Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

19.02.2014
Житомирщина

Фракція Партії регіонів у Житомирській міськраді саморозпустилася


Фракція Партії регіонів у Житомирській міськраді, в яку входили 15 депутатів, саморозпустилася.

Про це повідомив керівник фракції Василь Кучик.

«Сьогодні відбулося засідання фракції, на якому було прийнято рішення про саморозпуск», - сказав Кучик.

Він також повідомив, що припиняє своє членство в Партії регіонів «у зв'язку з незгодою з шляхами вирішення кризової ситуації в країні».

Нагадаємо, що за останні кілька місяців фракція «регіоналів» зменшилася на 6 депутатів.

Всього в Житомирській міськраді 60 депутатів.

Джерело: Житомир.info

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.02.19 19:20 -
Кіт Мармиза (5)
0 0
Дядько з фото: Знову не вгадав... В яку ж партію записатись?!!!
Відповісти
2014.02.19 19:15 -
робер артуа (4)
0 0
Дядько з фото: от вступив, так вступив не в гомн. , так в партию регіонів
Відповісти
2014.02.19 19:03 -
Василь Федоренко (3)
0 0
РИГИАНАЛИ у місті не заховали символіку , а її просто знищили люди доброї волі !.
Відповісти
2014.02.19 23:59 -
Олег Антонюк (6)
0 0
Дивитись треба було, що знищували... Ти на штурм замку ходив чи що?
Відповісти
2014.02.19 18:59 -
Василь Федоренко (2)
0 0
Це ясно ! Щури покидають судно бо вже потрібно дбати про свою участь у слідуючому кориті та грабунку і нищенні українців !
Але Володимире Нечипоренко , чому тут ви як наклеп свідомо вперли посилання "Ось так ВО "Свобода" продалась Януковичу ?
Я як голова міської "Свободи" і багаторічний місцевий політик знаю що після вашої такої "діяльності" вам щонайменше після нашої перемоги прийдеться повернутись туди звідки ви тут з`явились .
Співучасників цієї бандовлади в любій формі участі народ не вибачить !
Покайтесь і закрийте цей провладний , пробандитський сайт який обсирає "Свободу" і не зачіпає виродків з партії ригианалів !
Відповісти
2014.02.19 18:25 -
Олег Антонюк (1)
0 0
А в Малині регіонали тільки символіку поховали. Вистачає совісті ходити з партквитками у крові сотень мирних українців
Відповісти