Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

27.05.2014
Малин

У Малині зафіксовано факт агітації в день виборів


В Житомирі та Малині на вулицях розміщені білборди на яких яскраво проявляєть стиль агітаційних матеріалів кандидатів в Президенти Юлії Тимошенко та Петра Порошенка.

Червоним по білому напис: "25 травня твій голос вирішальний. Час Жито по-новому» Такі білборди розміщені по вулиці Вітрука 13 та Привокзальна площа 2 в Житомирі. На всіх агітаційних матеріалах Петра Порошенка вказано було гасло «Жито по новому».

В день виборів білборди з схожим візуальним стилем агітматеріалів Юлії Тимошенко побачили спостерігачі в Малині по вул. Гагаріна. На білборді напис "Тільки сильний лідер відновить мир. Захистимо Україну!", зроблений кольорами, схожими на ті, що використовувала в своїх агітаційних матеріалах кандидат в Президенти України Юлія Тимошенко.

Оксьоненко Олена, голова штабу Юлії Тимошенко в Малині факт коментує:

«Я не давала команди встановлювати ці білборди. Звертайтесь до тої фірми, яка їх встановила. Якщо людям здається, що вони якось схожі на агітаційні матеріали Юлії Тимошенко, то це їх проблеми. І, взагалі, я вважаю некоректно в мене таке запитувати».

Вихідних даних ці плакати не мають.

Законом України «Про вибори Президента України» агітація в день виборів заборонена.

Джерело: Опора

 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.05.28 11:00 -
Василь Федоренко (8)
0 0
Головне масонське правило жидомасонів при владі в Україні :
"Если хочеть взять себе милиард , дай Ивану пять копеек для молчания !"
Відповісти
2014.05.27 19:24 -
Василь Федоренко (4)
1 0
Ну як завжди хто при владі в Україні ті і порушники !
Відповісти
2014.05.27 18:44 -
Витас (3)
0 0
Тимошенко не лідер, вона лідерка! ;)
Відповісти
2014.05.28 10:25 -
Григорій Шитюк (6)
0 0
Тимошенко не "лідер" і не "лідерка" - вона незаконно звільнений в"язень, кий чомусь досі на свободі... Турчинов своєму спонсору дозволив черговий раз "погратися у політику" і черговий раз українці пслали її... далеко-далеко.
думаю нова влада скоро виправить цю юридично-процесуальну помилку. бо як казав відомий кіноперсонаж: "вор должен сидеть в тюрьме!" :)
Відповісти
2014.05.28 10:48 -
Василь Федоренко (7)
0 0
Гриша, до ув`язнення її масонська свідомість як у них всіх була звихнута на Славі та Грошах (методом брехні і злодійства), а після миттєвої амністії і миттєвого припинення симуляції і "зцілення" взагалі повний неадекват.
ЇЇ масончики керували три місяці державою , але за такий короткий "договорнячок" віддали Крим , зпровокували аби не реалізувати вимоги Мандану по перезавантаженні влади , знищення корупції , зародження нової політичної еліти та контролю зі сторони народу за липкими на руки можновладцями, "війну" на Донбасі".
Замість того щоб за кілька годин знищити два місяці назад терористів , вони відкрили кордон , анітували зеків.
Чекали коли це призведе до масовості , до катастрофи для Слобожанщини , аби їм до кишень пішли від Масонського Валютного Фонду нові транші.
Між Патрошенко (який патрошив для себе державні ресурси при всіх урядах і "владах") та Газовою Юлькою Золотою Ручкою давно цей конфлікт за доступ до ресурсів.
Знаючи що вона пролітає , її "команда" поглиблювала війну , провоквуала і організовували нові гарячі точки , розставила по обласним ресурсам своїх олігархів-масончиків.
На її "фракції" смерті в Одесі , коли все це організовував Олесксандр Дубовой з комісії по законності і праворядку. Фучеджі тільки виконував його вказівки . Тому аби мент мовчав його і відправили во своясі !
Дубовой також замішаний і по їншим провокаціям в Україні , де були факти організованої ментівської зради !
Це не вибори це війна між двома злодійськими супротивниками на якій жертвою став народ !!!
Відповісти
2014.05.27 17:24 -
Кіт Мармиза (2)
0 0
А ще була така фішка журавля в кублі клєїть. Причом там Журавський?
Відповісти
2014.05.28 08:27 -
Volvas (5)
1 0
Так эти железо бетонные громадины до сих пор стоят в Чеповичах. Журавли з кубел уже давно улетели, а МАФы остались. Вот изберём новую власть в селе и попробуем выкатить счёт Журавскому за аренду земли под свои средства агитации. Как Вы думаете, это реально? Может кто подскажет что то дельное, что бы получилось задуманное. Хочется поставить на место этого деятеля, что бы усвоил, кто в хате хозяин.
Відповісти
2014.05.27 17:11 -
Наливайко (1)
0 0
Оксьоненко вірно відповіла. Де там ім-*я кандидата ? Чорний і червоний колір ???
Відповісти