Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

23.09.2014
Малин

Віталій Журавський встановить у Малині майданчик для занять вуличним фітнесом


Народний депутат Віталій Журавський відгукнувся на прохання членів команди Малина з воркауту (вуличного фітнесу) і пообіцяв вже найближчим часом облаштувати в місті спеціальний майданчик для занять із цього виду спорту.

20 вересня, в День міста Малин, Віталій Журавський зустрівся з членами місцевої команди з воркауту, які зібрали 207 підписів малинчан з проханням облаштувати у місті спортивну площадку саме для заняття воркаутом. Віталій Журавський пообіцяв, що такий майданчик у Малині з’явиться найближчим часом.

У свою чергу політик запросив малинських спортсменів долучитися до благодійної естафети Ice Bucket Challenge. Хлопці пристали на пропозицію Віталія Журавського і минулих вихідних підхопили всесвітню акцію, одночасно облившись крижаною водою. Усі кошти, зібрані в результаті благодійного заходу, будуть передані українським військовим, які знаходяться в зоні проведення АТО.

Воркаут (Workout) - це масовий рух, що набирає стрімкої популярності. Він заснований на заняттях фізичною культурою із застосуванням тренувального обладнання в громадських об'єктах, таких як шкільні двори, парки, спортивні майданчики в міській забудові.

Що стосується Ice Bucket Challenge, - це кампанія, що спрямована на благодійництво, сенс якої в обливанні себе відром крижаної води. Мета - отримати кошти для фонду з вивчення аміотрофічного бічного склерозу. В Україні подібні флешмоби набули іншої мети - це збір коштів на допомогу українській армії, на лікування онкохворих або на іншу благодійність.

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.09.27 09:41 -
Зорянка. (8)
0 0
Обливати брудом?Зовсім ні і не перекручуйте моїх слів.Я поважаю і себе,і всіх вас. Вважаю,що саме молодь зараз і є прогресивною рушійною силою,яка вчиняє не по аналогії,а має своє бачення, тому і закликаю всіх не піддаватися на підкуп в яких розмірах він би не був, бо ми всі гідні того,щоб нас поважали, а не подачками підманювали, спекулюючи на потребах.Тепер, сподіваюсь, зрозуміло
(особисто мені імпонує ваш коментар за 23 вересня,тому ці нападки ні до чого).
Відповісти
2014.09.27 11:34 -
Григорій Шитюк (9)
0 0
зрозумійте нарешті, політика - це і є спекуляції на потребах... окремих людей, громади, міста, регіону, навіть цілої країни. політика - брудна річ, і не вірте людям, які кажуть що вони у політиці за покликанням серця! це або маститі лицеміри, або дилетанти-початківці.
молодь у нашій країні сьгодні потребує уваги. требе перестати вже насаджати їм "чернігівське" "горілочку" та рак легенів з імпотенцією у яскравих обгортках! пропаганда здорового способу життя та споконвічні духовні цінності повинні стати на перший план.
Відповісти
2014.09.27 15:00 -
Зорянка. (10)
0 0
Григорію,поважаю Вас абсолютно не знаючи, за Ваші коментарі,які сповнені любові та прагнення кращого майбутнього для рідної землі.Депутатом Верховної Ради має стати Дзюблик,бо у нього такі ж переконання.Він і представить наші спільні інтереси.
Відповісти
2014.09.26 16:35 -
Зорянка. (6)
0 -1
У кожного свої розцінки: хтось за пачку гречки, хтось за майданчик свій голос продає...
Ні, не хочу вірити, що Революція гідності нічому нас не навчила.
Відповісти
2014.09.27 02:56 -
Григорій Шитюк (7)
0 0
а чому Ви такої думки про нашу молодь...? звучить доволі образливо. я знаю кількох з цих хлопців - не думаю що в день виборів вони будуть голосувати "одним місцем", на відміну від деяких дописувачів... вибачте, до чого тут "Революція гідності"?
якщо при зустрічі я потисну Журавському (чи будь-кому іншому) руку у привітанні, за мене також тут "проголосують" і будуть лайном обливати?
Відповісти
2014.09.23 23:24 -
leyla (4)
0 0
журавський молодець, хоча провокацій наразі проти нього багато
Відповісти
2014.09.23 21:19 -
Vadim (2)
0 0
Молодь дуже вдячна ща Журавський не залишив без уваги прохання про майданчик! Дякую
Відповісти
2014.09.23 22:52 -
gprs (3)
1 0
В цієї молоді вата в голові , він купує собі голоси на вибори,
Відповісти
2014.09.23 23:24 -
Григорій Шитюк (5)
0 0
власне, а що тут дивного? молодь ладна дякувати тому, хто звернув увагу на їх потреби - адже це не тільки розважальні вечірки та нічні клуби. Журавський тут знайшов слабке місце у місцевої влади і зробив вдалий хід. залишається посипати голову попелом і згадувати, що міська влада зробила для нашої молоді за останні роки? що зроблено в місті для тверезого дозвілля? для пропаганди здорового способу життя? відкрита іще одна "наливайка"...?
так, для когось це політика, зайві голоси на виборах а для когось - спортивний майданчик. якщо майданчик побудують - в черговий раз подякуймо Журавському, а на вибори йдіть виважено, і голосуйте за того, кому місце в українському парламенті.
Відповісти
2014.09.23 20:52 -
Matviy (1)
2 0
Дуже круто! Приємно читати такі новини!
Відповісти