Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

21.10.2015
Малин

Відеозвернення Василя Федоренка, кандидата на посаду міського голови Малина


Василь Федоренко, найдосвідченіший кандидат на мерське крісло, завжди відрізнявся креативними сюжетами в своїй виборчій агітації. До того ж активно веде себе на полі молоді - в соціальних мережах

Цього разу Василь Михайлович пішов ще далі, в ногу з часом, створивши відеоролик - ВИБОРЧИЙ ВИСТУП кандидата на посаду Малинського міського голови

Власний запис та монтаж - вказано на каналі ютюб

 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2015.10.23 20:09 -
Наливайко (72)
0 0
Федоренко джинсовик http://www.pravda.com.ua/news/2015/10/23/7085951/ чи можна вірити цій людині
Відповісти
2015.10.23 17:43 -
Віктор (71)
0 0
приємно слухати хоч одна людина каже правду він один здатний розігнати Малинську шайку лейку Федоренко один за кого треба голосувати
Відповісти
2015.10.22 09:14 -
Заливайкo (23)
0 0
Вот честно, жаль мне Федоренко. Чисто по-человечески жаль. Толковый же мужик, а его все норовят дурачком обозвать. Вопрос за что?
Даже в нашем маленьком городке наблюдается общая статистика: люди по большей части скоты и быдло и всегда подхватывают тот курс, который им навязывают "сверху". Вот держит государство курс на попирание и истребление "думающих патриотов", так сразу и на всех уровнях этот курс подхватывается. Яркий тому пример ситуация вокруг УНСО и Федоренко Василия. Что одни что другой известны своими "правым", а порой и "ультраправым" мировозрением. Так что делают месные гоблины? Просто и тупо обсирают их, не понимая, что сами неосознанно, только лишь в силу своей безвольности и рабского повиновения власти, загоняют себя глубокую жопу. Патриотизм высмеивается, призывы думать вызывают лишь дебильные насмешки. Благие намерения трактуются исключительно как "проплаченные акции"... Народ, откуда такая обозленность?
Відповісти
2015.10.22 02:41 -
Антіклан Малинський (20)
1 0
5 придурковатих тролів між собою проводять СЕАНС на тему "Боюсь і ненавиджу бо боюсь !"
Відповісти
2015.10.21 22:37 -
Григорій Шитюк (16)
0 0
примусив себе додивитися цей ролик у стилі 80-х до кінця... усі 15 хвилин відео. якось похмуро, агресивно, тяжко для сприйняття... і звук не подобається. після перегляду охоплює гнітюче відчуття "розрухи"... хоча, людина в кадрі говорить іноді цілком зрозумілі і правильні речі, та чомусь не пропонує потенційному виборцю реальні шляхи виходу з ситуації що склалася в місті. я не можу погодитися, що все вже так надто погано в нашому Малині - чому б тоді всі вони стояли у черзі на мерське крісло?
на що звернув увагу: кілька фоток з Володимиром Литвиненком, Юрою Смалюком, навіть з Тягнибоком... можливо автор вважає що вони тут доречніші ніж з Коломойським та його соратниками - то так, думки вслух. єдиний висновок який зробив для себе - не позитивно, я не хотів би так жити і не буду голосувати за цього кандидата.
Відповісти
2015.10.22 02:32 -
Антіклан Малинський (18)
0 0
Гришко на фото не Смалюк , не Литвиненко , ні Тягнибок є головним . Гарно подивись . Якщо вони у кадрі то це не зовсім причмна для твого обсирання чи фантазій.
Так , Тягнибок колись називав себе "другом" Федоренка і навіть за Михайловича заслуги вручив на з'їзді найвищу нагороду. Чому Ярославович підспівуючи Поліновському ( Малинський гнида ) ,Кізяку ( колишньому губернатору- рейдеру) і Вілівчуку ( шахраю і брехуну- продавцю насіння в Житомирі) так ганебно поступив , то це до Тягнибока . Чому він перед парламентськими виборами злив , "вигнав" не пояснюючи і таємно з партії 9888 найактивніших партійців , а набрав обезбашених ПТУшників-тітушок !
Щодо Смалюка - то не Федоренко крутився біля Смалюка , а навпаки. А потім і у Смалюка "перезагрузка" без лікарського догляду і причин відбулась.
Щодо Литвиненка - він у Громадській опозиційній раді представляв "Удар" а не хабарників.
Ти ще Федоренку Метелика якимсь бокои приліпи та не забудь вбитого Кенеді.
Відповісти
2015.10.22 13:16 -
Григорій Шитюк (24)
0 0
я все що думав, досить лаконічно, без закидів написав у попередньому коментарі. якщо автор вважає ті фото доречними у своїй політичній рекламі - я поважаю його бачення, але не треба тоді відхаращуватися від цих людей і звинувачувати всіх у зраді.
Відповісти
2015.10.22 16:43 -
Антіклан Малинський (27)
0 0
Гришко , о це все "без закидів" ? Брехливий і підловатий ти !
Відповісти
2015.10.22 16:48 -
Adik (28)
0 -1
Гриша за пару гривен от Савченка взяточника и Марценюка регионала устроил им пиар фотосесию, а теперь что вякает здесь. Шакальонок продажный.
Відповісти
2015.10.22 18:02 -
Григорій Шитюк (32)
0 0
Adik - это партийная кличка или порядковый номер...? так вот, Adik, пока я не начал тут (и не только) перед грядущими выборами рассказывать о продажных (с фактами), лучше ройся тихонько в чужом грязном белье - это же твой конёк, кто с кем спит и недосыпает... давно мы душещипательных историй на эту тему не читали :)
Відповісти
2015.10.23 00:35 -
Антіклан Малинський (53)
0 0
Яки ж ти Гришко безпородний і аполітичний як пояшкався з головними малинськими "воротілами" страшний став. Ух аж !!!
Що цікаво що ти сам оманливо вірить у себе в місті і у громаді впливовим і обізнаним !
Хвороба є хвороба , але все лікується часом і власними обломами.
Відповісти
2015.10.23 00:59 -
Григорій Шитюк (56)
1 0
після 26-го і тебе попустить... "воротіла", що "сам оманливо вірить у себе в місті і у громаді впливовим і обізнаним"! :)))
а прийде чергова "відписка" з прокуратури на свіжі "викриття місцевої мафії", з укропу виженуть - то може й на поправку підеш - політику закинеш, людей дивувати перестанеш :)
Відповісти
2015.10.23 14:04 -
Антіклан Малинський (69)
1 -1
Амеба труслива ти кому це недорозвинений гемофродіт погрожуєш ?
Дзявка !
Відповісти
2015.10.23 14:11 -
Григорій Шитюк (70)
0 0
-гавка... -гавка... -гавка... відповідало морозне ехо тієї зоряної ночі і тихенько шелестів укроп на городі... чи то була конопля? :)))
Відповісти
2015.10.23 01:22 -
Valentin (58)
1 0
гриша я знаю ти тут))) пора спати)))))))
пройдуть ці вибори буду висипатись, бо ж кортить весь час повичитувать хто тут на кого покакав
Відповісти
2015.10.23 01:31 -
Григорій Шитюк (59)
0 0
люблю працювати вночі, поруч ноут включений, музику слухаю, можу сюди заглянути... у мене переважна більшість коментарів у такий час. :)
Відповісти
2015.10.23 14:02 -
Антіклан Малинський (68)
1 -1
№люблю працювати вночі - дрочі - чі..чі............"(Гриша)
Через те з тебе як з козла молока !
Відповісти
2015.10.23 01:38 -
Valentin (60)
1 0
це час коли всі тролі по обидва боки барикад сплять і вигадують новий план наступу на Інфо -Малин)))
Ще 3 дні і люди стануть людьми,
бб
Відповісти
2015.10.23 01:43 -
Григорій Шитюк (61)
0 0
е-е, спочатку нажеруться як свині... хто від радощів, хто від горя за просране на виборах бабло :)
Відповісти
2015.10.23 08:04 -
Valentin (63)
0 0
ахах))) такі да))))
Відповісти
2015.10.23 01:13 -
Valentin (57)
2 0
напевно всі перелічені симптоми тільки ускладнять захворювання...
Відповісти
2015.10.22 18:09 -
Adik (35)
0 -1
Пане високобрдіє григорій. ти ніским неспиш. ніским не досипаєш. ти не коньок. ти просто осел.
Відповісти
2015.10.22 18:05 -
Заливайкo (33)
0 -1
Грыша вы шо, тожэ трусы нэ стирайэтэ? Думал я один такой.
Відповісти
2015.10.22 13:19 -
Антіклан Малинський (25)
0 -1
Да пішло ти .... ?
Відповісти
2015.10.22 13:51 -
Григорій Шитюк (26)
0 0
жирний червоний мінус.
Відповісти
2015.10.21 20:55 -
Инкогнито (10)
5 0
Вася перестань себе називати у трейтьой особі невже ти хоть на хвильку думаєш що таке горе як ти хтось не впізнав
антіклав ти наш страшненький
Відповісти
2015.10.22 06:46 -
Заливайкo (21)
0 -1
А скажите Николай, как боец Вы где именно воевали?
Відповісти
2015.10.22 17:34 -
Олег Антонюк (29)
1 0
Здогадайся — він воював уж точно не там де ти із склянкою самогону
Відповісти
2015.10.22 18:13 -
Сталева Свідомість (39)
0 -1
А часом не з Романішиною в ліжку він "воював"?
Відповісти
2015.10.22 18:14 -
Олег Антонюк (40)
1 0
А це хто?
Відповісти
2015.10.22 18:17 -
Сталева Свідомість (42)
0 -1
Враховуючи той факт, що Ірину Романішину знають всі причетні до чиновницьких кабінетів Малина, дуже дивно, що ви, людина така обізнана в питаннях ціно та тарифоутворення, в усих тонкощах біографії Поліновського і не знаєте Ірини. Питання постає, а чи не косите ви на дурочку Ірино?
Відповісти
2015.10.22 18:16 -
Олег Антонюк (41)
1 0
Це ти Поліновського так рішив попіарить? Наскільки мені відоме, малий друже, у його ліжку було півміста. А от про цю не чув, розкажи подробніше. Може й собі поклеюсь
Відповісти
2015.10.23 00:39 -
Антіклан Малинський (54)
0 0
Антонюк я бачу що ти теж був у нього в ліжку , а тепр з Буратіна імпотента фантазує Супер-осла з довим ... и вухами.
Да педрило твій лисий !
Відповісти
2015.10.22 18:18 -
Олег Антонюк (43)
1 0
То тобі здалося, що я такий обізнаний. В мене є там просто уші
Відповісти
2015.10.23 00:40 -
Антіклан Малинський (55)
0 -1
Де там ?
Відповісти
2015.10.23 11:30 -
Олег Антонюк (64)
1 0
Там це у білому-сірому домі, недоумки. Коли коменти дописуєте, хоча б на час дивіться
Відповісти
2015.10.22 18:30 -
Сталева Свідомість (45)
0 -1
"ТАМ" це де? Між ногами? Я думав у жінок там дещо інше.
Відповісти
2015.10.22 02:36 -
Антіклан Малинський (19)
0 0
Уважно читай : Не приймай галюцогени бо одна людина (Федоренко) не може бути одночасно в різних місцях та ще й без нету.
І по ночам він як я не працює на робочому місці а мабуть спить .
Ідіоти !
Відповісти
2015.10.21 21:04 -
Антіклан Малинський (12)
1 0
Ще раз повторюю припиніть у Ніколоєвського купувати заборонені галюцогенні наркотичні апарати. Йому рано чи пізно нари а вам то смерть "!
Відповісти
2015.10.21 22:22 -
Valentin (14)
1 0
апарати?)))) Василь, ти сам під мухою?
Відповісти
2015.10.21 22:54 -
Кіт Мармиза (17)
2 0
Не апарати а артеФАкі!!!! село ти темне
Відповісти
2015.10.21 20:49 -
Антіклан Малинський (9)
0 0
На скільки ми знаємо Михайлович не давав вам право тут оприлюднувати його відеозвернення.
Краще б :
На його блозі "Свобода і право " , сторінках ВКОНТАКТЕ і ФЕЙСБУК єж цікава , яскава листівка про шамана Шостока та матеріал про злочинну діяльність злодія Шостака.
Найбьільш вагомий матеріал про Дарування Шьохі частину будинку на вул.Чернишевського дружиною Бурлояя назаміну продажі Бурляю задарма Банно- прального комплексу по вул. Хмельницького (вже кафе РОЯЛЬ).
Що цікаво що навіть об'єми різняться в десятки разів.
Безсоромний брехун і злодій !
Він , Стельмах , Литвиненко та Дон Дієго.Мотильо повинні пайку тюремну хавати що найменше років ........до смерті.
Повернути майно громаді та незаконно прихоплені житлові площі , споруди , майно , паї та землі !
Відповісти
2015.10.21 20:21 -
Заливайкo (6)
0 -2
Не пойму, чего все взвились то? Нормальный мужык, ровный, не трепается, говорит по делу откуда такая злость по отношению к нему? А... Пойду-ка накатаю два по сто.
Відповісти
2015.10.21 20:39 -
Наливайко (8)
0 0
олечка, куди тобі ще 100 ти і так обкурена
Відповісти
2015.10.22 06:52 -
Заливайкo (22)
0 0
И вы еще пытаетесь уличить Федоренка которого, к слову, здесь нет, в шизофрении, паранойе и галлюцинациях? А вам не кажется что у вас самого паранойя и синдром навязчивой идеи?
Я даже под приступом "белочки" не несу такой вздор как вы трезвый.
Відповісти
2015.10.21 20:18 -
Наливайко (5)
3 -4
ФЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ -ДЕБІЛ ))))))))))))))))))))))))) ЦЕЙ ВЕЛИКИЙ ЕКОНОМІСТ ЗРАЗУ ПІДНІМЕ ЕКОНОМІКУ МАЛИНА ))))))))))))))
Відповісти
2015.10.21 20:08 -
Черемушки (2)
6 -3
Зуби аж тріщать, може того і не вистачає їх?! Та й очами водить то туди, то сюди... згадалось інтервью з Харкова:
«Немножко текст по-дэбильному написан», «Ты можешь не орать? Уже надоел за целый день», «Миша, всё переписываем, у тебя скучное лицо, тебе никто денег не даст», «Ну, это просто постная ху...я какая-то, б...дь!»(с)
Відповісти
2015.10.21 22:23 -
Valentin (15)
0 0
ахахах))) красава
Відповісти
2015.10.21 20:15 -
Наливайко (3)
1 -2
5 балів, Черемушки !
Відповісти
2015.10.21 19:56 -
Сталева Свідомість (1)
2 0
Так їх, Михайловичу! Ми їм іще якось вломимо піз..юлів і конопляному бургомістру і його капловухому ад’ютанту.
Відповісти
2015.10.22 17:36 -
Олег Антонюк (30)
1 0
Обкурена Сталева Напівсвідомість тобі років то скільки, пацаненок?
Відповісти
2015.10.22 17:58 -
Сталева Свідомість (31)
0 -1
Я молодий іще, але вже знаю що дівчаткам піся а хлопчикам пісюн дані не лише для того щоб нужду справлять. Достатньо дорослий для того щоб зрозуміти чому тато сміялися коли казали мамі що дядя Коля своєю тичинкою час від часу опиляє квіточку тьоті Ірі.
Еге ж я дорослий, тьотя Іра?
Відповісти
2015.10.22 18:05 -
Олег Антонюк (34)
1 0
То ти, пацаненок, ще й збоченець. Не одному Василю Михайловичу треба час од часу до лікарів ходить. Певне, єдиноборства усім у Файтері мозок відбиває
Відповісти
2015.10.22 18:12 -
Adik (38)
1 0
відбиває тільки тим, у кого вони є. отд-хай!!!)))
Відповісти
2015.10.22 18:12 -
Сталева Свідомість (37)
0 -1
Та ладно тобі Ірочко всі вже прикалуються з тебе. Ти там іще Поліновською не стала? А то після такого люди зазвичай одружуються.
Відповісти
2015.10.22 18:12 -
Сталева Свідомість (36)
0 -1
Та ладно тобі Ірочко всі вже прикалуються з тебе. Ти там іще Поліновською не стала? А то після такого люди зазвичай одружуються.
Відповісти
2015.10.22 18:28 -
Олег Антонюк (44)
1 0
Ото ти обкурився, хлопчачок! Мене особисто не приваблюють одностатеві шлюби. Та й Ірою мене ще ніхто не обзивав. Зізнайся, то "Свобода" тобі грошики платить, чи ще хтось? Низько ж ти кар єру починаєш, каратист. За те, що в чужому бельишке копирсаються — у наш час в унітазах топили. А докочувалися до такого одні імпотенти і просто мудаки. Так що ти хлопче мудак- мудачок малолітній. Фу! А я то думав й справді спортсмен
Відповісти
2015.10.22 18:32 -
Сталева Свідомість (46)
0 -1
Та не викручуйся ти так. То за Миколу сраку рвала під кожним постом, а тепер вже відхрещуєшся від Свободи?
Відповісти
2015.10.22 18:37 -
Олег Антонюк (47)
0 0
Ото ж тебе несе, хлопче! Поліновському слави немерено. Мені то по фігу. А "Свободи" рейтинг вгору явно пішов — що не говорять, а перед виборами це все у позитив. Телефончик свій скинь, я тобі хоч рахунок на радощах поповню. Пацанньонок. І розкажу куди ще цей застраліий "компромат" підкинуть за окрему плату — помщуся, бо мені Поліновський, сука, років 20 тому дорогу перейшов. Дівчину відбив, падло. Оце ти написав, так ясно все згадав. Так о скидай телефончик, зустрінемось
Відповісти
2015.10.22 18:46 -
Заливайкo (48)
3 0
Маленький совет тебе: не оправдывайся так, ведь чем больше текста ты генерируешь, тем больше уличаешь себя. Просто проигнорируй и все, а то я уже и сам начинаю думать что синемордый правду говорит.
Відповісти
2015.10.22 18:55 -
Олег Антонюк (49)
0 0
А мені по приколу. Все одно дурью маюсь от безделья
Відповісти
2015.10.22 18:56 -
Заливайкo (50)
0 0
По приколу под Полиновским кряхтеть что ли?
Відповісти
2015.10.22 19:00 -
Олег Антонюк (51)
0 0
Вся гоп-компанія зібралася? УНСО, бачу, явно лягла під Свободу? Працює на всю катушку. Слави Миколці по саме никуда. Собью з нього пляшку Президентського Стандарту, з тобой Заливайко поділюсь чесно по-братьски. піар свободи того вартий
Відповісти
2015.10.23 06:45 -
Сталева Свідомість (62)
0 0
УНСО вже під Свободою ходить? А ти ж казала що під Савченком. Савченко що, Поліновського посунув в Свободі, чи як це все розуміть?
Відповісти
2015.10.23 11:33 -
Олег Антонюк (65)
0 0
Хоч совет безпдатний, пацаненок: не др...чи під компом, хреново закінчиться. візьми бабу, у кіно поведи чи ще куди, дивись щось і зростеться, а то так у світ іний відійдешь нечепаним і злим на усіх нормальних мужиков. Завидуешь ти чужому щастю політик малолітній
Відповісти
2015.10.23 13:02 -
Сталева Свідомість (66)
0 0
А як на рахунок вас, Ірочко? Може зустрінемося якось? Я Вас ковбасою пригощу.
Відповісти
2015.10.23 13:25 -
Олег Антонюк (67)
0 0
Невиправний ти фантазер, пацаньонок. Повсюди девки ввижаються. Не Іра я не парься. І не голубий, щоб з тобою ковбасу їсти, ковбасник ти наш. Сходи у розважальний заклад, там таких зі сталевою напівсвідомістю люблять - знайдешь, що шукаєш. Бувай, хлопче. Не турбуй по пустяках
Відповісти
2015.10.22 19:57 -
Заливайкo (52)
0 0
Чего ж ты взвилось, дурилка ты картонная, просто поинтересовался ведь.
Відповісти
2015.10.21 20:29 -
Заливайкo (7)
0 0
Это вы зачем? Чуть что так "вдарю", "суну"... Уж не боксер ли вы? За бокс я бы выпил.
Відповісти
2015.10.21 20:16 -
Наливайко (4)
0 -2
не з твоїми циплячими мізками
Відповісти
2015.10.21 21:01 -
Антіклан Малинський (11)
0 0
Ви навіть не представляєте .
Те що діло друкування матеріалу без згоди автора це суд !
друге - ніхто не знає про його реорганізацію і оптимізацію міської влади при активній участі громади.
Він має море проектів і ідей на покращення , а ви хіба що дорогі білборди " Підмеуі , вибелю і поверну комуністічно-комсомольскі вуличкоми для бази НКВД. (НУ якийсь лдвірник-сексот)
Дебілі. Добре що вас не ббільше пару десятьків біля боровів від влади , мета яких вининищити нас а міста перетворити у металобрухт та сміттєзвалище.
Відповісти