Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

18.09.2014
Малин

Малинський політик Василь Федоренко вже не свободівець!?


На засіданні Політради ВО «Свобода» від 30 червня 2014 року, яка проходила під головуванням лідера ВО «Свобода» Олега Тягнибока, нашого одіозного земляка Василя Федоренка — виключено із партії.

Сам Василь Федоренко чомусь «забув» повідомити про це громаду, і вже після 30 червня в своїх дописах неодноразово представлявся як керівник Малинської парторганізації.

Ось цитата з запису у блозі В. Федоренка від 17 вересня: "Відповідач є головою Малинської міської ПО ВО «Свобода», ГО ВО «Легіон Честі», головою громадської ради патріотичних партій і організацій Малинщини, голова загальних зборів мешканців Малина від 5 липня, на яких було створено незалежну громадську комісію по перевірці ефективності діяльності Малинської міської ради..."

Чому керманичі «Свободи» вдались до такого жорсткого покарання? Напевне, це відверто епатажна, часом, поведінка політика, яка виходила за рамки партійного статуту.

Користувачі сайту «ІнфоМалин» на власному досвіді переконались у цьому.

Відтак «крісло» головного свободівця Малина вільне?!

 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.09.26 09:35 -
Василь Федоренко (29)
0 0
Ну що цербери мафіозної влади чисте ікла і готуйте д .... !
В середу мене зареєстрували кандидатом на міського голову .
Буде бій і я обіцяю вам буде не солодко !
Відповісти
2014.09.19 13:49 -
Инкогнито (27)
0 0
Вася абсолютно серьйозно без гумору сходи до Стрільчука .Бо все місто сприймає тебе як клоуна а я реально бачу ти хворий і це не сміх .
Відповісти
2014.09.21 23:13 -
Valentin (28)
0 0
Зайди на його сайт і переконайся в тому ще раз! Це також не сміх.
Відповісти
2014.09.19 13:32 -
Василь Федоренко (26)
0 0
Ті хто тільки навіть читає цей сайт - це небезпечно для вашого світогляду якщо від адекватний та здоров`ю.
Правда тільки на "Свобода і право!"
Відповісти
2014.09.19 13:30 -
Василь Федоренко (25)
0 0
Крі наших активістів , судді , секретаря і брехі якою 2позивачка" смішіла присутніх там нікого і нічого не було !
Чао інкогніто бовдурито !
Відповісти
2014.09.19 13:17 -
Инкогнито (23)
0 0
Васько що-до правди казали що ти на днях в суді взагалі від всіх своїх коментарів відмовився забився в куток і казав що-то провокатори пишуть під твоїм ником а сам ти каліка імпоттент діабетік і нічого не писав і хто ти після цього ти даже не відповідаєш за своії слова .Ти убогий СЦИКУН .
Відповісти
2014.09.19 13:27 -
Василь Федоренко (24)
0 0
Ти там був ?
Там були громадські активістами і були свідками моєї перемоги над брехею !
Ви можете що хочете один одному писати !
Нечипоренко вже і мій Блог ліквідував . Скучновато вам потворам буде . Прийдеться на службових комп`ютерах на інші "розваги" переходити.
Немає у мене блога , то і мені на це болото з десятком жаб і потвор немає щого навіть реагувати ! Квакайте ,піну пускайте ! Успіхів !
Відповісти
2014.09.19 12:52 -
Василь Федоренко (22)
0 0
Немає сумніву навіть у вашій поразці ! Боягузи з панталонами на рилових фейсах !
Власник цього сайту взагалі цікава особа і "демократична" !
Увійдіть у "Блоги" і знайдіть там мої матеріали навіть вчорашні , не то що сьогоднішні.
Там мене навіть вже списках авторів немає !
Сам собі зник !
Тому вся ваша ця маячня і агонія від гнилості вашої сутності!
Відповісти
2014.09.19 11:18 -
Anton (19)
0 0
Доречі я особисто незнайомий з Федоренко В. але якби ви на його тут не гнали він багато правди пише , а його поперли з тієї Свободи бо там та правда нікому непотрібна, В МАЛИНІ правдою нічого недобєшся, люди правді невірять .Я от неможу зрозуміти де був до цього тей Поліновський , Литвиненко, чому вони тільки при розколі нинішньої влдаи почали базікати своїми язиками???? Зрозумли що на патріотизмі людей можливо карманчики поповнити. Поприходять до влади один сцикун з дитинства, другий ворюга ....і так далі! А на Васю всі гонять бо Вася багато правди нає про цих СЦИКУНОВОРЮГ!
Відповісти
2014.09.19 11:33 -
Кіт Мармиза (20)
0 0
А ніхто тут на його і не пре. Він сам уже напер дальше нікуди. На ВСІХ, Такий собі ПРОВСІХ.
Із Свободи його точно не за правду поперли, а за КРАСНЕ словце. Якщо в тебе, Антоша, розстебнута ширинька а хтось про це кричить на всю вулицю та ще й пальцем тикає то це правдолюб? Правдолюб... і блюстітєль нравствєнності. А ти от той правди ще й пукнеш... Так Правдолюб і про це рознесе вєсть...
(це шоб краще зрозуміть Фе, якшо ти його не знаєш)
Відповісти
2014.09.19 12:44 -
Василь Федоренко (21)
0 0
Ми з котом і подібними не знайомі і про справи мої він тільки бреше , бо навіть не ідентифікований як людина .
Дивлюсь на ці зоопарки і весело .
Подібний подібного шукає.
Але найбільше ще й огидно бачити як пісочать людину ті хто свою брехню за тінями ховає та боїться тим кому бреше показати самого себе !
Ну що звірята буду трохи мовчати і дивитись як між собою один одного обріхуватимете !
Вже таке було неодноразово !
Всі ці тіні -чиновники які в робочий час бавляться на "ІнфоМалин" , а малинчани це неробство оплачують !
Ну звісно з ким їм воювати ? Ні разу не бачим "війни" проти бандюків , хабарників ,казнокрадів , деребанщиків та іншого їхнього кодла.
Вони борються з Федоренком бо БОЯТЬСЯ !!!
Бо бояться що йде час і всіх їх грейдером у смітники народ вигребе і кізяків , і газетних піде...., і шутів , і клоунів , іх холуїв та інших потворних організмів.
Баба дівкою не буде ! Повернення до Бандостану не буде !
Хай покищо насолоджуються сракопртиранням і казнопроїданням та деребаном , але не забувають що зерно перетворень вже засіяно в землю !
Відповісти
2014.09.19 10:44 -
Аліса (18)
0 0
Да, вАСЬКА удот ты натуральний! Признай что тебя как собаку пнули))
Відповісти
2014.09.19 10:41 -
Valentin (17)
0 0
Да власнику цього сайту потрібно було тебе заблокувати ще давним-давно, тому не коти бочку.
Відповісти
2014.09.19 10:38 -
Василь Федоренко (16)
0 0
ТІ кому набридла брехня злодіїв і мародерів та хочуть читати правду то відвідуйте сайт "СВОБОДА І ПРАВО"
Відповісти
2014.09.19 10:36 -
Василь Федоренко (15)
0 0
Власник сайту прибрав у Блозі навіть мою інформацію і вітання від мене , одного з засновників ГО "Народний рух України" в Малині , з 25 річницею створення РУХу (Рятуймо Україну Хлопці).
Все всім зрозуміло !
Відповісти
2014.09.19 09:29 -
Василь Федоренко (11)
0 0
Власник цього сайту у Блоці не друкує мої матеріали серіалу "Угрупування "КІЗІНО" та його діяльність".
Всі серії з сайтів "Стоп Откат", "Антирейдер" , "Перший Житомирський" та сотні інших.
Матеріал є і буде в ФЕЙСБУЦІ , але вся злочинна Санта Барбара Кізін Коза Ностра є і буде повнюватись на моєму сайті "Свобода і право"
Відповісти
2014.09.18 23:36 -
Василь Федоренко (10)
0 0
Ми з самого початку чекали якоісь підлості тому міські свободівці на вибори міського голови від "свободи" нікого і не планували висувати .
Ми , націоналісти , патріоти міста , борці проти злодіїв та руйнаторів підемо іншим шляхом аби рятувати від потвор місто !
Відповісти
2014.09.19 10:00 -
Кіт Мармиза (12)
0 0
Ми ми ми..... Василь, я тебе ще при той власті питав, хто ж вони, твої вірні партійці. Ти написав Нільзя! боїм руки повкручують!!! А шо ж тепер? Ну назви п'яток людей які тебе у всьому підтримують? Не назвеш? Промовчиш... або туфтою одмажешся...
Відповісти
2014.09.19 10:05 -
Василь Федоренко (13)
0 0
Це хто і про що мене питав і питає ?
Назвись , а то ідіота тільки корчиш !
Відповісти
2014.09.19 10:25 -
Кіт Мармиза (14)
0 0
от і кажу, одмазався
Відповісти
2014.09.18 22:44 -
Кіт Мармиза (8)
0 0
Сочінєніє "Еволюція"
Коментар Федоренка 19.48 - не чув не бачив не знаю Я був єсть і буду!!!!
Коментар Федоренка 22.03 - говно пішло з під ніг, сволота,сволота,сволота
Коментар Федоренка 22.14 - все все все знищимо знищимо знищимо
Ще ВОНО ось ось чіплялося за ту Свободу а тут через 2 часа взяло і всіх своїх обосрало!!!!
і кожен твій "побратим" знає шо шось не так скажи то говно попливе з под ног і вонять буде от і поддакують бо будеш перти на них як на своїх вчорашніх босов!
"Какая амєрзітєльная рожа!!!" як казав професор археолог
Відповісти
2014.09.18 23:21 -
Василь Федоренко (9)
0 0
По перше ніколи за Свободу не чіплялось , а її будував .
Крім неї маю і громадські організації , яким за 35 років .
Котяра після мого комента 19-48 , я виясняв ці "питання" з Кізіним по телефону і виявилось що більших гнид у моєму політичному житті я не бачив .
Потім переговорив з усіма партійцями , навіть з тими що за межами міста .
Аж потім з`явилась позиція 22-14.
Вам , зоопарку людей не зрозуміти !
Цікаво чому вас , потвори так до душі цікавить моє , не ваше життя ?
Ви що збочинці ? Може вам подарувати мою стару білизну ?
Не пиереживайте на фронті проти негідників , гнид , мафії , брехунів , казнокрадів і ворогів Нації та України ми як були не останні так і будемо далі.
Ваші нечистоти були і будуть теж лише нечистотами.
Так і далі ховайте свої шкури , фейси , прізвища та живіть нікчемним життям . Вибачаюсь - існуйте ! Далі обсирайте , ображайте , а при отриманні відповіді з переляку подавайте на мене заяви до міліції , позови до суду по захисту вашого безчестя і підлості !
А ми з гидотами і далі "Dun spiro spero" .
Нам Рай , вам пекло там а тут вигрібне вам царство потвор.
Відповісти
2014.09.18 22:14 -
Василь Федоренко (7)
0 0
Організацію саморозпустили , статутні документи , свідоцтва і печатку знищимо !
Відповісти