Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

16.09.2014
Малин

Свободівці передали гуманітарний вантаж батальйону «Січ»


13 вересня заступник голови Житомирської обласної організації ВО «Свобода» Максим Вілівчук спільно із депутатом Малинської міської ради Миколою Поліновським відвезли гуманітарний вантаж батальйону спеціального призначення «Січ», що дислокується на Донеччині. Також свободівці відвідали бійців 95-ої бригади у Слов’янську.

Служба у добровольців, що служать нині в «Січі», напружена, проте вони налаштовані рішуче, — аби жодного метру української землі не віддати ворогу. Ризикуючи власним життям, наразі охороняють спокій мирних жителів Донеччини. Миттєво реагують на диверсії, вибухи, стрільбу сепаратистів. Свободівцям вдячні за підтримку.

Гуманітарну допомогу вдалось зібрати за фінансового сприяння депутата Житомирської облради Сергія Диняка, голови РДА Юрія Мартинюка, керівника ТОВ «Квінта» Віктора Щуліпенка, директора «Малинського лісгоспу АПК» Володимира Антонюка. Велика подяка благодійникам від бійців.
 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.09.17 04:53 -
Олег Антонюк (10)
0 0
А для чого йому учасник бойових дій? Щоб воду зі своєї криниці безплатно носити?.. У нього приватний сектор — компослуг немає. А на рахунок того, що їздятьі не фотографуються, а потім газета пише, що ніхто нічого армії не дає. Оце справді образа! Як тисячі кинув бійцям, а з тебе жлоба зробили через те, що не запіарився
Відповісти
2014.09.16 23:07 -
Anton (9)
0 0
Він напевно хоче Учасника боєвих дій отримати!
Відповісти
2014.09.16 22:39 -
Valentin (8)
1 0
Хлопці, ну не в піжамі ж йому і з водяним пістолетіком треба було гуманітарку везти правда?! Ну модель-модель
Відповісти
2014.09.16 20:16 -
Василь Федоренко (7)
0 0
Чого цей пі.... клоун до них пристроївся в цирковому "камуфляжі" ?
Ось де потвора без сорому !
Відповісти
2014.09.16 19:21 -
Инкогнито (5)
0 0
Ахто знает малинських депутатов кроме нашей звезди которие ездят в АТО .То-то некого вот и получаеться с одной стороны пиарщик з другой герой
Відповісти
2014.09.19 21:59 -
робер артуа (12)
0 0
Більш всього схожий на'' хероя''.
А я сам знаю депутатів , які не показово на камеру, а допомогають набагато більше .
Відповісти
2014.09.16 19:46 -
Anton (6)
0 0
та жаба не давить просто багато вже тут про Поліновського:)
Відповісти
2014.09.16 19:17 -
Инкогнито (4)
0 0
Антоха просто интересно хто ездил в Дебальцево из малина. мне лично пофигу его пиар ана вас смотреть интересно вас реально давит жаба ато на сайте есть и более голимый пиар помощи АТО наливайко атам тебе блювати не хочеться на белие кеди
Відповісти
2014.09.19 19:35 -
Наливайко (11)
0 0
особисто для тебе інкогніто : на білі кеди плювати не хочу
Відповісти
2014.09.16 18:24 -
Anton (2)
1 0
Навіщо все оце перевдягання??? кому потрібні оці понти??? Поліновський хай краще займається проблемами підприємства на якому працює, ато піариться на такому. СТИДНО!!!
Відповісти
2014.09.16 18:26 -
Anton (3)
1 0
Знаю багато знайомих які їздять і передають все необхідне , і нефотографують себе !!! Краще хай розкаже що він місту зробив корисного Депутат Йо-ма-йо!
Відповісти
2014.09.19 22:04 -
робер артуа (13)
0 0
Зробив багато'' корисного''.
Наприклад в нашому будинку ввів тариф на прибирання прибудинкової теріторії і регулярно шле рахунки .а двірника як не було так і нема . хоча всі мешканці не одноравзово звертались до майже всіх інстанцій.
Ось у нас які'' Херої''.
Відповісти