Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

9.01.2014
Малин

Малинські свободівці проти злочинної медреформи


8 січня розпочала роботу перша у 2013-му році, позачергова сесія Малинської міської ради шостого скликання, на яку прибули 31 із 40 депутатів міськради, до 800 жителів міста і району, народні депутати, депутати облради та районної ради, інші. Вів пленарне засідання міський голова Сергій Стельмах.

Сесія була відкритою і проводили її з нагального питання. У передноворіччя, 25 грудня, губернатор видав розпорядження №412, відповідно до якого Малин став придатком Коростенського госпітального округу. І таким чином левова частка фінансування буде направлена у Коростень.

У Малині обласні очільники хочуть зробити лікарню планового лікування, у якій не передбачено хірургічного, травматологічного, офтальмологічного відділення. І це тільки початок, під загрозою реанімаційне відділення, відкриття перинатального центру тощо.

Керівник Малинської районної організації ВО «Свобода», голова депутатської групи Малинської міської ради Микола Поліновський засудив дії губернатора Сергія Рижука та інших обласних очільників, причетних до злочинного розпорядження №412 та закликав громаду до радикальних дій.

— Це розпорядження прийняте всупереч інтересам громади Малина та району, всупереч Конституції України і його слід негайно скасувати, — сказав під час виступу М. Поліновський.

— Закликаю до активного протистояння злочинним намірам влади. Вони зазіхнули на життя і здоров’я людей. Малин має всі передумови для створення на базі ММРТМО центру госпітального округу, тобто лікарні інтенсивного лікування, де буде збережено всі відділення.

У нас найкраща лікарня в області, найкращий операційний блок, вигідне географічне розташування та автомобільне і залізничне сполучення. Малин — потужний промисловий центр. Врешті-решт ми живемо у чорнобильській зоні.... Однак в ОДА порахували інакше, обманним шляхом усунувши Малин на задвірки.

Жодне місто обласного значення на Житомирщині не зазнало такого зухвалого відношення, як Малин. Якщо у області не виконають вимог малинської громади і до 14-го січня не відмінять злочинне розпорядження, закликаю пікетувати ОДА. Тільки разом, усією громадою, ми вирішемо проблему і збережемо малинську лікарню.

Спільними зусиллями ми змусимо чиновників рахуватись із думкою та інтересами нашої громади. Коли 800 чоловік, які сьогодні є у залі, «постукають» в кабінет до Рижука, впевнений він одразу змінить свою думку про Малин, наголосив депутат.

Микола Поліновський увійшов до складу робочої групи, створеної для врегулювання проблеми. Робочу групу уповноважили представляти інтереси територіальної громади в області. У п’ятницю вона має вирушити до ОДА. Друге пленарне засідання сесії відбудеться 15 січня.

Прес-служба Малинської районної організації ВО «Свобода».

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.01.12 12:34 -
Василь Федоренко (15)
0 0
Чого коштує губернатору С.Рижуку намагання відібрати у жителей області чорнобильські зони з пильгами і допомогами , закриття шкіл і лікарень та інших допомог у боротьбі за покраження результатів геноциду над українцями !
З Житомирських сайтів :
"С . М. Рижуку із зарплатнею 15 тысяч+пенсії 13 тисяч . Всього - 28 тисяч гривень на місяць. Відчуйте різницю - станом на липень 2013 року середня зарплата по Україні – 3429 гривень, а пересічний вчитель отримує – 2650 грн. Темпи заробітної плати відстають від рівня інфляції, що свідчить про погіршення рівня життя ...І ще, за останній рік в Житомирській області закрили 13 шкіл і це третє місце серед областей України, де шкіл закрили найбільше."
Відповісти
2014.01.10 14:21 -
антиХам (10)
1 0
А хтось задумувався над тим, що, припустимо, Малин відвоює свою лікарню (право на обслуговування на своєму подвір’ї )… А як же тоді бути іншим районам, де живуть такі ж люди? Чи в Коростені і Радомишлі інородці живуть?
- Так нехай і вони борються! – скаже хтось.
І скільки триватиме боротьба? А, як сказав Антонюк, боротьби ніхто не хоче. Хочуть дешевого пива, джинсів, видовищ, лікування, освіти… правового поля…

А чому ця проблема взагалі стоїть в державі?
А опозиційні сили блокували трибуну ВР по даному питанню? Всеукраїнські Віче були по охороні здоров’я?
Де ж підтримка народних прагнень і протестів?..
Тільки не говоріть про комуністів і про те, що сьогодні при владі бандити. Це вже надокучає дещо українцям мріяти.
Країна замріяних ангелів…
Відповісти
2014.01.10 17:36 -
Кіт Мармиза (14)
1 0
Так отож, Махіто, це правильно що кожна жаба за своє болото стоїть. Але ж є об'єктивні речі. Коростень і так переповнений. Туди їдуть-сунуться Овруч, Народичі, Лугини, тіж малинчани.
А в Радомишлі бальнічка....- Прааасті господі.
А тут така махіна, і нова! Ну от чим думали? Де б той документік розрахунок побачити?
А от ще один прикол, та ми ж ПОГРАНІЧНІКИ! (аж тільки осенило) а в Бородянці госпітальний центр точно не зроблять! Ой не дай боже на тєтєрєвському мосту загнуться.
І про ВЛАДУ (і про тих шо зверху і про тих шо знизу), зараз можна розраховувати тільки на народовладдя в примітивній формі - побільше людей і брать безупину на горло. Все інше не допоможе.
Шось нагородив ))) зараз приде Псіхолах разбереться...
Відповісти
2014.01.09 21:48 -
Олег Антонюк (8)
1 0
Да-а-а-а. Жорстоко ви з Поліновським. При всьому моєму негативному ставлені до цієї особистості, слід віддати йому належне на сесії він виступив найкраще. Щиро, по-людськи, впевнений, що люди підуть за ним. А про політичну кар’єру у місті Малині ти, Алексе, загнув. Тут усі добре знають, хто чого вартий. Ти хоч щодня балахони міняй, тобто партії і картузи, все одно це мало що змінить, бо всі знають твою істинну сутність. Мені от, для прикладу, все одно, якій партієць боротиметься за інтереси громади, аби толк з цього усього був. Хоч чорти з преисподней, хоч свободівці, хоч комуністи.
А до корита всі хочуть, це цілком природно, було б дивно якби було навпаки, тільки таке корито, як депутат міськради тобі, Алексе, не вельми сподобалось би. Заздрість — поганий радник, повір. А от щодо революції з тобою не погоджусь. Не хоче народ революції, якби хотів, то і лідери знайшлися. Філософія... А у психологію і тим паче психіатрію не лізь, шкідливо для мозку роботів
Відповісти
2014.01.10 15:34 -
Aleks1488 (11)
1 0
До чого тут роботи і психилогія? На рахунок лідерів. Наведу приклад. Спочатку бачив картинку маслом як на майдані бився в падучій Тягнибакс і закликав йти до РОВД. Через деякий час бачив як уже під РОВД свободівські депутати надривно і істерично кричали "Всі йдемо назад на майдан." Трохи здивувався.
От вам і лідери. Це до речі ті, що кричали, що час діяти, що Руслана їм не дає робити революції власними співами.
Свободці думали прийти і просто покричати гасла. Але побачили що йде по іншому сценарію.

Від очевидців:
Товарищ видел ходку под Шевченковское РОВД. Недалеко там работает. Говорит если б не депутаты - штурманули б его 100%. Было почти 1000 чел.
Відповісти
2014.01.10 14:11 -
антиХам (9)
1 0
Якщо Ви погоджуєтеся, що прагнення до корита – це нормально, якщо Ви не зрозуміли до сих пір, що ніхто («чорти з преисподней» і далі по Вашому тексту) не буде захищати Ваші і громади інтереси, якщо Ви стверджуєте, що революція не потрібна народу, тому й не має лідерів, то до чого тоді ці всі розмови? Ви або лукавите, або й насправді мислите міщанськими категоріями. Категоріями, які притаманні власне цьому суспільству. Як приклад, в Канаді народу дійсно все одно, хто там править - аби добре. Свого часу там Кольтами підписали суспільний договір. В Україні – це не проходить (час уже той пройшов). І чим далі – тим більше манівцями в обивателько-споживацьких хащах, де блукають всякі політичні гієни, Ви ще будете блукати… або приб’єтеся до певної зграйки. Хтось пристане до іншої. А в тих зграйках свої перепожирання з метою контролювати всю біомасу певного лісу…
До чого ж тут тема «больнічки»? А Ви що не помітили, що це і є тема і «больнічки» і школи і… всього-всього іншого.
Отже, думаю Олеже, що Алекс правий.
Як говорив Козма Прутков: «Зри в корень!»
Відповісти
2014.01.09 20:52 -
Инкогнито (7)
1 0
Алекс пободи тебе завжди успіють.Краще реально скажи хто для тебе ідеал,щоб ми не розумні знали на кого рівнятись.
Відповісти
2014.01.10 15:45 -
Aleks1488 (12)
0 0
Ну, можливо не ідеал, але в нього варто повчитися багатьом. Тома Ісидор Ноель Санкара , президент Буркіна- Фасо , жив на платню армійського капітана , яке становило $ 345 на місяць , а президентську зарплату в $ 2000 перераховував до сирітського фонду. Після смерті президента з'ясувалося, що з майна, що належало йому особисто , яку-небудь цінність представляє лише старенький « Пежо» , куплений ще до приходу до влади , холодильник зі зламаним морозильником , три гітари і чотири велосипеда. Санкари керував країною « на громадських засадах» . Він навіть заборонив поставити у своєму кабінеті кондиціонер , оскільки йому « соромно перед людьми , яким недоступна така розкіш». Цей президент дійсно виглядає унікальним прикладом на фоні інших правителів Чорної Африки , що живуть в розкоші палаців , які легко могли б дати фори віллам білих колонізаторів. Президент - аскет , заслужив прізвисько « африканського Че » , і вбитий своїм другом і найближчим соратником , назавжди став легендою для народу.
Відповісти
2014.01.10 16:54 -
Станіслав Гуменюк (13)
1 0
+ 5 (за старою шкалою оцінювання)!!!
Може й на ІнфоМ... складеться цікавий конструктивний діалог?
Відповісти
2014.01.09 18:19 -
Aleks1488 (1)
1 0
Вони на імені Бандери і українського націоналізму вибудовують собі політичну кар'єру. При чому доволі вдало. Але чи є ці люди справді послідовиками Бандери - велике питання. Як, наприклад, може бути щірим послідовником Бандери Ірина Фаріон, яка була членом КПРС? Ви й досі вірите в щірість цих людей? Для цеї олігархічної влади буде дуже небезпечно, якщо в народі, хоча б на Заході України, народну підтримку отримують справжні послідовники Бандери. Тоді вони можуть наробити чимало шкоди цьому режиму, а то й повалити його, або створити нову УПА. А навіщо це владі. Тому в цю політичну нішу треба запхати своїх людей, звичайних кар'єристів, які заради кар'єри можуть прикидатися і комуністами і бандерівцями і ким завгодно, в залежності від того що вимагає він них будування їх кар'єри. Ось так і дурять український народ. Тому й революції в нього не виходять, попри щіре бажання народних мас.
Відповісти
2014.01.09 18:57 -
антиХам (2)
1 0
Мати боса, що щас буде!!! Нехай тільки "Друг Олега" це прочитає! Гаплик Алексу! Терміново на чергування Психіатра і наряд міліції - Легіон розганяти!
Відповісти
2014.01.09 20:27 -
Aleks1488 (4)
1 0
Мені просто здається, що декому з них самим пора в больнічку.не знаходиш Мурчику? Всіці люди прагнуть до корита. просто сьогодні дуже вигідно показувати себе таким борцем за права людей. Хоч дехто в 2004 сам агітував за Януковича, а тепер каже, шо бандит. І за Стельмаха дехто агітувавз тої компашки, а тепер Стельмах у них у всіх бідах винен.
Відповісти
2014.01.09 19:06 -
Кіт Мармиза (3)
0 -1
Та я вже под діваном!!!
Але трохи висуну пику та скажу. А для чого, Алєксашка (чи Алєксєйка?), ти це тут навернув? Тут про болнічку!
Якщо вони для піару відстоять медицину, то мені хіба жалко, хай лементують.
Відповісти
2014.01.09 20:42 -
Aleks1488 (6)
1 0
Влада і опозиція – дві сторони однієї медалі. Тієї медалі, що постійно обертається. Але медаль – це нагорода, відзнака. І вони з жадобою хапаються за неї, адже кожен хоче мати її у своєму арсеналі. Та для того, щоб володіти медаллю, чи щоб у тебе хоча б не забрали її, можна і треба використовувати будь-які засоби.
Відповісти
2014.01.09 20:30 -
Aleks1488 (5)
1 0
Побийте мене, як ту дівчину на Майдані. Чи як секюріті Михальчишина дітей у Львові.
Відповісти