Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

30.06.2017
Малин

Хто буде секретарем Малинської міської ради? - про що говорить 1300 кліків, або Хто такі Добридень і Мельник?


Відразу зазначимо, що опитування на сайті не є репрезентативним та форма опитування в повній мірі незахищена від повторного голосування, тобто є вірогідність, що одна особа при певних умовах може голосувати декілька разів.

Нагадаємо, що діючий секретар міської ради Дмитрій Кисельчук в будь-який час може залишити посаду, так як 31 травня його було оголошено переможцем конкурсу на посаду голови Малинської РДА.

Після визначення переможців надається 10 днів на оскарження, потім переможець має пройти спецперевірку відповідно до Законів України «Про запобігання корупції» та «Про очищення влади» – ще 25 днів. Тож незабаром спливає термін 35 днів, і питання вибору секретаря міської ради перейде в розряд нагальних.

На сьогодні ми маємо 1300 кліків в опитуванні “Хто буде секретарем Малинської міської ради?” при середньому, для сайту, значенні 350 чоловік на 1опитування (в розрахунок взято 20 останніх опитувань). Але слід зазначити, що якщо взяти вибірково теми, що стосуються політичного життя міста, то середня цифра може становити близько 500 чоловік.

Що маємо:  Хто такі Добридень та Мельник? Загальновідомо, що це депутати Малинської міської ради, але й привертає увагу те, що й найменш "засвічені" на рівні міста, на відміну від прізвищ, що нижче в списку. Здається ці двоє сперечалися поміж собою: "Солідарність" vs "Народна партія"? І можливо вони дещо знають, що площадку для опитування перетворили чи не в дуель?

Скажемо так: увагу до себе привернули, навіть попри можливі "накрутки", бо всі задаються питанням: Хто такі Добридень та Мельник?

І не забуваймо, що велика ймовірність отримати секретаря міської ради поза наведеним списком...


 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2017.07.04 08:44 -
Князь Мал (16)
0 0
Ще не дуже розумію навіщо посада голови РДА була потрібна Кисельчуку. Посада секретаря виборна, а голова РДА сьогодні є, а завтра не є.
Щось знає ;)
Відповісти
2017.07.04 11:23 -
Кіт Мармиза (17)
0 0
я тоже сижу думаю.. на вибори мерські одкуда краще йти? з секретаря чи з РДА? мо десь тут собака порилась..
Відповісти
2017.07.04 08:43 -
Князь Мал (15)
1 0
Буде безробітний або діючий службовець. Іншим воно непотрібно.
Відповісти
2017.07.02 21:49 -
Valentin (12)
0 0
піду секретутом, хто за - ставим лайки.
Відповісти
2017.07.03 14:05 -
Valentin (14)
0 0
шансів не багато)
Відповісти
2017.07.02 11:17 -
Кіт Мармиза (7)
1 -1
я б оце на місці Гордієнка проводив компанію на поддєржку Сітайла.. шо думаєте? Сашка СІ в секретарі, а Сашко ГО на дірєктора Екозєлєні. всі в шоколаді.. хоча Сашко СІ скаже, а нєєє.. мені такі танці не тре.. А ще Може хто яку сплєтню напише про тих двох коней шо вирвались вперед? як Чапаєви.. дайте хоч на хвотку подивиться
Відповісти
2017.07.02 11:08 -
Кіт Мармиза (6)
1 -1
Ой, Гриць, тепер точно бачу шо ти в мера на побігушках!!! або хочеш шоб тебе взяли в молоду команду. ШО ТИ ПОНАПИСУВАВ??? без сто грам не розберешся... Я все шо ти понаписав покопіровав в Блокнот, в програмку, і три рази читав, а якби було чим печатнуть то й на бумазі почитав би. Кому ти тут втираєш свою тупотню, га? де тут пересічні, пересічні, га? Пересічні програму тв в малинських новинах читають і інтер дивляться і їм точно до сраки. Але ж ти не такий вже дурноватий? А от для мерської дудки твоя пісня саме то. Зараз Кисіль піде і мер почне гру шоб того секретаря не вибрали дол осьмнадцятого году... пересічний ти наш.. зам по велоспорту
Відповісти
2017.07.02 12:02 -
Григорій Шитюк (8)
0 -1
котику, я бачу, ти вже з ранку 150 на душу прийняв...? включи краще "Інтер", або з ностальгією перечитай підбірку "МН" - може попустить... тоді й тут почнеш читати чорним по білому, а не шукати одному тобі зрозумілі ієрогліфи між рядками!
для особливо "продвинутих" у провінційному політиканстві, остаточно ставлю "крапки над І": мені особисто все одно, хто в Малині мер і хто буде секретарем міської ради... і чи буде той секретар взагалі "до осьмнадцятого року"!
Відповісти
2017.07.02 13:03 -
Кіт Мармиза (9)
1 0
Тюююю!!! НУ ТО ЧОГО ТИ ТУТ СТІЛЬКИ НАТРИНДІВ???? Гріша, ти как тот адєскій поц...
Відповісти
2017.07.02 13:27 -
Ольга Єсипчук (10)
1 -1
я чула шо за сприяння мера в Малині започаткували рух секс-меншин любителів їзди на велосипедах без сідла і пан Григорій там главний, так шо я б Вам рекомендувала менш муркать.
Відповісти
2017.07.03 11:27 -
Григорій Шитюк (13)
0 0
це ж скільки смердючого лайна потрібно в собі носити, аби хизуватися на публіку, коли воно виплескує через край...? :)))

PS: не всі люди адекватно реагують на подібні випади, які ти собі так часто дозволяєш... дивись, колись нарвешся на того, хто закриє рота в буквальному смислі слова, без кавичок та реверансів в інтернеті.
Відповісти
2017.07.05 23:28 -
Ольга Єсипчук (18)
0 0
Пан Гриша. Я по вашим лгбт кружкам не тусуюсь, в мене є чоловік. Вибачайте за відвертість.
Відповісти
2017.07.02 13:48 -
Кіт Мармиза (11)
2 0
О! Олько, здрастє, скока лєт!!! але ша, мовчи, бо зараз скажуть шо це ми срач розвели.. і нехто даже не вспомніть шо то мушчина в лосінах провокацію встроїв. Ти читала шо він там понаписував? В Європі, пише, фобії на лосіни давно нема, йому всьоравно який секретар аби не секретарша, але краще шоб Васєчкін а не якийсь Дригайло, бо як він там шось буде шукать поміж рядками без ажіотажу шоб чого не сталось та не двинуло як в КВН з 90-х, на крайняк можна Пупкіна і тоді буде спекотно від тої мишиної возні. Але, Олько, як предостерігає Гріша, "менше знаєш - спокійніше спиш", так шо тихо будь поки тобі "ПРИДВОРНІ не ЗАКОЛОТИли". А я поліз на верхню вєтку от гріха подалі груши околачивать
Відповісти
2017.07.01 15:16 -
Григорій Шитюк (1)
0 0
лише одне наївне запитання - може хто відповість: яка пересічному малинчанину різниця, "хто буде секретарем міської ради"? таке враження, що ця роздута проблема хвилює навіть інопланетні цивілізації (сусід каже, бачив на днях десь над "білим домом" НЛО)... це якщо одне прізвище буде - то Малин запливе лайном, а якщо інше - перетвориться на "землю обітованную"??? наше місто (областного підпорядкування!) тихенько перетворюється на смт, скільки отих секретарів було - і що з того, на що це кардинально впливає?
Відповісти
2017.07.01 16:15 -
dumayu (2)
0 0
Дійсно наївне... Місто запливає лайном, як ви пишете, а секретар тут ні до чого! Чи могли б ви сказати в кінці 2013 року, що секретар міської ради вже у 2014 сидітиме в кріслі мера?! Це одна з причин.
Відповісти
2017.07.01 22:40 -
Григорій Шитюк (3)
0 0
шановний, то вже не причина... радше схоже на фобію! а як живе загниваюча Європа, де запитавши пересічного городянина, Ви навряд чи дізнаєтеся як прізвище мера (я вже не кажу про його секретаршу)...? а в нас суцільне політиканство - всі все знають (принаймні те, що на вуха навішали), і кожен - готовий кандидат у президенти... що вже казати про якогось секретаря, якоїсь там ради (що судячи з штучного ажіотажу являється намісником Всевишнього у нашому селі). от тільки всеодно не зрозуміло: буде тим секретарем Пєтров чи Васєчкін, чи Вася Пупкін - Вам особисто, з того холодно чи спекотно?
Відповісти
2017.07.01 23:03 -
dumayu (4)
3 0
Це вже друге наївне запитання, а мова йшла тільки про одне.
Відповісти
2017.07.01 23:21 -
Григорій Шитюк (5)
0 0
це дуже схоже на КВНівський прикол з 90х, коли дорослі дядьки, сидячи на дитячому майданчику хизуються один перед одним: "Вася, рот закрой - ты сегодня никто... потому что у меня два пузыря - и весь электорат меня поддержит!" але основне питання залишається відкритим: завтра на тому майданчику хтось пісок поміняє чи гойдалки відремонтує...? однозначно - ні, все залишиться як і було, якщо не гірше...
воістину: "менше знаєш - спокійніше спиш"... з цієї мишиної возні глузують вже не тільки малинчани далекі від "придворних заколотів", навіть діючі депутати вже сміються - мабуть знають чим усе закінчиться.
Відповісти