Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

12.03.2014
Малин

Заява: Поліновський на державні посади не претендує


Офіційне звернення Миколи Поліновського

Шановні малинчани!

Як депутат Малинської міської ради, голова районної організації ВО «Свобода» офіційно заявляю, що не претендую на жодну державну посаду, у тому числі голови Малинської райдержадміністрації.

Позаяк останнім часом у ЗМІ з’явились публікації про те, що я є одним із імовірних кандидатів на згадану посаду, вважаю своїм обов’язком повідомити громаді слідуюче:

«Я брав активну участь у народній революції на Майдані не заради посад і ніколи не мав це на думці. Я не писав заяви і не подавав жодних документів на посаду голови РДА.

Я не йду у владу, однак докладу максимум зусиль, зважуючи на позитивні зміни у владних структурах області та держави, для розвитку Малина, зокрема, комунальної сфери міста. Усім відомо, у якому жахливому стані водо-, тепломережі. Потребують модернізації котельні, воодочисна станція. Терміново необхідні інвестиції, щоб місто не опинилось на межі колапсу. Це розуміють усі, однак мало хто робить конкретні справи, які дадуть результат. Я готовий докласти зусиль, щоб виправити ситуацію, використовуючи усі свої можливості та зв’язки.

Впевнений, сьогодні не потрібно ділитись на правих і лівих, сьогодні потрібно працювати і докласти максимум зусиль, щоб підняти наше рідне місто з колін і не допустити подальшого занепаду. За це я готовий боротися як депутат, як представник громади.

Ми разом, спільними зусиллями відстояли чорнобильську зону, Малинську лікарню, впевнений, тепер нам потрібно об’єднатись, щоб не допустити хаосу і протистояти тим «особистостям», які сьогодні із «тіні» виходять на поверхню, «рвуть» собі посади, називають себе майданівцями, хоч жодним чином не проявили себе, а навпаки були проти Майдану та революції, а дехто продавався за кілька сотень гривень і їхав на Антимайдан. Не піддавайтесь на провокації тих, хто свідомо вводить вас в оману!

Зі свого боку скажу, що відкритий для людей. Як депутат, докладав максимум зусиль, щоб допомогти кожному, хто до мене звертався, і робитиму це надалі.

Шановні малинчани, разом ми подолаємо усі негаразди!

Микола Поліновський,
депутат міськради,
голова районної організації ВО «Свобода».

 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.03.18 09:25 -
Анна Галицька (10)
0 0
вибачте, пане Федоренко, що так вас образила мерським кріслом . Звичайно, мера ж обирають люди, а в Малині це вам не світить, простіше ж щоб Вас призначили головою РДА.
Дуже поважаю губернатора, але з вами він проколовся.
Відповісти
2014.03.13 12:31 -
Анна Галицька (7)
0 0
Шановний Миколо Леонідовчу!, А чи зможете Ви щось зробити щоб дійсно до влади не прийшли ті хто лише вміє бити себе в груди, а на справді були замішані в отриманні хабарів, і були в партіях близьких до тодішньої влада.
А вам пане Федоренко хочеться сказати одне, чому Ви себе бачите тільки мером, Вашу б енергію да на посівну, в грязюку, холод, дощ.
Відповісти
2014.03.13 23:46 -
Василь Федоренко (9)
0 0
Галицька , хто вам казав що бачу себе лише мером ? Припиніть маячню !
Щодо посівної чи інших посад.
У губернатора лежить другий тиждень моє резюме і рішення міської "Свободи".
Йому вирішувати !
Але щодо мерства це маячня !
Хоча б почитали мої програми і ознайомились з проектами з якими я кандитував , а тоді вже пускали піну.
Порівняли б те що маємо і щоб мали б ! Там до десятка напрямків .
А то гарно у гарній будці пригрились і г...... !
Познайомтесь краще з моєю реальною громадською діяльністю якою ви ніколи не займались через мяке крісло !
Відповісти
2014.03.13 05:23 -
Василь Федоренко (6)
0 0
"Не потрібно ділитись на правих і лівих....." - замусолена фраза з 1991 роки а би при владі та її систему "владарювання" нічого не змінювати а самим простим людям "закачувати рукава" і самим вилазити з вигрібної ями яку все глибще копає "влада"..
Спочатку аби в 91 році не поперти комуністів і кедебістів від крісел , в 2004 році - кучмістів , а в цей час "народних" регіоналів-"господарників", їх холуїв , хапуг і руйнаторів.
Перетворили Україну з багатим початковим , стартовим пакетом з перспективним ресурсом задля будівництва багатої промислово, аграрно, соціально , правово,демократично , національно справедливої України у загальну руїну , деребан ,мародерство , злидні для народу і рай для владоможців, мертві села з знищеним сільським господарством на плодючій землі , безкарне захоплення народного господарства у власність регіональних привладних кланів , з майже узаконеною корупцією і хабарництвом , знищеною культурою , злиденною медициною , старорежимною аля-комуністичною освітою , масовою штучною алкоголізацією , роздертими і захопленими комунальними господарствами , гоголевськими дорогами , темними , безробітними і безперспективними містами і селищами з гнилими водо-каналізаційними мережами та "вічно пануючою" мафією з віночком прапорів різних окупаційних ,холуйських , владозбережуючих партій і землятств.
А над цим гарні слова і обіцянки та просування до владного грошового і майнового мішка нових підростаючих членів місцевих кланів , мафій , "поважних сімей".
Для них головне в пащу їхньої гідри побільше кинути байдужих до долі, не здатних самостійно аналізувати, з розвішаними для казок , обіцянок і брехні вухами , вічно віруючим "начальству" , фактично сліпих та глухих не українців а представників "населення" рабів на Україні.
Відповісти
2014.03.12 20:32 -
Инкогнито (3)
0 0
Поліновський красава,якось з ним уже всі змирились,а ось тепер і подивимся "Кому война,а кому Мать родна "
Відповісти
2014.03.12 20:30 -
Василь Федоренко (2)
0 0
По перше дурні ті хто вигоду шукає , а патріоти в тяжкі часи навпаки жертвують собою як камікадзе .
Але посівну потрібно провести і перезагрузуи "господарників-казнокрадів" теж та для відновлення фінансової стабільності під час чужеземної окупації для збереження на ногах доведеної до капітуляції та злиднів країну потрібно не за ради корита а заради збереження держави і миру комусь потрібно братись за захист та порядок і стабілізацію..
Головне - це честь ,відповідальність реальна співпраця з патріотичною громадою, прозорість , безкилимність , освіта та бажання стати в скрутний час для країни на її збереження і відродження життєдіяльності та повне забезпечення соціальних гарантій
українців , які повинні стати основою у формуванні нової , справедливої ,чесної владної команди.
Для тих хто бігав з караваями за посадами думаючи по нове тепле місце з більшою платнею , більшою змогою ошукати людей і дограбуванням держави саме для нього і в цей час - помиляється .
Народ цього не вибачить і покарає . ВЖЕ ДОСИТЬ !!!
Тому казнокради хай тихенько готують сухарі та кошти на компенсацію вкраденого , а не дбають про нові "перспективи".
Я є воїн і тому навіть полеміка з ПАРАЗИТУЮЧИМИ ОРГАНІЗМАМИ У МЕНЕ НЕ МОЖЕ БУТИ !
Або виживемо ми , українці , або тут будуть панувати і далі окупанти , "лакеї в золотій оздобі" , холуї злодійства , мародерства ,спокуси , брехні та злочину.
Ваші прогнози - це просто боягузтво відкритого протистояння проти честі , правди і жертовності!
Відповісти
2014.03.12 23:00 -
антиХам (5)
0 0
Ого, круто! Взірець промови на честь представлення... Головне не забудь, вивчи напам’ять!
Василю, громада горою стоятиме за твоє призначення. А якщо не призначать, то забарикадуємо й РДА і ОДА. Повір, уся патріотична громадськість готова хоч маршами ходити під твоїм мудрим керівництвом, аби отих казнокрадів - до відповідальності. Про сухарі - це ти м’яко сказонув. Тут - усіх на гіляку потрібно, четвертувать... Помниш, як ти про це говорив раніше - аж дух забивало.
Слава ВОЇНОВІ СВІТЛА!
Відповісти
2014.03.13 21:05 -
Олексій Семенів (8)
0 0
88
Відповісти
2014.03.12 20:34 -
Инкогнито (4)
0 0
Саме головне треба клепку мати !
Відповісти
2014.03.12 18:04 -
Олег Антонюк (1)
0 0
Хохма, та й годі! Тепер, по логіці речей, цю посаду обійме Василь Федоренко, бо який ще дурень із опозиції на два місяці у владу полізе. Ото заживемо!!! Люди, певне, в ноги регіоналам будуть кланятися, щоб ті вернулися. «А то ли еще будет...», як казав мій покійний дідусь
Відповісти