Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

7.09.2013
Малин

Анастасія Кулініч чемпіонка світу з муей-тай за версією WKF!!!


З 4 по 9 вересня 2013 року у Львові відбувся перший в Україні Кубок Світу з кікбоксингу за весією WKF.

Чемпіонкою турніру у розділі – «тайський бокс», вагова категорія -51 кг стала спортсменка МКСЄ «Тріумф», студентка І курсу Національного університету фізичного виховання і спорту України – Анастасія Кулініч.

У фінальному поєдинку Настя зустрілася зі спортсменкою Польщі – Кінгою Волцак, і здобула перемогу у першому раунді технічним нокаутом.

 

 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2013.09.19 19:22 -
Віталій Філоненко (12)
0 -1
Бабоси назбирали ? З брешнею легше ? Кажуть вже у Клічка просите - мабуть "Чері" вже замаленька !
Відповісти
2013.09.17 14:31 -
Віталій Філоненко (11)
0 -1
Не смішіть спортсменів Малина !
Відповісти
2013.09.16 11:54 -
Ольга Гура (9)
1 0
Приношу вибачення за неточну інформацію. Штаб-квартира організації Кубку світу знаходится у Німеччині, а фінансування здійснювалося за рахунок організацій-учасників.
Відповісти
2013.09.16 06:34 -
Віталій Філоненко (7)
0 -1
Чому викинули мій коментар ? Цей піар - сайт окремих осіб ,то тоді називайте від якої Групи осіб , а не ніби загальний , для всіх , інформаційний ?
Не вся інформація до вподоби ? Відкрийте свої обличчя для всіх !
Відповісти
2013.09.16 12:28 -
ІнфоМалин (10)
1 0
Вам було запропоновано створити новий запис з тим же текстом, так як в попередньому була неймовірна кількість непотрібних знаків, можливо технічна проблема сайту. Для цього був наданий час. Скриншот екрану (ситуації) можемо надіслати на емейл.
Відповісти
2013.09.14 21:32 -
Віталій Філоненко (6)
0 -1
Чемпіонати чи світові змагання організовує і фінансує тільки Всесвітня організація ? Отямтесь ! Невже ви думаєте що малинчани такі "наївні"!
Відповісти
2013.09.14 21:28 -
Віталій Філоненко (5)
0 -1
Кожен спортсмен знає що кубки це звичайні турніри ,якби Кубок організатори не називали .Якщо є представники України ,Польщи щи ще якоїсь країни організатори називають вже турніри Кубками Європи ,Світу ,Євіразії чи "Азіопи". Ці змагання ніколи не мають статус Чемпіонатів континентів чи Світу.
Можеш козу назвати зубром ,але вона їм не буде.
Чемпіонські титули тільки на Чемпіонатах.
Як завжди маємо брехню від людини яка і сама ніколи не була навіть чемпіоном України ! Головне для таких це піар ! Яким боком там "тренер"(???) Олександр Гура який навіть найнижчого 3 розряду ні з якого спорту не мав.
Поки аферисти в Україні процвітають , але перемоги ім не бачити . Їх чекає ганьба і на цьому і в потустороньому світі !
Відповісти
2013.09.16 08:23 -
Ольга Гура (8)
1 0
А хто сказав, что Гура - тренер? Інструктор. І супроводжує дітей на змаганнях.
Якщо Ви, пане Василе, пишете правду, то пишіть її до кінця - Ви не Віталій Філоненко, а Василь Федоренко. У Малині всі прекрасно знають, хто є хто, і у кого який стиль "піару".
Про добрі справи треба говорити, щоб люди знали, що не лише "чорнуха і порнуха" нас оточують.
Відповісти
2013.09.10 17:42 -
(3)
1 0
Молодцы! Тем более в официальных хрониках не замечены, а это значит "через тернии к звездам!!!" - так что вдвойне молодцы!
Відповісти
2013.09.10 18:41 -
Ольга Гура (4)
0 0
Организацию Чемпионата оплачивали немцы. )
Відповісти
2013.09.10 17:20 -
Михайло Тараскін (2)
1 0
Здорово! Успехов в дальнейшем! Значит есть в Малине Чемпионы!
Відповісти
2013.09.10 14:47 -
Ольга Гура (1)
0 0
Щось жодного коментаря. Завжди "тішить", як малинчани радіють за досягнення своїх земляків. ))))
Відповісти