Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

10.07.2020
Малин

Із історії Центру «Спорт для всіх» - «Веселі старти – 2017»

В 2017 році вперше в історії спорту Малина міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» став ініціатором та організатором змагань «Веселі старти» серед учнів 1-4 класів загальноосвітніх шкіл міста.

Вперше до участі в міських заходах були залучені школярі молодших класів, тобто та вікова група дітей, яка раніше не брала участі в міських змаганнях. При цьому слід взяти до уваги, що, як правило, уроки фізичної культури тут проводять класоводи – вчителі молодших класів.

Всі змагання проводилися в спортивному залі міської дитячо-юнацької спортивної школи ім..Й.Л.Кульчицького.

Кожна команда складалася із 10 осіб: 5 хлопчиків та 5 дівчаток, при цьому можливі були ще дві заміни.

Діти змагалися в естафетах з фітнес-м’ячами, «Посадка картоплі», «Біг вдвох в гімнастичному обручі», хокейній естафеті та конкурсах «Снайпер» і «Пролізь через гімнастичний обруч».

Учасники 1-ші класи

1 класи. 17 травня 2017 року.

17 травня відбулися міські змагання «Веселі старти» серед учнів 1-х класів загальноосвітніх шкіл міста Малина.

В ході змагань явних лідерів не було, але за призові місця точилася вперта боротьба. В підсумку команди Малинського ЗНВК «Школа-ліцей №1 ім.Н.Сосніної» та ЗОШ №5 набрали по 11 балів, при цьому показники по окремих видах змагань виявилися абсолютно однаковими: у кожній по два перших, друге, третє і четверте місця.

В свою чергу ще у двох команд: ЗОШ №2 і ЗОШ №4 – по 14 балів.

В такій ситуації для визначення призерів суддівська колегія вирішила провести додаткову естафету. У    забігу за перше місце перемогли ліцеїсти, на другому місці першокласники із ЗОШ №5, а третіми стали їх ровесники із ЗОШ №2, які в додатковій естафеті виявися більш спритнішими за хлопчиків та дівчаток із ЗОШ №4.

Переможці 2-гі класи

2 класи. 12 квітня 2017 року.

12 квітня на старт вийшли команди учнів 2-х класів.

Посівши перші місця в чотирьох окремих видах змагань загальнокомандну перемогу здобули юні спортсмени із ЗОШ №2. В їх активі 7,5 очок.

А от за друге місце точилася боротьба між другокласниками із ЗВНК «Школа-ліцей №1 ім.Н.Сосніної» та ЗОШ №4 Цього разу вдача була на стороні останніх. Лише на півочка дівчатка та хлопчики із ЗОШ №4 випередили ліцеїстів та зайняли друге місце (17 очок). На третьому – ЗНВК «Школа-ліцей №1 ім.Н.Сосніної (17,5 очок).

ЗОШ №5 і ЗОШ №6 відповідно на четвертому та п’ятому місцях.

Учасники 3-ті класи

3 класи. 22 березня 2017 року.

22 березня учасниками заходу стали учні 3-х класів загальноосвітніх шкіл міста Малина.

Перемігши в трьох окремих видах змагань загальнокомандну перемогу святкували юні спортсмени із ЗОШ №2. В їх активі 11,5 балів. На півтора бали більше у команди ЗОШ №4, яка і посіла друге місце. На третьому – ліцеїсти із ЗНВК «Школа-ліцей №1 ім.Н.Сосніної». Наступні місця зайняли відповідно третьокласники із ЗОШ №5, ЗОШ №3 та ЗОШ №6.

Переможці 4-ті класи

4 класи. 15 березня 2017 року.

15 березня стартували команди учнів 4-х класів.

Посівши перші місця в чотирьох окремих видах змагань загальнокомандну перемогу здобули юні спортсмени із ЗОШ №4. В їх активі 9 очок.

А от за друге місце точилася боротьба між спортсменами із ЗОШ №3 і ЗОШ №5. Цього разу вдача була на стороні останніх. На одне очко дівчатка та хлопчики із ЗОШ №5 випередили своїх ровесників із ЗОШ №3 та зайняли друге місце (13 очок). На третьому – ЗОШ №3 (14 очок).

Всі команди-призери та їх учасники в кожній віковій групі  нагороджені грамотами Малинського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», а переможці отримали ще й призи від організаторазаходу.