Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

18.09.2015
Малин

Малинський агітпроп. З мером по чистенькому...


Саме так, по чистенькому  пройшла Анжеліка Лабунська з командою по місту. Бо концерт. І вибори...

Гарний такий формат А3 на самоклейкій основі сповіщає, що в Малині концерт, а заодно, кого і куди веде "Батьківщина".

От саме з ціми наліпками пройшлися по Малину розповсюджувачі, та вибираючи при цьому нечепані місцини. Так, щоб гарно було видно! Там же про самого мера!

Тому приорітети розставлялися так як треба. Не в кучу малу, а на чистеньке, щоб всі бачили, які тут правила від самого голови!

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2015.09.20 13:12 -
Anton (6)
0 0
Порушення вимог частини 2 статті 54 Закону України «Про місцеві вибори», згідно з якими агітація дозволяється лише з наступного дня після прийняття рішення ТВК про реєстрацію кандидата. Ведення агітації поза строками, передбаченими Законом, забороняється.
Відповісти
2015.09.23 10:35 -
Глєбович (7)
0 0
Після їх реєстрації, як кандидатів, відповідно до ч. 5 ст. 54 Закону України «Про місцеві вибори»: «Передвиборна агітація може проводитися у таких формах, як проведення концертів, вистав, спортивних змагань, демонстрації фільмів та телепередач чи інших публічних заходів за підтримки місцевої організації партії - суб’єкта виборчого процесу, кандидата, також оприлюднення інформації про таку підтримку».У той же час відповідно до ч. 6 ст. 54 «Підтримка місцевою організацією партії, яка висунула кандидатів на місцевих виборах, кандидатами від свого імені проведення концертів, вистав, спортивних змагань, демонстрацій фільмів, телепередач чи інших публічних заходів, а також проведення зазначених публічних заходів на підтримку місцевої організації партії, кандидата може здійснюватися лише у разі фінансування таких заходів із коштів власного виборчого фонду».
http://www.zhitomir.info/news_150833.html
Відповісти
2015.09.18 19:34 -
Наливайко (5)
0 0
нище плінтуса
Відповісти
2015.09.18 17:31 -
Anton (4)
0 0
Позор!!!!!
Шостака на мило!!!
Він що планокур, у людей свято повинно бути , а він тут агітацією займається!!!
Не мер ,а посміховисько!!!
Відповісти
2015.09.18 17:11 -
Глєбович (3)
0 0
на плакаті вказано-кандидати, в якій газеті оприлюднено рішення територіальної виборчої комісії про реєстрацію даних людей кандидатами?!
Відповісти
2015.09.18 16:22 -
маргарита (2)
0 0
як остогидло все це бл.......ство. вибачте за мою французьку . відпало всяке бажання йти святкувати День міста . Ну невже неможна просто в цей день згадати князя Мала , Малушу , історію Малина , вшанувати людей , які прославили місто і район , порадуватись нашим діткам , молоді , вшанувати старше покоління , Ні , потрібно обов*язково спаскудити це історичне свято політикою . тьфу .Гидко .
Відповісти
2015.09.18 15:11 -
Ольга Єсипчук (1)
0 0
маладци. я так і думала. нічо нового
Відповісти