Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

2.11.2015
Житомирщина

Житомирські свободівці висловлюють солідарність із політв’язнями й підтримують їх одноденним голодуванням


30 жовтня 2015 року відзначають День політв’язня, впроваджений В’ячеславом Чорноволом та Василем Стусом. У цей день ще з радянських часів політичні в’язні відмовлялися від їжі на знак протесту, боротьби за свої права й нескореності.

Житомирські свободівці ініціюють флешмоб у підтримку сучасних політв’язнів.

До акції долучився голова Житомирської обласної організації ВО «Свобода», правозахисник Сидір Кізін: «Підтримую своїх підзахисних та близько сотні інших свободівців, добровольців, волонтерів та патріотів, ув'язнених на другому році нинішнього режиму. Вимагаємо негайного звільнення політв'язнів!».

Прес-служба Житомирської обласної організації ВО «Свобода»

 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2015.11.03 20:16 -
Античорт (6)
0 0
А як же Поліновький він же Інкогут? Цей боєць вже довоюваввся що і з Свободи поперли його? Не дивно що цього чорта-паразита на людській довірі досі ніде нечутно.
Відповісти
2015.11.04 09:27 -
Valentin (8)
0 0
нєєєє, не виперли. Це Житомирська обласна орг. читай уважно.
Фотка подобається твоя Михайловичу, цей колір характерний для сангвініків. Люди, які надають перевагу червоному, люблять бути лідерами. Майже всі почуття у них на максимумі. Вони наполегливі, не відкладають справи на потім. Не рідко трапляється, що ті, хто обирають червоний, – егоїстичні, нетерпимі, уперті і жорстокі.
Пред"яви справку.
Відповісти
2015.11.03 19:34 -
Наливайко (4)
1 0
Один день погллодувати корисно для здоров*я.
Відповісти
2015.11.02 21:22 -
Черемушки (3)
0 0
А 31 жовтня у них розговління?!
Відповісти
2015.11.02 21:11 -
Rediska (2)
0 0
Скоро люди в нашей сране будут делится на тех, кто выбрасывает пустые бутылки, и на тех, кто их собирает...
Відповісти
2015.11.02 19:54 -
Віктор (1)
0 -1
шо поліновський шо кізін одного поля ягоди один бреше більше другий менше а володимир нечипоренко зовсім правди нелюбить хто говорить правду про хабарницьку владу того він видаляє залишаються лиш владні жополизи а шостак за рік мерства придбав царський будинок цікаво шо ж він придбає за теперішнє мерство мабуть яхту чи літак вкраде у людей злодюга.............
Відповісти
2015.11.03 20:10 -
Ольга Гура (5)
2 0
Тут банять не за правду, а за хамство і відверте змішування інших користувачів з лайном, що заборонено правилами будь-якого сайту чи форуму. А правду можна говорити і культурно, вона від цього не перестане бути правдою.
Відповісти
2015.11.03 20:20 -
Античорт (7)
0 -1
Тут блокують лише чесних і незаангажованих патріотів а лишають лише провладних підстилок та лагнюкоюгендів з унсогоблінами. І власник сайту фейковий патріот Нечипореко такий же вибірково правосудний як і вся гнила вітчизняна суддівська система.
Відповісти