Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

11.12.2013
Житомирщина

З Майдану: 11 грудня штурмували і грабували житомирський штаб на Майдані


З Майдану: 11 грудня штурмували і грабували житомирський штаб на Майдані, де вже десять днів і десять ночей стоять за нашу СВОБОДУ І ПРАВО БУТИ ЛЮДЬМИ патріоти з усієї області. Ми вистояли! Ми не здамося! Не на тих нарвались!

Дорогі українці! Брати наші й сестри! Ми не маємо нічого проти президента, бо саме ми, українці, вибрали його гарантом Конституції, і всі ми добре знали хто це такий. Чого дивуватись тепер? Він не змінився на гірше, він таким був завжди!

За увесь час Майдану президент не вийшов до нас і не спитав, чого ми тут стоїмо? Чого мерзнемо на цьому Майдані? Що хочемо? Європу? Абсурд — Україна — центр Європи! Чого ж іще більше прагнути?

Ми хочемо єдиного — бути ЛЮДЬМИ, а не бидлом у центрі Європи. Ми — малинчани, житомиряни, усі — кожен з нас — це громадянин України, який хоче бути громадянином держави, ЛЮДИНОЮ, і вистоїть, щоб так було. Повірте! Усім велика подяка за те, що підтримуєте нас, їдете на Майдан, допомагаєте речами. Тільки разом українці — НАРОД.

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2013.12.16 22:34 -
qwin (17)
0 0
Давайте статистику, пани, хто ск1льки д1б бувна майдан1!!!!
Відповісти
2013.12.13 17:44 -
Василь Федоренко (16)
0 0
На місці адміністрації сайту я б цих тролів з серйозних тем вичищав бо тільки вони і залишаться !
Відповісти
2013.12.13 17:42 -
Василь Федоренко (15)
0 0
Гуйва і зоопарк !
Відповісти
2013.12.13 17:40 -
Василь Федоренко (14)
0 0
Рослина є рослина !
Якби ж були мізки ?!
Ціла клінічна група .
Злочин цієї влади й у тому що амністували гвалтівників, вбивць і маніяків та ще й психлікарні для збільшення свого "електорату" позакривали !
Нормальним людям біда а владі користь !
Відповісти
2013.12.13 12:18 -
qwin (13)
0 0
грабували штаб? а шо там брати? шкарпетки? чи може прапор?? більш за все що житомирськй штаб сили людей євромайдану сплутали з штабом ПР шо неподалік і фінансується конкретно. Але молодці що вистояли і стоїте дотепер. і як сили вистачає? такі молоді...
Відповісти
2013.12.13 09:55 -
kaktus (11)
0 0
ох, как все за яйца испугались... и что вы в них прячете? за жопи бойтесь, ох майдан жжет жопы некоторым...
и при чем товарищ кот люстрация к возрастному цензу? для тех, кто не учился в школе: она применяется к занимающим посты, а не перешедшим черту тем кому за 30.
а кого ж нам победждать? да жаб внутри себя в первую очередь, а то они обнимают так, что и задушить насмерть могут... бдите!
федоренко что за невидимка? насмешил своим активизмом 38-летним, я чуть не уписался. и чтож это за активист с таким стажем, о котором нужно читать непонятно где? я думал ты с верховной рады пишешь, как правая рука тягнибока. да еще и минимальную пенсию озвучил, как паразит какой-то. а не корисная праця. ужас да и все тут.
Відповісти
2013.12.13 09:45 -
Василь Федоренко (10)
0 0
Кактус .не звізди бо отримаєш п....... !
Тебе найти у твоєму горшку не проблема !
Чи я займаюсь Євромайданом не тобі засранцю судити . Ти взагалі ніколи нічого корисного не організував .
Перед провокаторами не звітую.
Щодо моїх людей з Легіону Честі , то не випускай повітря з заднього проходу бо розірве.
Це моя організація і є мої там і скільки та якою ділянкою роботи я займаюсь - це мені вирішувати , засновнику і президенту Всеукраїнського об`єднання "Легіон Честі" Василю Федоренку !
Ти падло і гнида назвався б краще і без проносу !
Відповісти
2013.12.13 10:03 -
kaktus (12)
0 0
знаешь, в википедии если нажать на гугл, о кактусах написано намного больше, чем о федоренках. сочувствую, родной. а что ж так грубо об анусе? больная тема, да? и опять, родимый, соучувствую...
Відповісти
2013.12.13 09:34 -
Василь Федоренко (9)
0 0
Кактус , я в активній у політиці 23 роки . "Медалей" від влади не мав і не хочу мати , Державної посади чи службовцем не був ,"тиловиком" подібним до тебе на власній клумбі лежачим ніколи не був - читай по Малину довідники та енциклопедії ,або хоч набери Василь Федоренко у пошуковій програмі .
Навпаки за 38 років стажу активної суспільно-корисної праці отримав разом з "доплатами" мінімальну пенсію в 894 гривні.
Це такі як ти паразитуючі ротоплюї та холуї мають почесті від цієї системи !
Відповісти
2013.12.13 09:03 -
qwin (8)
0 0
кс-кс-кс!!!
я тут.
нам пора створювать партію хвостатих.)
подивись, шо тут робиться! мужикі кажуть хвост поджали, а дівчата дають джосу! хоча, правда, один тєлохранітєль біля них таки є, дуже вже молодий.
Відповісти
2013.12.12 22:31 -
Stas (5)
1 0
Для ВСІХ адекватних малинчан давно є завданням №1 - позбутися істукана в центрі міста. Поки цей символ минулого зла стоїть у місті - воно не має майбутнього.
Відповісти
2013.12.12 15:55 -
Василь Федоренко (2)
0 0
Ат и кактус , де грієш своє безмізкове тіло ?
Відповісти
2013.12.12 16:22 -
kaktus (3)
0 0
кактусы растут в америке, для тех, кто не учился в школе. А что? Завидуешь?
Ничего, вот пройдет майдан, начепляете себе медалей, ведь для штабников-тыловиков это обычное дело, ну тогда, бог даст тоже какую должность получишь или депутатский мандат.
Відповісти
2013.12.12 14:52 -
kaktus (1)
0 0
девушки защищают майдан... молодцы! все герои! а мужики, че, кончились уже? или они в местных штабах греются, а девушки мерзнут на баррикадах??
Відповісти
2013.12.12 17:27 -
(4)
0 0
Это попытка озвучить свою позицию, или просто ехидное замечание? И почему там не могут быть девушки, это же не война?
К тому же девушки всегда более фотогигиеничны и своим присутсвием могут передавать часть атмосферы.
Відповісти
2013.12.13 08:03 -
kaktus (6)
0 0
да, это ехидное замечание, николай, за сутки после погрома штаба на майдане я видел только этих девушек да парней молодых, но ни одного штабного рабтника. они все - крысы, которые ждут медалей, а потом еще и трендят на весь голос какие они классные опозиционеры. что ж федоренко не там, а стишки пишет в штабе? да если бы он и иже с ним были с легионом чести на баррикадах, майдан давно бы уже победил. неужели не понятно что все кому больше 30 - это жертвы коммунизма, их всех нужно люстрировать или другое.
Відповісти
2013.12.13 08:46 -
Кіт Мармиза (7)
0 0
Слухай, Калючка, це ти всім кому більше 30-ти хочеш яйця поприжимать? А тобі виходить менше 30-ти? Та не в цьому справа (хоча Достояніє насторожилось)
Про крис, старпьоров і медалі повністю підтримую. Назвався як то кажуть груздьом...
Тільки одне но, кого і як побєждать? Ціла епоха революціонних побєдітєлєй прошла, і всі зійшлися на тому, що то було не зер гут.
Відповісти