Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

26.07.2014
Малин

Попередив колег по парламенту...


Віталій Журавський відписався у Фейсбуці про черговий виступ на пленарному засіданні 23 липня.

"Попередив колег по парламенту, що не варто жартувати із матерями військовослужбовців. Вони не вимагають неможливого. Вони лише хочуть, аби їхніх синів вчасно забезпечували засобами індивідуального захисту та гарячим харчуванням. І гріш нам ціна, якщо ми до них не дослухаємось."

Привертає увагу не стільки сам виступ, як депутати в залі. Ймовірно це і є відоме "сидіти на чемоданах"?!

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.08.20 22:36 -
Наливайко (10)
0 0
журавло, сука, піариться, в законі чітко сказано, що депутати ВР мобілізації не підлягають. Попердить з трибуни, що депутатів потрібно мобілізувати, але прекрасно знає що в армію не піде, бо це незаконно.
Відповісти
2014.08.20 22:32 -
Наливайко (9)
0 0
Малинчани, ігноруймо Александра Сергеєвича, це запроданець СБУ, постараємося навіть не читати його понос
Відповісти
2014.08.19 20:19 -
Александр Сергеевич (7)
0 0
сколько денег уходит на военные действие!!Оставят пусть Донбасс в покое!!!Никто их не просил защищать их от своего же население!!!Только уйдет Украинская армия с Донецкой и Луганско областей так сразу будет мир на Украине!!!!Вы все скоро узнаете всю правду и будете сами в шоке!!Кто бомбит города и убивает мирных жителей!!!
Відповісти
2014.08.19 20:17 -
Александр Сергеевич (6)
0 0
Ребята то что происходят действия на территории Украины это лишь вина Вашего правительства и то что там воюют террористы-это полная чушь!!!Военный украинской армии в посадках лежат мертвый сотнями а может и тысячами и нет кому дела до них!!На Юго-Востоке воюют ребята со своего района все военнослужащие украинской армии это знают!А то что СМИ настроивает весь народ против РОССИИ так это ненормально!!!Чтобы узнать всю информацию о дйствиях и кто там воюет на стороне ополченцев или так называемых террористов зайдите в соц сети и напишите любому жителю Донецкой или Луганской областях и они Вам лично скажут какие СМИ врут а какие нет!!!!!!
Відповісти
2014.08.19 21:54 -
Григорій Шитюк (8)
0 0
Александр Сергеевич, миленький... проспитесь, а лучше выключите зомбоящик с Кремль-ТВ!
это ведь интернет, дорогой - здесь за такую х...йню могут и послать...
на украинцев эта лапша уже не действует. мне Вам прикажете верить или хлопцам, которые на пару суток домой приезжают, родных повидать...? в Украине и без Ваштх поучений все знают какие СМИ врут, да во всём мире уже знают, и сыты этой ложью!
Відповісти
2014.08.20 23:22 -
Василь Федоренко (13)
0 0
Не звертайте уваги на кацапуру ! Це не просто цапи а з пятаком та кисточкою !
Хай собі поносить на путлерівському горшку та бражку посмоктує !
Ці потвори , всього лише помилки при народженні !
Імперія пекла завжди буде тліти , але їй нас Русичів не перемогти ! Ні тоді , ні в цей час , ні в майбутньому !
Вони вже кичились на ринзі і що ? В житті ще гірше . Війни всі розпочинали , а потім допомоги просили у тих проти кого раніше пер... ! Самі ні одного бою не виграли , а не то що війну !
Такі собі задирачки пянички , бо в черепі брага калатається !
Я їм пояснюю так щоб вони , ці дикуни середньовіччя не сильно напружувались , бо штанці їхні не втримають їхньої "енергії" !
Кого ці мерзоти хочуть налякати ?
Вони тільки і можуть дерти шкури , різати горла дітям, старим ,калікам , гвалтувати жінок , грабувати і красти , колотись та бухати , а щодо військової доблесті чи честі то у демонів їх немає !!!
Відповісти
2014.07.28 13:02 -
Filon (5)
2 0
Попередив колег по парламенту) якось дивно. Вже всі і самі повинні були зрозуміти, що жартувати досить
Відповісти
2014.07.28 09:47 -
Спостерігач (4)
3 0
Слушне зауваження щодо жартів. Хоча в даний період взагалі краще не жартувати з народом
Відповісти
2014.07.27 12:04 -
Григорій Шитюк (3)
0 0
м-мда... правильно в пинципе сказано. правильные слова Виталий Станиславович говорит... и по телику показали, и в газетках написали - всё правильно, на словах. а на деле? в парламенте провалено выделение средств на финансирование армии - вот вам хлопчики, бронежелеты, и питание, и денежное довольствие!
а о том, чтобы этих дармоедов отправить в зону боевых действий - тоже правильно. только для этого супер-дупер законы принимать не надо... вон, Ярош, Ляшко воюют и не трындят. лучше бы наши избраннички без лишнего шума зарплату свою месячную перечислили на поддержание боеспособности армии - были бы бойцам и бронники, и медикаменты. думаю люди там не бедные собрались - могут себе позволить.
Відповісти
2014.08.20 22:42 -
Наливайко (12)
0 0
Ой, ляшко воює, Він собі робить рекламну компанію. Подивіться в яких костюмчиках він там випендрюється. Точно в таких в яких сидить на засіданнях ВР. Дуже я розчарувався ляшком, одна балаканина.
Відповісти
2014.07.27 11:10 -
володимир (2)
1 -2
Журавель СУКА продожна !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
2014.07.26 23:44 -
робер артуа (1)
3 -1
Що зробив Журавський під час свого депутатства , щоб не поставити українську армію на коліна???
І хто викладує такі статті???
Відповісти
2014.08.20 23:26 -
Василь Федоренко (14)
0 0
Не ясно хто викладує тут і в "МН" такі матеріали? !
Не потрібно прикидатись !
Кодло вже зібралось і розподілили хто куди піде , чи кому лизати буде !
Відповісти
2014.08.20 22:37 -
Наливайко (11)
0 0
А ви не знаєте ? Продажні ....... яким журавло платить.
Відповісти