Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

16.02.2015
Житомирщина

Свободівці не пустять "кроликів" до Житомира


16 лютого 2015 року Житомирська міська організація ВО "Свобода" звернулась до керівництва Житомирського драматичного театру ім. І.Кочерги з проханням відмінити концертну програму українофобів Даниленка і Мойсеєнка, яка запланована на 8 березня 2015 року.

Заступник голови Житомирської обласної організації ВО "Свобода" Марія Моісеєнко коментує телефонну розмову з заступником директора театру Олександром Шкарупою:

"Ми не дозволимо у нашому місті таким українофобам проводити свої концерти. Не розумію нашу владу, яка дає дозволи на це у такий для нашої країни час.

Заступник вислухав і погодився відмінити концертну програму "Кроликів", пояснив, що організацією займається житомирський продюсер Валерій Нужда, який ініціював даний захід".

Прес-служба Житомирської обласної організації ВО «Свобода»

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2015.02.16 18:58 -
Черемушки (11)
0 0
Це думка усіх житомирян?! Чи купки "свідомих"? Нехай ота свобода подає докази протиправних дій, а вже рада з моралі чи якась інша ДЕРЖАВНА установа повинна вирішувать, допускать чи ні.
Відповісти
2015.02.16 19:21 -
Ольга Єсипчук (12)
0 0
скоро в нас будуть комісії по цензурі, бо багато пишем...
Відповісти
2015.02.16 18:18 -
Инкогнито (8)
1 0
Свобода права тут тільки два варианта або з нами або проти інакше згоден перестанем існувати як нація
Відповісти
2015.02.16 18:20 -
Ольга Єсипчук (10)
0 0
вас не тошнить від псевдопатріотичних пірщиків?
Відповісти
2015.02.16 15:35 -
Кіт Мармиза (2)
0 0
Та я їх і задаром і без фактов недивився б. Бо такий плоский юмор українці не хавають. От вони і развлєкають русішен аудіторію.
І такі да, з українофобами перебор. Кролікі-приспособлєнци та й все.
Відповісти
2015.02.16 15:39 -
Ольга Єсипчук (3)
0 0
все це діло смаку, я не люблю Міхайлова, то шо тепер хай відміняють його круїзні турне по україні? всі зараз звикли гавкать, як брехливі собаки...безпідставно...
Відповісти
2015.02.16 17:43 -
Volvas (4)
0 0
Гавкають только Путинские шавки. В Минске это все видели. А по теме - не ровняйте жопу с пальцем. Принцип один - кто не с нами, тот против нас. Иначе не выживем. Начнём сомневаться, слушая таких вот грамотеев, озираться и потеряем почву под ногами.
Відповісти
2015.02.16 18:12 -
Ольга Єсипчук (6)
0 0
а сказать шо хотіли?
Відповісти
2015.02.16 14:48 -
Ольга Єсипчук (1)
0 0
чому не наведені українофобні факти?
Відповісти
2015.02.16 18:14 -
робер артуа (7)
0 0
Оля ось Вам факти :
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=I-SY38JZNX8
Відповісти
2015.02.16 18:19 -
Ольга Єсипчук (9)
0 0
кролів шось не бачила...
Відповісти
2015.02.16 19:22 -
робер артуа (13)
0 0
Ну відео по ссилці бачили?
Відповісти
2015.02.16 19:25 -
Ольга Єсипчук (14)
0 0
а українці співають - путін хуйло, так шо всім заборонить в’їзд, чи які ваші пропозиції?
Відповісти
2015.02.16 17:44 -
Volvas (5)
0 0
знакомая фраза. Точнее типа у чуркина: а Вы докажите?
Відповісти