Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

24.02.2018
Малин

Чотири медалі Кубку України з плавання в ластах – 2018

З 17 по 20 лютого 2018 року в столичному палаці підводного спорту відбулися змагання фіналу Кубку України 2018 року з підводного спорту (плавання в ластах), в яких взяла участь збірна команда Житомирщини.

Нашу область представляли десять спортсменів малинського Спортивного клубу «Оазис» міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», чотири із яких стали призерами.

Так в змішаній естафеті 4 х 100 м плавання в біластах майстри спорту Анастасія Сайко і Валентин Салімовський стали бронзовими призерами, а Михайло Шевченко був четвертим.

Олександра Панченко зайняла третє місце в складі команди естафетного плавання 4 х 100 м в ластах серед жінок.
Серед інших результатів слід відзначити четверте місце Дениса Хованова і Романа Науменко в естафеті 4 х 100 м в ластах серед чоловіків та четвертий результат Дениса в особистому заліку на дистанції 400 м плавання в ластах.
Крім того, наша команда в складі Олександри Панченко, Владислави Ігнатенко, Романа Науменка і Дениса Хованова була шостою у змішаній естафеті 4 х 50 м в ластах.

В категорії «В» (юніори) Михайло Шевченко піднявся на другу сходинку п’єдесталу в змішаній естафеті 4 х 100 м в біластах.

З 23 по 25 лютого в угорському місті Егер проходить І-етап Кубку Світу з плавання в ластах, в яких бере участь команда малинського СК «Оазис». То ж побажаємо їм вдачі та успіхів.