Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

25.09.2014
Малин

Малинський округ: Потрійний форсаж


24 вересня ЦВК зареєструвала ще двох кандидатів по ОВК №66. Тож маємо 15 осіб, що хочуть дбати про наше благо, і це втричі більше ніж в інших округах області.

В середу були зареєстровані:

Остапчук Микола Миколайович (Партія "Справедливість")

Сіньков Віталій Миколайович (самовисування)

Повний список кандидатів по ОВК №66 (м.Малин) на сайті ЦВК.

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.09.27 21:06 -
Олександр Скальницький (15)
0 0
І чого їх СЮДИ СТІЛЬКИ лізе? Габро,граніти, ліс ,ільменіт, Іршанський ГЗК і тд.
Відповісти
2014.09.27 19:11 -
Юрій Смалюк (14)
0 0
http://www.youtube.com/watch?v=l9wJUkongNE ось так зустріли Журавського його земляки.А в Малині,якщо він до нас приїде,зустрінуть з хлібом-сіллю...
Відповісти
2014.09.26 14:27 -
Наливайко (10)
0 0
Цікаво, наша гордість - Андрійцев, на цей раз теж буде заробляти бабка в Пєхова, чи ні.
Відповісти
2014.09.26 08:55 -
qwin (7)
0 0
на офіційному сайті ЦВК написано що кандидат Журавський народився у МІСТІ Володарськ-Волинський. А це де? чи це село Горошки перейменували у місто з нагоди народження в ньому Журавського? Тоді треба голосувати за Журавського, може Малин стане обласним центром. Тоді камандірськіх посад хватить на всіх місцевих амбіціонєров.
Відповісти
2014.09.27 17:28 -
Григорій Шитюк (13)
0 0
http://gazeta.ua/ru/articles/np/_ajdarovcy-zabrosali-yajcami-eksregionala-zuravskogo-smi/583299
чомусь не гостинно зустрічають земляки свого депутата... не свідомі мабуть.
Відповісти
2014.09.26 09:57 -
Малинський (8)
0 0
так він зараз депутат-вже все сказано, ця стандартна програма перед виборами подарунків садочкам, спорцменам, всіляка допомога та задобрювання недієва, системних перетворювань не було, стати знов депутатом несправедливо. Але все вирішує громада. Думайте
Відповісти
2014.09.25 21:19 -
Малинський (2)
0 0
Проголосувати за війну проти народу, тобто проти себе Малин більше не зможе. Думки матеріалізуються! У нас буде кращий депутат за попереднього. І це факт
Відповісти
2014.09.26 14:30 -
Наливайко (11)
1 0
)))) а де тей кандидат кращий за журавського.? Всі вони одним мазані. Дивіться скільки безробітних йде в депутатики. Все як завжди, нычого не міняється. Тільки хлопці наші гинуть.
Відповісти
2014.09.25 21:26 -
Юрій Смалюк (4)
0 0
Малин можливо й не проголосує за Ж.,але ж округ набагато більший...
Відповісти
2014.09.26 09:58 -
Малинський (9)
0 0
над цим потрібно працювати...
Відповісти
2014.09.25 21:24 -
Юрій Смалюк (3)
1 0
Я б не був таким впевненим.Скоріше навпаки.Невже якась невідома широкому загалу людина зможе скласти достойну конкуренцію Журавському?
Відповісти
2014.09.25 21:08 -
Юрій Смалюк (1)
0 0
З таким розкладом,як би того не хотілось багатьом жителям не тільки Малина,а й всієї України,Журавський точно переможе! В суперники такому мастодонту потрібно виставляти важковаговиків,відомих на всю Україну,а не студентів та місцевих депутатиків.З такими кандидатами вже зараз можна вітати одіозного нардепа.Люстрація в дії !!!!
Відповісти
2014.09.26 14:33 -
Наливайко (12)
0 0
Тим більше, що всі ці безробітні є чиїмись технічними кандидатиками, того ж журавського, литвина , рябенка
Відповісти
2014.09.25 22:24 -
Малинський (5)
0 0
Так, відома фігура, але ви здогадайтесь хто це?
Голосував за диктаторьскі закони
Голосував і ініціював закони про наклеп
Не розуміє і так і не зрозумів що потрібно народу (написав в соцмережі)
Проявляє активність лише перед виборами, потім працює...
радник Януковича
Ну про сміттєвий контейнер якось не гарно говорити..
Відповісти