Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

1.10.2014
Малин

Малинський округ: 32! Перестрахувались навіть від Сацюка?


Чи вирішили задурити малинчанам голову цим прізвищем? Сацюк Сергій Володимирович - 1985 р.н., податковий інспектор з Києва...

Ще одна постать, на яку можна звернути увагу - Сергієнко Петро Миколайович, голова РДА  Радомишльського району, свободівець, але самовисунувся.

Ще є Кузнєцов Василь Віталійович - голова наглядової ради, ПАТ "Вишевичі Агротехніка", Радомишльський район, безпартійний, проживає в місті Дніпропетровську.

А малинчани тихо споглядають - без земляків.

Так що, коментар на нашому сайті "ще б п'яток і було б 33 богатиря" став майже пророчим.

Повний список кандидатів по ОВК №66 (м.Малин) на сайті ЦВК.

 

 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.10.05 14:14 -
Юрій Малашевич (8)
1 0
Я за Верховну раду без Дзюблика!
Відповісти
2014.10.03 10:25 -
Зорянка. (7)
0 0
Прочитала Ваші дебати і раджу підтримати Дзюблика.Послухала як він спілкується з простими людьми,знає відповіді на всі запитання,бо пройшовши шлях від вчителя,редактора,підприємця до голови рда(до того ж сам), орієнтується у всіх сферах.Не хочу бути голослівною,закликаю хоч раз прийти на його зустрічі і самим послухати,задати питання на живо,бо їздить сам,а не посилає представників з ручками і блокнотами в подарунок,які нікому не потрібні.Проголосуєш за такого,то він і 5 років носа показувати не буде,а лише кидати аналогічні подачки.У людей дуже багато проблем і щоб їх вирішити про них потрібно знати особисто.
Відповісти
2014.10.05 15:12 -
Наливайко (9)
0 0
Зорянка, а який кандидат нечемно спілкується з простими людьми коли йде в депутатиуки ? )
Відповісти
2014.10.02 08:49 -
Кіт Мармиза (6)
1 0
От шо я собі надумав. Це все сіндром Литвина. Поки не було Ванюшки все було тихо як в болоті.
Стасік Журавський так прикормив тут рибку шо остальним тут не було шо ловити.
Аж тут Литвин!!! Папа ж не дурак, і знає шо синульку тут не виберуть.
Тоді папа почав гарантіровать собі гарантірований результат!! Ну самі понімаєте..
А шо Стасік? Риба яка була в руках стьобнула в водичку...
Тоді Стасік почав гарантіровать собі гарантірований результат.
От вам і гонка вооруженій. І це через Ванюшку, як не крути, для синульки все! Стасіку ця бодяга не на руку.
Так шо маємо Журавський-Литвин, групу "партійних", може парочку "а чого б не попробувать". А всі хто остався будуть гарантіровать гарантірований результат... От тільки не знамо кому
))) Зараз Лейла(чи лейл) напише Он что наркоман?
Відповісти
2014.10.01 21:26 -
Юрій Смалюк (5)
0 0
За кількістю претендентів на омріяне крісло серед усіх округів ділимо 12-13 місце з київським 223 округом.Так що нічого страшного.Переживемо і це.
Відповісти
2014.10.01 20:51 -
Олександр Скальницький (3)
2 0
А давайте "кидонемо" на виборах одного з кандидатів,що зумів напхати до реєстрації стільки "пішаків"! Ви люди розумні,знаєте,кого...
Відповісти
2014.10.01 20:59 -
Григорій Шитюк (4)
0 0
і проголосуємо за...??? шановні, треба ж домовитися, за кого будемо голосувати "проти"... :)))
Відповісти
2014.10.01 20:07 -
Кіт Мармиза (1)
0 0
Одна МАЛАДЬОЖЬ!!
Ви подивіться! Скільки там хлопчиків та дівчаток, ну як ті Помогаї, шо через поле через гай. Ех, був би помоложе то тоже отдався Б... Не за дорого.
Відповісти
2014.10.01 20:50 -
Григорій Шитюк (2)
0 0
котяро, ти щось не свіже з"їв, чи то вчорашній осінній дощик так на тебе подіяв... воно тобі треба? :)))
Відповісти