Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Умілець з Житомира перетворив старенький ІЖ на крутий пікап в американському стилі. ВІДЕО

10.10.2014
Малин

Павло Дзюблик від “Народного фронту” з відривом у 2% перемагає Журавського – опитування групи «Рейтинг»


В окрузі №66, до якого входять Малин та Малинський район, перемагає Павло Дзюблик від “Народного фронту” з відривом у 2% від Журавського – опитування групи «Рейтинг»

Згідно з результатами дослідження, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг», близько 50% опитаних мешканців округу №66 (Житомирська область) однозначно братимуть участь у виборах Верхової Ради 26 жовтня.

Серед них близько 20% готові проголосувати за Блок Петра Порошенка, 13% – за Народний Фронт, 13% – за Радикальну Партію, 10% – за Батьківщину, 7% – за Самопоміч. Разом з цим чверть опитаних ще не визначились із вибором.

У питанні другого вибору (за яку ще одну партію Ви могли б проголосувати на виборах?), 10% респондентів віддали б свій голос за Блок П.Порошенка, 6% – за Народний Фронт, 4% – за Радикальну партію. Майже 70% – не змогли визначитись з «другим вибором» партії.

Щодо рейтингів кандидатів, то 15% опитаних, серед тих, хто будуть брати участь у виборах, підтримали б Павла Дзюблика (Народий Фронт), 13% – Віталія Журавського (самовисування), 9% – Михайла Пухтаєвича (Блок П.Порошенка), 8% – Віктора Дубаса (Радикальна Партія), 7% – Петра Рябенка (Батьківщина). Не визначились із вибором близько 40% респондентів.

Найбільш відомим серед кандидатів є Віталій Журавський (88% – знають такого).

Віталій Журавський та Іван Литвин мають найбільш негативне ставлення на окрузі – 46 і 38% відповідно.

Решта кандидатів – мало відомі серед виборців округу, звідси такий високий відсоток «невизначених» щодо вибору кандидата.

Територія округу:

місто Малин, Брусилівський, Володарсько-Волинський, Коростишівський, Малинський, Народицький, Радомишльський, Черняхівський райони

Вибіркова сукупність: 1200 респондентів

Метод дослідження: face to face

Помилка репрезентативності дослідження (для округу загалом): не більше 3,1%

Терміни проведення дослідження: 1-7 жовтня 2014р.

Прес-служба кандидата в народні депутати України Павла Дзюблика

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.10.13 13:15 -
івальді (35)
0 0
Шановний пане Юрію ну, що Ви так проти Дзюблика. Певне в партії "Свобода" всі такі одіозні особи. Я думала, що тільки Федоренко в Малині все ганить, а тут ще й Ви в Черняхові. Не зрозуміло, як Ви хотіли стати заступником голови ОДА, якщо у Вас не має вищої освіти, а тепер щей у редатори хочете. Може критуу потрібно почати з себе
Відповісти
2014.10.11 21:38 -
Всеволод Загорний (26)
0 0
Подивіться на список претендентів у нардепи і визнайте шо Дзюблик це один достойний кандидат од всіх демократичних сил і все конєц всім спорам мона хоть завтра іти голосувать.
Відповісти
2014.10.12 09:17 -
Наливайко (33)
0 0
прапор вам в руки, ідіть голосуйте. Якщо не вивчати конкретні справи депутатиків, епізоди їх життя, то вони всі достойні збагачуватись за рахунок українського народу
Відповісти
2014.10.11 22:19 -
Юрій Малашевич (29)
0 0
В ДЗЮБЛИКА ПОЧАВ ПАДАТИ РЕЙТИНГ, НА РАЗІ ВІН ЗАЙМАЄ ТРЕТЄ МІСЦЕ. НА ПЕРШОМУ МІСЦІ ІДЕ СЕРГІЄНКО ПЕТРО МИКОЛАЙОВИЧ З РЕЗУЛЬТАТОМ 46,9 ГОЛОСІВ, НА ДРУГІЙ СХОДИНЦІ ЗАКРІПИВСЬ ПАН ЖУРАВСЬКИЙ З 14.2 %, ТРЕТІМ ЯК Я ВЖЕ ЗАЗАНАЧИВ ІДЕ ПАВЛО дЗЮБЛИК , В НЬОГО 10,6 %, ЄВГЕН ШЕВЧЕНКО ЧЕТВЕРТИЙ , ВІН МАЄ 10,2 % ПІДТРИМКИ, І ЗАМИКАЄ П*ЯТІРКУ ЯК НЕ ДИВНО МИХАЙЛО ПУХТАЄВИЧ З РЕЗУЛЬТАТОМ 6,3% - РЕЗУЛЬТАТ ОПИТУВАННЯ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МОЇЙ СТОРІНЦІ В КОНТАКТІ.
Відповісти
2014.10.11 22:22 -
Юрій Малашевич (30)
0 0
ТЕХНІЧНА ПОПРАВКА, СЕРГІЄНКО ПЕТРО МИКОЛАЙОВИЧ - 46, 9 читати як 46,9 %
Відповісти
2014.10.11 22:37 -
Всеволод Загорний (31)
0 0
нє Юрєц якшо Дзюблик в придуманому тобою рєйтінгу 3-й, то в нормальному точно переможе!!!
Відповісти
2014.10.11 19:03 -
Зорянка. (22)
0 0
Так, вибори дійсно дивним чином впливають на людей. Притупляється зір на досягнення того чи іншого кандидата і загострюється на прорахунки, якщо такі є. І в чому ж причина? Якби ж це була виключно громадська позиція, то я б змирилася з аргументами, так ні ж, матеріальна винагорода бере верх, а я проти цього.
Ці рейтинги, бачу, сколихнули свідомість багатьох і потекли ріки видуманого бруду...
Кажете Дзюблика нікому не відомий. Заперечу: хай краще тебе знає невелика кількість людей, але за гарні справи, ніж багато-хто, але виключно з негативної сторони.
Відповісти
2014.10.11 19:03 -
Зорянка. (21)
0 0
Так, вибори дійсно дивним чином впливають на людей. Притупляється зір на досягнення того чи іншого кандидата і загострюється на прорахунки, якщо такі є. І в чому ж причина? Якби ж це була виключно громадська позиція, то я б змирилася з аргументами, так ні ж, матеріальна винагорода бере верх, а я проти цього.
Ці рейтинги, бачу, сколихнули свідомість багатьох і потекли ріки видуманого бруду...
Кажете Дзюблика нікому не відомий. Заперечу: хай краще тебе знає невелика кількість людей, але за гарні справи, ніж багато-хто, але виключно з негативної сторони.
Відповісти
2014.10.11 18:38 -
Всеволод Загорний (20)
0 0
А-а-а!!! Шо злякалися та зашевелилися конкурєнти Павла?????І правільно бійтеся бо вам його не перемогти як би не старалися та скількі б грошиків не роздали.Це я вам як черняхівець кажу і мені не стидно за Дзюблика в отлічії за деякіх марксістив-лєніністив...
Відповісти
2014.10.11 12:46 -
leyla (19)
0 0
Что за подставка его ж вообще никто не знает
Відповісти
2014.10.10 23:40 -
Vadim (12)
0 0
напевно проплатили за цей рейтинг і все.
Відповісти
2014.10.11 06:55 -
Юрій Малашевич (14)
0 0
ЗРАДИВ ЮЛЮ ТИМОШЕНКО І БАТЬКІВЩИНУ, рейтинги проплачує , адмінресурс використовує, використовуючи посадове положення для агітування, обманює, протидіє агІтаційній роботі іншим кандидатам, невже за такого можна голосувати , як на мене я краще буду голосувати достойну людину з іншого району, ніж за свого земляка-авантюриста і афериста.
Відповісти
2014.10.11 10:38 -
Григорій Шитюк (16)
0 0
пане Юрію, Ви доросла, розумна та виважена людина а ведете себе як ображений хлопчисько... маєте хоча б аби яки докази - оприлюдніть. пограйтеся в Штірліца чи майора Мельниченка (диктофон сьогодні - не розкіш), відкрийте людям очі на правду.
розумієте, мені, як відвідувачу цьго сайту огидна Ваша контрпропаганда проти одного-єдиного кандидата (і прізвище в даному випадку не має жодного значення). мнапевне, Ви слюідкуєте за політичним життям країни, але не помітили, що за останній рік відбулися певні зміни в українському суспільстві, навіть деяка трансформація свідомості - людям набридло голосувати "проти когось". і як яскраве підтвердження - президентські вибори, вся передвиборча риторика Тимошенко була побудована на обливанні брудом свого оппонента. результат: відьму з косою відправили на смітник історії... на цих виборах "Батьківщина" змінила тактику, а Ви - ні. проагітуйте краще за якогось іншого кандидата - може хоч малинським жіночкам сподобаєтесь... :)
Відповісти
2014.10.10 22:33 -
krasko (11)
0 0
Звідки взявся цей рейтинг? І хто такий взагалі цей Дзюблик???
Відповісти
2014.10.11 10:49 -
Григорій Шитюк (18)
0 0
мабуть клон Музири... :)))))))))))))))))))))))
Відповісти
2014.10.11 06:47 -
Юрій Малашевич (13)
0 0
На що Вам цей порушник Закону. Голосуємо за Сергієнка Петра Миколайовича.
Відповісти
2014.10.10 21:09 -
Юрій Малашевич (8)
0 0
Павло Дзюблик порушив ч 22 .ст.74 З.У. "Про вибори народних депутатів". ОПОРА зафіксувала факт використання кандидатом в народні депутати Дзюбликом П.В. офіційного сайту Черняхівської РДА для ведення агітації- повідомляє сайт Житомир інфо. Дзюблик тупо морозиться що вперше про це чує. Впав на дурку, короче ЗНЯТИ З ВИБОРІВ І НЕГАЙНО.
Відповісти
2014.10.10 21:53 -
Зорянка. (10)
0 0
Юрію, краще б ви й надалі Маркса й Енгельса переписували. Так, ні ж, отримали бальзам на душу? Кажете "Дзюблик впав на дурку", складається враження, що для вас це взагалі звичний стан.
Відповісти
2014.10.10 20:43 -
Григорій Шитюк (5)
0 0
взагалі-то гарна новина. працювати потрібно з електоратом, не покладаючи рук, не гаючи дорогоцінного часу. до виборів залишилося зовсім мало.
Відповісти
2014.10.10 21:04 -
Adik (7)
0 0
Він і працює повним ходом. На сьогодняшній день голів сільських і селищних рад Черняхівського району постійно збирають на різні колегії та семінари де неоднозначноі мягко кажучи примусово "просять " зробити все можливе для перемоги "нашого земляка". це стосується і державних службовців, керівників та інших чиновників. А Павло Володимирович ще в недалекому минулому критикував попередню районну владу за зловживання адмінресурсом.
Відповісти
2014.10.11 10:08 -
Григорій Шитюк (15)
0 0
так у чому річ, збирайте докази - і до прокуратури! порушники закону повинні бути покарані. так само як і брехуни-наклепники. за кілька років (навіть на цьому сайті) бачив вже стільки диванних Робін-Гудів і Дон-Кіхотів, мене важко чимось здивувати... якщо все саме так як Ви кажете: оприлюдніть відповідь виборчої комісії чи прокуратури на подібне звернення. маєш що сказати - доведи, це буде діло, а все інше - чергове бла-бла-бла...
Відповісти
2014.10.11 19:12 -
Зорянка. (23)
0 0
Сидіти, нічого не роблячи, і критикувати роботу інших-на це багато розуму не треба,а от поставити для прикладу власні досягнення, та ні, про які досягнення я кажу, хоч одну добру справу-це проблема. На жаль, більшість з коментаторів саме такі, тому ми так добре і живемо в чеканні, що хтось прийде і щось зробить для нас, а якщо не зробить, то хоч по 100-150грн. чи вже й більше перед виборами тицьне, а нащо нам ці подачки? Невже не хочеться бути самодостатніми?
Відповісти
2014.10.11 20:09 -
Наливайко (24)
0 0
в ДЗЮБЛИКА НАЙБІЛЬША ГАБОРГОВАНІСТЬ ПО ЗАРПЛАТІ В ОБлАСТІ. А це означає що в він не приділив достойну увагу. Заборгованість по зарплаті є кримінальним злочином. І грошачча в нього водиться це видно по рекламній кампанії, яку він розвернув. Добре він нажився керуючи районом, в якого найвища заборгованість по зарплаті. ПОЦ ваш дзюблик Зорянко
Відповісти
2014.10.11 21:02 -
Зорянка. (25)
0 0
Не мій, а наш, бо я впевнена, що саме він представить всіх нас і наш округ у Верховній Раді. Наливайко, не будьте Малашевичем, я вас прошу .Ця заборгованість по зарплаті, на яку ви посилаєтесь, є вже 10 років на одному підприємстві-банкруті. І то, завдяки старанням того ж Дзюблика, останнім часом спостерігається тенденція до її розв'язання. А щодо грошей на передвиборчу компанію,то ви видно не читали на його сторінках у соцмережах, що є відкриті рахунки і люди, що внього вірять, можуть ще й фінансово підтримати. На одній із зустрічей, у лісхозі здається, у нього попросили реквізити рахунку, що означає, що в нього вірять як в політика. А щодо притягнення до відповідальності, то, цікаво, як будуть відповідати перед своїми бюджетниками голови інших рда, які догосподарювались до того, що до кінця року не мають чим платити зарплати людям.До речі,тільки у вашому Малинському ПМСД недостатність фінансування до кінця поточного року близько 1.8 млн.грн. по 1 і 2 -й статтях.А в Черняхівському районі нема таких проблем, до кінця поточного року всі бюджетники забезпечені зарплатами та іншими соціальними виплатами, що передбачені чинним законодавством, то кого судити будемо?
Відповісти
2014.10.12 09:19 -
Наливайко (34)
0 0
Зорянка, ну це вже в ніякі ворота, мені взагалі перестало хотітись вам що небуть доводити (((
Відповісти
2014.10.11 21:39 -
Кіт Мармиза (27)
0 0
Ти, Звьоздочка ПеМеСеДе не виражайся.
А тепер по дєлу.
Отам дядько з Вишевич класне відєо зробив. Подивився 20 мінут як він і про шо САМ говорить і це мені більше і краще як десяток хвалєбних од... Так шодо роботи.
Зранку провірю))) а нє то в угол і два
Відповісти
2014.10.11 22:02 -
Зорянка. (28)
0 0
Ніяких завтра, ану не спать. Що за відео, заінтригували??? Щодо абривіатури, так паршивенька, але її автор не я. Центр ПМСД - первинної медико-санітарної допомоги означає. З'явилась ця структура після медреформи, коли райлікарні поділилися на ТМО-територіальне медичне об'єднання (вже все розшифровую після вашого ПеМеСеДе) і вище зазначені Центри , а кошти на утримання з бюджету, на жаль, так і залишилися однією стрічкою-"на медицину". Тому до влади треба залучати свідомих людей. Так, саме таких як Дзюблик)))!!!

P.S І що це за методи виховання: в угол і два???добре що хоч не різкою!
Відповісти
2014.10.11 23:55 -
Кіт Мармиза (32)
0 0
http://infomalin.biz/news/politika/malin/malinskiy-okrug-entuziasti.html
ПіСі
Травміроване дєтство, як не за хвост так за холку ))
Відповісти
2014.10.10 16:10 -
Егор (3)
0 0
Дзюблик проплатив потрібне "соцопитування", як раніше робив Журавський
Відповісти
2014.10.11 10:47 -
Григорій Шитюк (17)
0 0
хочу, хочу, і ще раз хочу пересвідчитися що це саме так. хочу пересвідчитися що всіх нас дурять! опитування "проплачене" - докази в студію, на e-mail, на біг-борд, куди завгодно!
раніше я писав що не бачу роботи команди цьго кандидата... тепер всі ми бачимо роботу "антикоманди". :)))
Відповісти
2014.10.10 17:16 -
Зорянка. (4)
0 0
Він мішок грошей не накрав,щоб посівати вправо і вліво. А якби соціологія була проплачена,то, напевно, відрив був би більш значущий. Зараз все в наших руках,що переможе-правда чи кривда.
Відповісти
2014.10.10 21:02 -
Adik (6)
0 0
Дзюблик звичайний перебіжчик який зіллє округ Пухтаєвичу. А на рахунок мішка грошей готовий сперечатися. Його агітація не з дешевих, а по друге вона повсюди. А ще адмінресурс.
Відповісти
2014.10.10 15:22 -
Зорянка. (2)
0 0
В наших силах зберегти та приумножити ці результати Павла Дзюблика. Приємно,що його схвально сприймає переважна більшість опитаних. Маю надію,що саме він переможе,бо більше достойних просто немає.
Відповісти
2014.10.10 13:19 -
Малинський (1)
0 0
Виграє Дзюблик або Пухтаєвич, ПР бивших не буває!
Відповісти
2014.10.10 21:32 -
Юрій Малашевич (9)
0 0
Якщо Дзюблика не знімуть за використання адмінресурсу.
Відповісти