Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

27.03.2014
Малин

Свободівець Микола Поліновський — радник Сидора Кізіна


Голова Малинської районної організації ВО «Свобода», депутат міськради Микола Поліновський призначений на посаду радника губернатора з питань житлово-комунального господарства. Виконуватиме покладені обов’язки на громадських засадах.

Свободівець сподівається, що його призначення принесе користь насамперед малинській громаді, і обласна влада нарешті повернеться обличчям до Малина, що сприятиме надходженням до місцевої казни на рівних із іншими містами обласного значення. Повідомив, що уже мав на цю тему розмову з першим заступником голови ОДА Геннадієм Дмитренком.

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.03.28 18:48 -
Ігор Бадюков (16)
1 0
І загалом Поліновський ваш однопартієць. Це у вас так в Свободі заведено поливати брудом побратимів? Хто після вашого спіча на Інфомалин віритиме малинській Свободі. Крім того, ви підриваєте авторитет Кізіна і Тягнибока. У жодній партії сміття із хати не виносять
Відповісти
2014.03.29 12:24 -
Василь Федоренко (18)
0 -1
Повна ахінея і безпідставна маячня однієї зацікавленої особи під різними ніками !
Відкрий очі і побачиш "Свободу" а не те чи того що ти у сні собі намалював.
Гидотна брехня ! Ваші справи це справи Іуд !
Відповісти
2014.03.28 18:44 -
Ігор Бадюков (15)
2 0
Шановний Фе, я особисто знаю лише кількох пенсіонерів, готових заплювати очі усім комунальникам, а не лише Поліновському. А десятки інших дякують йому, бо переймається їхніми проблемами. Чув не раз від людей схвальні відгуки. А щодо малого, то я особисто читав на цьому ж сайті ваш коментар, дослівно не перекажу, щось про каску і заслуги сина, я зрозумів, що то про старшого сина, який був на Майдані із побратимами із УНСО і не один раз, а не про того, що займається боксом
Відповісти
2014.03.29 12:43 -
Василь Федоренко (19)
0 -1
Ти мабуть і секунди не можеш без брехні .
Євгена Поліновського учня Бердиівського училища ні разу не згадував , хіба що у списках моєї клубівської команди .
Щодо каски на голові Миколи Поліновського на Соборній площі під час реквієму по Небесній Сотні , то якщо не ти був там то читай "Соборку" і дивись бійця Миколу на фото яки він сам закидає в різних позах в газети та на сайти !
Невже ти гадаєш що люди сліпі , глухі та не розумні ? Почекай і докаєшся їх думки !
Щодо його партійності в одноосібній організації.
Це я мав необережність і прийняв цього ходака у "Свободу" та рекомендував і віддав печатку Поліновському забравши у Тужика від якого теж 2 роки не було ніякої дії в сторону хоч маленького кроку по розбудові районної організації.
Ні на нього ні на іншого сплячого кого прийняв до "Свободи" не пишу і не телефоную, Олег Тягнибок не дивлячись на добре до мене ставлення здере як обіцяв з мене три шкури за тих кого необдумано привів до партії яку ці ходаки перетворюють на свій егоістичний , кар`єристський майданчик любими засобами , про що свідчать і дії його тролів чи вигаданих різних його власних Ніків.
Відповісти
2014.03.31 22:57 -
Enej (21)
1 0
От біда - Кізін призначив Поліновського, а не Федоренка))) Ото й заздрісне ти, Василю. Хоча казали тобі мудрі люди, що Поліновський - твій кінець в Свободі. Маєш вже))
Відповісти
2014.03.28 14:00 -
Ігор Бадюков (12)
1 0
Зізнайтесь, ви просто заздрите Поліновському, саме тому у вас піна летить вище даху. Навіть ні за що ні про що зачепили його сина, якого особисто, скоріше за все, й не знаєте
Відповісти
2014.03.28 16:24 -
Василь Федоренко (13)
0 -1
Хворим не заздрять а співчувають !
Що за нова брехня що до того що я десь зацепив його сина .
Чи я його знаю ? Так ! Я брав його до нашої команди коли возив клубівців на Кубок "Зірки кікбоксингу" 1 грудня 2013 р. до Києва та постійно даю йому через батька Миколу кімоно і амуніцію на обласні змагання по РБ.
Дивись в ютубі малого Поліновського на змаганнях де я для старшого знімав меншого.
Потрібно не наркотичну маячню нести а хоч щось знати про реальне.
Що ще наплетеш ?
Відповісти
2014.03.28 13:58 -
Ігор Бадюков (11)
1 0
Не суди про всіх по собі, шановний Фе, це у тебе — розтроєння особисті, а у Миколи Поліновського — команда однодумців, які за ним горою. А то вас послухай, то на цьому сайті самі тролі, і одна людина серед них — це ви. Микола, як не як, робить конкретні справи, а піар то просто його слабкість, кожен на це має право. А ви свободівець із таким стажем, що конкретне зробили у місті Малині? Тільки не потрібно знову згадувати про клуб, спортсмени, виховані вами, сьогодні над вами сміються, а на виборах голосують за ваших опонентів, саме тому ви жодного разу не пройшли у депутати, на відміну від Поліновського, якому надали довіру в його рідному районі одразу, з першої спроби
Відповісти
2014.03.28 16:29 -
Василь Федоренко (14)
0 -1
Цирк !
Надрукуй дані про його однодумців.
Я тільки знаю тисячі пенсіонерів та ветеранів з якими він воює та які готові йому очі заплювати.
Відповісти
2014.03.28 12:27 -
Василь Федоренко (10)
0 -1
Ось і підтвердження того що всі "тролі" - це одна людина.
Відповісти
2014.03.28 12:14 -
Малинський (9)
0 -2
Повністю пудтримую пана Поліновського. Заручаюсь за нього-він справжній патріот Малина.
Відповісти
2014.03.28 23:55 -
Levan63 (17)
0 -1
Це про пана П.???????
Патріот свого "желудка" ДА! це про його!
Відповісти
2014.03.28 11:03 -
Василь Федоренко (7)
1 -1
Посада дуже тимчасова , не дієва і за нею не має ніякої юридичної чи господарської сили .
Знову ж з мильної бульки піар !
Відповісти
2014.03.28 12:11 -
Инкогнито (8)
1 0
Василь,а кого конкретно представляеш ти,а дже все місто знає,що ти є офіційним представником лікарні,яка знаходится в посьолку Гуйва.А головний нарколох виписав тобі мандат.Кидай пити бо закінчеш під забором.
Відповісти
2014.03.29 12:45 -
Василь Федоренко (20)
0 -1
Кидай брехати бо язик заплете ноги та поб`єш голову !
Відповісти
2014.03.27 14:33 -
Ігор Бадюков (4)
1 0
Громада вірить у вас, Миколо, не підведіть
Відповісти
2014.03.28 09:30 -
Василь Федоренко (6)
0 -1
Ти це громада? Яку групу людей ,організацію представляєш ?
Чи просто Микола?
Відповісти
2014.03.27 23:44 -
Василь Федоренко (5)
0 -1
ТАК ЯК ПО тАРИХАМ !!!
ТЮРМА ТА Й ГОДІ !
Відповісти
2014.03.27 14:03 -
Василь Федоренко (3)
0 -1
Спитайте думку у пенсіонерів і ветеранів у яких на хліб не вистачає через його "собівартість"
Через спільну партійність свою думку притримаю !
Відповісти
2014.03.27 13:41 -
Наливайко (2)
0 -1
Побачимо. Нове ситечко на кілечку.
Відповісти
2014.03.27 13:30 -
Робин_Гуд (1)
1 0
Як би там не було, але в цьому випадку добре , що Поліновський "наш" Малинський, думаю тепер якийсь метр труби і Малину перепаде! Вітаю Миколо
Відповісти
2014.03.31 23:01 -
Enej (22)
1 0
Скоріше за все, приглядається до посади начальника департаменту ЖКГ ОДА - Гена Забродський працював з Рижуком, тому має піти.
Відповісти