Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

5.11.2013
Малин

«Сила людей» про малинськоу громаду: «Якщо у Малині такий мер, то нема у вас ніякої опозиції»


Станом комунальної сфери Малина і розмірами тарифів на комунальні послуги були шоковані гості із «Сили людей», які прибули минулого понеділка у Малин з Житомира, Києва, Овруча.

Вів збори голова міського відділення ВО ветеранів Олександр Грищенко. На зустріч із «Силою людей» прийшли двоє депутатів міської ради, голова міського осередку УНА УНСО Олексій Семенів, представник виконавчого комітету міської ради, малинчани, небайдужі до життя міста.

На початку зустрічі «Сила людей» презентувала себе, акцентуючи, що лише організована громада може відстоювати свої права. Після цього розмова перейшла в потік проблем малинської громади.

Депутат Житомирської обласної ради житомирянин Дмитро Кропачов повідомив, що нині займається судовою тяжбою проти житомирського виконавчого комітету — щодо зниження необґрунтовано високих тарифів на комунальні послуги.

«Якби в Малині були такі низькі тарифи, проти яких ви судитесь, ми б владу носили на руках» — зауважив хтось із присутніх малинчан.

Далі малинчани стали показувати гостям теки документів із матеріалами про діяльність малинських комунальників та виконавчого комітету. Гості не йняли віри: як можна роками жити в такому безладі і нічого не робити?

- Найвищі в Україні тарифи — це привід, щоб до вас приїхали знімальні групи зі всієї України і наголос поширили інформацію про це беззаконня, — зауважив експерт Київського інституту політики Олександр Солонтай і продовжив:

— Що це за мерія, яка роками ігнорує рішення обласних судів? Якщо у Малині такий мер, то нема у вас ніякої опозиції. Не чекайте на гетьмана з булавою, а дійте самі. Громаді треба організуватись, ходити на кожну сесію, писати список депутатів, які приходять на засідання, як вони голосують і питати в них потім про роботу чи бездіяльність — для цього їх обирали.

Після гарячих дискусій у Малині «Сила людей» поїхала в Радомишль. Наступний візит запланували за тиждень-два — за цей час вивчать тему малинських тарифів і спільно з нашою громадою приступлять до конкретних дій. Гості поїхали, а малинчани ще довго обговорювали зустріч: можливо, нові віяння змінять напрямок вітру бездіяльності у Малині, як не як — це місто обласного значення.

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2013.11.14 19:44 -
Василь Федоренко (139)
0 -1
Цікаво яким це заклинанням на Малин Грищенко наслав цю нечисту "силу" ?
Відповісти
2013.11.13 17:45 -
Василь Федоренко (115)
0 -2
Ваш ідіотизм і егоїзм мені набрид . ВСЕ !!!
Відповісти
2013.11.13 15:28 -
Юрко (103)
3 0
Щось незрозуміле. Василь Михайлович, Ви підтримуєте комунара Стельмаха?
Відповісти
2013.11.13 17:09 -
Василь Федоренко (108)
1 -2
Ви Юрко від якого літаргічного сну проснулись ?
В чому моя підтримка ?
В тому що я не підтримую Кропачова у тому що у Малині немає опозиції.
Що я дурень , опозиційність якого тільки у віршах до "вождя" Тягнибока . вимогах демонтажу Лєніна і участі у 30 тисячному "шоу" -марші УПА на Покрову ?
Мені з манкуртами не по дорозі !
Чи в тому що Дмитра вся моя життєва діяльність це не пусте і не потрібне ?
Я на відміну від вас не був ні комсомольцем ні комуністом , взагалі ліваком чи ліберастом !
При чому до нашої політдискусії з неопозиціонером Кропачовим.
Якщо ти Юрко Градовський то і ти при чому до наших Малинських справ. Розберись в своїх !
Відповісти
2013.11.13 17:47 -
Юрко (116)
3 0
Та ні. В тому, що Ви накидаєтесь на будь кого, хто "заходить" у "ваші" малинські "опозиційні" володіння. Зокрема на тих, хто має спільну мету - подолати панування ПР. Але ж так вигідніше - весь час бути опозиціонером, а комунар Стельмах собі сміється у вуса і далі керує на власний розсуд. Чи не Ви постійно писали про проблему надвисоких малинських тарифів? Можливо, спільними зусиллями її варто зрушити з місця? Чи вигідніше просто писати про погану владу?
Відповісти
2013.11.14 01:15 -
Василь Федоренко (121)
0 -3
Я не просто пишу . Ми реальними справами займа'мось . Це у вас одні понти !
А щодо боротьби за пониження тарифів , то цю нішу безрезультатно років 10 займає Грищенко і приступи злості у нього наступають коли за цю "боротьбу" не він "відповідає" !
Вам до нього !
Ще раз нагадую що нам потрібні бюджетні вливання на заміну 60 річної ржавої 52 кілометрової водо і каналізаційної мережі . Є небезпека екологічного місцевого вибуху а грошей Малину не тільки не дають , а навпаки мільйонами забирають на Житомирський трамвайно-тролейбусний парк.
Хай би обласний глобаліст Дмитро Кропачов реальною справою допоміг Малину як облдепутат а не розповідав солідним людям дитячі казки Діда Панаса 1
Відповісти
2013.11.14 11:29 -
Юрко (126)
1 0
От Ви би й налагодили розмову про це з Дмитром замість бігом сваритися на підтримку Стельмаха. Та й трамвайні субвенції не можна використовувати на водогони. А водогони гнилі скрізь, це правда. І ніхто зараз добровільно не дасть грошей на їх повну заміну. Що Ви реально в цій справі зробили? Чи лише понти?
Відповісти
2013.11.15 00:32 -
Василь Федоренко (151)
0 -1
Дмитро для мене засланий рейд козачок.
Мені такі "колєги" непотрібні .
Таких в житті сотнями набачився !
Як говорив мені мій покийним знайомий , командарм УПА Василь Кук на з`їзді УКРП у 1994 році "Не пригрівай біля себе навіть гарну і неотруйну змію , бо всерівно вкусить!"
Я його тоді недослухався а потрібно було !
Відповісти
2013.11.14 19:48 -
Василь Федоренко (142)
0 -1
Ні слова на користь міської влади чи активу "поважних сімей" (мафії) в моєму житті не було і малинчани це знають . Ваша думка це лише ваша думка !
Як завжди все безпідставно і далеко від реалій !
Відповісти
2013.11.14 19:51 -
Юрко (145)
1 0
То чого сперечатися? Якщо зможе "Сила людей" зрушити питання - хай роблять. Чого протестувати?
Відповісти
2013.11.15 12:31 -
Василь Федоренко (154)
0 -1
Це не протест а опір Остапам і Хитрим Лисам .
Відповісти
2013.11.15 12:29 -
Василь Федоренко (153)
0 -1
Не смішить що вони зрушать ! Вони на порозі через гівно переступлять а не приберуть бо їх клінічна парафія тільки поради та оцінки чиєїсь діяльності . Пусті самозакохані , на себе працюючі люди !
Відповісти
2013.11.15 14:12 -
Юрко (155)
0 0
Я так не думаю. Якщо є сили, які йдуть в одному фарватері, то чому б не координувати зусилля?
Відповісти
2013.11.13 13:45 -
Василь Федоренко (96)
0 -2
Ти спочатку з горшка злізь і назвись . Чи як в яслах і батьки не навчили то так з горшка не можеш злізти . Бо твої "думки" це розумові фекалії.
Відповісти
2013.11.12 23:27 -
Василь Федоренко (88)
0 -2
На сьогодні достатньо !
Відповісти
2013.11.13 08:59 -
dumayu (95)
2 0
Пане Василь, ви б собі автар додали чи реальне фото. А то ви вже зіркою стали на цьому сайті, по аватару легше було б знаходити ваші відповіді, а то кропачов і сірий дядько
Відповісти
2013.11.13 00:28 -
Дмитро Кропачов (92)
2 0
Спеціально для вас Василь доповнив звіт розділом фотозвіти, щоб коротко показати що взимку обігрівав!!! Нажаль немає часу, робити більш ширше, але показати що працюю в мажоритарному окрузі думаю достатньо.

А перед тим як мене звинувачувати ще раз прошу вас показати звіт про свою діяльність, створюйте блог та звітуйтесь це нормальна практика.

Я би так порадив кожному депутату робити. З дітьми клуб, я так розумію то була ваша робота, а не громадська діяльність. Покажіть зараз ви, що ви не язиком працюєте!

Надобраніч всім малинчанам читачам та активним коментаторам! :-)
Відповісти
2013.11.13 17:11 -
Василь Федоренко (109)
0 -3
Дмитре повчай своїх дітей ! У мене власна і не дурніша голова !
Відповісти
2013.11.13 14:30 -
Василь Федоренко (101)
0 -2
У мене десятки тисяч фото по моїй діяльності . Мені що тобі їх виставляти ?
Видно що ще ти не дозрів до політичного , морального і суспільно корисного повноліття.
Відповісти
2013.11.13 16:28 -
Дмитро Кропачов (105)
2 0
Не мені, а малинчанам! Вони будуть робити оцінку вашої діяльності!
Відповісти
2013.11.12 22:12 -
Василь Федоренко (73)
0 -2
Краще Дмитро займись селами свого округу !
Ось там дай тобі Бог допомогає допомагати нещасним людям у вмираючих селах !
Відповісти
2013.11.12 22:53 -
Дмитро Кропачов (80)
2 0
Я ними завжди займаюсь.
Ось завтра поїду та після завтра там буду та 21-ого там буду...
Мені також міський голова Житомира від Партії Регіонів говорив, щоб я районом Червоноармійським займався, нажаль голова Червоноармійської РДА так сказати не може, а то теж би відправив...
Стандратна фраза коли когось дратує моя активність.
Це так смішно звучить, як би депутата малинської міської ради відправили би займатись вулицею де його обрали, коли розглядалось би питання міста.
Відповісти
2013.11.12 23:32 -
Кіт Мармиза (89)
1 0
От до чого ж, котику, мені понравилось. Депутата та з лопатой відправити на його вулицю.!!!!
Прогрейдерував три метри дороги, а його питають "Будеш депутатом?", а він БУДУ! Ну греби... і так далі, аж поки доладні депутати не залишаться, а пагані не повтекають. Ото був би КАСТІНГ, с бальшой букви (так і написав)
Відповісти
2013.11.12 23:25 -
Василь Федоренко (87)
0 -2
Це зовсім не смішно для виборців округу ! Тобто навіть сорому немає що тих їх надії викинув у нужник .
Мажоритарник відповідає тільки за свій округ інакше віддай мандат тій людині яка не буде влітку працювати язиком аби не спарився , взимку - аби не змерз а буде насправді реально працювати на виборців свого округу !
Відповісти
2013.11.13 00:25 -
Дмитро Кропачов (91)
2 0
Спеціально для вас Василь доповнив у звіті фотозвіти щоб коротко показати що взимку обігрівав!!! Нажаль немає часу, робити більш ширше, але показати що працюю в мажоритарному окрузі думаю достатньо. А перед тим як мене звинувачувати ще раз прошу мені показати звіт про свою діяльність, створюйте блог та звітуйтесь це нормальна практика.
Я би так порадив кожному депутату робити. З дітьми клуб, я так розумію то була ваша робота, а не громадська діяльність. Покажіть зараз ви, що ви не язиком працюєте!
Відповісти
2013.11.13 15:00 -
Василь Федоренко (102)
0 -2
мій клуб це громадська організація у якій місячна винагорда була 130 грн. , які я витрачав на організацію. Перші 10 років я працював на громадській основі бо працював у правоохоронних органах . Коли радянська влада дозволила займатись з дітьми карате я покинув ОВС.навіть при тій системі і будучи антикомуністом я мав клуб "Феміда"(богиня правосуддя і справедливості ) які у вільний час займались правопорядком. В 1990 р. - один із засновників ГО "НароднийРух України" . Заснував і був керівником місцевих організацій УКРП,УРП"Собор", ГО "Громадський контроль , заснував громаду УАПЦ та УПЦ КП , був трьох скликань депутатом , кандидатом на посаду представника Президента (Кравчука), кандидатом на посади районного і міського голови ,кандидатом у народні депутати України у 1994 році , створив міську "свобода" маю найвищу партійну нагороду і безліч досвіду у виборчій , депутатській , релігійній , суспільній , політичній , спортивній діяльності.
Є ініціаторром різних зверненень ,акцій , слухань ,маю багато проектів які навіть зареєстровані у МФ "Відродження" , ПАУСІ (Польща Америка Україна Ініціатива) , Канадському фонді співробітництва , є головою обласної спортивної організації та головою всеукраїнської ГО. Щоб описати все книги замало.
Запевняю що для тільки читання "звітів" про мою багаторічну діяльність тобі і тиждень буде замало .
Щоб ти не вважав це вигадкою як один тут математик з коментарями і підрахунками то придбай науково інформаційне видання доктора історичних наук ,професора Київського НЕУ ім. В.Гетьмана "Малин малий енциклопедичний словник" Студінського Володимира Аркадійовича. Можеш ознайомитись в обласній бібліотеці.
Але своїми фото тішся сам !
Відповісти
2013.11.13 16:39 -
Дмитро Кропачов (106)
1 0
мда... багато ви партій змінили.. та ще виявилось, що гранти ви отримували, а не я... хоча не важаю отримання гранту поганим... я не знаю чого ви домагаєтесь, коли ви не обгрунтовано критикуєте опозиційного депутата обласної ради... у вас є кого критикувати... Міський голова...
Ось він заяву зробив, можете його покритикувати... Я думаю у вас повинно бути за що його критикувати як у справжнього націоналіста.... а поки ви своїми діями продовжуєте дискридитацію опозиції в Малині...
Відповісти
2013.11.13 17:27 -
Василь Федоренко (111)
0 -2
Проекти зареєстровані але Гранти не отримані .
Патрійні організації я створював тільки праві !
Коли обласна УКРП влилась в УРП "Собор" то я не змінював партію та коли Матвієнко ліквідував обласну організацію то я вступив по запрошенню до "Свободи" яка блище моєму світогляду . Мені що потрібно було сидіти на печі ?
І ніколи не був кар`єристом !
В своєму житті ні з УКРП ні з УРП "Собор" не виходив ще й квитки збережені . на рішення по реорганізації чи ліквідації вищестоячого керівництва я впливу не мав .
Так що промашка у вас шановний !
Я не ви зрадники та тушки !
Відповісти
2013.11.12 22:10 -
Василь Федоренко (72)
0 -2
Не існує в державі Україна такого об`єднання чи партії . Зверніться на сайти МінЮсту і все зрозумієте ! Вас мало ошукували і брехали ?
Відповісти
2013.11.12 22:46 -
Дмитро Кропачов (77)
2 0
Зареєстрована, тільки поки як Громадська Організація "СИЛА ЛЮДЕЙ".
Відповісти
2013.11.12 23:18 -
Василь Федоренко (86)
1 -1
так яким органом зареєстрована не політична а громадська організація яку офіційно рекламуєте як політичну ?
Відповісти
2013.11.13 00:47 -
Дмитро Кропачов (93)
2 0
Орган: Управління державної реєстрації м. Київ

Можете на сайті податкової навіть перевірити що ми існуємо:
http://minrd.gov.ua/businesspartner

код ЕДРПОУ: 38669473

ГО "СИЛА ЛЮДЕЙ"
Відповісти
2013.11.13 14:27 -
Василь Федоренко (100)
0 -2
Нацьому сайті МінДоходів ізборів на сторінці "ДІЗНАЙСЯ БІЛЬШЕ ПРО СВОГО БІЗНЕС-ПАРТНЕРА" такої інформації немає !
Відповісти
2013.11.13 14:16 -
Василь Федоренко (99)
0 -2
ГО а не політичне об`єднання . Чому офіційно брешете ?
Відповідно законодавства вас повинно було реєструвати Міністерство юстиції , бо у Малині є теж громадська організація клуб "Тріумф" який не створений федераціями , асоціацями, спілками ,союзами та не зареєстрований згідно законодавства управлінням юстиції , а зареєстрований рішенням міськвиконкому в рамках радянського законодавства на приватних осіб для неоподаткованої підприємницької діяльності .
Яке управління юстиції ? Де на якому сайті є підтвердження хоча б якоїсь вашої міської реєстрації ?
Відповісти
2013.11.13 16:45 -
Дмитро Кропачов (107)
2 0
Пояснюю навіть не вам, а читачам. Політичне об'єднання це як раз правда, іноді створюють ГО та брешуть, що не хочуть перетворитись у партію. Партією ми називати себе не можемо тому що не зареєстровані. А об'єднати громаду знизу до гори для створення політичної партії саме є наша мета тому називаємось - політичним об'єднанням СИЛА ЛЮДЕЙ.
Відповісти
2013.11.12 20:50 -
Василь Федоренко (69)
0 -2
Вибачаюсь що трохи можливо призвіще не так подаю ! Звідки воно та що означає !
Від слова крот чи укроп і так далі !
Відповісти
2013.11.12 21:16 -
Дмитро Кропачов (71)
2 0
Доросла людина....))))
Відповісти
2013.11.12 20:47 -
Василь Федоренко (68)
0 -2
Не може бути опитання по незаконній (незареєстрованій) не існуючій партії .
Хай ця група поїде у виборчий червоноармійський округ і прозвітує про виконання в тих селах обіцянок Корпачова , ане їздять з обіцянками по районам де їх ще не знають . та влазять з коментами і вказівками . Це гидко !
Дмитре в своєму окрузі вже поборов молочну мафію , а використовуючи людську безвихідь грабує людей ? Може налагодив з тими дальніми селами безперебойні пасажирські сполучення , вирішив питання злиднів , алкоголізації , зайнятості селян твого округу.
Є маса там проблем з якими ти своїх виборців залишив .
Досить виставляти себе в ролі Конфуція чи хоча б Сковороди чи Пантелеймона Куліша.
На скільки не помиляюсь ти був медиком . ФАПи там діють ?
Ми можемо зібрати про твою депутатську діяльність на твоєму окрузі і вдогонку за тобою відправляти .
На Житомирщині , в містах , районах і селах є маса і без тебе достойних людей яких ти об....
Подумай ! Не раджу гі... кидатись на обласних депутатів від Малина бо сам у яму з г... потрапиш !
Відповісти
2013.11.12 21:09 -
Дмитро Кропачов (70)
2 0
1. Це не партія СИЛА ЛЮДЕЙ, це політичне об'єднання. Немає зовсім мети створити 201 партію 10 чоловік, тому зараз це політичне об'єднання, а якщо пройде та коли пройде процес розбудови буде зареєстрована тоді партія. На сайті можна бачити як створюються по всій Україні первинні осередки, ми не приховуємо навіть їх керівників, всі бажаючі можуть подивитись. Повністю прозорий процес.

2. Я не чарівник та не кажу що я ідеальний, я написав що зробив за пів року. Я багато зробив зі своєї програми та ще багато зроблю. Зараз боремось з головою РДА, який повинене бути давно звільнений та який не вирішує проблеми громади. Ось в четвер їду в район. Постійно приймаю людей та вирішую їх проблеми, якщо можу вирішити якщо ні то так й кажу.

3. Я зовсім не медик, помиляєтесь, це конкурент був на виборах від Партії Регіонів головний лікар дитячої обласної лікарні в с. Станишівка. ФАПи діють але ви повинні знати, що зараз діє медична реформа та для запобігання не обачної ліквідації комунальних закладів охорони здоров'я розробив проект рішення та подав на сесію обласної ради.

4. Звісно є маса достойних людей.

5. Я взагалі не знайомий з депутатими обласними від Малина та не на кого не кидаюсь.
Відповісти
2013.11.14 19:51 -
Василь Федоренко (144)
0 -1
Політичне об`єднання - це об`єднання політичних партій . Не морочи дурницями людям голови !
Відповісти
2013.11.12 23:11 -
Василь Федоренко (84)
0 -2
Проти Червоноармійського голови - корупціонера не тільки Дмитро Корпачов . Можливо тільки ти ?
Коли будуть результати справи а не оголошення проектів (обіцянок) ?
Відповісти
2013.11.13 00:54 -
Дмитро Кропачов (94)
2 0
Звісно не тільки я займався, ще Градовський Юрко, якого не знаю з яких підстав Свобода виключила з своїх лав, досить ідейна людини, я його дуже поважаю!

Вже ваша черга розказати навіть про свої починання я вже мовчу про результати...)))
Відповісти
2013.11.13 14:06 -
Василь Федоренко (98)
0 -2
У тебе на окрузі орудує Карпінський а ти замість того щоб довести справу до його звільнення і кримінального покарання чомусь почав літати по районам . Боїшся його! Якщо ні то дай по фейсу і тоді хоч трохи люди тобою зацікавляться . Адже це теж піар ! Боїшся !!!
Може після твоїх "рейдів" по опозиціям районів області і тут з`являться Карпінські.
Пасивність до інфекційної хвороби тягне за собою епідемію.
Відповісти
2013.11.13 13:55 -
Василь Федоренко (97)
0 -2
По амбітності з Градовським ви близнюки .
Так був активним борцем зі своїми однопартійцями . В солідному віці , а не зрозуміло звідки
у нас пару років тому з`явився !
Коли знищили націоналістичний скпад обласної Свободи і не заслужено з керівництва поперли Коцюбинського то тебе чути не було . Коли поперли новоспеченого Юрка то тебе це заділо .
Симпатизуєш таким блискавичним . У блискавки сильна але по часу дуже обмежена дія !
Тому піар (самозвеличення без суттєвих справ) є твоєю Стихією !
Відповісти
2013.11.13 15:35 -
Юрко (104)
2 0
Ну, Василь Михайлович, чим же я Вам не догодив? Хіба не допомагав боронитися від нападок місцевого БЮТу? Зажди характеризую Вас як націоналіста, рішучого опозиціонера, не дивлячись ні на що. І я не з'явився у Вас і не зник нікуди - просто на відміну від декого не бігаю по різних партіях - вистачає громадської діяльности.
Відповісти
2013.11.13 17:43 -
Василь Федоренко (114)
0 -1
Я все життя створював і керував громадськими організаціями , займався невдячною громадською діяльністю і ніколи після року діяльності чи навіть 38 - ми себе так не самозвеличував як ви .
Відповісти
2013.11.13 17:30 -
Василь Федоренко (112)
0 -1
А де ж ти дівся ? Ти в "Свободі" обласній був всього пару років і то при керівництві .
То це хто де бігає ! Навчись краще матами не посилати тоді коли тобі пишуть спокійне просто інформаційне повідомлення !
Відповісти
2013.11.13 17:52 -
Юрко (117)
1 0
Ну так, три роки. Останній рік заступником ОО. Цього мені вистачило, щоб зрозуміти справжню сутність всих політичних партій і більше не вступати до жодної.
Відповісти
2013.11.14 12:15 -
Василь Федоренко (131)
0 -1
В 2010 році і 2013 році ти не член "Свободи" то які три роки Архимед !
Відповісти
2013.11.14 12:20 -
Юрко (133)
1 0
Прийнятий 27 лютого 2010-го, виключений Політрадою без пояснення та надання рішення 7 березня 2013 р. То скільки років?
Відповісти
2013.11.14 19:42 -
Василь Федоренко (138)
0 -1
Спитати потрібно у Руслана Коцюбинського чи був у нього у організації коли він був головою ЖОО такий Градовський , бо я тоді ніде і в очі його не бачив до березня 2011 року.
Відповісти
2013.11.14 19:45 -
Юрко (140)
1 0
Руслан вже не був головою - якраз на тій конференції Кізіна представляли. 27 лютого 2010 року.
Відповісти
2013.11.15 00:26 -
Василь Федоренко (149)
0 -1
Тобі ще не набридло ? Як можна через власне самолюбство , шкодування себе обсирати націоналістичну силу і ідею за які "при посаді" на словах брехливих обіцяв покласти життя .
В часи ОУН - УПА тобі цього б Не вибачили .
Ти так свободівцям розвішуєш ярлики агентів СБУ , як нібито самі СБУшники тобі здають інфу.
Більше того що ти сам то і є їх сексотом . Проаналізують свої "активні" антисвободівські "вчинки".
Відповісти
2013.11.15 00:32 -
Юрко (150)
0 0
Ну звісно, так і є.
Відповісти
2013.11.14 01:25 -
Василь Федоренко (125)
0 -1
Що ж ти робиш поряд з політиком Кропачовим ?
Відповісти
2013.11.14 11:31 -
Юрко (127)
1 0
А де Ви мене поряд бачили?????)))
Відповісти
2013.11.14 12:16 -
Василь Федоренко (132)
0 -1
Навіть тут ти з ним . Чи як ?
Відповісти
2013.11.14 12:23 -
Юрко (134)
1 0
Чому я з ним? Я проти регіонів та комунарів. І дивно, що Ви стали на захист комуняки Стельмаха. Їх поява в Малині не сподобалась двом особам: Стельмаху та Федоренку.
Відповісти
2013.11.14 19:38 -
Василь Федоренко (137)
0 -1
Ти ж друкував що з Кропачовим і поряд не стояв ?
Я такий комуняка як ти Марсіанин !
Відповісти
2013.11.14 19:47 -
Юрко (141)
1 0
А де я поряд з Кропачовим? Був на презентації в Житомирі, але не долучився до організації. А Ви читати не вмієте - комуняка Стельмах. До чого Ви?
Відповісти
2013.11.15 00:15 -
Василь Федоренко (147)
0 -1
У тебе що кожне речення суперечить одне одному ?
Це вже не шиза а маразм відмераючих клітин мозку !
Відповісти
2013.11.15 00:25 -
Юрко (148)
1 0
Точно шиза. 100%. Правду люди казали, а я не вірив...
Відповісти
2013.11.13 17:39 -
Василь Федоренко (113)
0 -1
Я у "Свободі" проти Градовського ніколи не був в опозиції чи щось мав проти , але коли він опустився до того що почав ображати безпідставно мене комунякой (це вже Клініка) та матами то я видалив його з друзів vkontakti.
Бач як намагаються впертись сюди ! Це потрібно ще і пропрацьовувати цей сайт ?!
Не вспіли з яйця вилупитись , гарну стежину залишити а вже в генерали та пішли всі на х...
Відповісти
2013.11.13 17:55 -
Юрко (118)
1 0
Ви щось переплутали, Василь Михайлович. Я завжди до Вас відносився з повагою. Ніколи не називав комунякою бо Ви не є ним. Я мав на увазі малинських комуняк. До чого Ви? Людина, яка не була комуністом, як може себе з ними ідентифікувати? А видалили/не видалили з соцмережі - мало в тому біди - я рідко там буваю.
Відповісти
2013.11.14 01:24 -
Василь Федоренко (124)
0 -1
Ну й слава Богу що не часто буваєш !
Відповісти
2013.11.13 17:17 -
Василь Федоренко (110)
0 -1
Градовський ти хам а не боєць ! Ти мене від БЮТу захищав ? З автоматом ? Чи я такий безпомічний ? В черговий раз раджу - приземлись !
Відповісти
2013.11.13 18:00 -
Юрко (120)
1 0
І незрозуміло, хто з нас грубіянить - я ніби культурно спілкуюсь. Ви ж мені щодня дзвонили зі своїми скаргами.
Відповісти
2013.11.14 01:22 -
Василь Федоренко (123)
0 -1
Ти хто такий щоб я тобі скарги подавав ! Лікуйся !
Відповісти
2013.11.14 11:36 -
Юрко (128)
1 0
Ну не знаю - чи то я щодня дзвонив???
Відповісти
2013.11.14 19:36 -
Василь Федоренко (136)
0 -1
Від брехні язик не розпух великий ще один "борець" за Малин ?
Відповісти
2013.11.14 19:49 -
Юрко (143)
1 0
Ну, що ж Вам тепер залишається - звісно все брехня... Як і те, що Фаріон комуністка. Хай буде...
Відповісти
2013.11.15 00:12 -
Василь Федоренко (146)
0 -1
Ще раз - ЛІКУЙСЯ !!!
Відповісти
2013.11.15 00:32 -
Юрко (152)
1 0
Дякую. Обов'язково скористаюсь порадою.
Відповісти
2013.11.13 17:59 -
Юрко (119)
0 -1
Навіть одного разу в Чоповичах увечері, коли вони лізли з різними наклепами про "поганого Федоренка". Я не захотів того слухати і порадив їм здати мандати депутатів, вступити до Федоренка в Свободу і доводити справами власне право керувати організацією.
Відповісти
2013.11.14 01:21 -
Василь Федоренко (122)
0 -1
Юрко про твій подвиг чули !
Поясни в твоїх розповідях логіку .
Яке відношення до Малинської міської "Свободи" мають Оленка з БЮТу та Славко з незареєстованого "Врятуймо Полісся".
Про який захват керівних посад у міській "Свободі" зі сторони несвободівців може бути мова ?
Та мої хлопці манкуртам цим горло перегризуть !
Не набридло провокувати ?
Відповісти
2013.11.14 11:41 -
Юрко (129)
1 0
То чого ж Ви мені щодня дзвонили з різноманітними плітками про них? Ви чудово знаєте, до чого тут справа. І до чого тут реєстроване чи ні "Врятуємо Полісся"? Нареєструвати можна тисячі і нічого не робити, що в більшости і відбувається. Тепер вже Оленка???) Ну, тоді я таких пліток наслухався, що ого))
Відповісти
2013.11.14 12:13 -
Василь Федоренко (130)
0 -1
До Градовський ,ти крім того що хам , провокатор то ще й цінічне БРЕХЛО !!!
Ось такі пройдисвіти влазять у рейтингові партії шаленно кігтями деруться до головних посад Є а коли невдається то обкладають брехнею , г.., ці партії . Клянуться що ні в яких партійних структурах не були і не будуть та лізуть в нові .
Ти не вартий щоб на тебе далі витрачати час .
Твоє болото тебе вже не притопить а на дно забере !
Відповісти
2013.11.14 12:25 -
Юрко (135)
1 0
Не був в жодній крім "Свободи". Та й не грубіяню я тут на відміну від Вас. І брехні немає - це Вам добре відомо.
Відповісти
2013.11.12 22:30 -
Василь Федоренко (76)
0 -2
Якщо політичне то згідно діючого законодавства це партія .
Чи можливо у вас і своє законодаство ?!
А ще лекції мабуть Грантовані проводите !
Відповісти
2013.11.12 22:56 -
Дмитро Кропачов (81)
2 0
1. Не проводив жодної грантової лекції, хоча не бачу в цьому нічого.
2. Зовсім не партія... Партію ще створити треба...
Відповісти
2013.11.12 20:32 -
Василь Федоренко (63)
0 -2
Не дивую чортам які на землі на роботі . Це такі як Николай ! Хай надасть свої реквезити і я його навчу арихметики з путівкою до клініки .
Клуб мій існує з 1979 року . В найкращі наші фінансові часи з 1989 до 1997 року в девяти секційних групах ( 7 платних працівників) протягом навчального року , згідно документації і батьківських заяв щорічно займалось від 650 до 700 учнів , (близбко 6500 дітей ,а це тільки 7 років ), а ще 27 років . Офіційно підраховані 8000 було на 25 річчя клубу . Останні 9 років нерахували , але ясно що вже далеко за вісім тисяч .
Щось яким утаємниченим коментаторам доказувати не збираюсь бо пустому суспільному місцю не варто !
Людина в житті ні шпаківні ,ні собачої будки не збудувало не говоря про добрі людськи справи .
Ну що візьмеш з таких , такий їх вибір життєвої дороги.
З д`яволом не домовляються а на духовно хворих не зачыпають.
Сатана таких навіть нічим не спокушає бо не варто витрачати час адже душа й так вже його !
На д... більш не реагую !
Відповісти
2013.11.12 20:40 -
Дмитро Кропачов (67)
2 0
але толерантності вам треба все ж таки повчитись... ))
Відповісти
2013.11.12 23:13 -
Василь Федоренко (85)
0 -2
Це для ліберастів , холуїв та сра.....!
Відповісти
2013.11.12 22:14 -
Василь Федоренко (74)
0 -2
Толератними потрібно бути з толерантними та порядними !
Відповісти
2013.11.12 20:39 -
Дмитро Кропачов (66)
2 0
Завжди поважав тих хто виховує молодь! Якщо її не зайняти вона деградує...
Відповісти
2013.11.12 18:41 -
ІнфоМалин (52)
2 0
На сайті проводиться опитування щодо політичного об'єднання "Сила людей". Можете висловити свою думку.

Голосування проводиться без реєстрації. Дивіться в правій колонці.
Відповісти
2013.11.12 15:21 -
(47)
4 0
Второй раз встречаю эту арифметику: 34 года, 8 тис. детей??? Это что, от самовосхваления крышу снесло? Где и как вы готовили по 235 ЧЕЛОВЕК В ГОД??? Или какая то лекция в актовом зале тоже подготовка? Ну на счет пиара, да, поддерживаю. Вам его уже некуда втиснуть.
Відповісти
2013.11.12 14:41 -
Василь Федоренко (46)
0 0
Я в своєму житті не рахуючи політичну діяльність , депутатську (три скликання) , без участі влади і Грантів створив громадську спортивну організацію , через яку за 34 роки не словами а справою відірвав від вуличного виховання вісім тисяч дітей , щорічно протягом 31 року організовував 50-денні табори та протягом 10 років оздоровлював у Тернопільській області щорічно по 120 дітей , підготовив дві сотні призерів та чемпіонів і т.д.
Не дивлячись на те що я вже на пенсії я і далі займаюсь суспільно важливими справами .
Піаром не займаюсь . Про те що моя діяльність це є власна дескридитація це брехня !
Або ж те що є добром для вас є протилежним .
Більшість людей такими народжуються пекельносліпими !
Я в житті вже залишив гарну стежину , черга за молодими !
Тільки обирати бік світової боротьби між добром ,жертовністю та злом, спокусою,користю.
Відповісти
2013.11.12 18:08 -
Дмитро Кропачов (51)
0 0
Піаром як раз треба займатись! В ньому тільки користь, а нічого поагного в ньому немає. Іноді піаром не займаються тому, що не знають, що сказати людям.

Довідка:
Зв'язки з громадськістю (англ. public relations, PR) — мистецтво досягнення взаємопорозуміння та згоди між людьми, соціальними групами, класами, націями, державами на основі цілеспрямованого формування громадської думки та управління нею.

У вузькому розумінні — це систематична діяльність, що спрямована на зміну переконань, ставлення, думок (опіній) та поведінки різних груп людей (цільових груп), а також конкретних проблем, ідей та дій.
Відповісти
2013.11.12 23:04 -
Василь Федоренко (82)
0 0
То йдіть до сект у проповідники а не локшину за пониження тарифів вішаєте !
Вас би з білим комірцем та у ями з каналізаційною багнюкого на десяткам поривах 50 кілометрової ржавої 60 річної труби.
Ти нам знайди кошти на відновлення цієї труби то ми тобі памятник в мікрорайоні паперовиків замість твого Лєніна поставимо . ТИ ж обласний "глобальний" депутат . Проблеми всієї області - твої (твої слова).
Дивуюсь навіщо голова обласної ради та ОДА коли є ти !
Відповісти
2013.11.12 13:29 -
Василь Федоренко (42)
0 0
Дмитро , я приймав участь від "Свободи" на довиборах по Червоноармійському округу до облради і добре пам`ятаю що вас у депутати протягли як представника об`єднаної опозиції . Ви навіть були в.о. керівника обласної Фронту Змін. Ви зрадили ту силу яка протягла вас у депутати . Якщо ви порядний чоловік то зречіться депутатського мандату .
З сайту "Житомир інфо" ваші слова : "Насправді, я досі підтримую ідеї "Фронту змін", "Батьківщини", "Свободи", "УДАРу", тобто всіх опозиційних сил. Нас об'єднує одне - боротьба з режимом Януковича і "Партією регіонів".
Де ви чесний та ніде ! Обливаєте брудом тих кому повинні завдячувати . Це не один випадок . Цю програму "дескридитації" опозиції ви реалізуєте системно роз`їзджаючи по області .
В українській літературі є слово яке вас характеризує не тільки як зрадника , чи провокатора "попа Гапона" а як "ПІДЛОТА". Таких собі подібних і знаходите ви у свою "Силу Па..." і знаходите.
Дякуючі Богу такої нечисті серед колишніх "опозиційних" мало.
На поверхню вашого болота ви піднімаєте і показуєте дійсне обличчя ваших гапонів по області .
За це вам подяка ! Не такий ви вже і непрогнозований !
Я за першою освітою художник живописець і як художник по обличчю я бачу характер і суть .
Перша з вами зустріч була в Теньківці Червоноармійського району на виборчій дільниці . Я зразу побачив Хитрого Лиса , а тому мене вам не здивувати.
Відповісти
2013.11.12 16:42 -
Кіт Мармиза (48)
2 0
Як спорчена пластінка. Підлота, сволота, банду геть, підлота, сволота, банду геть... Он людина написала що зробила, то напишіть і ви що конкретно за останній рік зробили. А ми будем разсуждать.
ПіСі: Кропачов у блогах написав (та ще й для Федоренка підписав. Це нічого що й я почитав?). Можете сходить по головці погладить.
Відповісти
2013.11.12 22:52 -
Василь Федоренко (79)
0 0
Кот Мармиза (правильно і самокритично) жери сєльодку поки вуса не пообривали !
Відповісти
2013.11.12 23:42 -
Кіт Мармиза (90)
0 0
Васьок, давай півасік!
Відповісти
2013.11.12 13:58 -
Дмитро Кропачов (44)
0 0
Не протягли, а обрали 43%. А Свобода створювала конкуренцію на моїх виборах відтягуючи у мене голоси 5% відтягнули. Ви робили загрозливу ситуацію коли виграти міг би кандидат від Партії Регіонів. Навіть всі з попозиції говорили про змову... А змова це була, амбіції чи дурня... то вже навіть не хочеться розбиратись...

Я зараз член фракції Фронт змін, а не в фракції Партії регіонів.

А як що би я хотів стати членом партії Батьківщина чи Партії регіонів я би відрази це зробив не вступаючи у ФРОНТ ЗМІН.

Так я був членом партії ФРОНТ ЗМІН яка зараз не існує та не я зрадив партії, а партія зрадила своїх партійців! Це можна побачити як проходить процес об'єднання. Я будучи в.о. голови обласної організції не чекав посад у Батьківщині, я відразу заявив свою позицію.
Зараз я позапартійний.

Повторю свої слова я написав що нас об'єднує, а інше все роз'єднує:
Насправді, я досі підтримую ідеї "Фронту змін", "Батьківщини", "Свободи", "УДАРу", тобто всіх опозиційних сил. Нас об'єднує одне - боротьба з режимом Януковича і "Партією регіонів"

А дискридитуєте ви самі себе... )

Зателефонуйте Сидіру Кізіну та спитайте я вас дискридитую чи навпаки підтримую...)))
Відповісти
2013.11.12 14:29 -
Василь Федоренко (45)
0 0
Поки що всі бачать ваші піар-звинувачення в усіх проблемах , навіть в Малині , опозицію .
Невже ви гадаєте що люди це длинновухі мішки для гречки та покшини на вуха.
Ви ще ніякої суттєвої користі для суспільства не принесли крім власного кар`єрного зросту , а їздите як справеливий суддя та вчитель і чехвостите опозицію . За кого ви себе вважаєте . Тільки чесно ! Вам ще самому і вчитись і вибір в своєму житті робити , бо тільки скачете відносно особистої користі та неконрольованих амбіцій Самозвеличеного ,мудреця ,вчителя та "лідера".
В Червоноармійську ні "Свобода" ні Кізін проти вас нічого не чинив так що не брешіть бо вже й так не в ті ворота потрапили !
Відповісти
2013.11.12 18:03 -
Дмитро Кропачов (50)
0 0
Абсолютно вірно мені ще вчитись та вчитись тому що людина повинна навчатись все своє життя! ;-)
Відповісти
2013.11.12 17:44 -
Дмитро Кропачов (49)
1 0
Немає моїх звинувачень ви поки бачити те що ви хочете побачити.
Як раз це ви мене звинуватили перший, а я вас навіть після цього не звинувачував, а попросив вас написати які дії ви вчиняли на що не отримав відповіді, а щоб цей процес був не одностороннім я навіть опублікував свій звіт за останніх півроку.

Особиство ви тільки переходили на образи та звинувачення мене.
А мій колега експерт інституту політичної освіти Олександр Солонтай :
"— Що це за мерія, яка роками ігнорує рішення обласних судів? Якщо у Малині такий мер, то нема у вас ніякої опозиції. Не чекайте на гетьмана з булавою, а дійте самі. Громаді треба організуватись, ходити на кожну сесію, писати список депутатів, які приходять на засідання, як вони голосують і питати в них потім про роботу чи бездіяльність — для цього їх обирали."
Відповісти
2013.11.12 22:48 -
Василь Федоренко (78)
0 0
Цей сленг кому адресувався !
Я за рік організовую , приймаю участь у десятках акціях по різним напрямках і ви мені у цьому не допомогаєте .
Чого желчу сходиш коли називаєш слово "Свобода" чи демонтаж Лєніна ? Що син колишніх чи пробудились гени північного ворога .
Ми є українською партію для захисту українців і сила наша невичерпна , а ось твоя кишенькова з фіктивними громадськими інститутами , грантовими подачками масонських американських "дермокрадів" і самоназваними "професорами" це тичасова розвага компанії Остапа Бендера !
Відповісти
2013.11.12 23:07 -
Дмитро Кропачов (83)
0 0
Та я сам за його демонтаж, просто не бачу що це суспільно важливе питання та лише одне яке заслуговує уваги. Воно точно не першого пріоритету. Але підтримую будь-який демонтаж Леніна. бульше того вважаю, щл Леніна треба в головах демонтутвати у багатьох, а не на майданах. Просто на цьому політична активність не повинна закінчуватись. У мене було бажання щоб ви прокинулись та почули, але тут як сліпий із глухонімим розмова. Виключно претензії та образи.
Відповісти
2013.11.11 19:48 -
Анатолій Костюченко (31)
1 0
Про порядність "великого патійного діяча" Миколи Поліновського, який бігає туди-сюди і ніяк не може пробитися в лідери хоч якоїсь партії, його "чисті руки", як працівника Прожектора, його "сумлінну" до сьомого поту працю, як заступника директора Енергоінвесту з "нехилою" зарплатою малинчани складають легенди. А вершки як любить!! Виявляється він ще й розумний ? Не знав!! Не троль.
Відповісти
2013.11.12 19:28 -
Олег Антонюк (53)
1 0
Ну про "Прожектор" це ви загнули. Куди Поліновському з його 15-ою моделлю авто та нещасним півдбудиночком до справді супермагнатів, які нажилися на "Прожекторі" — Власенко, Краснопольського та й головний бухгалтер ручки добряче нагріла на колись славетному заводі. А щодо "Енергоінвесту" то хто на що здатен, те на хліб і маже. Хто головою заробляє, хто трудовим мозолем. Це вже як в житті пофартить, інтелект не вибириють — він або є, або його нема. А хто, скажіть, крім Поліновського за четверту зону згадав. Якби не він, то наші передпенсіонери вже б по 5 років додатково працювали, а дітям ви б до школи бутерброди вкладали і за дитсадки платили не менше сотні-двох у місяць. Та й який депутат на своєму виборчому округу стільки зробив, як Поліновський. Люди моляться на нього, та зрозуміло, це викликає заздрощі у невдах та ледарів. Ви самі особисто то що для мціста зробили???
Відповісти
2013.11.12 08:53 -
Василь Федоренко (36)
0 0
Микола ще той але зовсім не дурний !
Відповісти
2013.11.12 13:44 -
Дмитро Кропачов (43)
0 0
Ще той...хм.. Що ви мали на увазі? Якщо я не помиляюсь він вже ваш однопартієць...
Взагалі не дурний чи розумний не про що зовсім не говорить. Можна бути не дурним та розумним, але працювати на свій гаманець...

а можна бути не розумним (поняття відносне), але витрачати безкорисливо свій час та сили на корисні та важливі для громади питання ...

звісно корупціонери завжди скажуть про таку людину, що він дурний та не розумний... а громада зробить свої висновки... візитівка кожного політичного діяча повинна бути його справи, не важливо які, але повинні бути чи не бути...

наприклад, деякі можуть голосувати за партію тільки за те, що вона проводить ходу з факелами... чи демонтує пам'ятники Леніна ... звісно є й такі прихильники в громаді... висновки про ефективну чи не ефективну діяльність політичного діяча робить кожна окрема людина на підставі його дій...

тому засланець наприклад я чи ні від Януковича, Василь Федоренко, повинен був проаналізувавши мою діяльність зробити самостійно висновки, але щось мені здається спрацювало правило хто не з нами той проти нас...))

тому наприклад робити висновки наскільки хоча би той самий як приклад вже вельмишановний Микола Поліновський, хай він нас вибачить, що ми його тут обговорюємо, але така доля публічних осіб))), ефективний як депутат малинської міської ради, голова постійної комісії з питань законності та депутатської діяльності, голова депутатської групи "Громадська думка" та Голова Малинської районної організації ВО «Свобода» можна лише з огляду на його діяльність чи бездіяльність та звісно політичну історію...
Відповісти
2013.11.11 23:13 -
Дмитро Кропачов (32)
0 0
Хм... Цікаво... А хто у вас потенційний мер на виборах у 2015 , Шостак, Поліновський, Стельмах знову переможе, хто ще? що ви думаєте?
Відповісти
2013.11.12 09:46 -
(37)
0 0
Шостак и Полиновский не в этой жизни. Стельмах - да, если в конкурентах будут Шостак и Полиновский)))). Большие шансы у неподзатасканной фигуры.
Відповісти
2013.11.12 19:38 -
Олег Антонюк (54)
0 0
Взагалі-то ні перший, ні другий не мають у своїх планах балотуватися у мери. Та до чого тут взагалі"Сила людей"? Це все мені нагадує час, коли у Малині з’явився Сергій Доля — невідомий досєлє "рубаха-парєнь", військовий пройшов у мери як стой та дивись. А на місто йому було глибоко начхати. Так і Ви, шановний Дмитрію, займайтесь ліпше своїми проблемами, а не завойовуйте гарними закликами чужу громаду. Тарифи — завжди вигідна тема, на ній усі піаряться. От тільки Ви спочатку розберіться чи справді у Малині існує ця проблема — тарифи у нас не вельми різняться від інших райцентрів, а є мало не вдвічі більші, а от комуналка давно лежить, і не завдяки сьогоднішній владі, а усім попереднім, крім Шевчука, який був справжінм господарем у місті
Відповісти
2013.11.12 20:13 -
Дмитро Кропачов (59)
0 0
1. Мої проблеми це всі проблеми Житомирської області так як я депутат Житомирської обласної ради.
2. До мене звернулась малинська громада та запросила на зустріч, тому я приїхав.
3. Вчора мені в Житомир передали звернення також малинська громада, на яке я не можу не реагувати. Я зараз вивчаю ще звернення.
4. Зауважу, що мене на зустрічі в Малині спитали, саме пан Грищенко, про мою діяльність.
Я відповів що займаюсь судовою тяжбою проти житомирського виконавчого комітету — щодо зниження необґрунтовано високих тарифів на комунальні послуги.

Далі щодо тарифів в Малині відповіла малинська громада, ви читайте уважно, а саме:

«Якби в Малині були такі низькі тарифи, проти яких ви судитесь, ми б владу носили на руках» — зауважив хтось із присутніх малинчан.
Відповісти
2013.11.12 22:28 -
Василь Федоренко (75)
0 0
Громада це громада Малина , наприклад як по протесту проти можливого зняття 4 Зони, ми провели громадське слухання , зібрали більше двух тисяч підписів та зареєстрували їх у обласній раді . А це що за "громада" - декілька представників ветеранської організації ?
У нас є свої депутати !
Від Малинської "Свободи" , ГО "Всеукраїнське об`єднання "Легіон Честі" ,КК "Файтер" я до вас як керівник не звертався , а це теж представники громади.
Не потрібно кишенькову собаку називати вовкодавом а декілька людей громадою відбиравши право десятків тисяч членів малинської громади. Тільки через те що вони не звертають уваги на неіснуючі партії .
Зареєструйтесь , покажить себе а тоді проводьте опитування .
Дитячі Яслі "Буду космонавтом!"
Відповісти
2013.11.12 20:29 -
Олег Антонюк (62)
0 0
Не порівнюйте тарифи обласного центра і районного. Це дві великі різниці. У Житомирі кількість споживачів у десятки разів більше, до того ж у нас, по суті, два водоканала, дві станції очистки води, а це неймовірні затрати. Та й Житомирський водоканал ліцензіат НКРЕ, а Малинський водоканал — обласний ліцензіат, а тому різницю в тарифах КП мають компенсовувати з міського бюджету, який дотаційний. А тарифи відповідно до законодавства виконком може зробити і на рівні 3-4 гривень, а що далі? Собівартість водопостачання + водовідвдення сьогодні 32 гривні. Хто підприємству компенсує різницю? Потрібна модернізація, а не суперкритика
Відповісти
2013.11.12 09:48 -
Дмитро Кропачов (40)
0 0
ясно
Відповісти
2013.11.12 08:51 -
Василь Федоренко (35)
0 0
Хто буде від опозиції у Малині кандидатом у мери малинчани без вас визначаться !
Відповісти
2013.11.12 09:51 -
(41)
0 0
А по моему очень даже неплохо, что человек со стороны вникает в суть незашоренным взглядом. Это же просто дискуссия, а вы сразу в бой.
Відповісти
2013.11.12 09:48 -
Дмитро Кропачов (39)
0 0
Коли мені сказали, що ви не толерантний вони не помилилися...)
Відповісти