Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

19.09.2014
Малин

Малинський округ: Петро Рябенко - кандидат від "Батьківщини"


Партія "Батьківщина" подала до Центральної виборчої комісії документи кандидатів у депутати для участі в позачергових виборах до Верховної Ради в мажоритарних округах.

Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" висунуло кандидатом у Малинському окрузі Лідера Організації "Ветерани за Україну" Петра Рябенка.

Петро Рябенко - ветеран війни в Афганістані, правозахисник з 20-річним стажем. Під час Революції Гідності разом з Восьмою афганською сотнею Самооборони стояв на захисті народу.

Сьогодні ВО "Ветерани за Україну" активно підтримують батальйон територіальної оборони "Айдар", у складі якого воює афганська штурмова рота.

Петро Рябенко - член Ради адвокатів міста Києва.

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.09.23 12:35 -
Stas (9)
1 0
ну походу свій малинський, десантник і юрист одночасно - це хоч про якийсь розвиток людини свідчить... Серед інших клоунів - смітяр Журавський, заїжджий благодійний Пінтусєвич, якийсь Дзюблик з засраного Черняхова - то цей ще нічо так, може не клоун. А взагалі з кандидатими геть слабенько в нас..(-
Відповісти
2014.09.23 13:08 -
(10)
0 0
А про выборы мэра вообще молчу, скоро будем принудительно туда отпралять, на исправительные работы. Там даже не слабенько, там полное гэть!
Відповісти
2014.09.23 12:07 -
ваша совесть (8)
1 0
товарищи умники прежде чем писать об этом человеке выучите свой родной язык а потом делайте свои высеры
Відповісти
2014.09.22 19:54 -
КотВаська (7)
1 -1
на виборах 2012 команда Рябого круто ментам нєрв пополоскала, коли голоси счітали. І то задовго до традіцій цеї зіми і літнього мусорбакчелендж. Я прєдставляю, що Рябий буде чудіть, при новой політкультурє
Відповісти
2014.09.22 18:11 -
КотВаська (4)
0 -1
Цікава складається ситуація. Типу, а на манєжє всьо тєжє )
Відповісти
2014.09.22 18:25 -
Кіт Мармиза (5)
0 -1
Бачу скоро піду подсцикувать угли.... ))
Відповісти
2014.09.22 18:27 -
КотВаська (6)
0 -1
О! Здорово, братуха! По секрету скажу, об портети кандідатів клясно кігті точити ))
Відповісти
2014.09.19 19:14 -
Наливайко (1)
0 -1
http://www.prapor-vv.zt.ua/view_post.php?id=771 в Афгані, він пише в в автобіографії був нагороджений медаллю "За відвагу" що ж то за інші нагороди ?
Відповісти
2014.09.20 22:12 -
Олександр Скальницький (3)
0 -1
Перша зверху медаль- "За отвагу" , слідуюча, у вигляді зірки- медаль "Воину-интернационалисту" (тільки чомусь вона прикіплена не на "рідну" маленьку прямокутну колодку червоного кольору, а на колодку медалі "50 лет победы в Великой отечественной войне"). Далі не розберу-фото малопіксельне.
Відповісти
2014.09.19 21:49 -
робер артуа (2)
0 -1
На мою думку хоча б медаль "За відвагу" багато про що говорить .Всі інші можливо юбілейні ?
А взагалі на війні все просто -або ворог , або братко(на якого розраховуєш не перевіряючи) ,без компромісу.
Відповісти