Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

25.10.2014
Малин

Малинський округ: Комісія... У Малині у переддень виборів замінили керівництво ОВК


У ВО №66 вже двічі відбулись заміни голови ОВК. Постановою ЦВК №2039 від 23.10.2014 новою головою призначено житомирянку Струкову Людмилу Володимирівну. Повідомляє ОПОРА.

До своїх обов’язків нова голова приступила 24 жовтня, але присягу ще не склала.

"Хотя в законе написано, что председателем или членом комиссии человек становится только тогда, когда примет присягу », - говорит бывший председатель ОИК."

Попередня керуюча передала Людмилі Володимирівні всі необхідні документи та печатку. На разі голова очікує на членів комісії для передачі виборчих бюлетенів на дільниці.

Днем раніше в ОВК відбулися зміни заступника голови. Попередній і новий заступник від політичної партії «Народно-трудовий союз України».

Новопризначена голова ОВК каже: «Про заміну повідомили 23 жовтня ввечері після прийняття постанови. Мені офіційно зателефонували з ЦВК і попередили». Голова не зазначила, яку політичну партію представляє, сказала: «обрана за поданням тієї, яка це подання направила до ЦВК».

Спостерігач ОПОРИ зазначає, що всі попередні голови і новообрана є від партії Наталії Королевської «Україна - вперед». Також наш постерігач зауважив:

«Сьогодні до ОВК приїздили представники різних політичних сил, щоб познайомитись з новою головою. Деякі зазначали, що такі зміни є підставними, щоб сфальсифікувати вибори на користь певного кандидата».

Тож придивіться до списку, знайдіть знайомі прізвища, запитайте про них у близьких, сусідів, колег та задумайтесь, чи не стануть вони на днях Антигероями і чи зможуть залишитись Людьми?

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.10.25 20:14 -
razvedchik_1 (4)
0 0
Якийкошмар твориться на окрузі....Це ж скільки Журавський відвалив бабла, щоб свою людину (СТРУКОВУ ЛЮДМИЛУ) всунути головою ОВК??.. Я ж точно знаю, що вона довірена особа кандидата Журавського....знову будуть фальсифікації....що ж це твориться???
Відповісти
2014.10.26 15:40 -
Григорій Шитюк (13)
0 0
я не знаю хто там чия людина, але поспілкувавшись сьогодні з головою ОВК безпосередньо, в фальсифікації не вірю.
Відповісти
2014.10.25 21:45 -
робер артуа (12)
0 0
Я знаю людину з ОВК , яка принципово буде виконувати свої обовязки і не піде не на які компроміси.Заміна голови багато не вартує.А взагалі , тенденція з змінами голови ОВК не дуже приємна.
Відповісти
2014.10.25 20:34 -
Григорій Шитюк (6)
3 0
здається сьогодні принцип "не важливо як голосують, а важливо як рахують" вже не пройде... ну, навіть якщо і пішли на вітер мільйони - не думаю що заміна голови ОВК щось суттєво міняє.
Відповісти
2014.10.25 20:45 -
Юрій Смалюк (8)
1 0
Гриша,про які мільйони ти кажеш? На такому рівні це значно менші суми.Нам важко зрозуміти причину такої ротації.Надіюсь,що спостерігачі і представники партій і кандидатів,які вестимуть паралельний підрахунок,не дадуть сфальшувати.
Відповісти
2014.10.25 20:58 -
Григорій Шитюк (10)
0 0
та я ж образно написав! :))) зрозуміло що так, навіть скоріш за все, такі речі взагалі робляться на рівні домовленостей і якісь безпосередні розрахунки грошима тут взагалі не мають місця.
Відповісти
2014.10.25 21:08 -
Юрій Смалюк (11)
0 0
Це типу-ти зроби мені результат,а я в боргу не залишусь? Ні,зараз нема дурних.Якщо вже про це між замовником і виконавцем піде мова,то і суми обговорюються також.Хто ж це зараз захоче ризикувати ні за що.Можливо навіть частину гонорару беруть авансом.Та це так,розмірковування.Не хочу вірити в те,що у нас так завтра може статись.
Відповісти
2014.10.25 20:18 -
Олег Антонюк (5)
1 0
Прикольно. Як це Королевській так удається, ото баба! Спочатку бабло у Ванюші Литвина взяла, а потім, виходить, у Віталя Журавського. Видно багато заплатив. не так-то просто у останній день голову ОВК мінять
Відповісти
2014.10.25 20:35 -
razvedchik_1 (7)
4 0
Та ще яке бабло!!!!...можна тільки здогадуватися скільки це стоїло кандидату Журавському...Але тут гроші уже не грають роль, головне знову стати депутатом...І навіщо його з мусорного бака випустили?Він там краще "смотрелся")))
Відповісти
2014.10.25 18:02 -
Кіт Мармиза (1)
0 0
Да, як обманчива КОРОЛЕВАська! І Стельмах! гляньте пошов в нову політіку. І ПиРи і ЗеПе і хто хош. А Ярмолицька це та в якой куратор Поліновський?
Відповісти
2014.10.25 20:55 -
Юрій Смалюк (9)
1 0
Коте,нікуди він не пішов.Йому однаково від якої партії бути в ОВК.ПР то була його помилка,про яку Сергій Володимирович,думаю,дуже жалкує.В 2006р.мені,безпартійному, запропонували бути в ДВК від якоїсь партії (вже забув назву).Але ж це не значить,що я якимось чином в незаконний спосіб"допомагав" тій партії.
Відповісти
2014.10.25 18:05 -
Олег Антонюк (2)
0 0
Який ти котіра догадлівий. Докумекав! Я от одного не пойму. Казали, о королевську Ванюша Литвин купив, то на... вона своїх дєвок міняє без кінця. Щоб в кожної гаманець поширшав, чи може навпаки — наперекір своїй власниці королевські йдуть
Відповісти
2014.10.25 18:12 -
Кіт Мармиза (3)
0 0
Казааалии!!! Я вчора на плоті й не таке читав!
Шо ясно точно-точно, даже без казали, шо бля........ством оттуда несе аж гей!
Відповісти