його на перемивання комусь кісточок, краще витрачу його на творчість, екологію чи доброчинність. :)
Відповісти
2015.09.29 14:43 -
Григорій Шитюк (17)
2 0
Олю, з власного досвіду можу лишень сказати, що якщо людина не живе своїм власним життям - вона охоче копирсається у чужому... святих поряд з нами немає, але зазвичай за спиною завжди скільки завгодно тих, хто ладен день і ніч перемивати кістки іншим...
Відповісти
2015.09.29 14:45 -
Ольга Гура (18)
1 0
Повністю згодна.
Відповісти
2015.10.02 22:50 -
Антіклан Малинський (44)
0 0
слухай вам з Гришками і смалюками та Мармизами і Налвайками вже можливо партію маячні та ілюзії реєструвати !
Відповісти
2015.10.03 09:29 -
Ольга Гура (46)
0 0
Ви вже таку зареєстрували і хочете поділитися досвідом? Дякую, такий досвід мені не потрібен )))
Відповісти
2015.10.03 13:07 -
Антіклан Малинський (47)
0 0
Ти про який досвід ? вилизування можновладцям портки чи у отриманні грандика на пару тисяч аби на дереві пакетика повісити ?
Де вагома користь громаді , місту ? Ти заставила комунальників працювати чи мерів не красти та не роздавати громадське як своє ?
Про що ти ? Розкажи про твої післні які пупулярні тільки для тебе.
Де твої намагання реальних змін ?
Відповісти
2015.10.03 13:43 -
Ольга Гура (49)
1 0
Отримайте грандика своїм розумом хоча б на 100 грн. і напишіть пісні, які крутитимуть на радіо і ТВ.
Принижувати інших і возвеличуватися у власних очах - це фішка Федоренка, який реально жодну владу ні до чого не змусив, ніяких реальних змін не здійснив, але розмов - як завжди, хоч греблю гати. Так буде і надалі: розмови, розмови і ще раз розмови. Пам"ятник Малу де?
Відповісти
2015.10.03 15:19 -
Григорій Шитюк (60)
0 0
Олю, зроби вигляд що поважаєш старших... у людини такий досвід "вічного опозиціонера-революціонера" - причому до любої влади, яка була в нас за останні понад чверть століття. :)
Відповісти
2015.10.03 14:23 -
Антіклан Малинський (57)
0 -1
Малу ? Це у твого корєша Шостака спитай ? Ну зовсім мізками поїхала мавка болотяна !
Відповісти
2015.10.03 14:16 -
Антіклан Малинський (54)
0 -1
ПОВНА НАХАБНА БРЕХНЯ !
Давай так далі ! Нарешті малинчани дізнаються що це брехлива владна кицюня не вміюча ні пісні , ні вірші писати , тільки пару макетів сміття зібрати та назвись видатним екологом що суне морду не тільки в екологію.
Ну немає їй бездітній , з бешеним баблом чим зайнятись.
Не було б подібних сайтів хто знав би про таку аморальну псевдоталановиту розумницю. Городу не має а радить як професіонал у городництві. Така вона є !
Взяла б усиновила якусь дитину , виховала її і показала на що дійсно здатна !
Відповісти
2015.09.29 13:07 -
Дістало (14)
0 0
Мені особисто дуже цікаво, відкрий мені очі у кого запитати або розкажи сам хоч про копійку ним вкрадену і в кого?Ато виходить, що краде міський голова, а арештовують інших.Якось непрофесійно виходить.А краще надай інформацію правоохоронним органам і це буде твій реальний крок по боротьбі з корупцією, а не просто безпідставне потрясіння повітря.Бо зараз це схоже на банальне тролівство або дурість.Вперед герой!
Відповісти
2015.09.29 13:25 -
Anton (15)
0 0
Григорович не всі ж такі як ви:) що будуть стучать на інших!!!
Відповісти
2015.09.29 15:36 -
Дістало (19)
0 0
Хитрун, ти ж раніше писав,що на нього в тебе є компромат, який чекає свого часу, а тепер вже ти не хочеш стучати?то да чи ні?До речі, термін "стучати" застосувується в місцях позбалення волі, а в тебе є обовязок повідомити про злочин так як неповідомлення про злочин переслідується по закону рівно як і завідомо неправдиве повідомлення про злочин.Ти на виделці, або ти злочинець або законослухняна людина?
Відповісти
2015.09.29 15:54 -
Anton (21)
0 0
Ви такий розумний напевно маєте ТРИ аж ТРИ освіти.
Відповісти
2015.09.29 15:44 -
Ольга Єсипчук (20)
0 0
Ви сьогодні дуже красівий
Відповісти
2015.09.28 23:29 -
Valentin (2)
0 0
А у Михайла Борисовича були великі плани
Відповісти
2015.09.29 15:58 -
Anton (22)
0 0
Ти такий розумний все ти знаєш, чуєш.
Запитання. Случайно ти не на "Х_Ю" в Шостака живеш, що ти такий проінформований?
Відповісти
2015.09.30 21:47 -
Valentin (23)
0 0
Валодька , ти напевно малесенького зросту, спинка в тебе кривенька а на носі і на Х_Ю величезний прищ, я вгадав?
Відповісти
2015.09.30 23:59 -
Anton (25)
0 0
Ти там то поняв що сказав Петя?
Відповісти
2015.09.29 00:32 -
Тоня (3)
0 0
А до чого тут Михайло Борисович?! Валентине, цей коментар не доречний. Хоча Ви зараз захочете мене переконати в іншому і поможливості очорнити вищезгадану особу.
І дивлячись, що Ви є активним користувачем цього сайту, хочу сказати, що поводетесь як мала дитина... І як Ви забули дописати слово "регіонал"????
Відповісти
2015.09.30 22:05 -
Valentin (24)
0 0
Тонічка, от скажіть мені , як Міша міг на свою зарплату надрукувати плакати та орендувати 2 бігборди , на фабриці і на кругу по 5000 грн. кожний?
Ану притуліться до нього, в животі не бурчить часом, може голодний , не доїдає, чи пішки став ходить на роботу? гроші збирав весь рік,
а тепер "ізюмінка" перейдіть ось на оцю ссилочку там початок, основне я скопіював і вставив
http://www.infomalin.biz/blog/923/entry/563/

Таким чином, через бездіяльність пана Противня, парк залишається місцем, яке хотеться радше обійти стороною, аніж сприймати як місце громадського відпочинку.
ТРЕТЄ. Чи пан Противень гуляє в міському парку? Пропонуємо йому з мером прогулятись в обід дорогою до ВАТ “Прожектор”, не говоримо вже про те що памятник на Алеї слави, який відкривали до 9 травня досі відсутній, якщо взяти сходи в парку, то носа побити там точно можна. А якщо Ви вирішили повернутись ввечері додому через парк, то не радимо, оскільки освітлення відсутнє, та ще закінчити після прогулянки можна на лікарняному ліжку з переломом ноги.

ЧЕТВЕРТЕ. Чому Вам пану Противню воно не “болить”? Чому нас більше турбує? Чому наше місто прибирається завдяки небайдужим людям, таким так Наталя, Ольга Гура, учасникам ЕкоФесту? Коли почнуть працювати ті, хто обіймає чини в нашій Міській раді? Чому люди повинні стукати в Ваші двері і нагадувати свої про взяті на себе обовязки? І коли наші гроші, потрачені Вами, знайдуть відображення в порядку нашого міста?!
То хто перед кинум нагнувся? Комітет Чи Борисович? Айяя, одні хамелеони.
Відповісти
2015.10.01 00:44 -
Anton (26)
0 0
Петя , от скажи мені таке. Хто у нас в городі начальник- ШОСТАК, так? ТАК . Так чому він ненаполіг на тому щоб в парку було чисто. Спочатку команди йдуть з гори і поступово доходять до низу. То хто винен в цьому??? Без дозволу міського голови нічого в місті неробиться. Розумні люди це розуміють.
Відповісти
2015.10.01 09:05 -
Valentin (29)
1 0
Для "розумних" розжую і виплюну як "Спочатку команди йдуть з гори і поступово доходять до низу" Мер-заступ-підприємство! Поняв ,не?
Відповісти
2015.10.01 10:50 -
Anton (32)
0 0
Я це і маю наувазі! Якщо небуло команди то чиї проблеми...
Відповісти
2015.10.01 11:21 -
Valentin (33)
0 0
0_о це песець просто, ти взагалі керував коли-небудь хоча б чимось?
Да не повинен мер ходить по парку і шукать бумажки щоб потім прийти в кабінет і дать пенделя заступу.
Заступ шурує парками, лісами, ганделиками, пляжами, мусорніками, находить засмічення чи інше сміття, дає пенделя ком. підприємствам ті прибирають, а він потім героїчно звітує меру що там он був срач, а я сам все розрулив і тепер там блистить все як в кота НОС.
Шо ще не ясно? Ти в Борисовича контракт почитай да посадову. Успіху
Відповісти
2015.10.01 11:26 -
Ольга Єсипчук (34)
0 0
ізвіняюсь, скиньте посадову мера, шоб ми тут такі ідіотські претензії більш не предявляли?
Відповісти
2015.10.01 11:41 -
Valentin (35)
0 0
о, муха прилетіла
Ми?)))) Олька, да ти шо вже з усіх акаунтів тут пишеш? Де діла "Підслухано в Малині"? Чи скоро стартує проект "Піднюхано чи може Підглянуто в Малині"?
Відповісти
2015.10.01 11:53 -
Ольга Єсипчук (36)
0 0
olya5@meta.ua , я чекаю, шо ж сваритись, треба знать шо ми можемо вимагать, а чого ні.
Відповісти
2015.10.01 07:30 -
Ольга Гура (27)
0 0
Дуже цікава позиція. У нас на роботі, наприклад, у кожного є своя посадова інструкція, що він має робити. І директор нікого не нагибає, у відрядженні він чи на лікарняному, дає вказівки чи ні, ми виконуємо свої посадові обов"язки, бо отримуємо за них зарплату. Може просто персонал правильно підібраний? То чому міський голова не має права набрати свою команду, яка не буде його саботувати, а просто відповідально виконуватиме свою роботу, свої прямі обов"язки, за які отримує зарплату, і без нагибів з боку керівництва? А тому що звикли ще з совка працювати з-під палки і чекати штурханів. Тому і не можемо вижити у капіталістичних відносинах, бо не вміємо працювати на результат.
Відповісти
2015.10.03 14:25 -
Антіклан Малинський (58)
0 -2
І тут підлизала !!! Ну як без цього ?!
Відповісти
2015.10.03 15:09 -
Наливайко (59)
1 0
Не труси своїми дурними мізками.
Відповісти
2015.09.29 00:42 -
Valentin (4)
0 0
А от саме і до того що Литвиненко-Метелик-Противень це одна паралель!
))не гнівіть Бога кого там чорнити, людину яка підсижує і пакостить меру? да ну перестаньте
РЕГІОНАЛ
РЕГІОНАЛ
РЕГІОНАЛ
ЛЮСТРАЦІЯ А НЕ ВИБОРИ!
Відповісти
2015.09.29 06:54 -
Заливайко (6)
0 0
ПИКОВСКИЙ
ПИКОВСКИЙ
ПИКОВСКИЙ
Вы бы работали в горсовете так как здесь, цены бы Вам не было. А то только и научились что паразитировать на городе, да на чужих идеях.
Відповісти
2015.09.29 08:08 -
Valentin (9)
0 0
Shift+ctrl одночасно - це допоможе вам знайти букву І
Відповісти
2015.09.29 01:19 -
Тоня (5)
0 0
Низько падаєте, низько. Якби пакостив міському голові, то вже б не займав дану посаду, бо вона ж не виборна!!!!!
Я так розумію, що почався передвиборчий процес, в якому Ваше завдання писати лише про одну людину, і бажано негативно, і навіть якщо це не доречно.
Що ж, це Ваше право. Але наголошую, занадто низько.
Краще б писали про те, що кожен повинен піти на вибори та проголосувати, зробити це свідомо, з власних переконань, і не важливого за кого, головне, щоб це була думка того чи іншого виборця.
Відповісти
2015.09.29 08:05 -
Valentin (8)
0 0
8.05 швидко біжіть до Піковського він як раз зараз це друкує))))), а бо гляньте чи хоч машина на стоянці вже є))))
Да мер видно на люстрацію сподівався, але вона щось заглохла.
Відповісти
2015.09.29 07:03 -
Заливайко (7)
0 0
Антон, пиши уже под настоящим именем, зачем этот цирк?
Відповісти