Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

27.11.2013
Малин

В центрі Малина підняли прапор ЄС


Малинська міська рада демократичною більшістю прийняла рішення про звернення до президента з вимогою підписати Угоду про асоціацію з Європейським Союзом.

Також міська влада для засвідчення євроінтеграційних прагнень прийняла рішення підняти на площі Соборній в м. Малині прапор Європейського Союзу поряд з прапором міста, як символ незмінності та безальтернативності єроінтеграційного курсу України.

32 депутати із 33 присутніх більшістю проголосували «за» таке рішення 26 листопада.


Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2013.12.03 08:50 -
Василь Федоренко (14)
0 0
Вчора день по нитці з бізнесменів на спецвипуск "Соборки" збирали кошти і нашкребли.Їм дякуємо !
Кожного дня море питань повязаних з майбутнім , в тому числі і ваших дітей .
Де ви ? Ви тільки тих хто діє обгаджувати можете жуючи соплі та слину.
Де волонтери у Малині ? Чому малинчан тяжко підняти заради них же ?
Що по 4 Зоні , що зараз , щодо грабування владою місцевого і так злиденного бюджету !
Чи всі тільки підлота , дурні , холуї та ті хто просто чекає черги до цвинтаря ?
Відповісти
2013.12.03 08:40 -
Василь Федоренко (13)
0 -1
Це ви як собаки які живуть на конкретній землі , серед конкретних людей , в конкретній державі та плюєте і гавкаєте на все що стосуєте цього !
Бродячі собаки і то кращі , не говорячі вже про домашніх !
Відповісти
2013.12.02 19:24 -
qwin (11)
0 0
А собачка на фото - це з партії зелених? Ото треба було її привязать до стовпа, та й хай би стерегла прапор і оголосити подяку меру за гарного сторожа. А то таку гарну тему запороли...
Відповісти
2013.12.02 19:13 -
Василь Федоренко (10)
0 0
ІДІОТ МАРМИЗА !
Відповісти
2013.12.02 20:10 -
Кіт Мармиза (12)
0 0
Признаюсь, Васильку, є трохи )))
Відповісти
2013.12.01 15:01 -
Кіт Мармиза (9)
2 0
Та це ж Свадьба в Малін(овке)! Власть міняється, євроПРАПОРЕЦЬ знову вісить!!!
Відповісти
2013.11.30 23:55 -
Василь Федоренко (8)
0 0
Цікаво у яких це невідомих газетах мене роками піарять ?
Може навпаки бояться друкувати навіть призвіще ?
Це істинна правда !
Якби хоч про мої справи 0,1 % друкували то хтось мав тут право катати парою шарами в голові.
Відповісти
2013.11.30 23:49 -
Василь Федоренко (7)
0 0
Містом пишайтесь але не тими хто у нього підчищає бюджет ,народну власність і земельку !
Відповісти
2013.11.30 23:45 -
Василь Федоренко (6)
0 -1
Ось скільки обіцяв собі на безіменних провокаторів не реагувати.
Гадалось що крім двух р... на голові є ще хоч одна розумова прожилина , а товиходить тільки від кашкетика.
Так дійсно біда від дурнів більше ніж від доріг !
А ти взагалі де...!
Де твій людина тінь офіційний ресурс ?
В роті телепається влітку щоб не спаритись а взимку щоб не змерзнути !
Фу !!!
Відповісти
2013.11.30 23:37 -
Григорій Шитюк (5)
0 0
не довго Малину судилося побути європейським містом - воно і не дивно... адже за власну свободу від совка треба платити! а у цьому гнилому полісському болоті всі звикли до того, що прийде лагідний дядечко та принесе усе на блюдечку...
пам"ятаєте у класика: "село не наче погоріло, не наче люди подуріли... німі на панщину ідуть, і діточок своїх ведуть..." Тарасе, Тарасе - як же усе це сьогодні актуально!
Відповісти
2013.11.30 23:31 -
(4)
3 0
Федоренко, вы провокатор и грязный пиарщик!
Я не в восторге от малинского мера, но эту клоунаду с флагом вы с депутатами и устроили.
Т.е. в день когда было ясно что Янукович ничего подписывать не будет приняли решение водворить флаг, а если ничего не подпишет 29-го, то снять. Такое Было решение? И разве неясен был исход? Приняли бы решение поднять навсегда, так другое дело, а то....
Ну ясно, пропиарились, сфотографировались, отчитались и партийные грамоты получили. Так нет, находится умник, который хочет на этом еще конфетку заработать!!!
Материал ваш на Рупоре прочитал. Если у этого сайта таже информация что и у меня, то понятно почему ваш спич не опубликовали. А Житомире им там до Малина... далеко, а вам конфетка.

И может есть здесь кто-то из посвященных? А самое правильное публиковать подобные решения на официальных ресурсах.
Відповісти
2013.11.30 20:48 -
Василь Федоренко (3)
0 0
Я закинув адміністратору цього сайту інформацію щодо службового злочину зі сторони Стельмаха який дав команду комунальникам Стурчака зняти прапор наплювавши на рішення міської сесії ,законодавство та конституцію.
Матеріал надрукував Рупор Житомира , а цей сайт ні .
Відповісти
2013.11.30 19:37 -
Кіт Мармиза (2)
2 0
Бреду сьогодні по Малину, глядь, а де прапорець??? Альо, дєпутати!!! Я ж уже всім розхвалився-розфастався.
Відповісти
2013.11.27 19:50 -
Григорій Шитюк (1)
0 0
можете сміятися, але я пишаюся своїм містом!
не знав що у нас в Малині влада може зробити щось, за що її можна повжати...
Слава Україні - Європейській державі!
Відповісти