Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація   Вхід

Із історії спорту Малинщини: Василь Шостенко – майстер спорту СРСР з легкої атлетики

5.06.2018
Малин

Віталій Журавський та Іван Вознюк базарували в Малині


 Не на правах реклами, а як непересічний факт...

Останнім часом Віталій Журавський облюбував житомирський телеканал СК1. Нещодавно телевізийники ходили по п'ятах у політика по Малинському ринку.

Суть кіно — "попередник" сварить "нинішніх". Сюжет старий як світ, але земляків можна дивитися під різним соусом.

А найцікавішим у тому ходінні по базару є присутність Івана Вознюка — у недавньому батька-редактора газети «Малинські новини». Тож подейкування про те, що досвідчений газетяр у команді Журавського, як бачимо у відеосюжеті — доконаний факт.

Можливо і нову газету незабаром будемо читати. З огляду на персоналії вона має називатися «Всім новинам новини...». Хоч акценти можна розставити і по іншому.

Цікавий факт щодо телеканалу. Одноосібним власником СК1 до недавнього часу був Михайло Пухтаєвич. Але, як знаємо, 31 травня його намагалася заарештувати податкова поліція, а з 1 червня співвласником телеканалу стала дружина головного БППшника області.

* * * 

Підпишіться на нашу сторінку в Facebook

 

 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2018.06.12 08:46 -
demos (13)
0 0
Trolli podtyanulis )
Відповісти
2018.06.11 23:58 -
мельник (12)
2 0
По-моєму, Журавський - єдиний з депутатів, хто хоч щось робив хорошого для Малина. принаймні, не пригадую "косяків" за ним.
А щодо новини про попередника, який сварить "нинішніх".
Слухайте. а в чому неправий Журавський? Тільки конкретно? Чи може зараз ми всі в шоколаді живемо? Немає за що сварити? Чи про владу можна тільки добре, або ніяк? Чи тільки обраним можна її сварити?
Відповісти
2018.06.12 12:01 -
logic (15)
1 0
У Вас викривлене уявлення про те, чим повинен займатися депутат.
У С. Є. Лєца є сентенція у вигляді риторичного запитання чи може людожер
звинувачувати у недостатній гуманності.
Журавський був депутатом від ПР, і цього достаньо.
Не має морального права член команди Януковича "сварити" нинішню владу.
Відповісти
2018.06.12 08:49 -
demos (14)
0 0
Malin dlya vashego bossa vsegda bil slozhnim objektom
Відповісти
2018.06.10 23:08 -
UkraineBlogger (11)
3 0
Дивно вас читати, люди! Описане в відео є реальністю. І дуже добре, що подібне оголошують в ЗМІ, а не навпаки замовчують. Простих людей поставили в позу, бо тепер доводиться працювати на харчі і сплату тарифів. Нічого гарного в цьому немає.
Відповісти
2018.06.10 22:02 -
Grigorenko (10)
0 0
Дожилися, що людям навіть на їжу грошей не вистачає, треба кредит МВФ пенсіонерам на пенсію розподілить
Відповісти
2018.06.08 16:48 -
Олександр Сильченко (9)
0 -1
Це що вже виборами запахло! Деше популістична зарисовка Журавського. А ви ж просили дороги зробити і я зробив, так ремонтував дороги перед виборами пан Журавський, але за наші з вами гроші! Дешеві подачки , черговий фейк і співчуття Журавського. Йдіть онуків няньчити , дайте молодому поколінню дорогу в краще майбутнє . Чи не щороку перехід з партії в партію, це вже їх 10.
Відповісти
2018.06.07 09:56 -
Ірина Кримська-Лузанчук (8)
0 0
Я шокована))) Два елітні пенсіонери. Цим все сказано. Що пенсіонери - то не є гандж. Я й сама пенсіонерка. А от в іншому вони точно живуть на іншій планеті.
Відповісти
2018.06.06 09:30 -
Малинський (7)
0 -1
Безвідповідальна влада- не потрібно з бюджету тринькати на таких як Журавський. Як липучка. Не може від "рідного" Малина відстати.
Відповісти
2018.06.06 08:46 -
Ben (6)
0 -1
Що робиться?Страрий та вічно маразматичний типу газетар Ваня Вознюк разом із “потрібна влада” і все буде в мене гаразд Віталієм Журавським.... це що, скоро вибори?Точнр, вибори скоро!
Відповісти
2018.06.06 08:43 -
Ben (5)
0 0
Охоооооохохохохох, що робиться
Відповісти
2018.06.05 22:19 -
demos (4)
1 0
Vitalik Freymut )))
Відповісти
2018.06.05 20:59 -
Rediska (3)
1 0
))) майже одночасно написали
Відповісти
2018.06.05 20:58 -
Rediska (2)
0 -1
І що ніхто в бак не кинув? Тим більше, що вже їх хватає...
Відповісти
2018.06.05 20:56 -
робер артуа (1)
0 -1
Ну як тут не процитувати комика Данилка -поїзд їде , а воно лізе )))Невже в Малині мало сміттєвих баків? Може вже пора організувати достойну зустріч ,регіоналівській хвойді?
Відповісти