Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

15.05.2014
Малин

Створена громадська рада патріотичних партій і організацій Малинщини


8 травня з недієвої Громадської Ради Литвиненка вишли 5 організацій , а 13 травня 2014 року вже шість організацій співзасновників створили нову і вже громадську раду патріотичних партій і організацій Малинщини.

До співпраці в Раді запрошуються тільки патріотичні , державницькі і тільки державою зареєстровані партійні і громадські організації які мають юридичну силу та несуть юридичну відповідальність.

Список організацій співзасновників :

1. Малинська міська ПО ВО «Свобода»

2. Малинська міська ПО ПП «Радикальна партія України

3. Громадська організація «Всеукраїнське об`єднання «Легіон Честі».

4. Малинське міське відділення Всеукраїнського об`єднання ветеранів.

5. Малинська міська організація «Спілка ветеранів війни в Афганістані »

6. Малинський Центр професійної медичної та соціальної реабілітації інвалідів «Світанок»

На відміну від просто громадської ради партій і організацій ця рада не буде проходним двором і не ефективним дискусійним «клубом» .

Головна мета це реалізація вимог Євромайдану, повне перезавантаження влади, викриття корупціонерів, контроль за діяльністю влади, захист інтересів громади та припинення руйнування і продажі міста, району різним ділкам.

Голова громадської ради патріотичних партій і організацій Малинщини Василь Федоренко (ВО «Свобода) , перший заступник голови Ірина Дмуховська (Малинське міське відділення Всеукраїнського об`єднання ветеранів) , другий заступник голови Юрій Смалюк (Громадська організація «Всеукраїнське об`єднання «Легіон Честі») та секретар Вікторія Касимова ( ПП «Радикальна партія України ).

Всі установчі документи і Положення затверджені печатками і підписами представників від організацій співзасновників.

Запрошуємо всі легалізовані державницькі організації не для болтовні, освячення дій влади, а для реальної боротьби за нову Україну з новою владою для народу та без корупційних схем, шахраїв і мародерів.

Голова громадської ради патріотичних партій і організацій Малинщини
Василь Федоренко

 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.05.18 16:38 -
Малинський (30)
0 0
Интересная страничка http://www.habaram.net
Відповісти
2014.05.18 16:39 -
Малинський (31)
0 0
По результатам просмотра прокурору района уже есть работа
Відповісти
2014.05.16 15:23 -
qwin (21)
0 0
пане василю, на вас уся надія: ви маєте в руках абсолютну владу (громадська рада) і силу (легіон честі), тож врешті зробіть щось дієве у рідному місті, розбудіть його від тотальної демагогії, депрасії та іншого дерма, бо як не ви - то ніхто. бажаю щиро щоб негайно звершились усі пункти вашої програми і ваших планів. Слава Україні!
Відповісти
2014.05.16 19:12 -
Василь Федоренко (23)
0 0
Сарказм гнилий , попахує гіршим , і недоречний !
Відповісти
2014.05.16 19:20 -
qwin (25)
0 0
неправильно!!! треба відповідати - Героям слава! якщо вас підтримують і розділяють вашу позицію! причому тут той гнилий сарказм??? де ви ййого побачили??? у словах - Слава Україні???
Відповісти
2014.05.15 18:53 -
Кіт Мармиза (15)
0 0
О-о-о-о... Василь, оце про такі ізвєрженія й питав.... тільки не в тебе. Але ти так бризкаєш шо летить і на тих хто коло тебе.
Я питав у Юрка. Якби це ти в нього замом, то ще понятно. Але коли вони тебе головою зробило то шо вже й думать...
І які однодумці? Я кіт, я сам по собі.
Відповісти
2014.05.15 19:28 -
Василь Федоренко (16)
0 0
І що тоді психічно неадекватна людина граючись у дитячі "горшочні" ігри хоче допетрати від дорослих дядь ?
Перед тим як психа виховувати , чи щось від нього в адекваті вимагати - його потрібно вилікувати (якщо виліковний) .
Лікуйся і все потім проясниться для тебе ! Світ побачиш який він є !
Відповісти
2014.05.15 21:51 -
психіатр (17)
0 0
Шановний п. Василю. Щиро зізнаюся, що Вам я не зможу нічим допомогти. Як не жорстоко це звучить, але Ви є невиліковна людина. Унікальний випадок. До речі, можете гордитися своєю унікальністю. А ще краще - використати її й попасти в книгу якихось рекордів. Але для цього потрібно зареєструвати Ваш клінічний випадок. Усе це має бути скріплено печаткою.

Завжди був готовий Вам допомогти

P.S. Якщо потрібні будуть рекомендаційні листи тощо, то звертайтеся до мене і я їх підготовлю й підпишу.
Відповісти
2014.05.16 19:16 -
Василь Федоренко (24)
0 0
Ти забув що вашу клініку закрили і тебе найнебезпечного пацієнта забули ізолювати . а народ то пам`ятає і попереджений ! Так що даром милиш те що папером в цей момент потрібно витирати !
Відповісти
2014.05.16 15:27 -
qwin (22)
0 0
пане лікрю, якщо ви публічно визнаєте свою неспроможність допомогти пацієнтові, то принаймні з поваги до колег змініть свій нік на - колишнійпсихіатр. Хіба ж коректно пропонувати рекомендаційні листи від психіатра? ви при своєму розумі??
Відповісти
2014.05.17 15:25 -
психіатр (26)
0 0
А Ви ще намагаєтесь якийсь "розум" шукати серед усього того, що тут обговорюється. Навіть Ви не спроможні вчитуватися в написане. Окрім того, невже Ви серйозно ставитеся до всих оцих обговорень? Це вже симптоми. Там десь на блозі Л. Черниш є кілька слушних думок щодо запобіганню захворювань. Прогляньте.

А щодо Федоренка, то дійсно, наука тут безсила. Хіба що проф. Преображенського сюди, але то кардіо-, нейро- хірургія. Різницю усікли?
Будьте здоровенькі! А я перекваліфікуюся на "АйБолитя" й допомагатиму хворим тваринкам десь у Африці. Погодьтеся, що з тваринками цікавіше, аніж з Федоренками, покусаними його собаками. Плюс клімат, харчування та інші переваги. Приїду - дам знати. Може й Ви навідаєтеся, а то мандруєте між світами в пошуках щастя. А все ж набагато простіше: жуй кокоси, єж банани... Чесно, гречка з картоплею вже дістала... Але про політику - ні слова. Ще раз всіх благ по тому ж місцю.
З повагою,
Психіатр.. .колишній (як не прикро, але тут Ви праві)

P.S.
Будьте добрими, передайте всім знайомим, що Психіатр помер
Відповісти
2014.05.17 15:47 -
Ольга Гура (27)
0 0
Еее) Нам Вас не вистачатиме. Не усенсі професійної допомоги, а як людини. А обговорюється тут різне, інколи не таке вже й пусте. Може якийсь толк з тих обговорень і буде. А Вам удачі в Африці. З тваринками дійсно простіше.
Відповісти
2014.05.17 16:24 -
qwin (28)
0 0
ох, олю, не перекидайте з хворої голови на здорову, самі бачите, що потрібна психдопомога напвно усім, але ви чомусь це ігноруєте. коли урешті малин дочекається вашого концерту? хіба кульки важливіші за душу? до речі, коли ви востаннє виступали у малині?
Відповісти
2014.05.17 18:05 -
Ольга Гура (29)
0 0
Пару тижнів тому виступала на концерті "Серцем до серця", тиждень тому - на ЕкоФест, правда не концерт, а пару пісень)).
Відповісти
2014.05.15 18:35 -
Василь Федоренко (14)
0 0
Давайте зніміть маски ! Виложить правдиве з документальним підтвердженням ваші резюме і всі його порівняють з вами реальними справами діями , майновим станом , суспільною користю , адже в маленькому Малині всіх бандитів ,аферистів ,хапуг , шептунів , підлоти та інших близнюків данєцким всі знають !
Давайте !
Якщо ні , то як в народсп кажуть "закрий за ширмой поддувало !...
Відповісти
2014.05.15 18:28 -
Василь Федоренко (13)
0 0
Мармиза , та твої ще декілька "однодумців" , скажіть , ваші коментарі в мою адресу , свободівців , нашої справи це в адекваті , це толерантність , свята правда ,чесність , це чесна дискусія , чи це море брехні ,образ, бруду та інших ешелони фекалій мені на голову , аби захтищати позиція і злочини корумпованих "казнокрадів", чи що це за манера ?
Не подобається вам наша справа , то робить свою , а не все всіх обріхуйте хто проти мафіозних малинських ділків яки руйнуючи, розвалюючи і прихоплюючи все народне не себе називають "господарником"., ""володарями" пока хтось не взірве ваш "замок".
Відкрито без псевдо ,підпілля , з відкритими обличчями і прізвищами робіть свою темну справу .
То ні бо кари людей яких ви опустили і обдерли боїтесь ! За свій злочинний "врожай" який "бізнесом" називаєте.!
Бізнес у вас тільки у незаконній купівлі посад , а все інше брехня , афери , мародерство , залучення до злочинного збагачення бюджетних ресурсів , грабунок міста і людей та свавілля і цинічне ставлення до чесних малинчани які не крали і не творили зла !
Відповісти
2014.05.15 16:12 -
Кіт Мармиза (12)
0 0
Юрко, якщо той Смалюк шо розважено пише в коментарях і заступник нової ради одне й те саме, скажи, як ти відносишся до Федоренка? Ну якщо не до Федоренка то до його коментарі у стилі Ви всі поносники, хапуги, рвачи, бандостан, корупціонери, владоморди і це ще я все м'ягкеньке повибирав... ну думаю ти знаєш
Відповісти
2014.05.15 22:27 -
Юрій Смалюк (18)
0 0
Федоренко пише те,що думає.Іноді не підбирає виразів.Але це набагато краще,ніж ховатися за анонімними ніками.Це викликає більше розуміння і поваги,ніж толерантні вислови анонімів (і тебе,Мармизо,в тому числі).Є адекватні і влучні коментарі і в тебе,але вони не асоціюються з конкретною людиною,малинчанином. Вони абстрактні.Я ось відповідаю зараз тобі і не підозрюю,що завтра ,можливо, буду обговорювати це з тобою віч-навіч,якщо зустрінемось.Адже я навіть не знаю-може ми з тобою в реальному житті знайомі.Теоретично ти можеш бути моїм родичем чи однокласником,а може колегою по роботі. Розумієш,до чого я веду? Що ж до мого особистого ставлення до Федоренка ,то він ніколи не зраджував ідеалам української національної держави.Ні тоді,коли,ще чверть століття тому створював осередок НРУ в Малині,ні зараз,коли очолює міську Свободу.
Відповісти
2014.05.16 11:23 -
Кіт Мармиза (19)
0 0
Люди вже й поза сайтом те се обговорють і шось там розумне висказують. То напиши! кажу. А у відповідь "Шоб там Федоренко мені на голову наклав!". І то не погані люди, і їм ів голову не пришлоб не собой подписаться. А Федоренко кладе на всіх без розбору, як сільський дурачок! А як він ще почав в чужі труси заглядать та розказувать хто да з ким... то впав нижче плінтуса. Я якби міг вже давно потурив би його з цього сайту. Бо мораль проста! Є таке шо кажуть або в очі або зовсім мовчать. І вивод - ніяка рада, там де заправляє Федоренко нічого в цьому Малині не змінить, яким би він не був ура патріотом, а його ореол "слави" буде підсвічувать і тих шо рядом.
Відповісти
2014.05.16 13:24 -
Петро Філоненко (20)
0 0
Кіт, підписуюся під кожним твоїм словом. У Федоренка ідеї цікаві проскакують, і ніхто не заперечує його патріотичних переконань, але своєю персоною він їх компрометує. І в першу чергу - своїм хамством.
Відповісти
2014.05.15 15:37 -
Василь Федоренко (11)
0 0
Тролі у мене десятки тисяч друзів і однодумців на різних сайтах ( від соціалки до "домівка.нет" і подібним) , а у вас ось ці декілька таких як ви що огніздились на цьому сайті.
Одинокі це ви ,які в агнії що народ (більшість) пироги з маком і килими-літаки з самовбранками у вас відбере !
А так буде ! Ми і ви це знаємо !
Так що це ваша "пісенька вже відіграла" , а не наша !
Відповісти
2014.05.15 12:54 -
Василь Федоренко (5)
0 0
Рада створена тільки дві доби тому.
Збираємось покищо у тому ж 209 - тому кабінеті на засідання, але шукаємо спонсора і окреме приміщення (кабінет ) де буде громадська приймальня мешканців міста і району що будуть звертатись до нашої Ради , або окремо до тих партій і організацій що є вже засновниками і до тих що будуть долучатись до членства в раді.
Питання для розгляду і дії на першому етапі :
1.Вимога до РДА , міської і районної ради не саботувати , а виконувати Закон України "Про доступ до публічної інформації. Надання інформації від влади по новим кандидатам (резюме) на заміщення посад.
2. Питання законності і доцільності діяльності "Енергоінвесту" та тарифів і засміченності міста..
3. Недоцільна ,шкідлива вирубка лісів , незаконна "діяльність" реально працюючих пилорам та незаконного вивезення з району лісу та піску.
4. Підведення риски під громадським опитуваннням щодо того який пам`ятник в центрі міста хоче громада міста.
5. Про забору продажі чи здачі в оренду частин історичної частини міста приватним особам чи господарюючим суб`єктам для підприємницької діяльності.
6. Прийом громадян.
По п`яти пунктам проведемо загальні збори територіальної громади з публічним обговоренням і прийняттям рішення по кожному питанню окремо та вимагатимемо виконання вимог громади від міської та районної влади.
Відповісти
2014.05.15 14:51 -
Кіт Мармиза (9)
0 0
Вже один пам'ятник всунули в парку ( по другому не скажеш!!!) І стоїть він зараз на роздоріжжі неприкаянний... Чого ви до того центра допались? Заберіть бандуру лєнінську хай діти на роліках їздять! Уляжуться страсті мордасті потім можна й подумать. А то прямо перший етап!!!
Відповісти
2014.05.15 10:05 -
Кіт Мармиза (2)
0 0
Тепер у нас є:
Рада Федоренка
Рада Литвиненка
Міська рада
Районна рада
Кординаційна рада при голові райради
І ще должни буть. як подумать...
А ще є радники при радах.
Страна савєтав!!!! Ура таваріщі!!!
Відповісти
2014.05.15 12:33 -
Петро Філоненко (4)
0 0
Продовжимо список:
Громадська рада при голові РДА
Радники голови райради (на зарплатах)
Радники голови РДА (на шару)
Сільські ради без радників, навіть на шару.
Далі можна утворити другий ешелон рад і, відповідно, радників, типу: перший помічник Радника, секретар-референт Радника, Радник голови партійної організації (району, міста, села).

Усе це вкладається в дуже просту схему: зібралися прихильники броунівського руху на раду й, порадившись, вирішили:
1. БРОУНІВСЬКИЙ РУХ ПОСИЛИТИ!
2. Обрати головою БРОУНІВСЬКОГО РУХУ ...
Вгадайте кого з трьох раз
Відповісти
2014.05.15 13:03 -
Василь Федоренко (6)
0 0
Не дивлячись на ворожу позицію постійних тролів у нас є Україна , Конституція ,Закони по політичні партії і громадські організації , активні партії ,організації і громадяни які методом захисту інтересів громади на проитвагу інтересам кишень владоможців діють законно і будуть діяти .
Всі критикани з печі за компом , прихильники корупційних схем і злочинної влади , збереження Бандостану для подальшого нищення українців та України хай хоч ,друкують , хоч лижуть владомордам зади та хоч вішаються , але адекватні ,свідомі стануть до боротьби за Нову правову, справедливу ,цівілізовану Україну.
Відповісти
2014.05.15 13:34 -
Петро Філоненко (8)
0 0
Ну, ти, Василю, й чешеш. Як по писаному. Ти не звертай на тих тролів, а всіх їх отим кулаком. До речі, до емблеми твоєї ради. Кулак, якось воно трохи не теє. А ось кулак з печаткою - то вже буде в самий раз... Знаєш, так... в табло печаткою отим з ким постійно ведеш війну, тобто усім.
А народ віддячить. Усі оті бандостанівські органи влади розжене, створить Головну Раду Малинщини, куди ввійдуть навіть нереєстрові... А головою кому ж бути?

Звичайно ж, що Федоренку. Думаю, що й Кіт такої ж думки.

Тримайся, Василю. Візьмемось разом за руки й діємо: усіх в табло!
Відповісти
2014.05.15 10:06 -
Кіт Мармиза (3)
0 0
А коли работать будем?
Відповісти
2014.05.15 13:12 -
Петро Філоненко (7)
0 0
Потрібно порадитися щодо чергового засідання (зборів) на якому прийняти відповідні рішення щодо подальшої роботи. Якщо рішення не буде прийнято, то тоді порадяться щодо створення дієвої ради, яка порадившись, прийме рішення.... А тоді вже до праці.

... Ти думаєш: до праці. А в ... попі, а в ... попі
Відповісти
2014.05.15 15:09 -
Василь Федоренко (10)
0 0
Слухай , Петя,ти ніхто щоби нашій раді давати вказівки .
Якщо хочеш в нужник то не плутай свої штанці з іншими , бо буде неприємний результат для тебе !
"Цінні вказівки" залишай для себе , бо ми прислуховуємось для суттєвих пропозицій з власною участю тільки від патріотів а не від мешканців Хамського Болота !
Відповісти
2014.05.15 09:51 -
Леся Черниш (1)
0 0
А де офіс "Ради патріотів"?
Відповісти
2014.06.25 23:30 -
Василь Федоренко (32)
0 0
Громадська рада патріотичних партій і організацій збирається тільки на свої засідання і покищо в к.209 в адмінбудинку.
Все інше спочатку за телефонами , а потім на Полі Дії !
Відповісти