Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

6.04.2014
Малин

Порошенко їде до Малина!


11 квітня (п’ятниця) о 10 год. в Районному будинку культури відбудеться зустріч кандидата на пост президента України Петра Олексійовича Порошенка із жителями Малинщини.

Звертаємо вашу увагу, що ви можете прийняти участь в опитуванні на нашому сайті, щодо пари кандидатів, які пройдуть в другий тур президентських виборів (див. в правій колонці)


 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.04.06 22:44 -
Володимир Нечипоренко (10)
0 0
Александр Сергеевич, те що ви не місцевий і так зрозуміло. Ящо не секрет, фізично де знаходитесь? І що вас зацікавило на такому суто регіональному сайті?
Відповісти
2014.04.24 02:20 -
Александр Сергеевич (15)
0 0
Уважаемый Владимир,а Вы уверены в Порошенко ,что при нем жизнь станет лучше?Или Вам нравится жить на поводу у США!!!СШа решило поставить своего президента вот и он буде президентом!!А ничего на Украине не изменится,хотя войска НАТО будут там!!!А чушь которую Вам СМИ показывает ежедневно на всех каналах о том что РОССИЯ нападет на страну и какая РОССИЯ плохая и ПУТИН агрессор,просто стыдно за народ который повелся на это все!!!!То что КРЫМ перешел РОССИИ так это и есть самая настоящая демократия(лично 97% населения Крыма захотели в Россию).Я не против Украины я только ЗА ,за то чтобы была ВЕЛИКАЯ РУСЬ в составе всех стран бывшего Советского союза!!!!Порошенко,Яценюк,Тимошенко,Кличко,Ляшко -это все одна ШАРАШКИНА контора!!!Почему-то все они только Россию гнобят и утверждают что Россия во всем виновата и сейчас когда на ЮГО-Востоке страны люди митингуют и хотят своей Республики!!!Молодежь настроили против братского народа и всех купили на Украине америкосы!!!!
Відповісти
2014.04.24 10:23 -
Василь Федоренко (18)
1 0
Одна Контора це ти москалик , а ми є нація незалежної від вас по перше дикунів європейської за територією , історією , духом і демократичністю держави.
Нація яка має корені ще з Трипіляя і Київської Русі , що не скажеш про вас гибридів без коренів . Азіатських колись дикунів яких історія називає московським ігом , болотом , ханством а правдивіше Хамством.
По друге - ми не сунем носа у задній прохід сусіду занюхуючи якість калу і вимагаємо такий яким нам до вподоби як робите це ви . Як і ваші пращури з різними Єрмаками не дбали про вирощення,виготовлення , створення і т.д. свого , а тільки грабували , нищили і загарбували чуже,сусідське так і ви .
Це ваша демонічна сутність "духовної" Тартари !
На даний момент ви ще навіть більш дияволічні і загрозливіші для світових націй ніж сионізм та фашизм єврея Адольфа.
Найбільше ваші масонські царі бояться пробудження тої частини Росії яка спить під пропагандистським снодійним сліпоти , німоти та глухоти.
Війни в повному розумінні немає , а є Театр двух Ідіотів для залякування та відволікання від вимог Євромайдану , від одуження України її тверезого шляху до рівню цивілізованих країн.
Наших політичних шахраїв , які ті самі , то при владі то в "резерві" теж не влаштовує Активність народу у намаганні вилізти з цього азіатського бандитського гетто . В Росії Путлера ще більше !
Хай би вже реалізовував свою ідею власного другого мавзолею ( це ваша азіатська фішка).
Інакше він сам не тільки не відновить імперію , а і розвалить її остаточно.
Його КДБіське керування державою і цервою всі ж бачать.
Кедебіська фінасова корпорація імперського розмаху з "релілігійною" обманкою Московський патріархат займається тою ж загарабницькою ,паразитуючою , окупаційною діяльністю що і патрон Ліліпутлер.
В цьогму кінець Російського зброду який незалежно від раси називає чомусь себе "рускімі".Чому ти у вивернутих штанах ? Боїшся доховної протидії ? Це ж не Порч і не Зглаз , а правда проти брехні і підлості !
Спочатку Ім`я а потім Огли . Ти що азіате забув.
Хочеш ніби заховатись під іменем вашого неруського , мулата Пушкіна ?
Носитесь з ним як з іконою а у самих то славянського (любите це слово) повний Нуль ?!
Екзорцизм потрібен всім дикунам Рашен та її релігійній бісовській , чорно рясній корпорації.
Чому Ісус і його учні не носили чорного одягу ?
Чому Московські попи носять одяг смерті , праху Темряви ? Бо ви була і є пекельна ТАРТАРАРА !
Не коментуй з вигрібної ями зверхньо , краще читай ваші ідіотські казки де дурість розум перемагає . Це ваше ! Ваш принцип формування свідомості яку вже не змінити !
Відповісти
2014.04.29 23:59 -
Александр Сергеевич (20)
0 0
Стыдно за Вас ребята украинца!!!Никто не против Вас никогда не был!!!Просто откройте глаза и посмотрите куда катытся Ваша страна и все куплено на Украине США!!!!ВОт с ними и будете гнить!!!США страна с самыми большими долгами в мире!!!!!!!!!!!
Відповісти
2014.05.01 09:53 -
Василь Федоренко (22)
0 0
Наша страна такая ж корупционная как ваша .
Просто наш свободолюбивый народ сопротивляется и не хочет ни своего Путлера , ни нормальной жизни только в трёх городах как у вас , а хочет жить без корупции и с справедливостью в демократической европейськой стране где права и интересы людей выше маниакальных болезней правителей !
Вы зомбированные дикари з водкой и ножом в руках и не больше !
Иго есть иго !!!
Відповісти
2014.04.30 11:06 -
Григорій Шитюк (21)
0 0
так стыдно стало, что не задумываясь Крым оттяпали... за восточные области взялись!
побыстрее бы уже китайцы Сибирь захватили - чтобы у Путлера другие проблемы появились... а мы в Украине сами разберёися!
это для нас, украинцев даже не стыдно (такое читать и слышать из ваших уст) а противно!
Відповісти
2014.04.24 08:24 -
Володимир Нечипоренко (17)
1 0
Повторюсь:
"Александр Сергеевич, те що ви не місцевий і так зрозуміло. Ящо не секрет, фізично де знаходитесь? І що вас зацікавило на такому суто регіональному сайті?"
Дасте відповідь на запитання і буде зрозуміла ваша риторика. В будьякому випадку маєте право на свою точку зору, хоч для мене вона неприйнятна.
Відповісти
2014.04.24 07:20 -
Малинський (16)
0 0
Я тоже за Русь, но с центром в Киеве. Мы сможем договориться. Нужно поставить историю на свое место. Да сегодня мы живем в отличии от Сергея Александровича в мире когда Порошенко станет не царем, а временным представителем страны, который может расказать твоим друзьям из златоверхой политику своей страны, а не лобировать чужую, что делели больше 20 лет. Сударь-вы живете в прошлом веке, Украина реально продвинулась вперед, вот в чем наши разбежности, поэтому если с центром в Киеве-можно обговорить, и всем будет хорошо:-)
Відповісти
2014.04.06 23:15 -
Малинський (11)
0 0
спам какойто, кто вам не дает? Идите в президенты. Кто за кого захочет-за того и будет голосовать. Голосуйте за Добкина, в чем ворос
Відповісти
2014.04.06 22:25 -
Александр Сергеевич (9)
0 -2
Пусть приедит на восток Украины и услышит о себе много хорошего!!!СМИ в стране хорошо работает,не могу понять а где демократия и свобода слова о которой так говорят все кто рвутся в президенты??Люди бояться всего на Украине!!!!
Відповісти
2014.04.07 10:37 -
робер артуа (13)
1 0
По перше - дуже добре, що Порошенко приїде в Малин , є надія що діалог відбудеться.
По друге- демократия , це в тому числі і те , що Ви можете розмовляти спокійно на російській мові і Вам за це нічого не зроблять в Україні.
І останнє , якщо б люди боялися всього то не вийшли б на протести , які в кінцевому вигляді зможуть принести стабільність і процвітання в нашій країні ( і в цьому повинні бути зацікавлені і Ви в тому числі , Сегрійович Олександр)
Відповісти
2014.04.06 22:23 -
Александр Сергеевич (8)
0 -1
честных в Верховной РАДЕ нет!!Что-то эти честные не могут никак навести порядок в стране!!!
Відповісти
2014.04.24 10:25 -
Василь Федоренко (19)
0 0
А тебе хіба хвилює Хохляндія , ну не сміши ? Чемодан і в свою вигрібну яму !
Відповісти
2014.04.06 23:18 -
Малинський (12)
0 0
А вы чесный человек? Тогда скажите, вам заплатили?Или убедите-за кого голосовать?
Відповісти
2014.04.06 22:22 -
Александр Сергеевич (7)
0 -1
Порошенко шавка Ющенко был все годы,а теперь в президенты хочет попасть!Непонятно его политика вообще,одним очко на два базара!!!!!
Відповісти
2014.04.06 16:54 -
Володимир Нечипоренко (3)
0 0
Цікаво про Порошенка http://forbes.ua/magazine/forbes/1350288-chto-postroil-poroshenko
Відповісти
2014.04.08 02:50 -
ru08ru (14)
0 0
На мою думку не досить збалансована інформація. Для прикладу - ні слова за співпрацю з ПР, 5 канал.
Відповісти
2014.04.06 18:29 -
Малинський (4)
0 0
тай що
Відповісти
2014.04.06 18:33 -
Володимир Нечипоренко (5)
0 0
Що саме "тай що"?
Відповісти
2014.04.06 21:19 -
Малинський (6)
0 0
що нового, так це бізнесмен, знає як з гривні зробити євро, доволі відкрита і чесна людина
Відповісти
2014.04.06 16:11 -
Малинський (2)
0 0
Малинчани завжди підтримували опозицію, тому й крім обіцянок та невиконаних справ перепадали в основному дірки від бубликів. Зомбоящик зробив свою справу. Тепер Тимошенко трохи не попереду, буде логічно голосувати за рейтингового кандидата продемокрачних європейських і чесних впроваджень- мабуть все таки ЗА Порошенко?
Відповісти
2014.04.06 15:56 -
Малинський (1)
0 0
Нарешті згадали про це далеке містечко, що під Києвом. Петро Олексійович не забудьте про Малин пысля виборів. Без допомоги з центра так і будемо в болоті.
Відповісти