Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

З понеділка Малин — у “помаранчевій” зоні

30.09.2020
Малин

Оприлюднено списки кандидатів на посаду міського голови та депутатів Малинської міської ради


Малинська міська територіальна виборча комісія оприлюднила список кандидатів на голову Малинської міської ради, кандидатів у депутати, представників політичних партій у Малинській міській ТВК з правом дорадчого голосу та список офіційних спостерігачів.

Про це повідомляє Малинська міська рада.

Кандидатами на посаду Малинського міського голови зареєстровані: 

Федоренко Василь Михайлович від Житомирської Обласної партійної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «Громадсько-політична платформа Надії Савченко»
Корнійчук Микола Анатолійович від ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»
Ситайло Олександр Григорович від Житомирської Обласної організації політичної партії «НАШ КРАЙ», 
Рудченко Юрій Миколайович від Житомирської Обласної організації  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
Шостак Олексій Григорович від Житомирської Обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»
Амерханян Олександр Миколайович від Житомирської обласної територіальної організації Політичної Партії «ГОЛОС»
Парфіненко Наталія Юріївна від Житомирської регіональної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПЕРЕМОГА ПАЛЬЧЕВСЬКОГО»
Гордін Тетяна Анатоліївна — самовисування



Єдиний виборчий список кандидатів у депутати Малинської міської ради Коростенського району Житомирської області, висунутих
Житомирською обласною організацією ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ГРОМАДСЬКО – ПОЛІТИЧНА ПЛАТФОРМА НАДІЇ САВЧЕНКО»:

  1. Федоренко Василь Михайлович
  2. Сивко Юрій Володимирович
  3. Бойко Ірина Миколаївна
  4. Жусов Олег Вікторович
  5. Янишевський Дмитро Леонідович
  6. Олексієнко Віктор Васильович
  7. Марченко Олег Дмитрович
  8. Задорожній Олександр Вікторович
  9. Сорока Олексій Васильович
  10. Недашківський Аркадій Борисович
  11. Федоренко Любов Василівна
  12. Черних Леся Василівна
  13. Кириченко Раїса Анатоліївна
  14. Черних Андрій Сергійович
  15. Олексієнко Вячеслав Олександрович
  16. Кулаківська Юлія Миколаївна
  17. Олексієнко Наталія Володимирівна
  18. Целованський Олександр Віталійович
  19. Клименко Інна Борисівна
  20. Мельниченко Юрій Миколайович
  21. Закусило Лідія Володимирівна


Єдиний виборчий список кандидатів у депутати Малинської міської ради Коростенського району Житомирської області, висунутих
Житомирською обласною організацією ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»:

  1. Дмуховська Ірина Миколаївна
  2. Литвиненко Володимир Миколайович
  3. Корнійчук Юрій Миколайович
  4. Гордієнко Василь Васильович
  5. Гриб Ірина Дмитрівна
  6. Сорока Тетяна Миколаївна
  7. Хренова Валентина Яківна
  8. Дмуховський Олександр Михайлович
  9. Корнійчук Любов Михайлівна
  10. Чевельча Роман Васильович
  11. Литвиненко Олена Іванівна
  12. Мельник Леонід Васильович
  13. Крутій Оксана Вікторівна
  14. Литвиненко Олег Миколайович
  15. Шевченко Юрій Юрійович
  16. Недашківська Людмила Володимирівна
  17. Шевченко Тетяна Іванівна
  18. Задорожний Максим Анатолійович
  19. Муза Володимир Миколайович
  20. Нестеренко Микола Володимирович
  21. Павицька Тетяна Леонідівна
  22. Костюченко Костянтин Миколайович
  23. Литвиненко Олена Василівна
  24. Мельник Віктор Васильович
  25. Слєсарчук Олексій Анатолійович
  26. Степаненко Світлана Сергіївна
  27. Степаненко Василь Миколайович
  28. Фещенко Оксана Миколаївна
  29. Шпаченко Андрій Миколайович
  30. Мелещенко Іван Петрович
  31. Григорчук Ігор Юрійович
  32. Ничипоренко Олена Леонідівна
  33. Євдокименко Максим Анатолійович
  34. Пирожок Андрій Дмитрович


Єдиний виборчий список кандидатів у депутати Малинської міської ради Коростенського району Житомирської області,
Житомирською обласною територіальною організацією політичної партії «НАШ КРАЙ»:

  1. Дмитренко Дмитро Васильович
  2. Ситайло Олександр Григорович
  3. Карпенко Сергій Васильович
  4. Приходько Ольга Василівна
  5. Костюченко Лариса Миколаївна
  6. Кашиця В’ячеслав Михайлович
  7. Гаєвський Петро Петрович
  8. Чушенко Сергій Васильович
  9. Конончук Валентина Петрівна
  10. Рудицька Олеся Ростиславівна
  11. Лукашенко Віталій Анатолійович
  12. Гончарук Антон Віталійович
  13. Савченко Володимир Юрійович
  14. Дорошук Тетяна Іванівна
  15. Гуцалюк Ольга Михайлівна
  16. Єщенко Руслан Миколайович
  17. Лось Вадим Олексійович
  18. Лісовський Юрій Володимирович
  19. Коваленко Світлана Василівна
  20. Майстер Світлана Анатоліївна
  21. Кибукевич Олександр Федорович
  22. Іваненко Павло Миколайович
  23. Чушенко Віталій Васильович
  24. Ліпей Надія Володимирівна
  25. Коваленко Світлана Василівна
  26. Сафранчук Сергій Петрович
  27. Євдокименко Валерій Петрович
  28. Кучинський Сергій Іванович
  29. Онищук Світлана Миколаївна
  30. Сивко Ольга Володимирівна
  31. Єщенко Микола Миколайович
  32. Гончаренко Галина Аркадіївна
  33. Савченко Микола Іванович
  34. Степанова Ганна Миколаївна


Єдиний виборчий список кандидатів у депутати Малинської міської ради Коростенського району Житомирської області, висунутих
Житомирською обласною  організацією Всеукраїнського об’єднання «Свобода»:

  1. Поліновський Микола Леонідович
  2. Дідківський Віталій Петрович
  3. Буц Юрій Сергійович
  4. Поліновський Євгеній Миколайович
  5. Дідківська Галина Володимирівна
  6. Гавриленко Людмила Василівна
  7. Антоненко Віктор Леонтійович
  8. Мошківський Олег Миколайович
  9. Андрущенко Олександр Володимирович
  10. Давиденко Руслана Вікторівна
  11. Заруцький Віталій Станіславович
  12. Канюка Анна Михайлівна
  13. Антоненко Олександр Вікторович
  14. Корж Алла Володимирівна
  15. Кушнарьова Вікторія Василівна
  16. Поліновська Катерина Василівна
  17. Баранівська Тетяна Петрівна
  18. Лещенко Тетяна Леонідівна
  19. Залістовська Лідія Миколаївна
  20. Мелещенко Віталій Іванович
  21. Баранівський Богдан Вадимович


Єдиний виборчий список кандидатів у депутати Малинської міської ради Коростенського району Житомирської області, висунутих
Житомирською Обласною організацією ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»:

  1. Рудченко Юрій Миколайович
  2. Майстренко Василь Петрович
  3. Грищенко Вячеслав Миколайович
  4. Купневич Олена Леонідівна
  5. Венгель Світлана Михайлівна
  6. Кучинський Олексій Петрович
  7. Целованський Сергій Вікторович
  8. Поліновський Вадим Миколайович
  9. Рудченко Анжела Михайлівна
  10. Зіневич Ірина Романівна
  11. Бенчук Андрій Леонідович
  12. Дмитренко Ярослав Анатолійович
  13. Купневич Іван Юрійович
  14. Торганська Дарина Олексіївна
  15. Оксанич Ірина Василівна
  16. Кириченко Сергій Васильович
  17. Візіренко Олексій Володимирович
  18. Наконечний Андрій Васильович
  19. Майстренко Світлана Олегівна
  20. Михайленко Марина Сергіївна
  21. Гангалюк Михайло Олександрович
  22. Осадчий Сергій Миколайович
  23. Мочальников Юрій Володимирович
  24. Степаненко Світлана Миколаївна
  25. Хіменчук Наталія Миколаївна
  26. Чморик Лілія Ігорівна
  27. Кусік Василь Миколайович
  28. Чморик Сергій Іванович
  29. Савченко Дарія Євгеніївна
  30. Сьома Роман Олександрович
  31. Костюк Лариса Володимирівна
  32. Лєвичева Оксана Іванівна
  33. Єнько Олександр Віталійович
  34. Волинець Людмила Миколаївна


Єдиний виборчий список кандидатів у депутати Малинської міської ради Коростенського району Житомирської області, висунутих
Житомирською обласною партійною організацією Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»:

  1. Шостак Олексій Григорович
  2. Столяр Олександр Васильович
  3. Старжинський Ігор Олександрович
  4. Сніцаренко Леся Андріївна
  5. Копилова Анна Вікторіна
  6. Анрійцев Олександр Миколайович
  7. Мороз Олена Мирославівна
  8. Романішена Ірина Миколаївна
  9. Каленський Ігор Юрійович
  10. Грибан Василь Анатолійович 
  11. Сербін Валентин Іванович
  12. Семененко Тетяна Олександрівна
  13. Данелян Давид Дарчоєвич
  14. Дмитренко Андрій Олександрович
  15. Заровна Валентина Володимирівна
  16. Никитчук Лариса Петрівна
  17. Лось Анатолій Петрович
  18. Омельченко Володимир Михайлович
  19. Бакланова Вікторія Олександрівна
  20. Матер’ян Микола Якович
  21. Галькевич Світлана Петрівна
  22. Тимошенко Микола Іванович
  23. Недашківський Валерій Іванович
  24. Черниш Леся Дмитрівна
  25. Пащенко Сергій Володимирович
  26. Терещук Альона Миколаївна
  27. Лозєєв Валерій Ігорович
  28. Лісовський Богдан Валерійович
  29. Мельошин Олег Миколайович
  30.  Штуль Людмила Олександрівна
  31. Заболотських Олександр Олександрович
  32. Яковенко Надія Василівна
  33. Мартиненко Назарій Леонідович
  34. Ющенко Ніна Володимирівна


Єдиний виборчий список кандидатів у депутати Малинської міської ради Коростенського району Житомирської області, висунутих 
Житомирською обласною організацією ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПРОПОЗИЦІЯ»:

  1. Гура Ольга Анатоліївна
  2. Піковський Петро Валентинович
  3. Цьоха Віталій Васильович
  4. Пархоменко Олександр Петрович
  5. Роман Ольга Дмитрівна
  6. Гавриленко Володимир Михайлович
  7. Столяр Наталія Анатоліївна
  8. Стурчак Микола Петрович
  9. Яшина Світлана Володимирівна
  10. Самолюк Володимир Володимрович
  11. Кучевська Леся Василівна
  12. Волох Андрій Володимирович
  13. Полянська Наталія Анатоліївна
  14. Богдан Анатолій Вікторович
  15. Білюк Людмила Миколаївна
  16. Кириченко Сергій  Миколайович
  17. Майстренко Віталіна Ігорівна
  18. Шитюк Богдан Миколайович
  19. Омельченко Володимир Володимирович
  20. Дмитренко Галина Леонідівна
  21. Цихач Андрій Анатолійович
  22. Бернацька Людмила Адамівна


Єдиний виборчий список кандидатів у депутати Малинської міської ради Коростенського району Житомирської області, висунутих 
Житомирською регіональною організацією Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»:

  1. Ярмоченко Ігор Віталійович
  2. Костюченко Інна Ігорівна
  3. Абрамова Юлія Юріївна
  4. Янович Наталія Зіновіївна
  5. Фролков Олександр Анатолійович
  6. Василенко Геннадій Борисович
  7. Салюк Людмила Марківна
  8. Рабошук Олена Миколаївна
  9. Груніна Галина Анатоліївна
  10. Сісевич Михайло Дмитрович
  11. Тимошенко Олександр Федорович
  12. Ярмоленко Людмила Вікторівна
  13. Ковальчук Микола Дмитрович
  14. Мойсієнко Іван Іванович
  15. Крживульська Юлія Миколаївна
  16. Назаренко Тетяна Антонівна
  17. Кабалюк Олександр Іванович
  18. Тіторчук Марина Сергіївна
  19. Недашківська Валентина Петрівна
  20. Павленко Юрій Іванович
  21. Олексієнко Зоя Миколаївна

Єдиний виборчий список кандидатів у депутати Малинської міської ради Коростенського району Житомирської області, висунутих Житомирською обласною територіальною організацією Політичної Партії «ГОЛОС»:

  1. Амерханян Олександр Миколайович
  2. Костюченко Олексій Валентинович
  3. Грищенко Ігор Володимирович
  4. Рибаченко Наталія Анатоліївна
  5. Пасішніченко Юлія Миколаївна
  6. Федько Роман Володимирович
  7. Недашківський Олександр Васильович
  8. Амерханян Тетяна Володимирівна
  9. Пирогов Дмитро Васильович
  10. Гінчук Віта Русланівна
  11. Тарасюк Яна Володимирівна
  12. Трофимчук  Олексій Васильович
  13. Горбач Оксана Петрівна
  14. Пелешок Ольга Олегівна
  15. Михайленко Андрій Володимирович
  16. Сотніченко Оксана Іванівна
  17. Білошицька Тетяна Віталіївна
  18. Маковєєва Леся Петрівна
  19. Куліш Євгеній Сергійович
  20. Прокопчук Вадим Васильович
  21. Войцехівська Тетяна Сергіївна
  22. Деняченко Михайло Іванович
  23. Карташова Валентина Сергіївна


Єдиний виборчий список кандидатів у депутати Малинської міської ради Коростенського району Житомирської області, висунутих  
Житомирською обласною територіальною організацією Політичної Партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»:

  1. Насіканова Марія Іванівна
  2. Малегус Ігор Євгенович
  3. Хоменко Віктор Васильович
  4. Кудрицька Ольга Василівна
  5. Ничипоренко Руслана Василівна
  6. Філоненко Олександр Петрович
  7. Мельник Олег Васильович
  8. Єнько Валентина Миколаївна
  9. Пустовойтенко Олександр Валентинович
  10. Будник Марія Миколаївна
  11. Петренко Павло Петрович
  12. Мазур Микола Євгенович
  13. Прокопчук Валерій Володимирович
  14. Карпенко Світлана Леонідівна
  15. Марченко Лариса Миколаївна
  16. Марек Ігор Станіславович
  17. Гончар Василь Васильович
  18. Федьович Іван Володимирович
  19. Степанець Марина Іанівна
  20. Галицька Світлана Петрівна
  21. Кравець Леонід Петрович
  22. Гладких Олександр Васильович
  23. Черняк Артем Борисович
  24. Коломійчук Олександра Миколаївна
  25. Заречна Лілія Володимирівна
  26. Осадчий Олександр Володимирович
  27. Лось Павло Віталійович
  28. Хоменко Дмитро Васильович
  29. Нікітіна Валентина Броніславівна
  30. Онопрійчук Наталія Володимирівна
  31. Комарчук Василь Анатолійович
  32. Дідківська Наталія Григорівна
  33. Раєць Ігор Васильович
  34. Гостін Надія Геннадіївна


Єдиний виборчий список кандидатів у депутати Малинської міської ради Коростенського району Житомирської області, висунутих 
Житомирською регіональною організацією ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ « ПЕРЕМОГА ПАЛЬЧЕВСЬКОГО»:

  1. Парфіненко Наталія Юріївна
  2. Кисельчук Дмитрій Васильович
  3. Лазарчук Людмила Анатоліївна
  4. Войтюк Оксана Романівна
  5. Терещенко Сергій Іванович
  6. Шилюк Олена Анатоліївна
  7. Противень Михайло Борисович
  8. Шеренок Микола Володимирович
  9. Давиденко Юлія Ігорівна
  10. Саченко Олександр Васильович
  11. Тарасюк Оксана Олександрівна
  12. Ребренюк Марія Костянтинівна
  13. Грищенко Василь Петрович
  14. Афанасьєв Василь Васильович
  15. Зіневич Іван Олегович
  16. Карабанова Ірина Михайлівна
  17. Ястремська Лідія Анатоліївна
  18. Лазука Сергій Іванович
  19. Михиденко Микола Петрович
  20. Гребеник Олександр Володимирович
  21. Нагорна Зінаїда Валеріївна
  22. Марченко Світлана Артурівна
  23. Харченко Сергій Валерійович
  24. Сотніченко Андрій Васильович
  25. Омельчак Микола Павлович
  26. Сергієнко Наталія Броніславівна
  27. Шеренок Тарас Миколайович
  28. Тарасенко Дмитро Васильович
  29. Недашківська Наталка Вікторівна
  30. Гончаренко Віталій Вікторович
  31. Скуріхіна Марина Олександрівна
  32. Семенюк Віталій Григорович


Єдиний виборчий список кандидатів у депутати Малинської міської ради Коростенського району Житомирської області, висунутих 
Житомирською обласною організацією Політичної Партії «Ліва Опозиція»:

  1. Іванова Світлана Олексіївна
  2. Обіход Тетяна Анатоліївна
  3. Іванова Ніна Миколаївна
  4. Возненко Галина Миколаївна
  5. Олексюк Микола Анатолійович
  6. Будник Валентина Григорівна
  7. Павловський Андрій Павлович
  8. Дьяченко Наталія Миколаївна
  9. Друца Алла Вікторівна
  10. Ткач Анатолій Васильович
  11. Багинська Михаліна Павлівна
  12. Дідківський Петро Валентинович
  13. Марченко Наталія Костянтинівна
  14. Дем’янчук Ірина Дмитрівна
  15. Вдовенко Лариса Миколаївна
  16. Савченко Наталія Анатоліїна
  17. Костюченко Володимир Петрович
  18. Тищенко Валентин Іванович
  19. Петровська Ольга Володимирівна
  20. Вершигора Раїса Василівна
  21. Мошківська Лідія Іванівна


Єдиний виборчий список кандидатів у депутати Малинської міської ради Коростенського району Житомирської області, висунутих 
Житомирською обласною організацією Політичної Партії «Радикальна партія Олега Ляшка»:

  1. Фальківська Галина Мар’янівна
  2. Фещенко Роман Володимирович
  3. Бондарчук Юрій Андрійович
  4. Вербицький Анатолій Леонідович
  5. Герасименко Ірина Юріївна
  6. Іванченко Олег Олегович
  7. Гега Віктор Федорович
  8. Кравчук Валентина Миколаївна
  9. Охрименко Наталія Михайлівна
  10. Лісовський Ярослав Костянтинович
  11. Дубовецька-Кустрич Олена Миколаївна
  12. Семененко Вікторія Олександрівна
  13. Вєтрова Валентина Іванівна
  14. Весненко Андрій Іванович
  15. Грищенко Олександр Павлович
  16. Прокопенко Оксана Михайлівна
  17. Григорчук Ольга Анатоліївна
  18. Матвеєва Інна Олександрівна
  19. Бузько Василь Павлович
  20. Старовойт Олександр Вікторович
  21. Склярова Катерина Іванівна


Також було прийнято рішення зареєструвати  представників ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПРОПОЗИЦІЯ» Луценка М.В., Житомирської обласної територіальної організації Політичної Партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» Насіканову М.І., Житомирської обласної організації Політичної Партії «Радикальна партія Олега Ляшка» Фальківську Г.М., Житомирської Обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Ющенко Н.В., Житомирської обласної територіальної організації Політичної Партії «ГОЛОС» Амерханяна О. М. у Малинській міській територіальній виборчій комісії з правом дорадчого голосу.


Офіційні спостерігачі Всеукраїнської громадської організації «Громадянська мережа «Опора»

  1. Коцюруба Ольга Олександрівна
  2. Шапіро Валерія Борисівна
  3. Чмут Тарас Миколайович
  4. Куценко Костянтин Олександрович
  5. Пантюхіна Світлана Олександрівна
  6. Федорук Георгій Ярославович
  7. Кирилович Ірина Василівна
  8. Клименко Дмитро Віталійови
  9. Хмель Тетяна Андріївна
  10. Архіпов Андрій Анатолійович
  11. Тарасенко Костянтин Вікторович
  12. Трохимишин Сергій Леонідович

 

***

 

 

 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація