Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

8.01.2020
Малин

Із історії Центру «Спорт для всіх»: «Мама, тато я – 2014»

5 квітня 2014 року в спортивному залі Малинської ДЮСШ відбулися міські спортивні змагання «Мама, тато, я – спортивна сімя» серед команд загальноосвітніх шкіл (діти до 10 років) та дошкільних навчальних закладів (діти 5-6 років).

Вже по традиції їх організатором став Малинський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

До програми змагань входили п’ять естафет та конкурс-вікторина, де учасники письмово відповідали на 10 питань із історії спорту та спортивних подій.

Краще за всіх з поставленими завданнями серед «школярів» впоралася cім’я Гаєвських: Руслан Миколайович, Ірина Миколаївна та син Іван, які представляли ЗОШ №3. Вони були першими в естафеті «Посадка картоплі», «Родинному конкурсі» та конкурсі «Снайпер», а також посіли другі місця в «Хокейній і батьківській естафетах» і «Ерудит-вікторині», набравши 9 балів.

На одне очко більше та друге місце у родини Дмитренків: Андрій Олександрович, Галина Леонідівна, син Олексій (ЗОШ №4), на третьому – сімейне тріо Халепи:Сергій Олександрович, Ольга Іванівна, донька Юлія (ЗНВК «Школа-ліцей №1 ім.Н.Сосніної»).

Серед «дошкільнят» на першу сходинку піднялася сімя Дідківських із ДНЗ №7 «Ромашка»: Владислав Володимирович, Людмила Павлівна, донька Дарина – які стали лідерами вже після першого старту та по ходу змагань виграли у чотирьох видах програми.

Другу та третю зайняли представники ДНЗ №6 «Теремок»: відповідно Швайко Андрій Васильович, Марина Констянтинівна з сином Максимом та Юрій Олександрович, Оксана Вікторівна, Ірина Самчишини.

Всі сімейні команди – призери нагороджені грамотами, медалями та призами від Малинського міського центру ФЗН «Спорт для всіх».

Відповідно до Положення про змагання переможець міського етапу представляв Малин на обласному фестивалі «Мама, тато, я – спортивна сім’я», що відбувся 11 квітня 2014 року в м.Коростень.

За підсумками шести видів програми родина Гаєвських набрала 31 бал та посіла шосте місце із 15 команд – переможців міських та районних сімейних змагань Житомирщини.