Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

13.09.2015
Малин

Малинський УКРОП запропонував свій список перейменування


Відповідне звернення подано міському голові та голові міської топонімічної комісії.

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2015.09.15 21:53 -
Valentin (85)
0 0
дати всім вулицям номери і крапка.
Роки минають, погляди змінюються в тому числі і політичні, і що кожні 20 років перейменовувать?!
Відповісти
2015.09.16 00:36 -
Юрій Смалюк (86)
0 0
У нас це не пройде - ми ж не в США.
Відповісти
2015.09.14 13:15 -
Ольга Єсипчук (69)
3 -1
https://petition.president.gov.ua/petition/7368 особливо такі петиції - верх права та демократії, гордіться, українці!
Відповісти
2015.09.14 10:14 -
Людмила Просто (40)
0 0
І знову на ті самі граблі!!!!! Історію свого краю повинні знати, але вулиці можна назвати нейтральними назвами, такими ,як: Спокійна, Тиха, Вишнева, Яблунева, Солов"їна......
Відповісти
2015.09.14 19:30 -
Наливайко (79)
0 0
Я теж про це писав. Згоден з вами 100%.Хочу жити на вулиці Спокійній, а не якогось там підпільника Кіндрата.
Відповісти
2015.09.14 13:58 -
Юрій Смалюк (77)
0 0
Це теж варіант.Пропонуйте комісії.
Відповісти
2015.09.14 19:34 -
Наливайко (80)
0 0
І цей варіант символізує вічне. А не політичні погляди якогось там часу. Адже справжні герої боролись за щасливе життя життя, а не увіковічення їх пам'яті.
Відповісти
2015.09.14 00:18 -
Олег 2 (24)
4 -2
Пропоную такі варіанти перейменування деяких вулиць: вул. Червоноармійська - вул. Млинова, якщо я правильно розумію, там раніше був міський млин.
вул. Кримського - вул. Князя Мала, натомість теперішню вул. Князя Мала - вул. Зелена.
вул. Нахімова - вул. Володимирська (Володимира Великого) або Друкарська - поряд малинська друкарня.
вул. Стаханова - вул. Цегельна, поблизу цегельний завод.
вул. Воровського - вул. Леонтовича, Микола Леонтович – український композитор, хоровий диригент, громадський діяч, педагог. Автор обробки пісні «Щедрик», відомої в усьому світі як різдвяна колядка «Carol of the Bells».
вул.Терешкової - вул. Сікорського, Ігор Сікорський – український і американський інженер, авіаконструктор. Можна замінити вулицю на честь льотчиці і космонавта на вулицю на честь авіаконструктора.
вул. Пролетарська - вул. Гайдамацька.
вул. Чкалова - вул. Хвильвого, Микола Хвильовий – український письменник, лідер Українського Розстріляного Відродження. Назва вул. Чкалова поряд з вул. Леніна, Маркса та ін. є чи не найпоширенішою в усьому СРСР і використовувалась з пропагандистськими цілями.
вул. Гагаріна - вул. Радомишльська.
А також для вул. Леніна краще Костельна.
Відповісти
2015.09.15 09:08 -
Руслан (81)
0 -1
Мені сподобалось! Темотичні назви не потрібно змінювати, якщо не дай Боже знову "власть поменяется"!
Відповісти
2015.09.14 13:28 -
Володимир Нечипоренко (75)
1 -1
+
Епіграф до твору Миколи Хвильового "Україна чи Малоросія?" :
"Рабство — річ ганебна, але рабська психологія в свободі — гідна зневаги.
Ф. Шіллер"
Відповісти
2015.09.14 12:44 -
Ірина Кримська-Лузанчук (63)
2 -1
Цікава пропозиція. Продумана.
Відповісти
2015.09.14 00:36 -
Ярослав Титанюк (28)
1 -1
Маразм крапчает
Відповісти
2015.09.14 01:17 -
Юрій Смалюк (30)
1 -2
Маразм "крепчает" у твоїй голові.
Відповісти
2015.09.14 00:25 -
Юрій Смалюк (25)
1 -1
Приємно читати адекватні обгрунтовані пропозиції.Олеже,запропонуйте свій варіант комісії.(ел.адреса є на сайті міськради).Як на мене-один з найкращих варіантів.Дякую.
Відповісти
2015.09.14 00:35 -
Олег 2 (27)
1 -1
Добре, вже запропонував.
Відповісти
2015.09.13 22:24 -
Ліка (12)
4 -4
Мене зацікавив той факт, що всі бажають перейменувати вулиці, але ніхто не думає, якими проблемами це обернеться для малинчан. Невже ви не розумієте, що зміна адреси, викличе повальну зміну документів, не безкоштовно. Чим більше вулиць оці горе - патріоти перейменують, тим більше грошей отримають служби перереєстрації та переоформлення прав власності на землю та майно. Найкраща пропозиція переселити всіх ентузіастів на одну вулицю, дати їй назву з усіх їх побажань і нехай перейменовують. БУЛА РАДЯНСЬКА ПРОПАГАНДА, СТАЛА - УКРАЇНОФОБСЬКА. ФАНАТИКИ ГОТОВІ ЗНИЩИТИ СВІТ, ЩОБ СПАСТИ ЙОГО ВІД ТОГО, ЧОГО ВОНИ НЕ РОЗУМІЮТЬ.
Відповісти
2015.09.20 20:56 -
Григорій Шитюк (98)
0 0
відповідно до законодавства, документи залишаються дійсними... читати вмієте?
http://www.epochtimes.com.ua/novyny-kyyeva/shcho-robiti-yakshcho-vashu-vulicyu-pereymenvali-121208
а якщо хтось запропонує зустрічне рішення: всіх "совків" переселити на одну вулицю...? :)
Відповісти
2015.09.14 12:59 -
Ірина Кримська-Лузанчук (66)
2 -2
...пропаганда українофільська, Ви так, гадаю, хотіли сказати? бо українофобська - та, що боїться всього українського) І ще, дозвольте, Ліка, таку думку. Пропаганда була, є і буде. Власне, що поганого в пропаганді? Будь-яка людина, відкривши рота для мовлення, мимоволі вчиняє акцію пропаганди. Якщо якісь базові загальноукраїнські цінності і символи закріплюються у вигляді назв вулиць - це добре. Це добра пропаганда. Мене більше лякають ті неврози і психози, якими супроводжують обговорення учасники коментування. Щоб так ненавидіти чи обсміювати носія іншої думки - російська вата відпочиває((( І це стосується як прихильників радянських, так прихильників і новітніх українських назв вулиць.
Відповісти
2015.09.14 09:16 -
Ольга Єсипчук (38)
3 -3
Розумієте, ні одне ж Вам не скаже для чого їх перейменовувать, бо й саме не знає. При тому жоден член комісії не пішов по вулицям, щоб запитати людей, чи їм це потрібно, а якщо й потрібно, то яку б вони назву хотіли б для своєї вулиці. Як може людина яка жодного разу не була на Воровського перейменовувать її, та ще й на Затишну, при тому що вулиця стоїть на болоті, яка затишність? Надивились теліка і гордяться, що виконують закони, коли в них під носом розграбовують країну. Якщо скоро розпочнуться репресії проти інакомислящих, оці гриці та юри перші побіжать виконувать свій ДОЛГ перед державою, здавати своїх сусідів, колег і батьків, десь я вже таке в книжках читала і від бабулі чула. Головне начепить на себе вишиванку і кричать "Слава Україні". бо модно ж.
Відповісти
2015.09.16 08:49 -
Ірина Кримська-Лузанчук (92)
2 -1
Олю, що Ви знаєте про те, хто до кого чи від кого бігає? Що Ви знаєте про репресії? Суддя Ви наш почесний. Куди Вас несе? Ви читали? То мало читали. Хто не дає людям з Воровського запропонувати назву Болотна? І чи є в природі і світі об"єкт Вашої уваги, який не був би Вами обгиджений і обсміяний? Хоча на останнє питання відповідати не обв"язково.
Відповісти
2015.09.16 09:12 -
Ольга Єсипчук (94)
2 0
пані Ірина, я вже Вам сказала, що надам пропозиції і побажання від жителів своєї вулиці. Якшо їх влаштує вами запропонована назва, то раді бога, мені особисто - головне, щоб думка моїх сусідів була врахована, а не купи людей які жодного разу не були на нашій вулиці, продовження дискусії по-моєму недоречне.
Відповісти
2015.09.14 10:00 -
Володимир Нечипоренко (39)
6 -2
"Желающий услышать да услышит"...
Запит у гуглі " вплив імперської топонімики" дає вичерпну відповідь.
Конкретніше - http://tyzhden.ua/Society/136904/PrintView
І від згвалтування бувають діти - про нинішній стан свідомості.
Аполегети "не міняти" діляться на дві групи - заморожені та маніпулятори.
Ви більш схожі на маніпулятора, що використовує заморожених. Для чого?
"Послушайте! Ведь, если звезды зажигают - значит - это кому-нибудь нужно?"
Відповісти
2015.09.14 10:40 -
Ольга Єсипчук (44)
2 -1
да, автор чітко дав тлумачення процесу перейменування: "Топоніміка завжди була ідеологічним інструментом. Позначи­­ти територію своїми топонімами і змусити інших їх прийняти – це завжди означало засвідчити свою владу й надати легітимності своїм правам на неї.", "Всюди, де їй вдавалось укоренитися, вона рано чи пізно починала нав’язувати свої політоніми й топоніми" Справа не в тому що " не мінятися", а в тому, чи перейменування несе в собі якусь якісну зміну життя? Крім змінених табличок - нічого, це звичайне відволікання людей від проблем, побачим як буде до душі людям це перейменівання і влада, коли вони отримують платіжки за тепло через місяць другий.
Відповісти
2015.09.14 11:49 -
Володимир Нечипоренко (51)
2 -1
Несе!!! В далекій перспективі. Трансформація в покращення буде не нашій пам'яті.
Чи коректно взагалі порівнювати імперську владу (як не крутіть) і українську (при всіх мінусах)?
Відповісти
2015.09.16 08:42 -
Інна (88)
1 -2
На разів на моїй пам"яті і пам"яті моїх друзів і колег-тільки дурне нав"язування якихось тіпа умних ідей.
А хто має іншу думку то-"хто не скаче той москаль..."
Вже достала та далека перспектива,вже з 11991 року-песпектива ого го.Ще покійний Чорновіл кричав-"та що нам там в перспективі вулиці сахаором будемо посипати,аби незалежність...."
Ну незалежні-але майже у багатьох виникає питання-ВІД КОГО?І ДЕ ВРЕШТІ РЕШТ ТОЙ САХАР,ЯКИМИ ВУЛИЦІ МАЛИСЬ ПОСИПАТИСЯ!?
Відповісти
2015.09.16 11:48 -
Григорій Шитюк (97)
0 0
Інно, я б не втрутився, якби не зайшла мова про покійного Чорновола... свого часу я нічого не чув про "сахар", але увесь світ пам'ятає про його невинно пролиту кров, дякуючи чому "на світ божий" (політичний олімп) виліз його отприск - Тарасик... можливо це він у п'яному угарі щось про "сахар" розказував... тільки не у 91-му, а у 2010 - з трибуни ПР?
так от, для тих хто мріє про сахар, гречку, та інш, спочатку потрібно було омити бруківку кров'ю, аби винести ту комуно-нелюдську нечисть (в тому числі із голів обивателів)... цього не зробили у 2004-му, то у 2014-му з'явилася Небесна сотня. але й цього виявилося замало - потім вже були тисячі на Донбасі... скажи, скільки іще українських патріотів повинні покласти голови, аби вивітрився той мотлох з ваших одурманених комуністичною ідеологією макитр???
Відповісти
2015.09.16 09:46 -
Володимир Нечипоренко (95)
2 0
Не зовсім зрозумів ваш посил, але
1. Якщо ви добре пам'ятаєте 1991 рік, то ви людина зі спотвореним світоглядом, як і я, як і більшість сучасників, і кожен з того місива вибирається як може.
2. Для історії 25 років - один проблиск (хоч для нас ціле життя)
3. Про сахар? Це не до мене.)) Вже те, що ви пишетеТУТ, і як пишете, свідчить про те, що на манну небесну вас не проведеш. А тезу про сахар використовують в різних цілях. Н-д, щоб потім сказати, ну візьміть хоч гречки.
Відповісти
2015.09.14 12:32 -
Ірина Кримська-Лузанчук (57)
2 -1
Підтримую судження пана Ничипоренка трансформації...
Відповісти
2015.09.16 08:38 -
Інна (87)
1 -2
Повністью підтримую п.Єсипчук і зовсім не підтримую п.Нечипоренко.
А вам п.Ірино хочу сказати-Молодим у нас дорога...
Ви за часів своєї молодості-мали змогу-тепер дайте дорогу молодим,ваш час пройшов.
А подобається вам перейменування вулиць-зібрали ото тих 5 деб...,ой тоїсть не задоволених теперішніми назвами-пересилились на одну вулицю і хоть кожного тижня її переймейновуйте!
Відповісти
2015.09.16 08:44 -
Ірина Кримська-Лузанчук (89)
3 -1
У Вас на дорозі не стою, шановна молодь. Об мене ще ніхто не спотикнувся. До Вашого відома, я теж серед тих, кого Ви називаєте на букву "д". Перевага, як висловлюєтеся "д" у тому, що вони Вас таким почесним іменем не нагородили б. Ферштейн? Якось так Бог милував ходити перехрестями, де прямують адекватні люди. Хто ж Вам, молодим чого не дає? Вперед! Про технологічні вади у поганих танцорів не буду згадувати)
Відповісти
2015.09.14 12:19 -
Ольга Єсипчук (54)
3 -1
Чого ж некоректно, коли автор порівнює ідеологію Рос. імперії та СССР, чому українську ідеологію ми повинні відсіювати як єдино-вірну?
Треба вміть приймать історичні помилки і так само залишать їм місце, вміть тверезо аналізувать і визнавать свої помилки та помилки народу вцілому, а не впертись як баран на червоні ворота і мекать одну і ту ж пісню - "ме-ме-ме". Питання треба розглядать з різних сторін, а не з єдиної, з якої написаний закон. Як на мене, треба в першу чергу запитувать жителів, чи хочуть вони змінювать назву своєї вулиці,чи ні, а не вперто вішать їм таблички і казать - "Всеодно буде по нашому, бо такий закон і закрийте рота!", чи в нас так не прийнято? А ну да, це ж називається - влада народу....
Відповісти
2015.09.14 13:25 -
Володимир Нечипоренко (71)
2 0
Це до Гриши...
Відповісти
2015.09.14 13:27 -
Ольга Єсипчук (73)
2 0
точно)
Відповісти
2015.09.14 10:30 -
Григорій Шитюк (42)
4 -2
ти іще не зрозумів, що "Брітні Спірс" отримує задоволення від самого заперечення кимось озвученої думки...? я вже мовчу про якусь там партійну приналежність чи сповідувану ідеологію... :(
Відповісти
2015.09.14 14:02 -
Юрій Смалюк (78)
2 -2
А баба Яга против...
Відповісти
2015.09.16 08:45 -
Інна (90)
1 -1
ВАМ ЛЮДИНА КОНКРЕТНО ПО ПОЛОЧКАМ РОЗПИСАЛА ЩО ДО ЧОГО-А ВИ НЕМАЄТЕ ЗМОГИ ЇЙ КОНКРЕТНО І РОЗУМНО ВІДПОВІСТИ -ТО ВАШІ ПРОБЛЕМИ.
Від Ольги конкретики начиталась-а від вас 4-одне переливання з пустого да в порожнє.
Не можна бути такими не освітченими!!!
Відповісти
2015.09.14 10:42 -
Ольга Єсипчук (45)
2 -4
недопатріот пошукайте свій красний галстук, може через пару років він знову буде актуальний. Тож Ви перший будете на площі кричать "Слава Сталіну!"
Відповісти
2015.09.14 11:00 -
Григорій Шитюк (46)
4 0
юна леді, зробліть на цьому сайті бодай щось корисне... як людина, примазана до УНА-УНСО (відповідно володіюча достеменною інформацією з історії), дайте будь ласка вичерпну відповідь пані Інні про Степана Бандеру. можливо тоді і з вишиванками у Вас в голові все на місце стане...
Відповісти
2015.09.16 08:47 -
Інна (91)
0 0
А при чому тут Ольга до мого ствердження про Бандеру?Чому вона повинна давати відповідь?
Це ви тут його ідеалізуєте-от і дайте бодай хтось мені заперечну відповідь!!!
Відповісти
2015.09.16 11:31 -
Григорій Шитюк (96)
0 0
думав що Ольга, як представник політичної сили націоналістичного спрямування дасть більш розлогу та достовірну відповідь про життя та діяльність відомого українського патріота. на превеликий жаль, помилився...
Відповісти
2015.09.14 11:09 -
Ольга Єсипчук (48)
1 -2
примазані це Ви й до комсомолу й до всього святого й не святого, Я не є фанатиком різних особистостей, на скільки мені відомо, Бандера не був вишивальником вишованок, тому який хлам у Вашій голові, то вже й страшно подумати.
Відповісти
2015.09.14 11:29 -
Григорій Шитюк (49)
2 -1
дівчино, у Вас окрім того, чим природа нагородила, в голові бодай щось є? без підвоху, зрозумілою украінською прошу: дай людині змістовну відповідь хто такий Степан Бандера, його роль в історії та становлення української державності. ти ж кричиш щось про приналежність до УНА-УНСО... то підказали вже: знайди хоча б у гуглі який шкільний реферат, та сама прочитай хто і за що під чорно-багряним прапором кров проливав за неньку Україну.
РS: коли побачиш мій комсомольський квиток (якого в природі не існувало) або мене в вишиванці - тоді я буду сприймати всю ту маючню як діалог з людиною розумною, чи принаймні адекватною... а поки що, залиш мене у спокої - я вже за останній час жодного коментаря у відповідь на твою дурню не писав... ну й справді - не цікавить історія та ідеологічні засади організації до якої себе приписуєш, то почитай Фрейда у вільну хвилину.
Відповісти
2015.09.14 11:38 -
Ольга Єсипчук (50)
3 -1
Гриша Сам придумав- сам обідився, Про Бандеру знаю шо бабуля розказувала - ходив по селах спалював хати й убивав людей, з історії шкільної - захищав незалежність, а тепер скажіть хто більш правий? Книжка чи бабуля? Ви крім Фрейда і його фалічних сиволів, поцікавтесь сучасною психологією))) Про УНСО, де я розпиналась? Якби ми були у 70-х роках. Ви б так само Леніна розхвалювали? Я навіть впевнена шо розхвалювали б....
Відповісти
2015.09.14 11:56 -
Григорій Шитюк (52)
2 -1
а хто підписується на цьому сайті "люстркомітет УНА-УНСО"... чи в Житомирі вже звільнили за викривлення ідеології партії? просто я володію трохи об'ємнішою інформацією, ніж дехто здогадується, тому як ніхто інший спілкуюся з вами саме так, як можу собі дозволити... але при цюму не переходжу за межу розумного.
бабуля - то святе. але вона часом на малинщині жила? то яким чином могла бачити того "Бандеру", що " ходив по селах спалював хати й убивав людей"... то часом не з оскаженілими "підпільцями-комуністами" його сплутали? чи то фольклорний переказ комуністичних баєчок?
і на останок: якщо Фрейд асоціюється виключно з "фалічними символами" - сучасна психологія скоріш за все, вже не допоможе... :(
Відповісти
2015.09.14 13:56 -
Юрій Смалюк (76)
2 -2
Гриша,ти запитай скільки років тій бабулі.Народилась вона,мабуть в 50-х роках.Що вона може пам"ятати про "звірства" бандерівців?
Відповісти
2015.09.14 12:10 -
Ольга Єсипчук (53)
3 -1
писать статті і розпинатись - речі різні, УНСО - це не ідеологія - це люди які працюють на благо держави, зробите хоч половину від того що зробило УНСО - потім поговорим про дану ГО. Ви ставите під сумнів, побачене моєю бабулею? По моєму сумнівні більш байки які Ви вичитали в псевдоенциклопедичних виданнях, що писали такі само дєятелі як Ви. Ще раз повторюсь про Вашого Фрейда, шо шкіл психології багато, розширюйте свій кругозір, а не застряли в 19 столітті.
Відповісти
2015.09.14 12:25 -
Григорій Шитюк (55)
2 -2
Олю, якщо УНА-УНСО - "не ідеологія", а просто ГО що використовує прапор українських повстанців (добре що не доросло клубу футбольних фанатів)... то Вам навіть не на Фрейда час витрачати потрібно, і вже точно не на флуд на ІМ - вчіть історію визвольного руху в Україні! ну, хоча б для всебічного розвитку... повірте, про Брітні Спірс через 5-10 років мало хто згадає, а Степан Бандера залишиться в історії (не тільки України) як не тільки неоднозначна, а й доволі одіозна постать.
щодо психології: на мій погляд, одна з найстарших та найцікавіших - ведична. раджу поцікавитися. розширюйте свій кругозір... нехай щастить.
Відповісти
2015.09.14 12:28 -
Ольга Єсипчук (56)
2 -2
а сказать шо хотіли?
Відповісти
2015.09.14 12:38 -
Григорій Шитюк (59)
2 0
Григорій Шитюк вийшов з діалогу.
подальше спілкування з людиною, яка "має очі - але не бачить, має вуха - але не чує" як мінімум недоречне та безглузде.
Відповісти
2015.09.16 08:49 -
Інна (93)
2 0
Подальше спілкування з людиною-яка дала більш ніж достойні відповіді,а вам пане Григорію нема що сказати....
Відповісти
2015.09.14 12:42 -
Ольга Єсипчук (61)
2 -2
Гриша Ви приліпили до теми все живе і мертве, навчіться говорить по темі, а не розводить бабський базар. А тепер в абідє...
Відповісти
2015.09.14 11:05 -
Valentin (47)
2 0
і пропала)) гуглить
Відповісти
2015.09.13 23:50 -
Юрій Смалюк (16)
4 -3
Витрати ,пов"язані з перейменуванням вулиць,будуть мізерні,а от для того,щоб вас,совків,перевиховати,не вистачить і мільярда! Невже у вас на умі тільки матеріальне? Та ви навіть не уявляєте собі і не хочете знати скільки страждань пережили ті люди,ім"ями яких запропоновано перейменувати наші вулиці , що вони зробили і чим пожертвували,щоб незалежна Україна відбулась! Ви навіть знати про це не хочете! Перш ніж писати таку нісенітницю,поцікавтесь,хоча б у гугла,що таке українофобство і хто такі українофоби.
Відповісти
2015.09.13 23:56 -
Інна (18)
5 -2
Ага,особливо Бандера з Шухевичом зробив.
Я вам раджу скористатися своєю порадою-не писати тут несінітницю,поцікавитися.
а ТО БАВИТЕСЯ ТУТ В "ПОЛІТИКА-ЕКСПЕРТА ЧИ ІСТОРИКА-ЕКСПАРТА"
Так мене суто цікавить матеріальне-а то ми вже "енну" кільКІСТЬ РОКІВ НЕЗАЛЕЖНІ,ПАМ"ЯТНИКИ ОН ЗНЕСЛИ-А ЖИТИ ЩОСЬ КРАЩЕ НЕ СТАЛО.
Як бабусі яка має ту мізерну пенсію вижити,бо такі от псевдо патріоти-у патріотів заігралися.
Як багатодітній родині прожити?
А не подобається режим совків-вперед спалили собі хату бо її теж комуністи строїли ,відмовилися від диплома який маєте-бо вчилися ви на халяву за часв совка.В чому проблема?Будьте патріотом до кінця.Віфдмовтися від всього совкового.
Відповісти
2015.09.14 00:05 -
Юрій Смалюк (21)
2 -2
Не вгадали-хату комуністи мені не будували.І диплом свій я отримав в 2006 році і за навчання платив кожного семестру по 800 грн.А режиму совків вже немає і ,сподіваюсь,вороття назад вже і не буде,як би ви того не хотіли...
Відповісти
2015.09.14 01:38 -
Інна (33)
2 -1
Ну повезло що маєте чи багатих батьків чи самі заробили і пободували собі хату.
На жаль зараз таких батьків мають не всі.І в СССР квартири давали безкоштовно-а сучасні сім"ї роками живуть на зйомних квартирах чи беруть іпотеку і все життя горбатяться щоб її віддати....
Відповісти
2015.09.14 02:02 -
Юрій Смалюк (35)
1 0
Ви навіть уявити собі не можете,як в совєтському союзі давали "безкоштовні квартири",путівки,як навчали у вузах "безкоштовно".Людина реально заробляла 600 руб.,а їй платили 120 руб. Ось за ці 480 руб.,що їй недоплачували і тримався соціалізм.Ви цього не знали? А батьки мої не були багаті і працювали за 120руб.,а хату побудували за 6 років з допомогою своїх батьків.Пісок копали у себе на ділянці,а цеглу возили з розібраних стін військового містечка,де зараз завод "Прожектор".Звичайно що зараз я не в змозі так побудуватись навіть за 20 років. Але це не стосується теми розмови.
Відповісти
2015.09.14 12:40 -
Ольга Єсипчук (60)
0 0
і тим не менше всі жили у своїх хатах і з роботою..а погляньте що зараз?
Відповісти
2015.09.14 12:35 -
Ірина Кримська-Лузанчук (58)
0 0
Хоча й тема інша, але як аргумент не на користь минулої епохи - варта уваги. Це щодо справжньої заможності при СРСР в тексті Юрія.
Відповісти
2015.09.14 10:35 -
Григорій Шитюк (43)
1 0
Юро, цього не в змозі зрозуміти людина, чиї батьки скоріш за все таки отримали ту квартиру по вулиці Гагаріна... тому у голові там суцільний "соціалізм"! людина не розуміє навіть, що свого часу ніхто не ходив і не питав місцевих жителів - просто "партія сказала - надо, комуністи відповіли - єсть!" і перейменували Радомишльську на Гагаріна... сумно, дуже сумно що люди цьго не розуміють. що там вже казати про Бандеру чи інших. :(
Відповісти
2015.09.13 21:39 -
Інна (9)
5 -2
Так не пожаліла часу -зарееструвалась.Бо на це іздєвательство дивитися не можу.
Це список нових вулиць чи анекдотів?
Я наприклад теж живу на Гагаріна і протів щоб мою вулицю перейменовували.
Може перед таким вот перейменуванням вулиць треба жильців опрашувать-хочуть вони цього чи нє.А незайматись-самодурством.
Знаєте є такий еврейський анектод-"Мой дед имел Бордель но когда у него дела шли плохо -он менял блядей а не кровать!!"
Це я к чему-а що змінить перейменування цих вулиць?У шкільних столовках знову діте почнуть кормити?Чи дороги зробляться?
Так от в Малині багато проблем других-а перейменування вулиць то послідня справа.
Відповісти
2015.09.13 23:56 -
Юрій Смалюк (17)
3 -3
Інна,перечитайте мою відповідь для Ліки (див.вище).Вона стосується і вас.Більшість жителів вулиці лєніна також проти перейменування їх вулиці,але Закон України треба виконувати.Те ж саме буде і з вашою вулицею.Або не буде.Як вирішать депутати.
Відповісти
2015.09.14 00:04 -
Інна (20)
3 -2
Іще одна-люди проти перейменування вулиці ЛЕНІНА))Навідь так?Я вам про це нічого не говорить?Може вже люди задовбались що ї нав"язують.Тут хтось правий був-що вже скоро агресія появиться у людей до України.Як кажуть поляки-"Що за бардзо то не здраво"!
Відповісти
2015.09.13 23:59 -
Інна (19)
3 -2
Слухайте а якже голос народу,у нас же демократія.Люди проти,а їм нав"язують і все.
Нууууууууууу,давайте не будем про ЗУ-не смішіть людей зі своїми ЗУ.
Депутати.....я надіюсь цим депутатам недовго лишилося,скоро вибори!
Я дуже надіюсь на нові обличчя.
А через таких як ви!Страдають інші.
Відповісти
2015.09.14 01:15 -
Юрій Смалюк (29)
1 0
Я теж хочу бачити нові обличчя у владі. Проте,якщо місцеві вибори за місяць,то вибири тих,які приймають закони, тільки через 4 роки.Так що вам доведеться потерпіти...
Відповісти
2015.09.14 01:40 -
Інна (34)
0 -1
Угу,та ядумаю якщо вони там і надалі будуть доводити країну до краху-то не прийдеться чекати 4 роки...Люди вже і так на взводі і кінці кінцями терпець лопне.
Відповісти
2015.09.14 02:07 -
Юрій Смалюк (36)
2 0
Ви пророкуєте зміну влади у Києві не виборним шляхом? Сумніваюсь.Якщо думаєте,що я у захваті від рішень нової влади,то ви помиляєтесь.Ми відходимо від теми.Нагадаю вам,що тут обговорюються варіанти перейменування вулиць Малина,а не термін перебування на Банковій Порошенка і у КМУ Яценюка.
Відповісти
2015.09.14 00:15 -
Юрій Смалюк (23)
1 0
Так от якраз ніхто нікому і нічого не нав"язує.Вся процедура прозора.Існує відповідна комісія (на сайті міськради є телефон і електр.адреса для подання своїх пропозицій).Комісія запропонує свій варіант перейменування,відбудуться громадські слухання,обговорення,і тільки після цього міські депутати поставлять останню крапку.І все буде законно.Чому ви так розпереживались? Люди оприлюднили свій варіант,ніхто вам не забороняє запропонувати свій.А міська влада вирішить.От і все.Так що не беріть це так близько до серця.Демократія в тому і полягає,що меншість підкоряється більшості.Якщо ваш варіант підтримає більшість-так і буде.Тому заспокойтесь.Але якщо буде не так,як вам хочеться,то вимушені будете змиритись...
Відповісти
2015.09.14 00:14 -
Григорій Шитюк (22)
4 -2
вибачте, леді... хто "страдає"? жителі вулиці Гагаріна, предки яких спостерігали за польотом першого радянського космонавта в районі Здрівлі чи його приземлення на вертьобах? чи може Ви своїми очима бачили всі немислимі "звірства Бандери"? якщо Ви не знаєте історії свого краю, країни в якій живете та молитесь чужим ідолам - та за це й не гріх зайвий раз "постраждати"... тільки не забувайте, що разом з Вами приречені страждати й Ваші діти... ім це навіщо???
Відповісти
2015.09.14 08:32 -
Ольга Єсипчук (37)
1 -2
Гришо, якщо вже мова іде про чужих ідолів та історію, то організуйте в Малині першу в Україні спілку християноненависників і язичників. Це ж буде правильно. Християнство не рідна ж нам віра. Хіба ні?
Відповісти
2015.09.14 01:36 -
Інна (32)
2 -3
А що до історії мого краю має Бандера???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Звірства Бандери є загальнодоступними.Та і свідків ще живих трохи є і внуки і діти тих сімей над якими він знущався-таких хватає.
Сходіть "містер"в архів -він зараз став доступним дляяя всіх.
Так ще раз ,а що до історії мого краю має Бандера?
Відповісти
2015.09.14 10:26 -
Григорій Шитюк (41)
2 0
Інно, я одразу ж відповім на Ваше питання, але після того, як Ви дасте відповідь на моє (я запитав першим): чому вулиця Радомишлянська повинна носити ім'я Юрія Гагаріна...?
Відповісти
2015.09.13 21:17 -
Valentin (8)
4 -2
Шизофренія чесне слово, Добрині Микитича)))) капець просто, укроп буде пишатися)))
Відповісти
2015.09.13 21:04 -
Ярослав Титанюк (5)
4 -1
Бльоооооооооооооооо А при чому тут Бандера і Шухевич?Може тоді назвем-вул.Волинської Різні?
При чому той Бандера до Малина чи Шухевич?
Бандера народився в Австро-Венгрії,був громадянином Польщі,жив у Швейцарії а погиб у Германії.При чому тут Бандера,лисий дядьку з фото?
Відповісти
2015.09.13 23:14 -
Юрій Смалюк (13)
2 -2
Чоловіче добрий,люди запропонували свій варіант,ти запропонуй свій.Комісія розгляне всі можливі варіанти,а міські депутати остаточно затвердять.Для чого ця недоречна критика ? Не подобається-запропонуй своє.Що для України зробив Гагарін і що Бандера? Якщо маєш хоч якесь уявлення і знання про ці постаті,то роби висновки,обдумуй,а потім щось пиши...
Відповісти
2015.09.14 00:35 -
Ярослав Титанюк (26)
0 -2
Для чогосвоє?Мене і в старих назвах все влаштовує.
Відповісти
2015.09.14 12:43 -
Ірина Кримська-Лузанчук (62)
2 0
Східну Україну теж багато чого влаштовувло. А віддувається увесь народ і тисячі хлопців і чоловіків із містечок та глухих сіл, яких відірвано від традиційного копання картоплі восени з чарочкою-шкварочкою опісля, яких вирвано з-під солодкої пахвини завжди недолюбленої дружини чи найкращої у світі мами з її супер-борщем. Чиєсь "а мене пох.." тепер коштує страшної війни, яка не закінчиться навіть тоді, коли закінчиться. Хто повертається живий, у того душа зрешечена так, що решта життя буде виживанням у двобої із самим собою. Як може бути позиція - ВСЕ ВЛАШТОВУЄ?
Відповісти
2015.09.14 12:59 -
Григорій Шитюк (65)
0 0
Іро, хіба тине розумієш, що "при союзі жили краще!"...? оці баталії по переіменуванню вул. Гагаріна - найяскравіша демонстрація, на що спрямований закон про декомунізацію... на самоувідомлення та сомоідентифікацію нас, як українців, європейську націю з багатовічною історією, що була нещадно викривлена комуністичною ідеологією. навіть назва вулиці у людей асоціюється з іллюзією миру та достатку в часи минулої доби, асоціюється з державою, якоє вже чверть сторіччя не існує на карті світу! замість того аби міняти своє життя тут і сьогодні, електорат застряв у минулому сторіччі... і тільки ниють-ниють як колись було добре, гречки просять перед кожними виборами. людоньки, повикидайте вже той мотлох з голови - якщо вас це влаштовує (прожити решту життя у спогадах про Леніна-Сталіна-Брежнєва), то це вже точно не влаштує ваших дітей, що народилися і живуть у європейській (поки що за географічним розташуванням) країні, і хочуть її бачити заможною та процвітаючою.
таке враження, що коли міняли історичні назви вулиць - хтось ходив і радився з мешканцями (Потіївська-Приходько свіжий приклад з новітньої історіі Малина)...
Відповісти
2015.09.14 12:46 -
Ольга Єсипчук (64)
0 0
то винні у всьому назви вулиць?
Відповісти
2015.09.14 13:09 -
Ірина Кримська-Лузанчук (67)
2 0
Олю, думаю, Вам не зовсім байдуже, як Вас звати і яке у Вас прізвище Отак і з вулицями.
Відповісти
2015.09.14 13:10 -
Ольга Єсипчук (68)
0 -2
та від того чи я буду Параскою чи Ольгою, моя суть не зміниться.
Відповісти
2015.09.14 13:16 -
Ірина Кримська-Лузанчук (70)
2 0
нісенітниця) але то Ваше право так думати і чинити, люба Параско)
Відповісти
2015.09.15 10:31 -
Григорій Шитюк (82)
2 0
це "Брітні Спірс"! Параска - якось не комільфо... якась нісенітниця :))) проте, майже все що ця юна зірка тут "ісполняє" десь далеке від здорового глузду... на превеликий жаль :(
Відповісти
2015.09.15 10:34 -
Ольга Єсипчук (83)
0 -2
гриша досить бухать.
Відповісти
2015.09.15 10:42 -
Григорій Шитюк (84)
2 0
і Вам, доброго ранку...
кожен судить по собі...
Відповісти
2015.09.14 13:26 -
Ольга Єсипчук (72)
0 0
в чому нісенітниця? що вулиця не стане асфальтованою, якшо її перейменувати?
Відповісти
2015.09.14 13:28 -
Ірина Кримська-Лузанчук (74)
2 0
Олю! Асфальтуйте в іншій темі.)
Відповісти
2015.09.13 23:27 -
Інна (15)
5 -3
Це напевне Гагарін пеперізував тіла на половину пилкою,чи розрізав живот жінці з вагітністю на великому терміні і вкладання замість вийнятого плоду, наприклад, живого кота і зашивання живота.Гагарін напевне прибивав до столу язик маленької дитини ,яка висіла потім же на ньому...
ГАГАРІН-ВішаВвна дереві ногами вгору і обпалення голови знизу вогнем запаленого під головою багаття....
Гагарин в Катариновці-розрізав і витащив кишки Янушу Мекелю,Стасі Стефаняк і Мареку Макелю.
Так от якби з вашим дитям чи з вашою жінкою зробили те що робили вони-я думаю охота перейменновувати вулицю в Степана Бандери вам би розготілось.
Вчи історію ,дядя!
Відповісти
2015.09.13 23:20 -
Інна (14)
3 -3
Я маю.Можу звами подискутувати.
Бандера...Волинську різню устроїв певне Юрій Гагарін.
А за що він убив Польского міністра-та ще й підставив свого так сказати побратима...
За що він діток сапкою скривав.
То може тре поцікавитися спочатку історією Бандери а потім дертися з поросячим визгом про нього...А?
Відповісти
2015.09.13 20:58 -
Ярослав Титанюк (4)
5 -1
Чому наприклад не зробити вулицю Героїв Аеликої Вітчизняної?Нєєєєєєєєєєєєєє,ну такого тупого перелку вулиць я ще не бачив.
Відповісти
2015.09.13 21:12 -
Григорій Шитюк (7)
2 -1
дивіться, я взагалі згоден з думкою, що такі назви як 30-річчя Перемоги, Героів Небесної сотні, запропонована Героїв АТО та Героїв ВВВ... взагалі не тільки не виправдані, але й недоречні на наших вулицях. у нас є пам'ятні знаки та пам'ятники, що увіковічують пам'ять загиблих героїв. я жодним чином не проти меморіальної дошки (комплексу) пам'яті Героїв як ВВВ так і Небесної сотні, але не потрібно так називати вулиці! мало того що подібні назви жодним чином не ідентифікують наші вулиці та провулки, та ще й перетворюють наше місто на "інкубатор" (як було у радянські часи: вул. Леніна, Маркса, Єнгельса та Гагаріна були у кожному місті та селі...)
пан Скальницький у обговоренні попереднього матеріалу вже нагадав "как лодку назовёте - так она и поплывёт"... Боже правий, нам же не по кладовищу ходити, а по міським вулицям!
Відповісти
2015.09.13 21:42 -
Інна (10)
3 -3
А чим тобі вулиця 30 річчя Перемоги не вгодила чи Гагаріна?
Гагарін космонавт перший-це наша історія-Запамятай одне-Що без минулого нема Майбутнього!!(Ліна Костенко)
Цей патріотичний бум скоро пройде-стидно самим же буде.
Да блін ще раз повторюся-в Малині багато інших проблем чим перейменування вулиць.
Відповісти
2015.09.13 22:06 -
Григорій Шитюк (11)
3 0
ну, якщо назву вулиці імені першого радянського космонавта хоч якось можна притягнути за вуха (хоча, чому тоді у нас немає вулиці Луї Армстронга або Леоніда Каденюка?)... то назва "30-річчя перемоги" про що і яким боком до Малина... слідуючи логіці, де ж тоді 10-20-40-річчя та інші??? а Ліну Костенко Ви дуже влучно згадали - перечитайте іще раз свою цитату - це безпосередньо стосується зокрема назви вулиці, на якій Ви живете.
а тепер дуже просте питання (яке передбачає таку ж просту відповідь): яким чином ця видатна особитстість з історії людства має відношення до древлянського містечка з понад тисячорічною історією (Малином зветься)...? наскільки відомо, історична назва цієї вулиці - Радомишльська.
Відповісти
2015.09.13 20:56 -
Ярослав Титанюк (3)
4 -1
А мені наприклад подобається вулиця Гагаріна.Гагарін видатна людина.Це треба пам"ятати.А не перегибати палку з своїми тупими назвами.
І взагалі який Героїв Крут?Додуматися до такого. Яких Українських гетьманів?Це не перелік це якийсь жах.Хтось конкретно тріснувся головою.
ВПРИНЦИПІ В УСЬОМУ РЕШТА Я ЗГІДНИЙ З ШИТЮКОМ.
Відповісти
2015.09.14 01:27 -
Юрій Смалюк (31)
1 0
Що видатного у тому,що з простої людини,нехай навіть першого космонавта, совєтська пропаганда зробили ідола? Якщо ти,Ярославе,не знаєш до сих пір хто такі герої Крут і що вони зробили для України,то краще не пиши більше тут нічого і не ганьбись.На рахунок Гагаріна ще раз перечитай коментарі-пояснення Ірини Лузанчук в подібній темі-там усе розжовано і розкладено по поличках.
Відповісти
2015.09.13 20:55 -
Григорій Шитюк (2)
2 0
і вже особисто по суті запропонованих змін назв, зокрема вул. Островського на вул Мазепи... думаю зайвим пояснювати, що цій вулиці не 20-30 років, вона має якесь відношення до історії Малина, так само як теперішні Фрунзе, Леніна та інші...? свого часу комуністи вже знищили фактично все те, що ідентифікувало наше містечко як один із центрів древлянської культури - то можливо настав час виправити цю помилку, можливо з цьго потрібно починати? ну не розумію я роль тетьмана Мазепи у історії малинщини, ідучи вулицями рідного міста, я хочу розповідати своїм дітям про унікальну історію рідного краю. скажіть тепер що я не патріот або не розумію "політику партії" :)
Відповісти
2015.09.13 20:34 -
Григорій Шитюк (1)
2 0
попри всі мої щирі симпатії до героів визвольного руху в Україні - це вже явний перебір... складається враження, що з радянсько-партизансько-комуністичного, Малин має стати ультра-націоналістичним... давайте не кидатися у крайнощі! для мене особливе непорозуміння викликають назви "українських гетьманів", "героїв АТО", "пам'яті жертв голодомору/репресій" - гадаю аби вносити такі пропозиції, не зайвим було б для початку знайти хоча б сотню-другу малинчан, що готові змінити штамп в паспорті з подібними назвами вулиць у графі з пропискою... топоміміка то серйозна річ, і не треба плутати увіковічення пам'яті назвою вулиці з аналогічним встановленням пам'ятника чи меморіальної дошки. деякі із запропонованих назв викликають принаймні легкий подив... наприклад, "патріотична" - там що, одних "патрійотів" селити будуть... а решту за 101й км?
мене також обурюють деякі назви малинських вулиць, і я підтримую думку що настав час іх змінити. але у пріорітеті повинні бути старі назви або прив'язка до географічного розташування, древлянські назви - відображення історії рідного краю. вже потім, увіковічення пам'яті видатних земляків (явно не Гагаріна), видатних українських діячів. десь так... ІМХО.
Відповісти
2015.09.13 21:05 -
Малинський (6)
3 -1
Гагарина потрібно було б перейменувати на Радомишльську так вона називалась раніше, було б також краще залишити і стару назву Потіівська прекрасна назва була, і кому прийшла така дурна мета перейменувати на Приходька, невже нема інших вулиць, дайбоже щоб ще було з десяток видатних директорів паперовоі фабрики, так це ж не значить що іі знову потрібно перейменовувати на іншу назву, для мене вона залишилась назавжди Потіівською, решта був популізм і незважені рішення, хай би іншу нову вулицю назвали Ім Приходька, навіщо було прекрасну назву витирати?Так і тут трохи Перебор. Суворова має бути Михайлівською бо на Михайлівці і і сторично і географічно-топонімічно, а Кримського на Киів веде і прекрасна нова назва Володимира Великого, тим паче вже раніше планували так назвати, так нехай будуть не порожні слова!!!
Відповісти