Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

18.05.2014
Житомирщина

У приймальні Житомирського губернатора повісили портрети українських націоналістів


У приймальні голови Житомирської облдержадміністрації Сидора Кізіна з’явилися портрети українських націоналістів: Олени Теліги, Олега Ольжича і Тараса Бульби-Боровця. Поряд висить і портрет Івана Виговського.

Олена Теліга - українська поетеса, літературний критик, діяч української культури, діячка ОУН.

Олег Ольжич – український поет, археолог і політичний діяч, очолював культурно-освітню референтуру Проводу Українських Націоналістів і Революційний Трибунал ОУН, був заступником Голови ПУН та Головою ПУН на українських землях, керував ПУН ОУН. Народився в Житомирі.

Тарас Боровець (псевдонім Тарас Бульба) – діяч українського повстанського руху часів Другої світової війни. У 1941 році загони вояків Тараса Бульби-Боровця першими увійшли у містечко Олевськ, де було запроваджено українське управління, зорганізовано міліцію, сформовано Українську повстанську армію «Поліська Січ».

Іван Виговський – український військовий, політичний і державний діяч. Гетьман Війська Запорозького, був головою козацької держави у Наддніпрянській Україні. Народився на Овруччині.

За матеріалами Житомир.інфо

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.05.22 17:25 -
Володимир Нечипоренко (55)
0 0
Це також показувати на День героя.
Може хоч це розкриє очі (проросійським,прорадянським та іншим про...)
https://www.youtube.com/watch?v=ElKHEOLGE3k
Відповісти
2014.05.22 13:24 -
Древлянин (47)
0 0
На сегодняшнем Главкоме нашёл статью одного русского с стихотворением, как специально к нашему Дню Героя.

УКРАИНСКИЕ ПОВСТАНЦЫ.
Ох, не зря раскричались вороны!
Знать, предчувствуют падаль они.
Покидаем опять свои схроны. -
Наступают горячие дни.
Ждёт нас скоро кровавая жатва.
Будь что будет, и Бог нам судья!
Свята наша единая клятва:
Бить проклятых, себя не щадя.
Мы - солдаты Степана Бандеры.
Что фашисты нам,что москали...
Ничего нет сильней нашей веры
И любимей родимой земли.
Мы идём на врагов, смерти в жерло.
Пусть погибнем за рiдну свою.
Україна, вона ще не вмерла.
I до зустрiчi, друзi,в раю!
С уважением,Александр Бывшев, Орловская область, пос.Кромы.
P.S. Среди непрекращающегося потока угроз и оскорблений в мой адрес я получил на днях весьма характерное письмо. Один возмущённый товарищ требует от власти приравнять всех инакомыслящих в России к террористам. В общем, Эрэфия докатилась, дальше некуда. Рядом только Северная Корея. Видимо, прав был Андрей Макаревич: "Боюсь,этот народ уже не спасти."
Відповісти
2014.05.22 15:46 -
Станіслав Гуменюк (54)
0 0
Дякую, завтра цей вірш прозвучить на нашому заході в Чоповицькій гімназії. Статтю перегляну.
Відповісти
2014.05.21 13:16 -
Станіслав Гуменюк (27)
4 -1
Оскільки в обговореннях виплило моє ім’я, а на фото зафіксовано мою скромну персону, то дозвольте пару слів.
Перше, фото робив журналіст з Житомирінфо, якому 9 квітня 2013 року під час "титанового" штурму облради в тисняві трохи перепало. Може з поваги до мене він і виклав ці фото.
Отже, я в приймальні п. Сидора. Є кілька питань:
1. Його бачення розвитку подій навколо спецдозволів. Як їх скасувати (дещо я пояснив в коменті lj статті про скасування спецдозволів родовища граніту в Радомишльському р-ні).
2. Національно-патріотичне виховання. Ігнорування працівниками "ідеологічного фронту" рекомендацій, розроблених Інститутом національної пам’яті, щодо відзначення Дня Перемоги.
3. Випливає з другого, хто сьогодні "на місцях" керує отим "фронтом".
4. Різне.

Про перше я вже сказав.
по третьому питанню, то є окрема розмова. Це тема кадрів та квот. Читали в "малинських новинах". Як на мене, то І. Вознюк мене розчарував. Він нічого про це не сказав, хоча рядків у своїй статті накидав чимало. З часом (зараз його не вистачає) я викладу в блозі своє розслідування "квотного підходу" до кадрової політики в районі. Тим більше що був задіяний в цьому процесі.
Зате п. Вознюк чітко висловив свою позицію щодо другого питання - національних героїв України, зокрема тих, чиї портрети висять у приймальні Кізіна. Взагалі, вся мета публікації "МН" - попаскудити Кізіна, а особливо його ініціативу щодо проведення Дня Героя. Тут він чітко виклав своє бачення, ще й цитату Фолкнера приліпив (іншого слова не підберу).
23 квітня в освітньо-культурних закладах області (щодо всієї України - не володію ситуацією) мають відбутися заходи по відзначенню людей, які мають повне право носити горде ім’я ГЕРОЙ. НАЦІОНАЛЬНИЙ (підкреслюю) Герой.
Що з цього вийде?
Читайте Вознюка та поспілкуйтеся (я спілкувався) з нашим відділом культури. (керівник - Фещенко Л.С., яка, за словами директора Чоповицького будинку культури Іваненко Г.М.) не отримала наказу з області???. "Скаже начальство - зробимо і День Героя")...
Ініціативу в свої руки беруть вчителі-патріоти та учні - вихованці таких вчителів. Є повне розуміння значення даного заходу відділом освіти (керівник Коробейник В.В.).
І по четвертому питанню в Кізіна, то воно звелося до його бачення проведення Дня Героя, прослуховування фрагментів повстанських пісень. Вибачився, що не запропонував чаю, але то вже було близько 21-30 вечора.
От така фото-сесія

Із задоволенням чекаю на шквал критики від самі знаєте кого. Люблю попіаритися )))
Відповісти
2014.05.21 23:39 -
Василь Федоренко (33)
1 -1
Станіслав не називай себе скромним бо від лицедійство не красить людину !
Але чого і ти десь бачиш працівників "ідеологічного фронту" .
Ви що з тої планети де зайшли в РККПРС і не вийшли як Volvas?
Про що ви говорите ? Де та ідеологія ?
Можливо та історія КПРС яку ще читають дітям народженим в незалежній Украні у школах вчителі комуністичного товариства "Знання"(?!).
Відповісти
2014.05.21 21:20 -
Олексій Семенів (29)
2 0
У більшості з цих старих номенклатурщиків один герой це Ерегор. Тепле місце, вчасно зарплата і щоб ніхто не ліз і не заважав спокійно жити. Всі ініціативи зарізаються і нікому вони не потрібні. Майдан скінчився всі попіарилися на "Небесній сотні" і отримали свої дивіденди.
Відповісти
2014.05.21 23:46 -
Василь Федоренко (34)
1 -1
Олексійю не жени! Ще слідом за тими данєцькими підуть і ці політичні брехуни , шахраї , казнокради , парашники та патрошителі !
Дух спротиву потрібно піднімати , а не перед цими суками пасувати !
Ви на своїй землі і все в нас вийде , головне наступ та не слухати шакалів що по бокам скавчать !
Відповісти
2014.05.22 11:18 -
Enej (36)
1 -1
Василю, ти Кізіна маєш на увазі?
Відповісти
2014.05.22 12:24 -
Василь Федоренко (42)
1 -1
Гуйвинський "Еней", тебе придурку що диск глючить ? Лікуйся , бо допечеш і постараєш заслужено !
Відповісти
2014.05.22 11:48 -
Древлянин (41)
1 0
+ 1000%
Відповісти
2014.05.21 14:48 -
Станіслав Гуменюк (28)
1 0
Перепрошую за помилку.

День Героя відзначатиметься 23 ТРАВНЯ (п’ятниця). Заходи проводитимуться в школах.

Хто буде присутнім. Викладіть свої враження
Відповісти
2014.05.21 23:03 -
Volvas (30)
2 0
Не думаю, что первый День Героя пройдёт массово, организовано и с необходимой для такого мероприятия идеологической основой. Но лиха беда начало. То, что педагоги откажутся от стереотипов, десятилетиями насаждаемые врагами независимой Украины, уже будет значить очень много. И судить строго их не стоит, если не всё получится. Судить нужно тех, кто по долгу службы обязан отвечать за идеологию в районах, области и т.д. Кто не может освободиться от духа коммунистического опиума и совдеповского прошлого. Назад дороги нет. Как говорил советский поэт, кто тут временные, слазь, дай дорогу национальной идее.
Відповісти
2014.05.21 23:31 -
Василь Федоренко (32)
1 -1
Volvas до нас потрапив через машину часу , бо у нього у нас є ті службовці що "по долгу службы обязан отвечать за идеологю".
На відміну від нього я живу 23 рік в Україні без державної ідеології взагалі !
Ідеологія перефарбованих червоних лисів і лисенят це "Кради,Бери,Бреши !"
Відповісти
2014.05.21 11:09 -
Григорій Шитюк (26)
0 0
как же это в духе местной полит-тусовки... начать за украинских патриотов, а перевести разговор "про менталітет наших чоловіків", снизойти до разборок кто и когда чего сказал...
и вы ещё хотите конструктива от власти, если дорваашись даже до этого сайта, собственное безграничное ЭГО начинает взахлёб расхваливать "себя любимого, единственного и неповторимого"...
Відповісти
2014.05.22 09:39 -
Ольга Гура (35)
2 -2
Дорвавшись? Це ресурс, на якому "весь діловий та активний Малин" (читаємо вгорі). Себе відношу до активної частини Малина, і нікому не заважаю чи не забороняю висловлювати свої думки чи позицію. Кому щось не подобається - проходимо мимо і не читаємо. Це особистий вибір і право.
Відповісти
2014.05.20 20:49 -
Василь Федоренко (14)
1 -1
Головна мета фотосесії це портрети ? Де їх фото ?
Чи реклама сталкера по наївним і довірливим - Гуменюка , який вже мабуть на фотосесіях мабуть замінятиме поряд з обласними очільниками Поліновського ?
Революція пройшла як гроза на екваторі ,жертви втрачені , а на заміну донецьким бандитам ,шахраям і аферистам прийшли такі самі з інших регіонів !
Корупційна влада , її нахабство і схеми так і залишились !
Портрети не виженуть тисячі злодуг , шахраїв , нахаб і самодурів від влади і не відновлять справедливість !
Хватить змінювати вивіски і займатись показухою . Потрібно спасати , витягувати з пазурів казнокрадів Україну !
Відповісти
2014.05.22 11:21 -
Enej (37)
1 -1
Василю, на Житомирщині влада належить Свободі. Які проблеми - вперед. А Поліновського ж ти привів і переконував всіх, що робиш велике благо для партії. А що ж тепер так?
Відповісти
2014.05.22 12:28 -
Василь Федоренко (43)
1 -1
"Свободі" влада належить тільки у шизофренічних навіюваннях "Енея" (гуйвинське псевдо).
Ну що візьмеш ? Аналіз і той не придатний !
Відповісти
2014.05.20 22:43 -
Volvas (21)
2 -1
Федоренко!
Тут с тобой пытаются заигрывать, а может помочь, кто знает. Но то, что тебя нужно гнать из любой партии, тем более, провладной - это факт. А на счёт Гуменюка, вот он был бы достойным очильником Свободы и не только в регионе. Уверен, при нём бы не было конфронтации и человеконенавистнического жлобства, которое допускаешь ты, Вася. Я думаю, в ближайшее время мы этим займёмся.
Відповісти
2014.05.20 23:50 -
Василь Федоренко (22)
1 -1
Volvas , "Свобода" не партія ліберастів , а націоналістів . Хоча для вас це нічого не говорить .
Вам ще декілька десятків років (якщо потягнете і освоїте) політології повчитись , історії народження політичних ідеологій , поцікавитись справами місцевих політиків і порівняти справи з програмами їх партій , а головне знати про внесок цих діячів у розвиток партій чи просте піарство задля мандату незалежного і недоторканого від усіх .
А то сидить баба доїть кота , а хоче отримати кумис !
Відповісти
2014.05.21 08:16 -
Volvas (23)
2 -1
Василий Михайлович!
Образование и образованность - это разные вещи. Первое у Вас есть, а вот со вторым проблема. Я Вас уже спрашивал, сколько было членов партии в городе, когда Вы её возглавили. Если Вы были у истоков ячейки Свободы в Малине, то какая динамика роста ячейки за время Вашего руководства? Эта простая статистика скажет о многом. У Вас нет здоровых амбиций, когда дело касается Вас лично. Но если это переходит на силу, которой Вы руководите, то это просто вредительство. Тем более, что Свобода это не Ваша лично партия, по этому, в идеале, Вы должны стремиться, что бы каждый житель Малина был членом Свободы. Или хотя бы сочувствующий. Пока что этого не видно. За время общения на форуме Вы просто обязаны были уже нас с агитировать за вступление в ВО "Свобода". На практике же своим поведением Вы отталкиваете людей от себя, с Вами брезгуют иметь дело. Боюсь, что в городе такие же ощущения. А ведь на форуме самодостаточные и зрелые люди. Это Вам не контингент какой нибудь забегаловки. Может Вы дадите опровержение и желательно фактами. На носу парламентские выборы. Хотелось бы знать, на что может в Малине расчитывать Свобода при Вашем руководстве.
Відповісти
2014.05.21 09:49 -
Василь Федоренко (24)
1 -1
Я не прийшов партію в Малині а створював її тут і міську та районну , Вступав ще колись в Житомирі (голова ЖОО був Руслан Коцюбинський), а потім створив і зареєстрував в місті та в районі .
В Малині я був співзасновником в 1990 р. НРУ, засновником УРП ,УКРП,УРП "Собор" , УРП"Собор" , "Громадського контролю",громад УАПЦ та УПЦ (КП) і багато різних організацій . Дав змогулюдям проявити себе ! Багатьом організаціям і підприємствам розробляв і підготовив статутні документи . Сам створив 34 роки свою громадську спортивну організацію , яка тисячі дітей відірвала від того гною малинського і цим горжусь , хто б що не звіздів ! Спочатку район віддав Миколі Тужику , а потім передав всі установчі , реєстраційні документи і печатку М.Поліновському , бо помилково надіявся що він її розбудує , бо в має транспорт та розповідав про свою міфічну (як виявилось) активність. Помилився - ні одного осередку !
Цікався в неті !
Найголовне - наша партія згідно законодавства , статуту і безпеки не звітує по членству не перед державними органами , а тим паче перед посторонніми . Знову ж цікався партією в неті .
Цікався за що я нагороджений ,один з небагатьох в області , найвищою нагородою в партії "Золотим значком" на ХХ з`їзді партії.
Вся інша ваша маячня проста брехня аби подати її на заміну правдивої ситуації.
На всіх парламентський і президентських виборах в Малині (багаторазово повторюю) найбільше голосували за Свободу серед міст області .З нуля рейтинг "Свободи" я підняв в місті до майже 12%.
Все інше не для вас .
За твоєю провокацією і брехнею чітко видно яка стоїть позиція і мета .
Злізь з печі , створи щось , або когось попроси , і працюй та не заглядай до інших в білизну !
Більш на таке не реагуватиму .
Не брешіть , а відкрито покажіть мені своє "вороже" обличчя а тоді ми про щось будемо дискусувати чи змагатись .
Гнид море як опаришів у гнилі , так і в Малинському лайні їх аж кішить , але їх "життя" коротке.
Відповісти
2014.05.22 11:25 -
Enej (38)
1 -1
Наша пісня гарна нова))) В Житомирі говорять, що той значок тобі "зробили" троє людей - Галагуза, Градовський і Сліпченко, через що були великі суперечності. Замість тебе мала отримати Мудренок.
Відповісти
2014.05.22 12:35 -
Василь Федоренко (44)
1 -1
Я отримав значок від Олега Ярославовича за гарну робуту будучи його Довіреною особою і Уповноваженим по нашому ВО (6 районів і Малин) від ЦВК та за результати партійної розбудови.
Я в партії в порівнянні з Галагузою ,Градовським ( миттєво влетіли і вилетіли) тай Надія прийшла в партію за півроку перед приходом Кізіна.
Навіювання потрібно лікувати , а за брехню вичислю і фізично покараю . Бо таких не перевиховаєш і ракотиці з рогами в них не приховаєш !
Відповісти
2014.05.22 12:54 -
Enej (45)
0 -1
Ти невиліковний, Василю. В якому році ти отримав значок? Який уповноважений?))) Наперед дали? Тому й Поліновський вже біля Кізіна.
Відповісти
2014.05.22 13:18 -
Василь Федоренко (46)
1 0
Дебіле ввійди на сайт ЦВК по всім виборам та на сайт "Свободи" по ХХ з`їзду.
Та піхов ти разом з тим що поряд партії пройшов не створивши навіть осередку маючи все та й то її просмердів !
Більше тобі на маячню не відповідатиму , хай залишишся без заробіточку !
Море є вважливіших справ ніж реагувати на різні навіювання шизоїда від злодійської , шахрайської мордовлади !
Відповісти
2014.05.21 10:21 -
Volvas (25)
2 -1
Ну вот, начал за здравие, а закончил за упокой.
По поводу отчёта о членстве, это что то новое. Чем Вы тогда лучше того деятеля из белого дома, который отказал Вам в информации по люстрации? ВО Свобода провладная партия, какие могут быть секреты. Или может кто то стесняется своего членства, а вдруг завтра у власти будет какая нибудь другая партия и придётся поменять партбилет. Верно? Зачем светиться раньше времени, кабы чего не вышло. Ну а на счёт Ваших личных достижений, то это какой то нонсенс. Такой заслуженный активист и при любой власти в жопе. Причина, всё таки в Вашей личности. Это не здорово быть всю жизнь против всех. Понятно, что крыша поехала и комплексов хоть отбавляй. По этому, в ближайшее время Вам придётся строить какую нибудь другую партию, Вам не привыкать. А может больше внимания уделите своему Легиону, всё польза будет.
Відповісти
2014.05.21 23:23 -
Василь Федоренко (31)
1 -1
В Малині ми не провладна партія ! Ні один член міської "Свободи" не осідлав навіть посаду найнижчого клерка в РДА,міській , районній ,сільських радах , державних органах , правоохоронних , судових і т.д. і т.п..
Знову повна нахабна брехня , бо на більше не здібні !
Якщо хтось скаже про голову РДА , то він не є і не вступає до ВО "Свобода"!
Майте сором і роззуйте очі !
Відповісти
2014.05.22 11:48 -
Древлянин (40)
1 -1
Мне кажется, это ключевой комментарий. Не хочу обижать возможных членов (учитывая секретность) малинской "Свободы", но возможно в ней нет достойных кандидатов на все перечисленные должности. Да и разве такой голова как Фе потерпит кого то рядом умнее себя?
Відповісти
2014.05.22 11:26 -
Enej (39)
1 -1
А чого ж до влади не потрапили? Адже політична партія бореться за владу.
Відповісти
2014.05.19 15:28 -
Григорій Шитюк (2)
1 0
на зека-Януковича все молились, и это было нормально! здесь действительно нет ничего удивительного - ну, не Сталина же и Ленина портреты должны висеть.
Відповісти
2014.05.19 16:40 -
Петро Філоненко (3)
2 0
Гриша, удивительно и не просто удивительно. Прочтите "умную", но без содержания статейку статейку Вознка в "МН". Оказывается, что для некоторых - это ненормально. И эти некоторые имеют вес на формирование информационного, т.е. идеологического, пространства в нашем районе.
Відповісти
2014.05.19 23:37 -
Григорій Шитюк (4)
1 0
понимаете, некоторым трудно осознавать, что ...это поколение должно просто уйти. тогда в Украине начнёт что-то меняться. должны уйти совковые идеологи, подсознательно работающие на вражескую идеологию, совковые политики, не понимающие что собственно, есть интересы Украины, совковые генералы, которые не иогут отдать приказ стрелять в "своих", даже если последние не задумываясь убивают наших солдат... совок должен уйти, вместе со всеми этими персонажами. это не просто, болезненно, но пока этого не случится - не будет никакой "новой Украины", не будет мира и достатка на нашей, Богом данной украинской земле. обидно порой, что весь этот совок тоже часть нашего общества, они проедают украинский пенсионный фонд, потому что "заработали" свои тысячи где-то на дальнем востоке, они ругают всё украинское, потому что в своё время в партшколах их пугали мифическими бандеровцами (которых они никогда в глаза не видели), они готовы своим телом защищать памятники идолу чумы ХХ века - ленину, потому что эта статуэтка - видите ли, часть их истории, как оловянный солдатик из далёкого детства, почерневший за полвека в серванте... они сами уже состарились и их почерневшее сознание не приемлет каких-либо перемен в обществе - они живут прошлым. когда всё это уйдёт (или очередной Майдан поможет это сделать) - наша жизнь начнёт меняться. думаю мои дети увидят новую, независимую и процветающую страну - Украину без совка.
Відповісти
2014.05.20 08:56 -
Древлянин (6)
1 0
Согласен с мнением Григория. И с Ольгой согласен. Но что же делать. Вижу, что старшее поколение, которое долго голосовало за коммунистов, априори как то виновато в том, что происходит у нас в стране. Но и понимаю, что старшее поколение - это и мой отец. И моя мать. У них свой взгляд на жизнь и я не могу их переубедить, что бы они взглянули на жизнь вокруг моими глазами. И мне больно, что желая перемен и скорейшего ухода со сцены этих политических мастадонтов, я в какой то мере стараюсь расстаться со своими самыми близкими людьми. И это не выносимо больно. Но где же выход?
Пример с Японией не считаю показательным. Они традиционно сильны и едины духом нацональной самодостаточности, духом семьи. У них не было таких кардинальных перемен как на территории бывшего советского союза.
Відповісти
2014.05.20 21:03 -
Василь Федоренко (15)
1 -1
Картинальна советізація в Японії це черговий ідеотизм .
Кодзьо - сила духу(корень характера) і кодекс честі і патріотизму в японців від народження до смерті . Це все традиція виховання.
Вони не розуміють зради ,казнокрадства , депресії та ностальгії за злими трагічними часами як у нас !
Ця маленька , дисциплінована і націоналістична нація захоплювала малими силами великі країни і території . Вони в економіці і по новітніх технологіях давно позаду залишили держав-монстрів.
Жити і померти задля держави - головна мета кожного японця , що звісно приносить міцність , заможність , дисципліну , мораль і віру в свою гарну майбутню долю для Держави приносить це в кожну сім`ю !
Відповісти
2014.05.20 08:28 -
Ольга Гура (5)
1 -1
Гриша, усе це чудово і пафосно, але ти упевнений, що через 20 років твої ж діти не скажуть це про тебе? Що ти устарів, ти не розвиваєшся, не йдеш у ногу з часом і таке інше?
От якраз совкові генерали прекрасно віддавали накази стріляти у своїх, через що за радянських часів свої своїх настріляли і посадили и уконцтабори напевно більше, ніж за усі війни разом узяті. А нинішні генерали - це не совок, це аграрії, які чомусь стали вояками. А для аграрія стріляти - як для балерини керувати трактором. Але я не про це зараз. Знаєш, чому Японія так розвивається? Тому що вони не кажуть, що їхні пенсіонери - отстой, вони їх шанують. Бо старість - це не лише маразм, це ще життєвий досвід і мудрість, яких у молодих немає. Японці це розуміють - вони бережуть і традицію, яка йде від старшого покоління, і розвивають технології, які йдуть від сучасності, молодих.
Відповісти
2014.05.22 13:37 -
Юрій Смалюк (48)
0 0
Японці навчились єфективно управляти.Ось і весь секрет їх успіху в економіці.Природних ресурсів,на відміну від Японіїї,яка практично все імпортує,в Україні незрівняно набагато більше.Всім відомий "трудоголізм"японців,але завзятістю і працелюбством українці можуть з ними посперечатись.А от менеджмент (управління) на усіх рівнях в Україні навіть близько не можна порівнювати з рівнем управління в Японії.Це небо і земля.
Відповісти
2014.05.22 14:20 -
Ольга Гура (49)
0 0
Нам хоча б цього секрету успіху досягти. Усе правильно, де нема ресурсів - працюють головою, щоб вижити, де ресурсів багато - працюють руками,але ефективність цієї праці спірна. Навіщо працювати руками там, де можна було б застосувати раціоналізаторство, винахідництво і таке інше? Але якраз оцей момент аграрним консервативним мисленням майже не сприймається. Будемо робити так, як робили наші діди-прадіти. Тільки то нічого, що діди-прадіди комп'ютерами і мобільними не користувалися, і на сучасних автівках не їздили? А ми користуємося і їздимо, тільки чужим, а не своїм, бо свого практично нічого немає. Традиційне "не треба".
Відповісти
2014.05.22 14:30 -
Древлянин (50)
0 0
Зато у нас дівчата найкращі і співаємо ми гарно. :-) :-) :-)
Відповісти
2014.05.22 15:00 -
Ольга Гура (51)
0 0
Ага, тільки чомусь на радіо переважно російський шансон і російська та європейська з американською попса. А так да, співаємо непогано.
Відповісти
2014.05.22 15:05 -
Древлянин (52)
0 0
Та не слухайте Ви тє радіо.
Відповісти
2014.05.22 15:35 -
Ольга Гура (53)
0 0
А ось тут мене не питають, що я хочу, коли сідаю у маршрутку чи таксі. Слухова інформація надто нав'язлива. А ходити у навушниках, як зомбі, не маю жодного бажання. Тим більше, що це небезпечно і для слуху, і для життя.
Відповісти
2014.05.20 13:31 -
Григорій Шитюк (7)
0 0
Оля, я имел в виду не Авакова & Со, я говорил о генералах совдеповской закалки, ветеранах ВС - они все воспитаны на антинатовской доктрине, их служба проходила на территории России, Молдовы, Казахстана... их Родина - СССР! ну как же такой военный может приказать стрелять в своего бывшего однополчанина? причём осознание того, что этот "однополчанин" пришёл завоёвывать его родную украинскую землю - не имеет рникакого значения! не присущ нашему военному командованию украинский патриотизм.
что касается преемственности поколений - пример с Японией просто неприменим к нашим реалиям и более чем не уместен. давай лучше посмотрим на Польшу... за 25 лет люди вышли из совка, а мы за 20 лет де-юре независимости (такое впечатление) - укоренились! да, Древянин прав - больно и потому, что в совке сидят зачастую очень близкие нам люди! думаешь мой отец в свои 76 такой прогрессивный, и будет голосовать за нового украинского президента, или будет слушать меня, что его выбор предопределяет будущее внуков? нет и ещё раз нет - все они тянут страну (а значит и нас) в прошлое, а на их сознании всегда спекулировали политики. ты думаешь в Донецке и Луганске (я молчу за Крым) сейчас творилось бы такое, если бы работягам и шахтёрам последние 20 лет не вбивали в голову ностальгические сказки о том "как было хорошо"...? для чего спрашивается... ответ более чем очевиден - проголосуйте за нас, и мы вернём вам сказочное прошлое! как всё оказывается просто - всё сводится к банальной манипуляции общественным сознанием избирателей!
самый прискорбный вопрос (который звучал выше): что делать? да перестать изобретать велосипед! самое первое - люстрация, тальная. запрет деятельности антиукраинских партий и оррганизаций - КП, ПР, всяческие "рюзькие миры" и пр. сам гос аппарат сокращать нужно как минимум втрое. силовые структуры ...создавать с нуля, и вновь созданные (с консультациями международных специалистов) должны в кратчайшее время вытеснить старые и не дееспособные. другого пути к сожалению нет, наглядный тому пример: самооборона в Киеве, батальйоны "чёрных человечков" на Донбасе - они воюют с терористами, а не сопли жуют.
да, всё это не просто и порой о-очень болезненно, особенно для тех, кто привык всю жизнь сидеть у бюджетной кормушки, и менять флаги под очередную власть. но пришло время перемен, возврата в прошлое нет и быть не может!
Відповісти
2014.05.20 15:58 -
Ольга Гура (8)
2 0
Усе це добре, але хто заважає когось люструвати? Чи ви чекаєте, що хтось це зробить, а ви скористаєтеся плодами? Мені дуже "подобається" такий підхід. Я розпочала прибирання в майбутньому еко-парку, жоден чоловік не вийшов, не допоміг, зате коли з'явилися пакунки з сміттям, які трохи пізніше вивезе машина комунгоспу, почали з'являтися сусіди і розказувати, що і куди я маю вивезти і як попиляти дерева на дрова). Здорові чоловіки, які палець об палець не вдарили, радять мені, тендітній жінці, як я маю прибрати з лісу дерева і сміття)))). Бо воно виявляється очі мозолить. А раніше вони того не помічали. Ось такий менталітет.
Ти хочеш, щоб брат стріляв у брата? Крові замало?
Відповісти
2014.05.20 21:09 -
Василь Федоренко (17)
2 0
Відкрий Олю очі і не вводи всіх в оману що люстрації не заважають , що її не саботують ,.
Нахабно узурпували крісла і навіть не реагують на вимоги ЗУ "Про доступ до публічної інформації.
Маємо концтабір з злодійською і бандитською адміністрацією , де в керівниках нові ділки змінують других .,але тільки в рамках одного узурпаційного , злочинного клану .
Відповісти
2014.05.20 21:09 -
Василь Федоренко (16)
1 0
Відповісти
2014.05.20 17:34 -
Григорій Шитюк (10)
1 0
Оля я действительно хочу чтобы наши силовики валили терористов на Донбасе (и не только)! должен тебе сказать, обезьяна с гранатой черезвычайно опасна, бандит с оружием в руках - ещё более опасен. сказка про "брат на брата" здесь не проходит. некоторые вещи (в том числе предательство Родины, бессмысленные убийства) можно смыть только кровью.

а к чему очередной раз пересказывать свои добрые дела... рассказывай это фабричным жителям, которые "палец о палец..." это ваш микрорайон - организовывай общественность.
Відповісти
2014.05.20 19:20 -
Ольга Гура (12)
1 0
Мова не про добрі справи, а про менталітет наших чоловіків. Правильно писала Марія Сівоха.
Нормальні чоловіки не чекають, коли їх організують, вони приходять самі і пропонують допомогу.
Відповісти
2014.05.20 16:21 -
Древлянин (9)
0 0
Ольга!
Я Ваш поклонник. Я не могу пока подарить Вам букет цветов после Вашего концерта, но я могу искренне сказать Вам спасибо за то, что Вы, а в Вашем лице Экофест Малина, делаете для города. Но делайте это молча. Не уподобайтесь Федоренко и не рассказывйте, как тяжело тендитной женщине убирать в посадке. За Вас УЖЕ говорят Ваши дела. Но Вы не правильно поняли Григория, который говорит правду. Крови не нужно. Но брат, если он брат, должен знать, что если полезет по пьяни в хату и не дай боже, тронет жену или детей, он не только получит по зубам, но он пожалеет об этом дне и закажет десятому, что он поступил не по братски и что он аккупант, а не брат.
Что касается люстрации... Ольга, Григорий ! Вы меня разочаровали. Ещё недавно наш полоумный брат Федоренко предлагал люстрацию и документ, подготовленный для этого. Более того, он предоставил документ, который ему отписали притаившиеся потенциальные враги из администрции. И что Вы на это ответили? Вы подняли его на смех. Вы вспомнили отсутствие законодательной базы и т.п. А разве на Майдане люди смотрели на Закон, когда ему в глаза смеялись властьпредержатели, или когда Беркут лупил студентов, а потом и Майдановцев? Вы и я в том числе не поддержали Василия. А он начал то, что сейчас все ждут от руководства страны. Мы обиделись, что главный начальник Житомирской милиции сейчас у сепаратистов министр. А на тех руководителей, которые при нем занимали должностя в милиции и сейчас сидят себе спокойно на них же, мы не обращаем внимания. А зря. Это ягодки одного поля. Не выдерем их сейчас, будем получать дубинами по зубам ещё долго. Я мечтаю, что Малинщина одна из первых на Житомирщине переформатируется и полностью обновит власть и всех, кто пользуется народными и природными благами. А ведь сейчас как раз время пришло. И люди есть. Вы же самые настоящие, ерунда, что под никами, но Вы реальные люди. Федоренко! Брось козлить. Мы пойдём за тобой, за правду, за волю, за Родину.
Извините за пафос, но как то прорвало.
Відповісти
2014.05.20 22:03 -
Олег Антонюк (19)
0 -1
идиотизм
Відповісти
2014.05.20 22:14 -
Volvas (20)
0 0
Может конкретизируете?
Відповісти
2014.05.20 19:23 -
Ольга Гура (13)
1 0
Мені не потрібні "поклонники". Потрібні люди, які можуть мовчки прийти і підставити плече, коли потрібна допомога. Дякую.
Відповісти
2014.05.20 17:45 -
Григорій Шитюк (11)
0 0
я не в курсе всех инициатив и похождений г-на Федоренко... но не постесняюсь признаться, что я пожалуй один из немногих иногда ставлю ему "плюсики", если согласен с озвученной позицией. и хоть сам попадал "под раздачу", не стыжусь где-нибудь в городе, при встрече протянуть руку приветствия Михалычу.
Вы знаете, я тоже согласен чтобы с малинщины начались перемены... просто не хочу здесь озвучивать то, что знаю о нашей тихой провинции. боюсь это так и останется нашими мечтами. к Малину перемены могут прийти только из столицы - мы какой-то невидимой нитью связаны именно с Киевом, не с областным центром. да, были период в нашей истории, когда за правду и Независимость нужно было стоять с битой и коктейлем Молотова, но сегодня очень многие стали насаждать свою правду с автоматом в руках. это не правильно.
Відповісти
2014.05.20 21:24 -
Василь Федоренко (18)
1 -1
Якщо людина чесна , пряма , але має свої принципи то ми завжди вітаємось між собою !
Я навіть з покійним секретарем Недорубою завжди вітався , хоча під час "ГКЧП" крчав на зупинкам і в автобусах що мене потрібно розстріляти чи повісити на зупинці.
Я його поважав щодо його принциповості ! Я завжди пам`ятаю його з одному пальто і нижче середнього рівню забезпеченності . Він на клінічному рівні вірив утопічному комунізму , але не крав і не брехав !
Він вірив в те що приносить користь простим людям .
Теперішні комуністи і їх перефарбованці це цинічні брехуни ,злодюги , нахабні злочинці , червоні олігархи (нонсенс!), місцеві мафії для грабування України та пролетаріату.
Вони більше нагадують НСРПГ Гітлера , але якщо той був за величність Германії то ці за величність Бабла (незалежно звідки і яким методом воно дісталось) !
Відповісти
2014.05.19 10:47 -
Volvas (1)
3 0
Героям слава.
Нет ничего удивительного, так должно быть.
Відповісти