Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

13.09.2014
Житомирщина

Коростень: геть «варягів» і ставка лише на свого. Мажоритарні вибори на Житомирщині


Ось як ситацію бачить житомирський оглядач Володимир Піньковський.

Цікавою видається ситуація із пошуком та висуванням кандидата-мажоритарника у Коростенському виборчому окрузі.

Володимир Пехов, який восени 2012 року став тут депутатом за відомою формулою «прийшов, побачив, переміг»( вийняв гроші,засіяв, зібрав голоси), наразі очевидним фаворитом виборчої кампанії вже не вважається. Знову ж таки, ситуація в Україні змінилася якщо не кардинально, то все ж таки суттєво.

Партія регіонів, на адміністративний авторитет якої пан Пехов опирався два роки тому, сьогодні опинилася у політичному піке, а громада найбільшого міста Коростенського округу вирішила взагалі відмовитися від послуг «варягів» та висловлює наміри послати до майбутньої Верховної Ради свого представника.

Наразі достеменно відомо, що таким кандидатом від «древлянського виборчого округу» є перший заступник голови Житомирської обласної ради Володимир Арешонков. Хтозна, чи зможуть протистояти В.Ю.Арешонкову представники колись популярної у народі «Батьківщини» (наприклад, депутат Житомирської облради А.Озерчук) і той же Володимир Пехов, який має лише один важливий виборчий аргумент – кошти.

Але аргументи потужного «коростенського лобі»( всі директори підприємств) вкупі з міською владою прийняли рішення підтримуватиме свого земляка Володимира Арешонкова, а за нинішніх умов цього може виявитися більше ніж досить.

А от, як повідомляє прес-служба Володимира Пехова, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій благословив на виборчу кампанію.

11 вересня, на честь свята Усікновення глави Іоанна Предтечі, хрестителя Господнього, у Ставропігійному жіночому монастирі на честь Афонської Ікони Божої Матері, що в урочищі Кип’яче на Житомирщині, відбулася Божественна літургія на чолі з Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Онуфрієм.

Його Блаженству співслужили керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, єпископ Ірпінський Климент, засновник обителі протоієрей Роман Барановський та духовенство обителі.
Наприкінці святкової служби народний депутат Володимир Пехов подякував Його Блаженству за те, що він очолив

Божественну літургію у молодій святій обителі поліської землі, а також - за глибокі слова, з якими Блаженніший звернувся до вірян. У знак пошани та на згадку про візит до головного монастирського храму на честь всіх Святих, які на Святій Горі Афонській просіяли, Володимир Пехов подарував Його Блаженству посох.

«У непростий час, сповнений викликами, Ви стали на чолі Святого Православ’я на українській землі. Господь покликав Вас до високого святительського служіння. Упевнений, що Ваша діяльність допоможе примирити людей, відновить мир і спокій в Україні. Свято вірю в те, що під Вашим керівництвом примножиться скарбниця Українського Православ’я», - сказав народний депутат.

У відповідь Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій благословив Володимир Пехова на участь у виборчій кампанії.

«Успіхів у всіх починаннях. Успіхів у духовних подвигах, які ведуть людину до смирення, прирікають людину до благодаті. Усім, хто допомагає святій обителі, нехай Господь допоможе у цьому світі, і у вічному світі нагородить його щасливим, радісним життям», - сказав Блаженніший Митрополит, звертаючись до народного депутата.

Нагадаємо, що на сьогодні в Коростенському окрузі не зареєстровано жодного кандидата.

 

 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.09.14 08:49 -
Іван Чечельницький (9)
0 0
А за кого голосувати? Звісно якщо Пехов відремонтував школу в одному селі а в іншому школа залишилась з розваленими стінами із-за того що сілький голова на всю голову комуніст. Пехов не є фаворитом??? Що ви пишете! Громади міст та сіл на свої зібраннях визначили Володимира Пехова як єдиного народного кандидата в депутати лише тільки за те що він встиг зробити для сіл Коростенського, Лугинського та Овруцького районів.
Відповісти
2014.09.14 09:58 -
Василь Федоренко (10)
0 0
У нас скоро всі ті хто прихоплював народні кошти , майно ,землю , підприємства стануть не казнокрадами , рейдерами , грабіжниками , окупантами а народними кандидатами (!) ,героями Окраїни , бо десь знову ж за народні кошти зроблять безсоромно собі піар "будуючи" і "ремонтуючи" дороги , школи , лікарні , ну і не забуваючи жити знову на всьому народному.
Країна дурнів як була так і є . Головний народний герой - Іван Дурак.
Де крім імперії Зла , Брехні та вивернутої духовності і світогляду можна знайти таку країну "чудесних" доріг та дурнів ?
Хто найбільше краде ,бреше , грабує та вбиває є найповажнішим і за нього голосуватимуть .
То що ми за екземпляри схожі на гомосапінсів ?
В житті як в анекдоті :
"Хочу на трон ! Ти ще стільки не накрав !!!"
Відповісти
2014.09.14 10:42 -
Іван Чечельницький (11)
0 0
А держава живе не за народні кошти, не ремонтуючи ні доріг ні лікарень. Хіба ми не достойні того щоб наші діти ходили в нормальну красиву школу, щоб мати змогу пройти обстеження та полікуватись в нормальній лікарні, їздити по хороших дорогах?
Відповісти
2014.09.13 21:43 -
Вовка Промовка (7)
0 0
Є системні адміністратори, а Арешонков системний корупціонер ))) ха ха
Відповісти
2014.09.13 21:36 -
Олег (6)
0 0
Я навіть не розумію ким треба бути щоб голосувати за Арешкова, він може тільки розвивати курупційну систему.
Відповісти
2014.09.13 20:45 -
marchener (5)
0 0
Дуже гарний вибір, Арешков комуніст, а їхню партію заборонили, а те що Арешонков є виликим хабарником знають усі свідомі люди
Відповісти
2014.09.13 20:22 -
Вовка Промовка (4)
0 0
Да бабельце воно таке - змінює людей, да пан Арешонков, всім хто звертавля до нього за допомогою одна відмазка, як мантра, нема коштів, а сам то хабарі бере, он вже мордяку яку відкормив. а Пехов - от він реально працює, то його весь округ знає!!! І що за закидони "роздав гроші"?
Відповісти
2014.09.13 20:17 -
volt (3)
0 0
Пехов на своем месте. Жаль что он не по нашему округу будет проходить. Как депутат он и в раде делает все необходимое и на округе своем работает, людям помагает. Раньше помню выбрали и поминай как звали, до следующих выборов. Радует то, что нынешний депутат Пехов сам ездит в свой округ и узнает о его проблемах самостоятельно а не получает непонятно какую инфу по телефону от кого-то из замов главы обладминистрации, который и в обасть то не разу не выедет.
Відповісти
2014.09.13 23:37 -
Василь Федоренко (8)
0 0
Серйозно можливо сприймати дописи тільки ідентифікоманих дописувачів ( Імя і Прізвище ), а всі фейки тих хто ховається а тобто бреше не потребують ні сприйняття ні аналізу.
Це інформаційне болото саме у цей складний час показало себе . Всі брехуни , провокатори ,тролі, клоуни , шизоїди , інформаційні диверсанти і т.д. повспливали як червяки з червивих грибів як тільки смаляним запахло !
Відповісти
2014.09.13 19:12 -
Сергій Недашківський (2)
0 0
У хабарника Арешонкова бабла не менше ніж у Пехова, але чомусь займаючи доволі таки високу посаду в області Арешонков аж ніяк не використовує і не використовував до цього свої повноваження щоб хоча би чимось допомогти на виборчому окрузі, відремонтувати хоча ьі якусь школу. одна й та сама постійна отговорка "в держави немає коштів"
Відповісти
2014.09.13 13:05 -
Василь Федоренко (1)
0 0
Ті хто нагріб з народу бабло , назад його не поверне , а навпаки ще більше дертиме.
Мільярдер Патрошенко так відокремив бізнес від політики і держказни , що окупував казну командою мільярдерчиків. Вони не то що "душу і тіло " не положать за Україну , а і 5 копійок не віддадуть !
Скинулись би на Армію по ниточці , то це ні ! Вони за рахунок коштів не байдужих людей покривають дірки в їхній совісті !
Війну ще більше поглиблюють бо це ще більші потоки фінансової допомоги для власного прихоплення !.
Ні совісті , ні сорому ! Вони не люди , це мішки вкрадених грошей підперезані брехливими язиками.
Патрошенко відмовився вже від пониження митної ставки зі сторони ЄС та від асоціації (ніби до 31 грудня 2015 року).
Перша відмова від Януковича , а друга від Патрошенка. Це кінець для європейської України !
Вони свідомо на фарш перетворюють тисячі патріотів , аби не було кому вже цю владу брехні та зради поперти з України.
Патрошенко більш переживає за свої цукерки і фабрики в Росії ніж за існування на цій землі українців . Для них це лише ресурси для збагачення !
Шоу , вистави , клоунади брехні , смерті для українці , а їм бабло і так щоб з під нього не вилізти !
Відповісти