Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

2.10.2014
Малин

Із професійним Вас святом, дорогі педагоги!


Шановні освітяни! Щиро вітаю Вас із професійним святом!

Пишу «Вас», а хочеться сказати «нас». Я теж за спеціальністю вчитель. Учитель фізики, математики й астрономії. Після закінчення Житомирського педагогічного університету ім. І Франка працював у Черняхівській гімназії. Ті роки – найсвітліші в моєму житті: спілкування з дітьми зробило мене чистішим та енергійнішим, а з колегами – педагогами – добрішим і мудрішим.

Тепер я не працюю в освітній галузі, але, як відомо, колишніх учителів не буває. Тому як депутат Житомирської обласної ради й голова Черняхівської районної державної адміністрації працюю так, щоб освітяни у нинішні скрутні часи почувалися в житті якомога більше захищеними.

Тому педагоги Черняхівщини повністю забезпечені зарплатнею до кінця року, отримують виплати за всіма статтями і не підуть у відпустку за власний рахунок. Надалі старатимуся зробити все, щоб так само почувалися працівники освіти інших регіонів Полісся та й усієї України.

Дорогі колеги, схиляюся перед Вашою невтомною працею, великим талантом сіяти мудрість і знання, любов’ю до дітей і рідного краю. Вірю Вам, люблю й шаную Вас ще й за те, що здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях.
Бажаю Вам відчуття повноти й неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя й довгої людської пам’яті. А ще – талановитих і вдячних учнів.

Павло Дзюблик, кандидат
у народні депутати України

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.10.06 00:22 -
Всеволод Загорний (41)
0 0
Хорос дав пораненим з району 40тисяч у липні і це не перша і не остання а найбільша сума шо надали а хто їх попросив ?Дзюблик через свою організацію ат и де був Юрась?Переседів і обявився щебетун з законом про люстрацію.Совість свою очисть
Відповісти
2014.10.06 10:00 -
Юрій Малашевич (44)
0 0
Ну так а куди вже діватись Хоросу, звичайно треба якось відбілюватись разом з Павлом Володимировичом!
Відповісти
2014.10.05 20:02 -
Зорянка. (35)
0 0
У мене з цього приводу анекдот.
Приходить покупець у магазин, підходить до продавчині і каже:
-Дайте, будь ласка ,мені білу хлібину за 6.50грн.
Продавчиня у відповідь-НА ЛЮСТРАЦІЮ.
Покупець здивовано:
- А за що ж???
Продавчиня :
-Бо вчора і позавчора ви купували чорну за 6 грн. рівно.
Мораль:не зводьте закон на нівець, бо не тих люструвати збираємось
Відповісти
2014.10.05 19:41 -
Юрій Малашевич (34)
0 0
ДЗЮБЛИКА НА ЛЮСТРАЦІЮ
Відповісти
2014.10.05 20:17 -
Кіт Мармиза (38)
0 0
Юрась, підкажи, ти з чьїх будеш, шоб ми тут розобрались в черняховських хітросплєтєніях
Відповісти
2014.10.05 20:45 -
Зорянка. (40)
0 0
Не люблю бруду, але бачу, що ви були праві, коли казали мені, що вибори-це суцільне...Чим ближче до них, тим більше це розумію.А щодо Юрія, то порада: запитайте про нього у черняхівців і розкажуть, бо його у нас на районі знають усі.
Відповісти
2014.10.05 19:07 -
Инкогнито (30)
0 0
да пацани у вас там тоже весело но до Малина ще далеко
Відповісти
2014.10.05 19:02 -
Зорянка. (28)
0 0
Дана організація працює на теренах багатьох районів і це ще під питанням кому вона належить та й працевлаштовано на ній чимало людей і ще й багато хто мріє влаштуватися, бо там достойні зарплати, але для чого я вам все це розказую?
Піддати всіх працюючих люстрації!!!Такі ж ваші лозунги, Юрію. Саме вам, не працюючим,тим хто навчається за контрактом, має сім'ю, є прихильником певної політичної сили за "спасибі" , бо не задекларував жодного доходу,тим, хто живе на зарплату дружини, яка, до речі, держслужбовець, тобто АДМІНРЕСУРС і звинувачувати всіх працюючих.Вітаю, Юрію, тепер вас знають не лише в Черняхові і районі, а й на infomalin.
Відповісти
2014.10.05 19:33 -
Юрій Малашевич (33)
0 0
Нормальні патріоти не йдуть рубати грязні гроші на хазяйстві Яника , притому знаючи про це і свідомо працюючи на Сашу стоматолога, цим розвиваючи його капіталиі збільшуючи Яникам прибутки які в цей час ідуть в кармани снайперам на майдан. А нормальні патріоти кидають таку ганебну справу і йдуть на майдан. А Паша спокусився на велику зарплату з кишені межигірського злодія.
Відповісти
2014.10.05 19:26 -
Юрій Малашевич (32)
0 0
По- перше : першу вищу освіту історика я здобув навчаючись на бюджетній основі ( за угодою) оскільки успішно здав ЗНО ( історію здав на 197,5) балів. Зараз поступив на здобуття другої вищох магістерської освіти по напрямку "Управління навчальними закладами" в ЖДУ ім І . Франка.
до червня 2014 року займався виборчою компанією Олега Тягнибока, літом поступив на здобуття другої вищої освіти, з 1 вересня організовую роботу районної виборчої компанії ВО"Свобода" на Черняхівщині, паралельно займаюсь історичним краєзнавством, підробляю на виробах з граніту та ремонтних роботах, очолюю Черняхівску Свободу. А З ВАШОГО КОМЕНТУ ДІЗНАВСЯ ПРО СЕБЕ ДЕ ЩО НОВЕ, МЕНІ ЦІКАВО НАВІТЬ.
Відповісти
2014.10.06 08:29 -
LifeIs (42)
0 0
Юрію, а що ж доброго зробила ВО Свобода, яку ви очолюєте ??? Правильно - НІЧОГО! То й помовчте !
Відповісти
2014.10.06 09:05 -
Кіт Мармиза (43)
0 0
То Юрась із Свободи?! Та ще й керує? Нєєє... ну шо ти скажеш!!!
Відповісти
2014.10.05 20:07 -
Зорянка. (36)
0 0
А нам, Черняхівцям, ваші вибрики вже зовсім не цікаві. Хоч малинчан повеселили. У вашому віці та при колосальних знаннях і здобутках можна засвоїти одну просту істину:перш ніж обливати брудом, якого нема, когось, то оглянись на свою життеву стежку. Щодо "Яника",як ви кажете, то хіба лише "Хорос"-ми всі на нього працювали, вся Україна, то що ж тепер, може всім за цей злочин в Магадан?
Відповісти
2014.10.05 18:43 -
Юрій Малашевич (27)
0 0
Правда те що коли всі були на майдані Дзюблик заробляв бабло на фірмі Саши Януковича. Фірма зветься ХОРОС. Не секрет що через цю структуру відмивались вкрадені його папою гроші. А Дзюблик не міг їздити на майдан бо був дуже зайнятий роботою. Був там на дискотеці паро раз і все.
Відповісти
2014.10.05 14:02 -
Юрій Малашевич (22)
1 0
Павло Володимирович сьогодні як не хто інший грішить застосуванням адмінресурсу, хоча колись дуже всім доказував що застосування адмінресурсу це не добре, до теж правда Павле Володимировичу !?
Відповісти
2014.10.05 18:28 -
Зорянка. (26)
0 0
Юрію, а це правда, що Дзюблик в свій час не взяв вас заступником з гуманітарних питань, тобто ЗНЕХТУВАВ вами як АДМІНРЕСУРСОМ і через це ви й бісетесь на всіх сайтах і соцмережах?
Відповісти
2014.10.05 19:07 -
Юрій Малашевич (29)
0 0
Це правда , він боявся брати заступника зі Свобода. Але повинен був це робити, так як існувала домовленість тодішнім головою ОДА Сидором Кізіним, та головою облради паном Французом. Після представлення Дзюблика керівником РДА , а було це 10 квітня 2014 року, я був присутній на бесіді Кізіна , Дзюблика, та інших і особисто бачив цю домовленість, після того як Дзюблик умовив на основі різних підстав не подавати мене як заступника, йому був запропонований інший кандидат від Свободи, не хочу бути не коректним тому не буду називати його, спитаєте Дзюблика якщо вам цікаво. Та після цього компромісу Пашка робив все можливе щоб і цьому завадити оформитись. Ось і зостався без заступників.
Відповісти
2014.10.05 20:14 -
Зорянка. (37)
0 0
Освіту вищу хоч здобути треба було, якщо мали такі амбітні плани щодо керівних посад.Але з коменту навіть не це головне. Виявляється, Юрію, що вас із вашими поплічниками першими люструвати треба,бо в обхід чинного законодавства крутили якісь махінації щодо розподілу державних посад, а Дзюблик і тут молодець, не піддався на провокацію!!!
Відповісти
2014.10.05 15:05 -
Наливайко (23)
0 0
якщо воно побувало при держ влвдя, то це вже спорчена людина
Відповісти
2014.10.04 22:30 -
Зорянка. (21)
0 0
Ну от,а я Вам що казала?.Дуже навіть непогана він людина і думаю, що не втратить цих якостей будучи депутатом Верховної Ради. Тож закликаю підтримати саме його!
Відповісти
2014.10.05 15:06 -
Наливайко (24)
0 0
не вірю я , що ви свята простота
Відповісти
2014.10.05 18:16 -
Зорянка. (25)
0 0
А я вас в цьому і не намагалася преконати.
Мені подобається ваше місто, сайт та дописувачі на ньому. Я також тут висловлюю свою думку, яку нікому, до речі, не нав'язую. Єдине до чого закликаю - піти на зустрічі, які проводить Дзюблик і ви й самі побачите, що він реально людина з народу, яка розуміється на тому що треба змінити і як це зробити.
Відповісти
2014.10.05 19:26 -
Наливайко (31)
0 0
Якщо журавського не знати і піти до нього на зустріч, то теж покажеться, що він хороша людтна
Відповісти
2014.10.05 20:37 -
Зорянка. (39)
0 0
Не іронізуйте. Звичайно треба зустрічатися, придивлятися чи вміє брехати чи ще ні, що за плечима має:торбу чи реальний досвід...Це моя модель, а ви що пропонуєте?Наосліп тицьнути ручкою в бюлетень?Чекаю вашої моделі "Екстренної підготовки до виборів".
Відповісти
2014.10.04 20:06 -
КотВаська (20)
0 0
Ну шо, котани. Бачив сьогодні Бублика, нормальний чувак. Не гоноровий, нормальний, інтєлігентний дядька. Варто придивитися
Відповісти
2014.10.03 20:45 -
Олег Антонюк (18)
0 0
Так казали ж що з Пухтаєвичем, начебто???
Відповісти
2014.10.03 20:44 -
Олег Антонюк (17)
0 0
сиь
Відповісти
2014.10.03 19:34 -
Ольга Гура (10)
0 0
Кому цікаво, завтра об 11:00 у парку (фабричному, кафе) Павло Дзюблик організовує зустріч з активною молоддю Малина. У кожного є можливість на власні очі побачити кандидата та поспілкуватися.
Відповісти
2014.10.03 20:44 -
Олег Антонюк (16)
0 0
Так перед цим начебто казали, що з Пахтуєвичем???
Відповісти
2014.10.03 20:44 -
Олег Антонюк (15)
0 0
Так перед цим начебто казали, що з Пахтуєвичем???
Відповісти
2014.10.03 20:44 -
Олег Антонюк (14)
0 0
Так перед цим начебто казали, що з Пахтуєвичем???
Відповісти
2014.10.03 20:44 -
Олег Антонюк (13)
0 0
Так перед цим начебто казали, що з Пахтуєвичем???
Відповісти
2014.10.03 21:30 -
Ольга Гура (19)
0 0
То помилка. Приношу вибачення за дезінформацію.
Відповісти
2014.10.03 20:44 -
Олег Антонюк (12)
0 0
Так перед цим начебто казали, що з Пахтуєвичем???
Відповісти
2014.10.03 20:44 -
Олег Антонюк (11)
0 0
Так перед цим начебто казали, що з Пахтуєвичем???
Відповісти
2014.10.03 10:44 -
Зорянка. (5)
0 0
Дякую за привітання,бо і сама вчитель.
І вважаю,що Дзюблик вітає всіх вчителів без винятку, не лише округу 66,а всієї України,бо людяний, а ми вже з цими виборами скоро все порядне в собі загубимо.
Відповісти
2014.10.03 16:17 -
Егор (6)
1 0
Проплачений коментатор!
Відповісти
2014.10.03 19:05 -
Зорянка. (9)
0 0
Бачу знаєтесь на цьому,видно у самого грішок є тож і в інших ввижається.Ні,я самолюбка,тож 100-150грн.,окуляри,блокноти і ручки,календарики,які зараз ходять...-не підкупиш,маю здоровий глузд і ви його не втрачайте,бо на виборах життя не закінчується.
Відповісти
2014.10.03 17:16 -
Кіт Мармиза (7)
0 0
Нє, Єгорка, от із Звьоздочкой все добре, поучиться треба. Я її читаю і бачу шо вона за Дзюблика, нахваляє його як може, не скриває цього. І все це культурно.
І основне, не кладе при цьому купи на других.
Якби мені хтось дав тут включить кнопку "Хвали своїх, не сери на чужих!" тоя б її вже давно включив... А так, читаємо те шо читаємо (почті по класіку)))
Відповісти
2014.10.03 18:57 -
Зорянка. (8)
0 0
Дякую,що зрозуміли мене.Не все в цьому житті вирішують гроші(але багатьом цього вже не зрозуміти).Я не нахваляю Дзюблика, просто в своєму виборі на виборах вже визначилася та пишу те,що знаю,щоб і Ви зрозуміли хто на цих виборах чим дише.
Відповісти
2014.10.02 19:10 -
Альф (3)
0 0
Ну, аде хоч слово про Малин, район? Кому це адресовано? Черняхову?Наклепають поздоровлень і шлють всім з-за вуха...
Відповісти
2014.10.03 08:06 -
Andriy Moshkovskiy (4)
0 0
Ну, раз звертається до освітян на сайті "Інфомалин", значить звертається до педагогів Малинщини. Чи ви думаєте, що наш сайт у Києві читають? Ще до "Української Правди" йому (сайту) треба багато каші з'їсти.
Відповісти