Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Малин, 1925: «Скарга Золотарських цілком безпідставна і породжена мріями…»

12.11.2015
Україна

Спрощення механізму надання субсидій


Найголовніше, зменшена кількість документів, які подаються для призначення субсидії. Бажаючі подають два документа – заяву та декларацію, інші відомості надають на запит органів праці та соціального захисту населення.

Скасовані обмеження щодо майнового стану осіб, які звертаються за призначенням субсидії: наявність у власності двох житлових приміщень, двох автомобілів, наявність у складі домогосподарства осіб працездатного віку, які не працюють. За бажанням громадян субсидія може бути призначена на основі середньомісячного сукупного доходу за три місяці, що передують місяцю звернення. У такому випадку заявник повинен самостійно надати довідки про доходи всіх зареєтрованих осіб на житловій площі.

До сукупного доходу не враховуються: будь-яка встановлена законом одноразова допомога та аліменти. Не враховуються доходи учасників АТО у період безпосередньої участі.

Для працездатних осіб (крім тих, що навчаються за денною формою) середньомісячний дохід яких менший від прожиткового мінімуму, у розрахунок субсидії включається дохід на рівні прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб у відповідному періоді.

Слід зауважити, що спрощення механізму оформлення субсидії не знімає відповідальності з громадян за недостовірну або неповну інформацію, що вплинуло на встановлення права на субсидію та її розмір. Законодавством передбачений подвійний штраф від суми неправомірно отриманої субсидії.

З офіційних джерел

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2015.11.13 09:47 -
Віктор (7)
0 0
субсідії дуже нормальна справа і суттєво допомогають а якщо неподобаються тарифи то треба не сидіти дома на дивані а іти до Малинського єнергоінвеста розганяти цю шайку лейку яка отримує зарплати по 20 000 гривень тоді і тарифи зменшаться
Відповісти
2015.11.13 13:09 -
Valentin (8)
2 0
а й даремно, тому, що жителі приватних будинків сплачуюють в рази більше, в 2 а то й 3, там органи місцевого самоврядування зовсім ніяк не впливають на тарифи електрики та газу, сказали 1 рубль платить, значить платим, скажуть 10 так до завтра і заплатим 10 бо вже після завтра відріжуть, а підключать потім знову за гроші. А користуватись комуналкою вигідно, тарифи не 100%, з квартир не виганяють, майно не продають можна й не платить. Віктор, ви напевно новенький, пошукайте газету СП, десь в 2014 була публікація всіх посад і зарплат.
Відповісти
2015.11.13 20:00 -
Григорій Шитюк (10)
0 0
а додайте, що приватник сам сплачує за проектну документацію, обладнання, той же котел, систему опалення, газифікацію, монтаж системи водопостачання, криницю/свердловину... і прибудинкову територію ніхто не впорядкує, сміття за дарма ніхто не вивезе.
от мені іноді здається, що влада взагалі чхати хотіла на приватників... адже на слуху виключно проблеми чи якогось гуртожитку чи окремо взятого будинку, де жилплоща дісталася людям як правило на шару... і ці люди бігають виїдають мозок меру, комунальним службам, таке враження - всі без виключення їм винні! хто більше всіх репетує - той і в шоколаді...
Відповісти
2015.11.12 18:48 -
Черемушки (3)
0 0
Зробіть нормальні тарифи, тоді і субсидія не треба!
Відповісти
2015.11.14 11:42 -
Наливайко (11)
1 0
Ні, потрібно зробити нормально мінімальну зарплату та пенсію, щоб її вистачало не найнеобхідніше, в тому числі на плату за житло, за енергоносії, за воду
Відповісти
2015.11.12 18:47 -
Ольга Єсипчук (2)
0 0
А найцікавіше шо в нашому соцбезі вимагають довідку про склад сімї, яка в ЖРЕПі за дивних обставин коштує вже 20 грн...
Відповісти
2015.11.12 22:12 -
Valentin (4)
0 0
а шо той жреп купить на 20 грн.? Да і не тільки жреп, що сьогодні варті 20 грн.???
Відповісти
2015.11.13 08:02 -
Ольга Єсипчук (6)
0 0
Справа не в 20 грн, а в тому в чию кишеню вони йдуть
Відповісти
2015.11.13 17:59 -
Valentin (9)
0 0
на виготовлення бігбордів, вам підказка
Відповісти
2015.11.12 22:26 -
Григорій Шитюк (5)
0 0
так мені здається, чи нам обіцяли що більше ніяких довідок паперових вимагати не будуть...? знову намахали??? а що там 20грн...? з миру по нитці - ЖРЕПу зарплата! :)))
Відповісти