Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

9.04.2015
Малин

Не піде... Піде... В Коростені почалося - на Малин ляпає


Нещодавно у Малині політикум сколихнувся - Юрій Рудченко йде на мера!

Принаймні дискусія, щодо публікації була жвава. Раніше багато кого на пальцях перебирали та Рудченка-молодшого, що притаївся в Коростені, до уваги не брали.

Та, як пише Ольга Гура в коментах, до неї звернувся Юрій Рудченко, і не щодо виборів, а щодо прибирання території фабричного мікрорайону, але ймовірно "лівобережного", як з центру - Барміна, Чорновола, Набережна.

Та цікавим було саме уточнення щодо виборів - Юрій Рудченко на вибори не йде, то все журналісти накрутили, "без меня меня женили".

Було б і потому...

Якби не Олена Галагуза, відома житомирська журналістка, з дописами на своїй сторінці в фейсбук.... "З корабля на бал може потрапити голова Коростенської районної ради Юрій Рудченко, який розпочав кампанію на посаду міського голови Малина."

Приєднаюсь до дискусії про перспективи на виборах у кількох містах Житомирщини.

Якщо у Житомирі більш-менш зрозуміло, хто піде на мера, то в інших містах області ситуація дещо інша. От взяти славне місто Коростень. Це набагато потужніше з економічної (читай гранітно-кар’єрної, заводів МДФ, недорізаного на металолом “Хіммашу” та “Коростенського фарфору”) точки зору місто, ніж обласний центр.

Там за булаву міського голови може змагатися Андрій Медина. Тридцятирічний потенційний кандидат відкрив громадську приймальню, оголосив про пошук волонтерів-активістів, які вже взяли активну участь у коростенській толоці. Лідирує по пристуності зовнішньої реклами і не пропускає нагоди привітати жителів Коростеня з усіма святами. На Медину, судячи з його системної кампанії, працює група політконсультантів з Києва.

Депутати Коростенської міськради у приватній розмові кажуть, що виборчу кампанію Медини швидше за все фінансує власник однієї з місцевих нафтотрейдингових компаній, який фінансував виборчу кампанію діючого нардепа від Блоку Петра Порошенка Володимира Арешонкова. Припускають, що “БПП-Солідарність” робитиме свою ставку на виборах мера Коростеня саме на Андрія Медину. Адже сам Медина допомагав Арешонкову стати народним депутатом минулого року.

Сьогодні я подзвонила вічному меру Коростеня Москаленку і спитала, як він оцінює шанси Медини на виборах міського голови Коростеня у 2015 році.

«А в чому проблема? – Просто скажіть свою думку. – Є різні кандидати. Нормальний хлопець».

Таким чином, Москаленко не підтвердив, що він знову піде на мера Коростеня. Та й не спростував, що його наступником може стати Андрій Медина. Та й офіс для громадської приймальні Медина орендує в центрі Коростеня, в приміщенні фірми «Верас», яка не така й далека від мера Володимира Москаленка.

З корабля на бал може потрапити голова Коростенської районної ради Юрій Рудченко, який розпочав кампанію на посаду міського голови Малина.

У Коростені Рудченко зарекомендував себе позитивно – припинив конфлікти у райраді між депутатами, до ригів не примкнув, з сільськими головами зустрічався особисто та постійно.

Малин – це його рідне місто, у нього в Малині велика упізнаваність, бо його батько – Микола Миколайович Рудченко – багато чого раніше зробив для Малина та для Древлянського краю вцілому. Вже зараз Рудченка готові підтримати ряд малинських активістів, тому нинішньому міському голові не позаздриш.

Та й не факт, що нинішній міський голова Малина Олексій Шостак хоч кудись балотуватиметься. Незадоволені нерішучістю Шостака депутати Малинської міськради говорять вже про це відкрито, наголошуючи, що мер звик відповідати суті свого прізвища.

Олевськом гуляє інформація, що народний депутат України Борислав Розенблат і значна частина партійного активу “БПП-Солідарність” планують підтримати на виборах міського голови Олевська громадського активіста Олександра Ніколайчука.

Сашко, з одного боку, відкрито бореться з незаконним видобутком бурштину, воює з пропрезидентським нардепом Арешонковим, а з іншого боку, є помічником згаданого пропрезидентського Розенблата. Зараз тривають перемовини, щоб підтримували кандидатуру Ніколайчука "Народний фронт" та "Свобода". Ну а чому б і ні, якщо боротьба за крісло мера Олевська фактично стане боротьбою з найбільш прохідним – активістом Ніколайчуком, який попри погрози від бурштинівців, рятує рідний край і має безперечно чисту біографію. Ніколайчук – найбільш узгоджений кандидат на посаду міського голови з усіх міст Житомирщини.

Як видно зі сторінки Олександра Ніколайчука у facebook, він вже зустрівся з міським головою Ірпеня Володимиром Карплюком та ознайомився з його успішним досвідом у позитивних змінах міста за короткий час.

Після Великодня розберуся в інших містах Житомирщини. Найбільше цікавить інформація про Бердичів, Новоград-Волинський, Радомишль, Черняхів, Коростишів та Андрушівку. Маєте інформацію – пишіть у приват чи під цей пост.

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2015.05.03 21:03 -
Лариса Ткаченко (26)
0 0
Можливо, я помиляюсь))) Але що це змінює???
Відповісти
2015.05.03 19:33 -
Лариса Ткаченко (24)
0 0
Шкода, що ми не можемо знати віку дописувачів цього блогу...А інколи здається, що люди, дуже далекі від нашого міста, вказують - як нам жити... Щодо кандидатури Юрія Рудченка: якщо в нього є жилка батька, то наше місто тільки виграє, якщо мером стане Юрій. В свій час, коли Микола Миколайович був обраним мером Малина ( а були найбільш тяжкі часи в країні!!!), я, працюючи балетмейстером в Будинку піонерів, змогла вирішити з ним за хвилину три питання, за які ніхто з керівництва міста ( особливо - райвно) братися не хотіли - боялися))). Через те мене дуже"полюбила" директор Будинку піонерів А.М Будиловська ( до речі: все життя прожила в Малині, а українською мовою розмовляти так і не навчилася, враховуючи те, що працює на керівній посаді!), і тішиться плітками, що мене вигнала з роботи, хоча сама підписувала наказ про моє звільнення за власним бажанням). Та й порядок в місті був не той, що зараз - соромно і боязко на вулицю вийти!!! За моє довге життя М.М.Рудченко був одним з кращих мерів міста - ГОСПОДАР від Бога! і якби він працював довгий період, то Малин можна було б зрівняти з сучасним європейським містом! Але... У нас таких не люблять і тому зробили все, щоб Микола Миколайович лишив місто... Але він і досі не забуває його). І якщо син стане таким мером як батько - то мало хто впізнає Малин через певний період!!! Таких мерів, як зараз у нас, мабуть, в світі не має: одним словом - ЮРИСТ)))
Відповісти
2015.05.03 20:25 -
Юрій Смалюк (25)
0 0
Нагадайте но,шановна,коли це Рудченко був обраний міським головою Малина? Якщо мені не зраджує пам"ять,то він ніколи їм не був.Так,на посаді представника Президента був,а от міським головою ні.
Відповісти
2015.04.10 12:11 -
Альф (14)
0 0
Шо це Рудченко на фото такий стражденний?
Відповісти
2015.04.10 20:53 -
Viktor (20)
0 0
У попередньому коментарі Ользі я по даному питанню відписав.
Юрій Рудченко під час окупації Криму возив допомогу нашим воякам.
Про це ж писав мій улюблений сайт
Рудченко старший та Рудченко молодший відвідали Крим...
http://infomalin.biz/news/suspilstvo/zhitomir/rudchenko-starshiy-ta-rudchenko-molodshiy-vidvidali-krim-.html
Відповісти
2015.04.10 12:12 -
Ольга Єсипчук (15)
1 0
ще прикид обосріть...
Відповісти
2015.04.10 13:08 -
Альф (16)
1 0
Не в тому справа... кожне фото несе інформаційне навантаження.. Особливо якщо воно стосується новини чи повідомлення
Відповісти
2015.04.10 13:34 -
Ольга Єсипчук (17)
0 0
будем вважать шо він кривиться від слова "Малин"
Відповісти
2015.04.10 20:47 -
Viktor (18)
1 0
Ольга, дуже соромно читати ваші коментарі. Я не великий прихильник Рудченка, але знаю, що саме дане фото зроблено в Криму під час його окупації. Юрій, як не дивно, перший малинчанин хто повіз до Криму українським бійцям продовольство... І тоді, як на мене, мова точно про вибори не йшла. Людина допомогала нашим військомим і продовжує допомагати.
Тому, 100%-ово він не кривиться від слова Малин.
В попередній статті обговорювалася тема можливого балотування в мери Юрія Рудченка. Судячи з коментарів, підтримку все ж має. На мою думку, це хороший варіант для нашого міста.
http://infomalin.biz/news/suspilstvo/zhitomir/rudchenko-starshiy-ta-rudchenko-molodshiy-vidvidali-krim-.html
Відповісти
2015.04.10 21:18 -
Кіт Мармиза (21)
1 0
Віктор, разслабся і до тебе потянуться люди!
А то ти як вольнонайомний слон в плсудной лавці.
Відповісти
2015.04.10 20:49 -
Ольга Єсипчук (19)
0 0
Реклама, чи як?
Відповісти
2015.04.10 21:35 -
Альф (22)
1 0
Схоже... просто цим піарщикам не слід забувати, що можна й переборщити.... "Беріть малого Рудченка- він класний, другий іде в подарок"...
Відповісти
2015.04.10 10:31 -
Ясамон Предчайший (6)
0 0
если "политика", то, народная, и ни какая иная...а то некоторые дядечки заигрались в "мудрых князей" на спинах народа.
Відповісти
2015.04.10 10:27 -
Ясамон Предчайший (5)
0 0
к слову сказать, а какой цифрой обозначен годовой бюджет города. может, в кои-то веки, самим распорядиться, куда направить деньги. ведь это-же элементарно делается. открывается отдельный ресурс, регистрируются все без исключения категории выборцев, доступ к ресурсу как через интернет, так и через спецбоксы, скажем, в вестибюле мерии, плюс, передвижные. делается объявление, обоснование, а жители решают одним кликом - да или нет. явка стопроцентная, обязательна. только тогда можно будет увидеть и ощутить позитивные результаты как в городе, так и в обществе...а то, политика, политика, какая может быть политика в век космоса и технологий, мы ведь уже давно не пещерные, нас не нужно водить, за нас не нужно решать. мне кажется, если, в отдельности, каждый в состоянии о себе позаботиться, то в массе и, подавно, сможем.
Відповісти
2015.04.10 10:45 -
Ольга Єсипчук (8)
0 0
доречі, чули що відкривається інтернет ресурс, де будуть звітувати всі держ підприємства за гроші що надійшли і куди потрачено. По моєму відкриють з червня. цікаво буде , думаю.
Відповісти
2015.04.10 10:43 -
Ольга Гура (7)
0 0
Електронне управління країною давно реалізоване в Естонії.

http://www.infosystema.kg/index.php/ru/2013-01-19-05-26-21/2013-01-19-05-27-49/item/100-%D0%BE%D0%BF%D1%8B%D1%82-%D1%8D%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%BD%D0%B8%D0%B8-%D0%BC%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D1%8C%D0%BA%D0%B0%D1%8F-%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0-%D0%BA%D0%BE%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%D1%8F-%D1%81%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BB%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B8%D1%82%D1%8C-%D1%8D%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%BD%D0%BE%D0%B5-%D0%B3%D0%BE%D1%81%D1%83%D0%B4%D0%B0%D1%80%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE.html
Відповісти
2015.04.10 10:49 -
Ясамон Предчайший (9)
0 0
а мы трощим орехи микроскопом.
Відповісти
2015.04.10 11:02 -
Ольга Гура (10)
0 0
І ніяких князів з мисленням минулого століття. )))
Відповісти
2015.04.10 08:43 -
Кіт Мармиза (3)
0 0
Люди добрі, із-за чого сир бор? Іде-нейде!!! Та ще попросить нада , хай іде!
Вспомніть минулі вибори що пройшли под лозунгом "Віжу цель не віжу прєп'ятствій". Вспомніть той суповий набор. То був не набор а ціле наборіще КАНДІДАТІЩ (отак, з великої букви)
Тож були не вибори а насмєшка над Малином!
Як на мене то хай туди хоть 2 рудченка записується, і дідковський, і шевчук.... Персони нужни!!!
І йти на вибори то незначить ставать мером
Відповісти
2015.04.10 21:43 -
Альф (23)
1 0
Кот, яке місто, така й насмєшка... Мерство - це ж не цяця, це геморой, будь здоров... Це ще не кожні сідниці й видержать... Просто власть бачать, а під ноги не дивляться...
Відповісти
2015.04.10 09:36 -
Ольга Гура (4)
0 0
Яка здравомисляча людина посуне голову у петлю, коли у бюджеті вітер гуляє, в країні війна і розруха, населення животіє і незадоволене підняттям тарифів і цін, а усе своє незадоволення будуть виміщувати на мерові? І Шостаку зараз не позаздриш, але то вже його вибір. Набір на попередніх виборах може знову повторитися хіба що новим списком камікадзе.
Відповісти
2015.04.10 11:29 -
Кіт Мармиза (11)
0 0
да да... є в нас уряд дужу дуже нещасливих людей, уряд камікадзе... мучаться... а коло їх і мер-мученік... мучиться
Відповісти
2015.04.10 11:59 -
Ольга Гура (13)
0 0
Ну да, і порівняли бюджет країни і бюджет Малина, кредити МВФ і їх відсутність, ну і далі по списку.
Відповісти
2015.04.10 11:57 -
Ольга Гура (12)
1 0
Попросіться до нього в кабінет на один день подивитися, скільки і яких питань він вирішує для міста... це законом не заборонено. Може мучиться, а може не мучіться, потім зробите свої висновки.
Відповісти
2015.04.09 19:14 -
Ясамон Предчайший (2)
0 0
правильно, нужно быть дураком что-бы в Малин вернуться...нужно "своих" в Коростень перетягивать.
Відповісти
2015.04.09 09:32 -
Ольга Гура (1)
0 0
Мене ці мильні опери просто потішають.
Одразу згадую анекдот: людина, яка не знає, що робити з власним життям, після першої пляшки горілки вже знає, як керувати країною. де два українця - там три гетьмани.
Шановні, якщо Україна ще трохи затягне із переробкою сміття, вона сміливо може називатися країною-смітником у центрі Європи з найтяжчими екологічними проблемами.
Не вибори зараз треба влаштовувати з викиданням грошей на вітер, а утилізувати відходи, поки вони нас не утилізували. )))
Відповісти